Kibeszélő: Megújult Sárkánykő Alkímia Rendszer

  • nekem olyan 1000 cor draconis-ból nem sikerült csinálni legendást az mond valamit? már ott tatok, hogy 500 SE ert is vettem, de nem lett jobb sem több sikeresség. :) szerencse kérédse. aham. (se a surám, se a sámán nem szerencsés nálam, külön accon sem.)



    Antikom már van pár. Ha meg annyira egyszerű lenne gyártani, mindenki extra kövekkel felszerelve futkározna. Persze idő kérdése. (meg amíg le nem jár)


    Az árak: Aquilan 50-55 mill/db tól kezdődnek. Azaz ha sok időd van és szerencsés is vagy, csinald, felvenni a küldit semmi ideig nem tart, esni esik, ha sokat ütsz sok lesz, igazából farmolás egyik mellékterméke ami nem rossz.

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

    Edited once, last by Hannna ().

  • sokaktol hallottam azt is hogy nekik 7 hétig tartott mire meg lett a legendás, ennyire nagy eltérés is lehet? 8|

  • 50%? Nekem kb 5 egyesítésből átlag 1 sikeres már az alaptól kezdve és ez romlik egyre feljebb. Le van ez írva konkrétan,hogy 50% vagy szimplán nincs szerencsém már a surával sem?


    Csizkov, jó a számítás de mennyi játékidőt mondasz rá per nap?

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

  • A német fórumon le van írva a mi fordításunkba nem került bele
    "Az esély a sikeres frissítés nőtt 50%.
    Esélye a tisztaság frissítés is megváltozott, és 70% -ig emelkedik"
    Ha jó szintű karival jó helyen szilánkozol napi 1-2 óra 5 karira kiütni a szilánkokat attól függ éppen aznap hogy potyog.

  • Köszi a választ, lehet ez lesz a megoldás, bariba megyek a wp-vel, suraval, samikkal, lehet jobba lesz. :) Pont ennyi időm van max amit írtál. Még 1x köszi kedvet csinaltal a szilankozáshoz. :)


    A wiki fordítás ugye csak fordítás kihagyása a németet és magyart összehasonlítva és nálunk nem mások a %-ok? (nem csak elképzelhető, hanem lehetséges is az eltérő megvalósítás akár per szerver is!)

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

  • Én is az alkímiázást folytattam. Már ötödjére próbáltam legendás gyémántot csinálni, ötödjére sem sikerült... Az eddigi arány 12 próbálkozásból 3 sikeres matt legendás. bravó.



    áthelyeztem.dreamy

  • Sziasztok!


    Gondoltam felrakom, hátha kedvet kapnak páran. Sok szerencsét minden szilizőnek:)


    Üdv: Zommerix http://i.imgur.com/f4AjeIk.jpg




    Mod megjegyzés:
    Képet linkké alakítottam!
    Kérlek ha nagy képet illeszted be, azt linkként tedd, mert a fórumszabályzat előírja a képek maximumát (640x480px)
    Megértésed köszönöm!
    Dreamy

  • Sziasztok.


    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de mintha ehhez is hozzá nyúltak volna...


    Saját tapasztalatom: napi 150 szilánkot adok le 1 accon (5 kari), és még a metszettig is alig jut el, ha meg eljut be töri....6 nap alatt 1 db antik jött össze, ( 900 azaz 90 db nyers kőből)


    Mást is megkérdeztem aki régen (1-2 hónapja) sokat szilánkozott és most újra kezdte és ugyanez a tapasztalata, nem jut el az antikig.


    Nektek mi a mostani tapasztalatok erről?



    összevontam. dreamy
    єїэ:|Figyelmeztetés!Dreamy|:єїэ

  • Én kb 10napja álltam neki, napi 5 karira ütöm a szilit, eddig 5db antik sikerült 1 jáde 1 gyémánt 2 gránát 1 ónix.
    Nálam a rubint nagyon töri pedig pont azt szeretnék csinálni, de előbb utóbb majd sikerül.
    Ahogy látom itt a fullos alkimiákat még jobban megjön a kedvem a próbálkozásokhoz.
    Gratulálok minden fullos alkihoz :thumbup:

  • Sziasztok! A sárkánykő alkímiával kapcsolatban kérdeznék, pontosabban az egészet nem értem. Nem nagyon találtam róla a fórumon semmi érdemlegeset, a wiki pedig... Hát, elolvastam, figyelmesen, többször is... De csak még ködösebb lett az egész. Kicsit ciki, mert nagyon régi, mondhatni veterán játékos vagyok, de ezek az Újdonságok eléggé elbizonytalanítanak. Nem tudom, hogyan járok jobban, csináljam, vagy adjam el a szilánkokat, mik egyáltalán ezek az antikok és egyebek, hogyan lehet őket előállítani, miért érnek ilyen sokat, ha csak 1 órán át tartanak, és mi a különbség (még nem próbáltam) az alkimistánál szétbontott tárgyakból kapott és a küldetéses szilánkok között, és úgy eleve, az egész egy hatalmas maszlag Számomra, és még a tapasztaltabb játékostársaim sem képesek elmagyarázni, pedig foglalkoznak vele, de kaptam pl. Ilyen választ: Olyan mint a 6-7 optolás a törtszervereken, és sok SÉ, yang. Hát igazából semmivel senki nem segített eddig ki, utolsó reményem a fórumos közösség... Nem szeretnék ki maradni valami jóból, de nem is szeretnék belemászni valamibe, ami végtére is nem éri meg.




