Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

2019-et egy nagy durranással kezdjük: A Metin2 12. szülinapját ünnepeljük, és kiadjuk az idei év első frissítését is!

Lássuk csak, mi vár rátok január 23-től:

12 éves a Metin2 – Évfordulós és Főszörny-kaszáló esemény január 24-től
    A birodalmak már teljes ünnepi dekorációban, készen állnak az ünneplésre, de a szörnyek elcsenték az összes színes zászlót! Vadásszátok le őket, és szerezzétek vissza az Ünnepi Zászlókat! Beválthatjátok őket egy szelet szülinapi tortára a Cherie nevű NPC-nél, ami 100% EXP bónuszt biztosít 30 percen át. Tele vagytok tortával? Cherie egy Évfordulós Érmét ad az Ünnepi Zászlókért cserébe naponta legfeljebb 7 alkalommal. Ezekkel számtalan sok hasznos tárgyat vásárolhattok az Évfordulós kereskedőnél!

A népszerű Főszörny-kaszáló eseményünk évfordulós változatát is elindítjuk. Vadásszátok le az Árnyék harcost, szerezzetek ütéspontokat, és ragadjátok meg az alkalmat, hogy Bronz, Ezüst vagy Arany Decimus ládát szerezzetek,…
  • New

Újdonság:
    Sárkánykő-alkímia: Mitikus sárkánykövek
    • Új Sárkánykő-osztály kerül bevezetésre: "Mitikus".
    • A Mitikus sárkánykövek bónuszai megváltoztathatók a Sárkánytűz használatával.

Biztonságos raktár
    • A biztonság növelése érdekében a raktár jelszót rendszeresen meg kell majd változtatni.
    • A játékosok 4 különböző bónusz közül 1-et kapnak jutalomként érte.
    • Az alábbi karakterek engedélyezettek a raktár jelszóban: a-z, A-Z, 0-9
    • Három egymást követő vagy azonos szám nem engedélyezett.

Új tárgy: Időspirál
    • Az Időspirál csökkenti a várakozási időt, mielőtt leadhattok egy új kutatásos küldetéstárgyat a küldetést adónak.

Tippek a betöltő képernyőn
    • A betöltő képernyőn ezentúl hasznos, játékkal kapcsolatos tippek jelennek meg.

Fejlesztések:
    • Erebos: Egy üzenet jelzi, amikor már csak 1 percetek maradt a kazamatában.
    • Egy megerősítő ablak jelenik meg, amikor megpróbáltok megsemmisíteni vagy megetetni egy 3 vagy több bónusszal rendelkező tárgyat a házikedvencetekkel.
    • A Tolvaj…
  • New

Kedves Játékosok!

Tisztában vagyunk azzal, hogy a mitikus alkímia bevezetése miatt sok kritikát kaptunk, és rendkívül ellentmondásos vitát váltott ki, amikor először bejelentésre került, hogy az része lesz a 18.4 verziónak. A konstruktív visszajelzéseket nagyra értékeltük, és ezért döntöttünk úgy, hogy egyelőre nem vezetjük be az új rendszert, s jobban átgondoljuk a helyzetet.

Noha a mitikus sárkánykő alkímia a mai, 19-es verzió frissítés része lesz, lehetővé teszi a mitikus sárkánykő bónuszainak megváltoztatását is. A már meglévő PVM tartalmakhoz ez nélkülözhetetlen szerepet ad.

A bónuszokat újraoszthatjuk, csak menjünk a Alkimistához, és válasszuk a "Mitikus sárkánykő bónusz változtatása" opciót. Ne feledjétek, hogy csak a mitikus jellegű sárkánykő bónuszait lehet megváltoztatni, és hogy az újonnan hozzáadott tárgyra, a Sárkánytűzre is szükség lesz, ami a folyamatban eltűnik majd. A bónuszváltás elvégzéséhez szükséges sárkánytűz tárgy…

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Vállpánt effekt a bolton

3

bartos

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

186

Sasori95

19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő

8

Ferals

Játékostársakat keresünk a szintünk környékén

1

pokolisrac92

18.4 verzió kibeszélő

170

dreamy

Recent Activities

• bartos -

Replied to the thread Játék Vállpánt effekt a bolton.

Abban azért igaza van hogy van ennél nagyobb baj is
  • Alma -

Liked Sasori95’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Jó eventes játék lehetett , ha ilyen hatalmas lelki vihart tudott indítani közöttünk, magyar szeró felhasználói között. Szomoruan olvasom ami miatt nem akartam idegenben játszani beigazolódott. Én nem tartottam fernek hogy mi nem…
  • Sphiro -

Liked Sasori95’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Jó eventes játék lehetett , ha ilyen hatalmas lelki vihart tudott indítani közöttünk, magyar szeró felhasználói között. Szomoruan olvasom ami miatt nem akartam idegenben játszani beigazolódott. Én nem tartottam fernek hogy mi nem…
  • Sasori95 -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

• Sasori95 -

Liked Sphiro’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Amiran: “Milyen érdekes hogy még a jutalmakat se tudták megoldani, van aki már rég beváltotta mert időben értesült a kódról van akinek meg sem jött és van akinek megjött csak a kód nem beváltható. Gondolom majd egyszer…
  • Sasori95 -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Engem is érdekel hogy mit jelent ez hogy visszaáll eredeti állapotába? Nagyon remélem én is hogy nem azt hogy a felszerelt kiváló ragyogó alkikat lenullázák, mert azért ezekben nem kevés munka és pénz van . Az egész fogalmazás egy…
  • Sasori95 -

Liked KicsiFry’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Azzal, hogy leszerelitek az alkit resikor, mit erunk? Nevetseges, hogy ennyivel letudjatok. Jelenlegi ragyik/kivik mennek a levesbe, mattok ara 6x-an novekszik majd. Raadasul ra is kenyszerititek az embert, hogy csereljen mitikusra, mert ha mar 0 optos…
  • Sasori95 -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Darcoon: “Tippek a betöltő képernyőn • A betöltő képernyőn ezentúl hasznos, játékkal kapcsolatos tippek jelennek meg. ” Tippek egy 10 év működés után, mekkora poén :D nagyon tetszett amugy , biztos hasznos lesz kb ilyeneket tudok…
  • Sasori95 -

Liked Amiran’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    A karbantartás után minden legendás sárkánykő visszaáll eredeti állapotába. Ezzel megakadályozható, hogy a legendás kövek megsemmisüljenek, amennyiben manuálisan távolítják el őket; így nem kell aggódni a kockázat miatt, ha tovább…