SD2 szintkorlát eltörlése Lacerta

  • - Javaslat címe:SD2 szintkorlát


    - Javaslat lényege: A szintkorlát eltörlése.


    - A javaslat részletes kifejtése:
    A korlátozás lényege ugye, hogy a magas szintet elérő játékosok teret adjanak az alacsonyabbaknak. Ezzel egy probléma van. Aki nem végezte el az sd2-es küldetéseket 68-as szint alatt, azok bukták.


    Ezt kiküszöbölendő az ötlet: Engedjen be magasabb szintet elért játékosokat is, de ne kapjanak tapasztalati pontot. Sem ők, sem azok akik velük egy csoportban vannak, így a "húzás" lehetősége sem opció és a kicsik is nyugodtan fejlődhetnek amíg küldiznek a nagyok.
    Üdv.: Hirimato




    Téma címét módosítottam.

    Bár a téma a nem realizálható ötletek közé tartozik, hiszen:

    - Olyasvalami eltávolítása, ami már be lett vezetve;

    de ennek ellenére, mivel a másik szervereken nincs ilyen korlát, maradhat.

    Dreamy

    Hirimato - Wp Sura
    Lacerta

    Edited once, last by Hirimato ().

  • Most már én teljesen feleslegesnek tartom az összes szint korlátozást Lacertán. Ami miatt a szerver létre lett hozva az már elvesztette a lényegét. A pókbárónő mint boss farmolása a korláttal lehetetlenné lett téve. vagy egyből lehessen sd3 ba menni sd1-ből vagy az egész korlát legyen törölve. DT korlát is törölve lett , teljesen jogosan, az is tök felesleges volt. Az hogy barlangba be lehet menni 72-ön az egy dolog, az viszont a másik, hogy 80 alatt B1-ben a dropp a nullával egyenlő, B2-ben 85-ig alig esik valami. Mivel az egész Lacerta szerver most már úgy vicc ahogy van , ezért a korlátok feleslegesek , csak azt a pár megmaradt játékost bosszantják akik nem hagyták abba az egészet, de ők nem is azért mentek oda hogy a hydrát leverjék.
    ja elfelejtettem . Támogatom