Pinned Kezdő kérdések (5.rész)

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Roland91 wrote:

33-s testi harcos 13% AK-s fms+7-el jó lenne map2 farmosnak?
    Jónak jó mindegyik... De van jobb is pl. minimum 20-25% ÁK-s kellene, lehetőleg +9, krit és szörny kővel... Mondjuk RIB is jó szerintem, nem muszáj FMS... Földről inkább FMS, de a RIB többet sebez lóról...

Roland91 wrote:

Kék gyöngy mennyi be megy Aquila szerveren??
    Árbecsléses dolgokat ide tedd fel: Árbecslés ~ Aquila (S4)
    A pokolból is visszatérek, ha kell!"

• Békák vagy templomi kínzok????

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy 51es vagyok és Simán bírom a békákat csopiban, és ott fejlődjek náluk vagy a templomvégén?
    Másik kérdés is lenne még :P Nekem is jól dobálnának a békák a Holdfényládát? Természetesen kesztyű nélkül ! :chinese:
    Köszönöm előre is a válaszokat!

áthelyeztem. dreamy

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• kornel233 wrote:

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy 51es vagyok és Simán bírom a békákat csopiban, és ott fejlődjek náluk vagy a templomvégén?
    Másik kérdés is lenne még Nekem is jól dobálnának a békák a Holdfényládát? Természetesen kesztyű nélkül !
    Köszönöm előre is a válaszokat!
    Fejlődni azon a szinten próbáld meg inkább SD1-ben (pók kazamata), vagy templom 10-es teremben ( az az ahol a hídon átmész; békáktól visszafele az első) A holdfény is ezeken a helyeken lesz a legjobb, ahol fejlődsz is. Próbálgasd.

• Kesztyű nélkül sajnos sehol nem fogja jól dobni a hf ládát, ez egy ilyen event... :(
    Egyébként a békákhoz 61-es szinten érdemes menni, akkor tényleg sokat bírsz(61-es pajzs, vért miatt), és szintben is a legjobbak.
    Egyenlőre maradj még inkább templomnál.
    :)
  • Jó tanács

Meny sd1 nagy pokokhoz ott kesztyüvel nagyon jól dobja az egyik haverom a multkor 600 ládát ütött 51 mentával a drákon mig én sd2 kesztyüvel csak 100 ;(
    ott érdemes hf ekkora szinte :gamer: :sniper: :red:
    "Ahol sas voltál ne menj vissza verébnek... ":) 8)
  • WpSurA891121 wrote:

sziasztok az lenne a kérdésem hogy a sés exp gyürü meg a boss ládábol nyitott az használhato együtt? vagyis akor 100% lesz az exp bonusz?
    Igen használható. :)

SD1 emlékműnél jó lesz farmolni Holdfény ládát vagy mennyek beljebb? SD2 bejárta felé?
    Ahol jobban bírod; na meg ahol lesz üres terem... De ha jól bírod akkor inkább SD2 bejárata felöli termekben, mivel ott vannak nagy pókok...

• joci88 wrote:

Abban kérnék segítséget,hogy amikor Email-t cserélek,és nem jön meg a csere link,akkor utána hány napot kell várni,hogy megint kérhessek mail cserés linket?
    Köszi a választ.

1 napot kell várnod, azután kérhetsz újra
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Már 3 napja írja ezt: "Egy e-mail változtatást meg kell erősíteni vagy visszavonni"

Szóval szerint több mint 1 nap lesz az,én 3ra emlékeztem,de már ez is megvolt,szóval vagy 5 nap,vagy 1 hét. Még ez a 2 tippem maradt.
  • Sziasztok!

Az első kérdéskör 4ik kérdésével kezdem, a többi nem érdekes:) Aztán sorban írom a többit is
    tehát:
    Érdemes egy 34%-os +8 méregkardról (+4es krit, szörny, átható kövekkel) váltani triton kardra. Tritonból is max+6ra (+7ra már komoly dolgok kellenek). Természetesen a tritonban is +4es mobos kövek lennének, mivel a PvP hidegen hagy.