    áthelyeztem. dreamy

  • Szia!


    Megpróbálom röviden és lényegesen leírni.


    30-astól felveheted a napi draconis küldetést, akkor összeszedhetsz 3-at, azaz 30 szilánkot. 10 szili összeáll önmagától draconis-szá, ami egy sárkánykövet tartalmaz. Kinyitod, és akkor derül ki, hogy milyen fajtájú lett (rubin,ónix, jáde stb), illetve a sárkányládából (itemshop) nyithatsz 1 picit nagyobb kategóriájú köveket. Gondolok arra, hogy nem nyerset, hanem mondjuk metszettet pl. Minél nagyobb szintű (legendás) annál nagyobb erősségű bónuszokkal bír/bírhat, ugyanúgy a tisztasági minőségnél (erről lentebb). A GF szerókon 2 db szükséges a továbbfejlesztéshez, ergo 2 db nyersért lehet, hogy kapsz metszettet, és így tovább. 5 erősségi szintje van (matt,tiszta,hibátlan,ragyogó,kiváló), ennél viszont 2 azonos kő kell, hogy megpróbálhasd a minőségét fentebb tornázni (tehát 2 legendás matt ónix például), ezzel együtt nő az alap értéke, fejlesztés szempontból a "minősége", tehát jobb lesz. Legendás köveknél +4,+5,+6 a max szint, amit az alkimistánál húzhatsz zöld sárkánybabbal. Persze törhet is, de max 1 szintet eshet vissza. Kiválónál állítólag 2-t is, de nekem nincs még, erről nem tudok nyilatkozni. Csak az antik szinttől lehet velük kereskedni, az alatt sajnos nem.


    Igazából eléggé drága mulatság, azt meg kell hagyni, de viszont (szerintem) van értelme, és nem is kevés. A legendás kövek már adnak olyan bónuszokat, amik mondjuk úgy, hogy igen-igen erőssé tehetik a karidat. A gyártása inkább szerencsefüggő, mivel lehet üres is (ezt hívjuk olvasztósnak), de viszont lehet fullos, maxos is az opthalmaz, amit beadhat. Ez főleg igazán a kiválónál fontos, mivel eléggé drága a megcsinálása, és hát azért valljuk be, hogy ha már több mint 1 miliárdod rámegy, akkor nem akarsz egy üres követ, ami konkrétan nem sok mindenre jó... Ha valamire szükséged van még szólj és megpróbálok segiteni :)




    áthelyeztem. dreamy

  • Ayden nagyon szepen leirta! :)


    Annyit meg hozzafuznek, hogy a Cor Dragonis raktarozhato, tehat ha nem akarsz megallni napi 3-nal, es van idod kiutni 150 szilankot, akkor akar napi 15 Cor Dragonis is nyithato. A lenyeg annyi, hogy azon karaktered accjan, melyrol az alkimiat fejleszteni akarod, csinalsz 30-as karaktereket es kiutod mindegyikre a szilankot. A lenyeg az, hogy amikor a kis karaktereken megkapod a Cor-t, ne nyisd ki, mert utana mar nem lesz raktarozhato - egybol a kovet kell a raktarba tenned, miutan a 10 szilank "osszeugrott". Igy valamivel gyorsabban lehet haladni :)

    "Love me, hate me, say what you want about me...
    but all of the boys and all of the girls begging to If U Seek Amy!"



    Autodidakta provokativ szemelyiseg
    :rolleyes:

  • nekem olyan kérdésem lenne hogy van 2 optos meg 1 optos alkimiám és ami az első helyre kerül 2optos és sikerül növelnem az osztályát akkor 2 optos marad vagy véletlenszerű mindig hogy hány optos? akkor ha pl 4 optos antik és ha sikerül legendásra akkor utana lehet 2 optos is belőle? a másik meg az hogy ha 2 optosat rakom első helyre utana meg 1 optosat és rontja akkor nem a 2 optosnak kéne megmaradnia? mert wikin azt olvastam hogy mindig az első kő lesz használható.. akkor én értelmeztem félre? vagy tök mind1 melyik követ rakom rá mindig random lesz a opt szám? köszi

    Edited once, last by Traxdata ().

  • Szia Traxdata!
    Saját tapasztalatom alapján amit elsőre raksz az ha rontja akkor is megmarad annyi optos, mint volt. Ha sikeres akkor kis szerencsével nő az optok száma, csökkenni nem tud.
    Magyarul ha az első kő 2 optos és a második pedig csak 1 akkor ha sikertelen akkor is 2optos marad és a másik eltűnik.
    Az optok száma az random (véletlenszerű).

  • Minden alkalommal mikor változtatsz az osztályon és tisztaságon változnak az optok! az optok száma és milyensége is!
    Akár 5 optosból is lehet opt nélküli egy tisztasági szint növelésnél stb.

    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:

  • Többször tapasztaltam hogy 2 optos volt elől, rontotta és egy optos lett, utána megprobaltam fordítva hogy egy optos elől és 2 optos második helyen és 2 optos maradt meg.. Vki meg tudna erősíteni? Vagy ez is random melyik marad meg ha nem sikerül? Mert azt már tudom hogy ha sikerül akkor marad vagy nő az optok száma.. Néztem videókat és ott nem figyeltek hogy melyiket rakták előre csak beraktak vmit, én csak antikig akarok eljutni de legendasnal már gondolom számít mit raknak elsőre