Árbecslés ~ Magyarország szerver

  • Titán pajzsra én is vadászok, hetek óta nézem kereskedőüveggel, hivásban nem reagálnak vissza. Egy hitvány immun 5 optos kerül 55 wonba, lefelé van egy +8-as 40 wonért, utána már csak húznivaló alapok / 5 optosak.

    Szóval az a 20-30won egy alapért elég erős.

  • Sziasztok!

    bzBPoQb.jpgEsetleg valaki tudja, hogy ez a Feketevas Vért+9 körülbelül mennyit ér?

    Jelenleg 2 kőszilánk van benne, de úgy nézzétek, mintha normálisan ki lenne kövezve, mert ki lesz.

    Azt is vegyétek figyelembe, hogy Kékacél vértté alakítható.

    Trollok és olyanok, akik lehúzzák az árat légy szíves ne is írjanak, mert van róla egy körülbelüli elképzelésem, hogy mennyit érthet.

    Ezenkívül, aki érdemben hozzá tud szólni, nyugodtan írjon, fejtse ki a véleményét!

    Várom a válaszokat! :)


    Feketevas vért +9


    Védelem 144

    Mozgási sebesség -6%

    Mágia ellenállás 20%

    Max. TP +1500

    Tűz védelem 15%

    Kard védelem 15%

    Karom védelem 15%
    5% veszteség eltűnik az MP-ből.

    jpHPGVZ.gif"Az öreg indián két farkasról mesélt unokájának, melyek minden emberben harcolnak.
    Így szólt:

    -Fiam, a harcot két farkas vívja, mely mindegyikünkben benne lakozik. Az egyik a gonosz, a másik a jó.
    Az unoka pár percig eltűnődött nagyapja szavain, majd megkérdezte:
    -Melyik farkas nyer?
    Az öreg indián ezt válaszolta:
    -
    Az, amelyiket táplálod."

    Edited 2 times, last by metin2gamerr96hun ().

  • Trollkodást mellőzzük 😉

    nos... 30w-t , amennyiért hirdeted hívóban, ez a sapka biztosan nem ér.

    Elhiszem, hogy eszement árak vannak, de még ha egy 100-as sapka lenne, akkor sem érne ennyit.

    Őszintén nálam még a 10w-t sem súrolja.

    De ha már őrültek háza van a piacon max annyi....


    Elhiszem hogy mindenki nagyot akar szakítani is, meg mondani is, de ez már extra túlzás.



    Edit:

    Az hogy ki mennyit szán rá az más kérdés

    Gratulálok, hogy találtál egy embert. Ez nem arról szól ki mennyit szán rá. Egy 8-as 60-as sapkáról beszélünk, ami közel sem max optos. Dehát grat az üzlethez mégegyszer :D

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy egy Surafeka+9 es 2ktp 10 villám 5 tp veszteséggel, kövezve mennyit érhet?

  • Sziasztok, - 61-es maki

    - 6.típus(tehát legendás)

    - 8 napos

    - Tp 7.1 (5 szintenként növekszik)

    - Deff 5.2 (7szintenként növekszik)

    - Mp 9.3 (4 szintenként növekszik)

    Ez mennyit érhet ? További szép napot :)

  • Sziasztok! Arra szeretnek valaszt kapni itt hogy egy ilyen optos feka+9 mit kostolhat? :

    1500TP

    50Tamado

    10szel

    5tp veszt

    Nyil vedelem 4

    Kiteres, sietseg, vedelem kő +4

    Nem kapok ra valaszt jatekon belul ezert gondoltam meg probalom itt :)

  • Sziasztok!


    Pár hét kihagyás után újra Mithril-massziv zsinór termelésbe kezdtem.

    Ezek most milyen áron mennek?

    (Lehetőleg olyan irjon aki napi szinten árul ilyet kis-nagytételben, a "láttam 2 misiért"-tel nem jutunk előrébb)

  • Sziasztok!


    Ez mennyit érhet?

    Méregkard+9 +4 áttörés, krit, szörny kövekkel

    ák:28

    kk:9

    élőholtak 20%

    int +12

    lassítás 2%

  • 15öt biztos én sima 33aks tvettem 13wonért és 36ak 12int van kint 25wonba bár még mindig azt mondom hiába wp és 12int méregbe már egy 40aks sokkal jobb mint 28ak 12int persze drágább is de az az 50 támadó amit ad a 12int elhanyagolható az ák mellett, kis szinten jó az int fegyoba de méregbe nem, nem hátrány de inkább 40+aks a nyerő wpnek is

  • Sziasztok,

    24% kk-s fms+9 mennyit érhet?


  • Sziasztok!


    Nyitottam egy 50 órás átadható szélcipő +-t magyarország szerveren, mennyit érhet?



    Témákat összevontam. Dreamy

  • dreamy

    Added the Label Vegyes
  • dreamy

    Changed the title of the thread from “Árbecslés ~ Continuum” to “Árbecslés ~ Magyarország szerver”.