Több ch

  • Szeretnénk minimum 6 ch-t ! 165

    1. Igen (163) 99%
    2. Nem (2) 1%

    - Javaslat címe: Több ch legyen!


    - Javaslat lényege: Újra 6 ch legyen!


    - A javaslat részletes kifejtése:


    Sziasztok! Röviden és tömören a javaslatom az hogy újra 6 ch legyen! Három édes kevés.


    Köszönettel Sisko

    Edited once, last by Sisko8208 ().

  • Nem a játékosok döntik el, hogy szükséges-e vagy sem, jelen van a nem realizálható ötletek között burkoltan említve, szóval megtűrsz vagy eltűnsz, mondá a Gameforge.

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

  • Mod megjegyzés:

    A 3 ch miatti aggodalmunkat, már a hír kikerülésekor jeleztük az illetékeseknek.

    Tekintettel a kialakult helyzetre, a téma marad, és megkérünk mindenkit, minél többen írjátok le benne, hogy szeretnétek-e és hogy miért újra a 6 ch-t.

    Előre is köszönjük!

    Metin2 csapat




    Egyéni vélemény
    A javaslatot teljes mértékben támogatom, a jelenlegi helyzet kaotikus, a játék élvezhetetlen,


    bár nem nagy nemzet vagyunk, de a 6 ch minimum szükséges, hiszen 114 dbb 120-as játékos van 3 ch-ra (ugye 1 map szinte a játéktér),


    összesen 687 fő aki 105+-os,


    1026 fő pedig 100+-os karakter....


    Még ugyenez a cseheknél: 86 fő 120-as, 489 105+-osuk van, 793-an vannak náluk, akik 100+-osok ÉS HAT csatornát kaptak......


    Remélem a #Gameforge is látja a számokat!



    edit: összehasonlítás képp: a portugálok is 3 ch-t kaptak, ők kísértetiesen annyian vannak mint mi (115/643/1021).





    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Egyértelműen támogatom. Már az összevonás témában leírtam kifejtve az okát. Vérlázító, hogy mindig a mi torkunkon próbálnak lenyomni valami gusztustalanságot.


    Szóljatok minél több ismerősnek, hogy adjanak hangot a véleményüknek. Azt hiszem most tényleg számítani fog, hogy mennyien vállalják a nemtetszésüket.

  • Nem hiszem hogy aki a 3 ch t kiokoskodta jatszott is ezzel a jatekkal akar 5 percet, bar ha valakinek ez a tomegnyomor,laggos valam imeg elvezheto es kikapcsolodni jonne fel,azt csak szanni tudom. Mindenkepp tamogatom a 6 ch t, ez nem kerdes.

    Az ördög a felesége miatt nem alszik. :)

  • Én is nagyon keveslem azt, hogy jelenleg több játékossal fele annyi ch-n kellene tudni érvényesülni. A most hozzánk áttett játékosoknak különösen elkeserítő a helyzetük így . Nyakunkon a karácsonyi event, téli szünet.

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Tegnap valahogy nem vártam a karbantartás végét, sokáig nem léptem fel, mert tudtam előre hogy mi vár. Szerintem ide nem csak 6 ch kéne, hanem több..


    Támogatom.

  • Hogy mégjobban nyomatékosítsuk ezt a dolgot, betettem egy szavazást, ott is véleményezzetek.
    A szavazást a témanyitó hozzászólásban találjátok!
    Több ch
    (ettől függetlenül postoljatok is!!!)


    Köszi
    Dreamy

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Természetesen támogatom, nagyon kevés ez a 3 ch ennyi embernek. :( Sőt nyugodtan lehetne akár 12 ch is, így mindenkinek juthatna helyből és bossokból bőven, de már a 6 chval is nagyon ki lennénk segítve :)

    Ha az igazat mondod, a másik kezedben legyen kard ;)

  • Szavaztam. Támogatom a javaslatot.
    Nevetséges a 3 ch.


    Sw

    BányászSámán,
    Gombóc: P , Eső: P , Gyógy: P , Spuri: P , Körmös: P , Bánya: P , Változás: P
    Tanulóvezető: P Elhárítás: P Fokozás P

  • Szavaztam, természetesen támogatom. Azon kívül, hogy kb. a legnyugisabb birodalmának ch1 map1-e is lagol, ami eddig nem történt meg, hogy ch2-n a raki előtt sor állt, mikor máskor azért szépen el tudtuk osztani a ch-kat, hogy ne legyen nyomor a raktár előtt...


    De fontos érv, hogy eddig 6 ch-val futottunk, még Lacerta is Discordia is 4-gyel, erre kevesebb ch-nk lett, mint azon a két szerveren külön-külön?


    Amúgy az nekem új, hogy a portugálok hármat kaptak. Az angolokról tudtam eddig.


    Én úgy sejtem, itt a bevétel mértéke játszik közre...

  • Bár még csupán néhány óra telt el az összevonás óta, az már látszik, hogy élhetetlen és élvezhetetlen a játék 3 CHn.
    Támogatom a javaslatot.


    A fess ninja

    NeRF