Pinned Kezdő kérdések (5.rész)

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• lol Szívesen.

Mennyi (ha volt eszetek hozzá, trololol) Azrael statisztikája? Azaz, ha nem értitek, mennyiszer győzték le, stb.

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Avenger wrote:

Hello.
    Szeretném megkérdezni hogy a számlamegosztásos dologal mi lett volt javaslat is és szavazás is de eredménytét nem tudom most hogy van saját felelőségre vagy még mostis ban jár érte??? mert sokaktol halom hogy már ugy van saját felelőségre
    Szabályzatban még mostis bant véltem olvasni a számla megosztásért. Kösz a válaszokat
    Itt van ez a javaslat amiről beszélsz: Játék : Karakter megosztás. Nem változott semmi, a választ megtalálod a linken.
    A pokolból is visszatérek, ha kell!"

• sziasztok!
    folyamatban van 1 45ös kő farmos készítése de kiütném a fogakat meg a átokkönyveket is vele.
    Ehhez kapcsolódnak a kérdéseim is: Kesztyűvel h dobja a fogakat,könyveket,és h hányas szinten érdemes kiütni őket?
    Válaszokat előre is köszönöm.
    EDIT:Nem a 45ös metin farmolására vagyok kíváncsi!!!!

The post was edited 3 times, last by Anonymuss. ().

• Anonymuss. wrote:

sziasztok!
    folyamatban van 1 45ös kő farmos készítése de kiütném a fogakat meg a átokkönyveket is vele.
    Ehhez kapcsolódnak a kérdéseim is: Kesztyűvel h dobja a fogakat,könyveket,és h hányas szinten érdemes kiütni őket?
    Válaszokat előre is köszönöm.
    42-43-as szinten ill. itt olvasgathatsz még: Általános : 45ös metin farm A kesztyűt nem tudom...

• Rothadt faláda

Helló!

Nagyobb szintű játékosoktól kérdezném hogy a wikin írt info szerint a ládába amiben állat pecsét lehet, optoló is lehet. Na engem az érdekelne hogy ennek van-e valóságalapja vagy esélytelen? Előre is köszi a választ

áthelyeztem. dreamy

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Végül rá leltem énis de nagyon köszi Zsolti ^^ s megértetem meg a GF oldalán is jobban utána olvastam s ténleg nem a team en mulik hanem a GF döntése a felhasználási feltételek megváltoztatása.

Ha az Élet Amit Élek Tetszik Neked Gyere És Vedd El , Ha tetszik Csak Gyere És vedd El. Nics Mese Meg Kell Halnom.
  • Hát szerintem mert angol karaktere van be álitva az ilyesmi a játékban.

Kérdés a Zelkovát ha már van nálad 1 db nem esik több???

Ha az Élet Amit Élek Tetszik Neked Gyere És Vedd El , Ha tetszik Csak Gyere És vedd El. Nics Mese Meg Kell Halnom.
  • Domyos: Biztosan azért mert angol betűkészletet használ, vagy más számrendszert. De inkább az előbbi.

Avenger: Pontosan, ha már van nálad, akkor nem dob többet. Megoldás: Kiskarit odaviszel és átadod neki; vagy lemész map1 és kirakod rakiba, majd visszamész. A kiskaris megoldás praktikusabb és gyorsabb.

• sziasztok!
    Ha befestem a hajam akkor azt írja (kb) 3 szint után festhetem újra.
    És ha fehérítővel kiszedem és ugyfestem úgy már engedi 1 szinten belül többször?:O
  • Kérdésem az lenne, hoyg 35 ös szinten egy WP surával,warloval lehet-e jól metineket farmolni? kb. 20-30 millát.
    Cuccai. : fms+5 5 ák(gagyi.)
    ying-yang +7 1000 tp
    gunyolodo+7
    csatapajzs +6
    500tp-s 29 es csizma.
    500tp-s nyakas.
    500 tps karos.
    10 orkos füles.

Célom egy +9 es nagyobb ák-s fms lenne. Ezzel ki lehet farmolni 1-2 hét alatt?

UI.: Skillek: Elv.penge M1
    elv.vért 15
    ujjcsapás 1
    örvény 1
    Ezeket is fejleszteni akarom majd.
  • Szia!

Háát, nekem 35-ös testi farmosom volt mao2-őn, Wp-vel nem tudom milyen, de nekem kesztyűvel egész jól ment a farmolgatás. Hangsúlyozom KESZTYŰVEL! Anélkül esélytelen a 30m 1-2 hét alatt, még azzal is szerencse kérdése, nem mind1 h 3-as v 4-es krti esik pl. a kőből, v támadás+ v aura kk... :crazy:

Ja és ha rám hallgatsz leütöd a zöld gatyásokat is ha kell, ha nem, mert kesztyűvel egész jól dobálják az ékkövet... :thumbup:

Alkalmasnak szerintem alkalmas lesz rá a karid, a többi szerencse és kesztyű kérdése... :beer:
  • Kesztyűm nincs.
    Most kezdtem ujra a játékot, surával akartam csinálni. Csak a surába az a baj hogy nagyon lassan üt, és még a fegyó se a legjobb..
    Elég lassan megy.:/
    Vegyek zöld löttyöt, és akkor fokozhatom a sebességet? mert most 3 perc/metin... Ami eléggé ramaty.Egy +8 as FMS 10 ákval 15 misibe fáj..:/
  • Skatermahn wrote:

Kérdésem az lenne, hoyg 35 ös szinten egy WP surával,warloval lehet-e jól metineket farmolni? kb. 20-30 millát.
    Cuccai. : fms+5 5 ák(gagyi.)
    ying-yang +7 1000 tp
    gunyolodo+7
    csatapajzs +6
    500tp-s 29 es csizma.
    500tp-s nyakas.
    500 tps karos.
    10 orkos füles.
    Felesleges, egy testi harcos sokkal jobb 35-ön farmolni map2-re... De ha ragaszkodsz ehhez, akkor skillek gyengék nagyon; csatapajzs +7 +8 legalább kell; fúlesbe inkább arany füles az int miatt... TP annyira nem szükséges... Egyébként surás kérdéseket ide tedd fel máskor: Kard : WP azaz Kardsura - teljes leírás és vélemények