Idegesítő játékosok

  • board.hu.metin2.gameforge.com/wcf/index.php?attachment/3471/


    board.hu.metin2.gameforge.com/wcf/index.php?attachment/3472/



    Nem az a baj, hogy piros létére más biri kazijában van, még az se, hogy csak buffal képes erre, de legalább kilépni engedne... ha már megölni nem tud ^^ Bosszantónak tartom.


    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • végre kedvem volt játszani kicsit komolyabban, ezért kiskarival bementem szilánkot ütni a dt-be..
    még nem gyűlt ki a 10 db, mikor idejött egy piros, Swindal, és.. a kép elmond mindent :D
    *link törölve


    persze aztán mikor bejöttem a nagykarimmal, hogy rendet tegyek, ő is hívott segítséget, és én és a kékek lettünk betudva gonosznak, mintha valami rassz lennénk, úristen..

    Figyelmeztetve. Képet linkké alakítottam.
    Yareniel


    Szerkesztve. dreamy

    Edited 2 times, last by Yareniel ().

  • Egy kedves sárga 80as testi "lovajkupacsi" aki imád ks-elni és abból él eléggé irritáló egy személy... És nem érti, hogy mi a gond a ks-el... Persze amikor én ütöttem bele az övébe jött is a felháborodás... Na meg keménykedett, hogy rendezzük le pvp-ben de kis 76os létemre 3skillből feküdt a gyerek... Meg volt egy kék "kdfsgh1" vagy valami hasonló megjegyezhetetlen nevű emberke hasonló tulajdonsággal -.- Örülök, hogy ezek csak a lopott kövekből tudnak élni.

    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/

  • Akkor hozom már én is Shinshoo legutáltabb emberét. :)



    *linket töröltem


    Figyelmeztetve.
    Yareniel

    Edited once, last by Yareniel ().

  • Bar nem mondanam, hogy teljes mertekben idegesito, azert meg kell valljam, furan erintett, igy este fel 12-kor. :)

    "Love me, hate me, say what you want about me...
    but all of the boys and all of the girls begging to If U Seek Amy!"



    Autodidakta provokativ szemelyiseg
    :rolleyes:

  • Szeretnék gratulálni és köszönetet mondani vDrakner-nek aki ugyan sajnos nem talált termet sd3-ban az event kihasználására de minden erejével azon volt, hogy mások munkáját könnyebítse és különböző buffjaival emelje a karakterem erejét de ez úton is üzenem, hogy a G-s kioltás nem segít a másikon és ha már mindenképpen leakarja vezetni valamin a kislányos hisztijét mivel- (ha én nem farmolhatok más se) - akkor azt tegye valamilyen kultúráltabb módon, mondjuk keresztrejtvénnyel. :) /Pende

    'Cause I need Metal in my life
    Just like an eagle needs to fly
    Manowar - Die For Metal

  • Sziasztok!
    Ivaylo megmutatta ismét mekkora tetü! Ma nyugodtan sziliztem volna dc végében. Erre oda jön szó nélkül és leölt állandóan. Blokkolt állandóan. Kidobott dc mert nem bírtam felkelni és még ö fenyegetőzik utána. Hogy lehet valaki ennyire tetü? Metin videókhoz akartam tenni . Egy mod átrakná legyenszíves? Köszönöm!




    Témákat összevontam.
    Figyelmeztetve.
    Yareniel

    Edited 2 times, last by Yareniel: Metin videókhoz akartam tenni . Egy mod átrakná legyenszíves? Köszönöm! ().

  • Máskor összeszedettebb hazugsággal rukkolj elő a nyilvánosság előtt, ez így, ebben a formában elég gyenge. Fáj elismerned, hogy megfelelő neveltetésben részesültél a viselkedésért, amit tanúsítottál? Tarthatsz itt paraszt vakítást, teszek rá ki kanalazza be a hülye dumád, vagy ki nem. A "nyugodt szilizés" nálad azt takarta kedves barátom, hogy se szó se beszéd utolsó neander völgyi barlanglakó módjára rám állítottad a karaktered autó vadászatban. Mit gondoltál, nyelek egyet és hagyom? Csak azért mert neked gyerekszoba helyett az árokpart és a pitypangok szedegetése jutott, nem sikerült megfelelő neveltetési körülményeket létesíteni a gyámjaidnak még nekem nyelnem kell a hitvány magatartást, amit produkálsz?
    Vajon hányan nevetnek rajtad, és a szánalmas kis témádon? A 6 éves nemlétező kishúgom hisztizne így mert elvették a cumiját. Csak épp tőled senki nem vett el semmit, ergó nem csak hisztis ***** gyümölcs vagy de még batári nagy képmutató is. Te próbáltál hátráltatni, akadályozni , egyáltalán hogy van pofád itt előadni magad , mint valami Szent?