Másik kérdésem, hogy a tritonban is van egy olyan alapbónusz hogy aszongya: Mágikus támadó érték
    Ezt egy menta tudja-e hasznosítani (vagyis, MIRE JÓ A MÁGIKUS TÁMADÓ ÉRTÉK) ???

köszönöm
  • Nagykanissa: Attól függ milyen bónusz van még a méreg kardban. Tritonra csak akkor érdemes váltanod, ha 20 ördög benne van és az se baj, ha van még mellette más jó bónusz.
    Mágikus támadó érték meg a mágikus támadásokat erősítik PL: varázslatkioltás, BM szkillek... tehát számodra hatástalan.
  • Másik kérdésem, hogy a tritonban is van egy olyan alapbónusz hogy aszongya: Mágikus támadó érték
    Ezt egy menta tudja-e hasznosítani (vagyis, MIRE JÓ A MÁGIKUS TÁMADÓ ÉRTÉK) ???

Nem tudja a menta hasznosítani. A mágikus támadóérték az a mágia alapú skillekre van hatással, tehát BM suránál főképp, Wp surák pár skille, és sámánoknál. A harcos az fizikai alapú.

Érdemes egy 34%-os +8 méregkardról (+4es krit, szörny, átható kövekkel) váltani triton kardra. Tritonból is max+6ra (+7ra már komoly dolgok kellenek). Természetesen a tritonban is +4es mobos kövek lennének, mivel a PvP hidegen hagy.

Menta vagy és bari2-ben akarsz ölni? Mert akkor édemes, de csak akkor, ha dupla (20%) ördögös tritonod lenne. (vagy jó a 20% ördögös csata+9 is, és majd átalakítod tritonná... :) ) De ha metint akarsz ütni vagy csak simán DT-zni, akkor jó a méreg.

Mentál harcosnak lélekbarlang1-be méregkard kell (30% ÁK körüli); lélekbarlang2-be kizárólag triton kard, dupla ördöggel. Van tapasztalatom... bari1-be lóról a méregkard a legjobb; de bari2-be csak a triton jöhet szóba, mivel kell a nagy sebzés, és persze nem árt ha van 80-100% ördög elleni erőd oda. Kétkezes fegyvert, tehát partizánt és lélekrablót eggyáltalán nem javaslok, mert lassúak; és a méreg többet üt lóról amúgy is. A méregkard pedig azért nem jó bari2-be, mert negatív a készségkárja, így az nagyon lecsökkenti a kívánt sebzést. Márpedig bari2-be lóról nem ölhetsz, csak földről skillekkel. Esetleg olyan jöhet még szóba hogy 30 ÁK, 20 ÖRDÖG kombinációjú méregkard, de az nagyon drága és nagyon ritka. Esetleg itt még olvasgass: milyen fegyóval menjek lélekbe

• Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy játék közben egyszercsak bejön egy kis ablak, aminek a szöveg része csak tiszta kérdőjelekből áll kb. így: ??? ??? ??? ???
    És alatt van egy igen meg egy nem választási lehetőség. Csak az igenre lehet nyomni, de közben már bezárta a játékot. Ez mitől van?
    A gép vírusmentes és minden rendben vele.

[k]Áthelyeztem
    Mimike
  • van par "betekintes uvege"-m egy kis 22-es karin szerencsekerekbol.
    ma hasznalni szerettem volna, de se targypiacon, se a targyon nem ir "hasznalati utasitast"
    hivasban rakerdeztem hogyan kell hasznalni. azt irtak alt+katt a targyra. meg is jelenik hivasban sarga szinnel de nem lehet rakkatintani a tagyra hivasban.

ez miert van? mit kellene tennem hogy nem csak sarga szin legyen hivasban, hanem meg is tudjak nezni a targyat?