Új egyedi szerver - új kihívás (Lacerta, Hydra run)

  • • Auf dem neuen Server gelten veränderte Levelbeschränkungen für folgende Dungeons:
    o Spinnendungeon 2: Level 40 bis 68
    o Dämonenturm: Level 47 bis 75
    o Devil's Catacomb: Level 69 bis 86
    o Grotte der Verbannung: Level 72 bis 97
    o Rotdrachen-Festung: Level 87 bis 107
    o Meleys Hort (Gruppe): Level 87 bis 105
    o Meleys Hort (Gilde): Level 87 bis 110
    o Nemeres Warte: Level 87 bis 107
    o Tempel der Ochao: Level 90 bis 120


    az új szintkorlátok német fórumról az egyes kazamatákhoz és runokhoz. Nagyon meg kell gondolni majd hogy meddig szintel valaki, aki pl sárkányt akar ütni 97-nél tovább nem mehet , hisz nem jut be b2-be. 120-ra értelme nem lesz felmenni.
    Sorrendben a következők: Pók kazi, Dt, Dc, B1-2, Razi, Melex csoportos, Meley céhes, Nemere és Ochao az utolsó.

  • Olvasgatva különböző országok fórumait rábukkantam egy érdekességre. Ugye már az elején arról volt szó hogy az egyes kazamatáknak a szintkorlátjait illetve a maximális szinteket megváltoztatták. Angol fórumon el is érhető a dolog.


    SD2: 40-68
    DT: 47-75
    DC: 69-86
    Bari: 72-97
    Razador, Nemere: 87-107
    Meley csopis: 87-105
    Meley céhes:87-110
    Ochoa templom 90-120


    Most a kérdésem az lenne hogy ezt ide is tervezik betenni a jövőben? Mert azon túlmutatva hogy lényegében már a szintkorlátozásokkal kivégzik azt a szervert, ezzel a korlátozásokkal minket is kivégeznének, hiszen a 120 karik innentől csak erdőbe mehetnének be. Mégis akkor ez most hogyan lesz?

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

    Edited once, last by Amiran ().

  • Akkor most akár , el is felejthetem a játékot. Valahogy érdekes olyan mapon ahol per pillanat 100-as az alsó határ oda 87-107-ig ?
    Meleyre , gyakorlatilag nem mehet be a céh 80%-a a többi viszont kevés ahoz hogy megcsinálja . Gayát ne is gyűjtsenek a nagyok, minek az nekik . 75-ig hol fognak fejlődni ? DT-ben ? :D Barlangba is csökken a szint ahogy be lehet menni ? Vagy az egész egy blőd hülyeség ? Mi a fenének vitték fel a szintet 120-ra , ha semmit nem lehet kezdeni a 120-as karikkal ? Gondolom ez a Hydra is majd lesz vagy 105-ig. Akkor már ez se érdekel . Csinálja meg aki akarja . Forr az agyam a hülyeségtől .

  • Szerintem Szeder próbálj meg lenyugodni és kicsit optimistán nézni a dolgokat.
    Először is ezek a szintkorlátozások CSAK a új szerverre érvényesek, de ha belegondolsz be lehet látni hogy már rég szükség lett volna ezekre, leginkább a kisebb kazamatákba. Hogy 75-ig hol fejlődsz? Nem hiszem hogy ha eléred a szintkorlátot kidobna sd-ből, tehát 68-on nem jössz ki, hanem addig maradsz benn amíg el nem éred a 72-75-öt.
    A nagy runok korlátjai igaz furákra sikeredtek, de ha jönnek a visszajelzések és látják hogy 105 fölé nem igen fognak nőni, max akik pvp-re húznak karit, talán módosítanak rajtuk.
    Egy mondat fogott meg a leírásban: "Bizonyítsd az erődet! Amennyiben sikeresen megvéded a hajót, az egy teljesen új kontinens felé veszi az irányt." Ha tényleg lesz a jövőben új kontinens és ezzel olyan pályák és runok amivel a 107+-osok
    nem érzik majd a nemere, razador és meley runok hiányát, azt mondom legyen!
    De hangsúlyozom CSAK akkor ha ezek a pályák és runok bekerültek! És mivel ez nem egyik pillanatról a másikra fog történni, felesleges előre pánikolni.