    Figyelmeztetve.
    Yareniel

    Edited once, last by Yareniel ().

  • Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le mindennek. Magyar metin2 szégyene vagy ember! Ezt mindenki így gondolja az 1-2 haverodon kívül.... Tanulj meg normálisan viselkedni a játékban és itt is mert ez így szégyen. Jah és büszke lehetsz most magadra!

  • Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le mindennek. Magyar metin2 szégyene vagy ember! Ezt mindenki így gondolja az 1-2 haverodon kívül.... Tanulj meg normálisan viselkedni a játékban és itt is mert ez így szégyen. Jah és büszke lehetsz most magadra!

    Tudod Sis neked ez nem az első ilyen eseted, az meg ha egy autos karira rá rakod a saját karidat és cserébe elkalapálnak nemhogy nem hiszti tárgya de még jogos is.


    Nem is olyan régen egy illetőt szapultál és hordtál le mindennek hívásban olyan dologért amit megsem tett. Nem az első eseted amikor "a nagy" felsőbbrendűséged miatt hasra esel. Megnyugtatlak bárki akinek a kariját bepróbálod dc-ben ugyanígy fog eljárni.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Tudod Sis neked ez nem az első ilyen eseted, az meg ha egy autos karira rá rakod a saját karidat és cserébe elkalapálnak nemhogy nem hiszti tárgya de még jogos is.
    Nem is olyan régen egy illetőt szapultál és hordtál le mindennek hívásban olyan dologért amit megsem tett. Nem az első eseted amikor "a nagy" felsőbbrendűséged miatt hasra esel. Megnyugtatlak bárki akinek a kariját bepróbálod dc-ben ugyanígy fog eljárni.




    Szia! Utoljára irom le. Mivel itt egyeseknek rohadt nagyon nehéz a felfogásuk. Nem volt ott senki! Egyedül öltem bent. A képeken amit felraktam látsz bárhol is másik karit rajtam és ivaylon kivül? Mert én nem. Csak elkezdet püfölni ezerrel. Az hogy te nagyon kedveled Ivaylot és ezért véded ezt tisztelem de attól még nekem volt igazam. Miért balhéztok állandóan? Élvezitek? Amit pedig irtam Colutteröl az igaz. Majd felrakok egy képet ahol beismeri az egészet. Nem tudom honnan de tudta a srác belépö adatait és de ö pakolta le.


    Posztot szerkesztettem.
    Figyelmeztetve.
    Yareniel

    Edited once, last by Yareniel ().