  • Azért akkor hozzá teszem azt amit te nem veszel figyelembe. Az aki 120-ra felszintelt lényegében így semmit nem csinálhatna csak erdőbe járhatna, na most nem tudom mennyit szoktál erdőbe járni, de elárulom ha nem fejlődsz farmolni nem éri meg bent, sőt Thrymet sem éri meg agyon farmolni. Ezek a szintkorlátok pont arra világítanak rá amit már Shao régen leírt. Olyanok hozzák a döntéseket akiknek fogalmuk sincs a játékról. Razadorhoz és Nemeréhez 87-től? Nem tudom melyik 90 körüli csoport menne be az említett bossokhoz és verné le sikeresen úgy hogy mérgezni sem tudja. Meleyről pedig ne is beszéljünk, mert azok a céhek akik most járnak javarészt 110+ karakterek. Ez a szintkorlát csak abban segít az új szervereknek hogy ne érjék el gyorsan azt a szintet hogy elmehessenek a hydra bosshoz.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Szia, azért írtam az utolsó mondatba bele hogy CSAK akkor ha az új runok amik kiváltják a 3 említettet bekerülnek. :)



    Csak egy kis optimizmust próbálok betenni fórumra, a többség már úgy jön fel ide hogy azonnal ugrik ha valaki valami pozitívumot ír . :)

  • Az a baj hogy ebben a dologban semmi pozitív dolgot nem lehet felfedezni. Egyetlen ésszerű dolgot nem valósítottak meg a 90-es mappok bekerülése óta. Ez a mostani ötlet amit az új szerverekre vittek is csak azt bizonyítja hogy soha az életben nem játszottak még ezzel a játékkal. Ha jobban belegondolok és megnézem a szint követelményeket nagyjából barlangot kivéve akkor kell kijönniük az adott mapról amikor már a legjobban bírják és érvényesülni is tudnak. Arról nem is beszélve hogy már a videókból is kiderült hogy a jutalmak leginkább vicc kategória. Hiába az új pet amikor a mostani nyomott áron sem tudja sok játékos megfizetni a razadort és társait. Átgondolatlan és butaság az egész. Majd akkor kell bármilyen fejlesztést komolyan venni ha nem tesznek be egy mappot 20-120 között mint zodiákust. Amit mint tudjuk nem hogy 20-as karakter de még 75-ös sem tudna élvezettel használni.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Akkor most akár , el is felejthetem a játékot. Valahogy érdekes olyan mapon ahol per pillanat 100-as az alsó határ oda 87-107-ig ?
    Meleyre , gyakorlatilag nem mehet be a céh 80%-a a többi viszont kevés ahoz hogy megcsinálja . Gayát ne is gyűjtsenek a nagyok, minek az nekik . 75-ig hol fognak fejlődni ? DT-ben ? :D Barlangba is csökken a szint ahogy be lehet menni ? Vagy az egész egy blőd hülyeség ? Mi a fenének vitték fel a szintet 120-ra , ha semmit nem lehet kezdeni a 120-as karikkal ? Gondolom ez a Hydra is majd lesz vagy 105-ig. Akkor már ez se érdekel . Csinálja meg aki akarja . Forr az agyam a hülyeségtől .

    Szeder én lvl 60 valameddig ott szinteltem, mert a dt az egyik kedvenc mapom, de csak emiatt bírtam ki addig. Viszont ha elveszik lvl 86 fölött ezt a helyet tőlem, nagyon durcás leszek. Amúgy a dt mellett még ott van Hwang vége - ott is vergődtem egy kicsit sd2 előtt - és tűzföld is. Csak egyiken se gyors a szintelés....
    (Amúgy a dt duplán szíven ütni, lvl40-en ott sziliztem és gondolkoztam rajta, hogy újra megcsinálom a mini dt-re specializálódott karimat...)


    Én mindemellett azért is tartom hülye húzásnak ezt, mert folyamatosan frissítésről-frissítésre erősítenek a mobokon. Sokáig állok egy szintben, cuccok nem változnak, vagy javulnak, skillek javulnak, így amikor tovább tart valami lecsapni resi után, akkor tuti nem nálam van a hiba....



    Ha a Hydrás cucc legyőzésével ez is jön, akkor gyerekek, ne merjétek megcsinálni :D

  • Nos , picivel később lett tisztázva, hogy csak az új szerverre szándékoznak betenni a szintkorlátozásokat. Akkor is szívatásnak tartom . SD2-be miért csak 68-tól mehetsz be ? Fizetős map, eddig ha akartunk 1-es karit bevittünk és összekötővel felrángattuk . 68-ig hol is fejlődjön hatékonyan ? Feka orkok? esetleg mehet a DT-be . Arról nem beszélve , hogy sajnos az évek folyamán eddig az jött le hogy ha valamit el lehet ***** azt el is *****, mert az már rég nem érdekel senkit, hogy a játékos jól érezze magát. A 120-as kariknak most sincs olyan sok lehetőségük , tehát maga az hogy felmerült ilyen már felháborít. Járok be erdőbe, mert szilánkozni is csak ott tudok, köpenyekre sőt gyűrűkre is szükségem van azt is csak ott kapok. Petet csak erdőben tudok húzni, ott is szenvedés a 120-assal, de nem fogok szállítódoboz hegyeket venni, hogy ide-oda pakolásszam húzni. Majom fejedelmekkel tele szórni map2-öt " hatalmas ötlet volt" igaz a főork meg a metinek hozzáférhetetlenek, de a lényeg tele van majom fejedelmekkel. Szerintem a kő majmot akarták volna betenni egy másik helyett ami nem boss, megöl, de nem is ad semmit ha megöljük.


    Figyelmeztetve!
    WolteN

    Edited once, last by Wolten ().

  • Sziasztok.


    Nekem tegnap volt szerencsém kipróbálni az új szervert. Egyedül kezdtem, de a végén sok ismerősbe bele botlottam. Igen minden kezdet nehéz...,de megoldható még egyedül is a fejlődés. Este pedig egy barátommal közösen csimpaszkodva egymásba próbáltuk hozni a legjobb formánkat. Én személy szerint jobban élveztem, mint 120-on az ácsorgást map1-en. Miért hívom ácsorgásnak? Mert másra nem igen jó már a kari, illetve aki hasonló szintű tudja miről beszélek. Nem éri meg thrymre menni, se nemerére...a raziról meg nem is beszélve. A ládáikat nem veszi meg úgy se senki. Visszatérve az új szerverre. Amilyen hatások értek ott... 1 érzeted a régi bizsergést...2 már nem kellett vadásznod a metineket, volt belőle bőven. Nem akarok mindent elmondani, milyen eventek voltak ott. Szerintem lássátok a saját szemetekkel. Olyan gyorsan történnek az események,hogy csak kapkodod a fejed. Azt mondom, hogy minden team tag is kitett magáért. Az este folyamán törődtek a játékosokkal és sok klassz eventet mutattak nekünk. Köszönöm szépen!

  • Sziasztok!
    Én is létrehoztam ott is a karakterem,játszottam is egy darabig. Nekem egyáltalán nem jött meg a régi érzés "bizsergés" Valóban a team kitett magáért nem ácsorogtunk map1-en az tény. De kérdem én mi az értelme annak,hogy metinkövek tömkelegét szórják ki a városba,és evvel gyorsítják a fejlődést? Semmi perc alatt szinttelünk az tény,de a küldetések csak villognak és hazavágja az amúgy egymásra épülő játékmenetet! Ki volt az találva,hogy egyik feladatot követi a másik,eljutsz A-B-be aztán B-C-be és így tovább, most meg tele lett minden "húzott karikkal",és mint tudjuk a húzottak sosem értek annyit mint társaik akik megszenvedtek a dolgaikért szintjükért!(ez nekem olyan privát szerveres )Az egyenlőség megteremtése végett tárgy raktár szerencsére zárolva van,de ha már egyenlő esélyek,akkor sj-miért lehet beváltani a számláról? Akinek van bőven SJ az most áldástekercs formájában máris előnyre tehet szert!
    Miért nem lehet teljesen alapról indítani egy szervert?
    Üdv.:fincsi

  • Most hogy az új szerverre lesznek ezek a szint korlátok el kezdett érdekelni, hogy milyen szint korlátja lesz a Hydra runnak ? Lehet, hogy tök feleslegesen várom, hogy Contira is bekerüljön ?