  • Ez csak egy hozzászólás a sok közül,de miért ne.Ma délelőtt úgy gondoltam,benézek már DC-be,mert valahogy kéne az a 30 szili.Találtam is helyet,Ch6 híd után.Ütögetem,ütögetem,már az utolsó 10 ból volt hátra még 5 db,mikor is megjelenik sárga biritársam:Deacy lvl 85 sura.Írok egyet simán a fejem fölé,ahogy szokás,mondva"hali,még 5 szilit kiütök,és megyek ki".Reakció semmi,helyette látom,rakja be a karit autóvadászatba.Mondom írok egy PM-et,hogy mi van.Válasz semmi.Nem vagyok egy agresszív ember,de valahogy nem szeretem a pofátlanságot,így ez van,szabadba tettem,és ütöttem.De még ekkor sem volt semmi reakció,lehalt párszor,majd gondolom segítséget kért,mert megjelent BarbieGirl00 lvl110 nindzsa a GummiBears céhből,akinek végül sikerült engem leverni.Ekkor kaptam az első reakciót a kedves Deacy-től,miszerint maradjak nyugodtan,jót fog farmolni a cuccaimból.Miután negatív lett a rangom,így inkább kijöttem,és lekötöttem mindent,nyilván azzal a céllal,hogy nem hagyom ennyiben a dolgot.Ekkor már megeredt a drága nyelve PM-ben,megírta hogy amúgy nem sárga,ez csak a farmkarija,és magas ívben tesz arra,hogy én már ott voltam.Miután megírtam neki,hogy ne aggódjon,megyek vissza,annyit válaszolt,hogy nyugodtan,az utolsó potit is kiveri belőlem /tekintettel arra,hogy míg nem jött segítsége,ő feküdt a földön,rettegtem/,majd hozzátette,ha kell hív több 100+-os karaktereket is,ha vissza merek menni.Kivártam a 30 percemet,és vissza mertem menni.Újra megjelent a már fent említett BarbieGirl00,és amiért is ebbe a topikba írtam,megjelent Ivaylo barátunk is.Próbáltam vele felvenni a kapcsolatot,mert többektől úgy hallottam,aránylag normális,de nem igazán akart válaszolni arra,miért is véd olyan embert,aki pofátlanul elveszi más helyét.Majd megemlítettem neki,ha PM-ben nem akar válaszolni,hát válaszolhat fórumon is,ahova megírom ezt az egészet,és csinálok róla print screent,ahogy éppen leöl.Erre annyi választ kaptam,tegyem fel nyugodtan,de aztán utána valamiért lelépett.Végül is továbbra is szabadban a maradék szilit kiütöttem,és kijöttem DC-ből.Ítéljen el,aki akar,de ilyenkor nem vagyok büszke arra,hogy ezen közösségnek tagja vagyok.Mert van szabályzat,van elvárás játékmodorra,de az ilyen emberek voltak,lesznek,és maradnak.Köszönöm hogy leírhattam.

  • Én elhiszem, hogy rosszul érintett a dolog, de már csak ez az egyetlen hely, ahol harci játék maradt ez a játék. Ott viszont kemény ökölharc megy, mint hallom.

  • Nem igazán idegesített, inkább megsajnáltam.
    Állt a karim pirosak felé völgyben, jött ez a sámán és elkezdte ütni. Amikor felöltöztem, persze már menekült, egész piros map1 köréig.
    Nem értem, ha nem fullos 40-es, minek pattog üres kari leverésével? Ez akkora élvezetet jelent egyeseknek?

  • Gwener: Pont akkora élvezetet jelent, mint amikor átmegyünk kis 40-50es ratyi karikkal másik biribe és a 90-105ösök jönnek csak ránk. (Még akkor is, ha csak boltot nézni megyünk).


    Nem amiatt kell hőbörögni, hogy egy lowlevel kari szeretne havonta 1x leütni valakit, hanem hogy senki se képes felmérni az erőviszonyokat.

    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/

  • Semmivel se utaltam arra, hogy ne mondhasd el a véleményed, sőt én is leírom a véleményem:


    Imádom azokat a játékosokat, akik csak arra várnak, hogy beleköthessenek valakibe szedett-vetett indokkal. Ha megengeded téged idéznélek pont egy sorral fentebbről: "Én elhiszem, hogy rosszul érintett a dolog, de már csak ez az egyetlen hely, ahol harci játék maradt ez a játék.".



    Hmm... ha jobban belegondolok, akkor lefotózhatnám ezt a beszélgetést és feltehetném ide, mint "Gwener, az idegesítő játékos, aki fórumon idegesít", eléggé paradoxon szaga van.

    ~(*-*)~ | Bibor: P | Széttépés: P | Átváltozás: P | \(*-*)/

  • Sziasztok 2006 óta játszom kisebb nagyobb kihagyásokkal de egy ember még mindig a legirritálóbb sajnos Fattum nevét meg kell említsem de említhetném Zsanika89 néven is akár ....
    Mit vétett ?? minden nap többször jön fel és minden napszakban minden percében ugy köszön be a sárgák countinium szerverére hogy "Szióka..... " igen persze ragozzuk még tovább...
    Köszönöm a figyelmet.