  • milyen szint korlátja lesz a Hydra runnak ?

    Ami biztos sztem, hogy 90-től, hisz a videókban látható, hogy onnan indulnak.
    Én merem remélni, hogy felső határa nem lesz.



    Találtam egy videót a virágrendezvényről és a runról


    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Ész nélkül vannak betéve a bossok az új szeróra . nem segíti, hanem hátráltatja a játékosokat. Map2-ön a Főork még rendben is van, mert csopiban leverhető , de például az az erős majomvezető vagy mi, pontosan nem jut eszembe most, az teljesen felesleges , csak öli a karaktereket . A szikla majom kéne helyette . A majom fejedelem helyett is maximum a gyalogló majmot tenném be. A kezdeti felbuzduláshoz képest metinek alig vannak. Ahol van metin ott rajta csücsül ez az erős majom és lever. A kilencfarkúnak pók királynőnek akkora a regje , hogy kis karikkal leverhetetlen. Tegnap próbáltam kicsit farmolgatni , hogy legalább segíteni tudjak azoknak akik komolyan gondolták ott hogy Hydráig eljutnak, de a 4 ch-n map1-en nem találtam 1 metint se . Map2-ön 3 db-ot amin nem volt majom. Orkoknál kéne ütni a fejlesztő cuccokat is , de jég gólemekkel kilencfarkúval nem igazán megy a dolog. Látványos igen . Contin lenne is rá kiépített karakter, de az új szerón csak akadályoznak ebben a formában. rakjanak be cor draconis droppot meg kelmét meg elérhető metineket. Bossokat a megfelelő szintű helyekre. Első nap mókás volt a 65-ös metinek lepakolva . a maximum 20-as kariknak :-D



    Köszi Dreamy ! Ezt én is megtaláltam :-) A felső korlát ami izgatja a fantáziám, mert ugye lefelé nem igazán lehet színtelni, és nálunk a céh 80%-a kb. 120-as .

  • Biztos, hogy a most induló karaktereknek erre van a legnagyobb szüksége pl. karkötő ütés közben? :)

    Szia!
    Ezen már én is eltűnődtem,mi értelme annak,hogy szórják az exp bónuszt ezerrel,telerakják várost bossokkal metinkövekkel. Viszont a klasszikus farmolós fejlődőd helyeket meg ellehetetlenítik,mivel meg megtűzdelik oda nem való főellenségekkel. Így azok járnak jól akik ki se moccannak map1-ről, megvárják szépen mikor gyün meg a team, és rendez egy villámcsődületet. Egy félórás event alkalmával több bevételre tesznek szert mint azok akik pl.map2 futkorásznak bossok elől!
    Üdv.:Csuti

  • A felső korlát ami izgatja a fantáziám

    Igen , sejtettem, de ugye az "alap" szervereken nincsen ilyen. Én kétlem, hogy meglépné a GF , hogy alap szerókra is beteszi azon határokat, amit Lacertára.
    Akkor biztosan lázadás lenne minden közösségben, mert a szinthatárok, hogy is fogalmazzak kicsit furák. :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én most új szervert kenem, eddig megfogott és szívesen csinálom, de most... korlát? Nope, nemár... Mellesleg SD2 max lv68? Hát hány ember fog kelleni bárónőhöz, hogy leüssük? Úgy, hogy alapvetően elég ratyi a dropja, így 8fővel felejtős a dolog, ha csak a poti és sd2 árakra gondolunk...
    DT-hez alig várom, hogy beüssem a lv40et, de most mi az, hogy min.47? Mikortól vannak/lesznek ezek a limitek?

    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/

  • Mikortól vannak/lesznek ezek a limitek?

    Lacertát ezekkel a szinthatárokkal indították el.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