Kibeszélő - Fejleszthető hátasok

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jól hangzik. Az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy alternatív drop lesz e? Mivel már 1-es szintű játékos is használhatja és sehol nem láttam leírva, hogy csak bizonyos mobokból eshet. Este mindenképp megpróbálok beszerezni egyet Xd.

Edit: Hozzátenném, hogy 7 napért szerintem elég drága az a 99-sé szerintem. Bár az a védelmi meg támadási bónusz elég tetszetős.
  • A bónuszok egész jók és nem rossz fejlesztés. Bár az 7 nap nem sok. Következő kérdések tevődtek fel bennem:
    • A Fejlesztés tekercs alap drop lesz vajon Kígyóréten meg Óriások földjén és átadható lesz?
    • A hátasok időtartama mikortól kezd el számolni, mikor még fiatal hátas vagy amikor már megvan szelídítve?
    • Vajon mekkora eséllyel fog esni a tanúsítvány és ezzel is lehet kereskedni?
    • Végezetül, ha megszelídítettem a hátasom és eltelt a 7nap, akkor gondolom újra lehet venni/szerezni és megint kezdhetem előröl a szelídítést.
  • Csak nekem tűnt fel, vagy ez megint egy fölösleges dolog? Most komolyan 7 nap megeröltető lett volna 30-t oda írni? Mindegy szerintem sokat nem fogom használni, inkább 80 felett lennének új küldik azt sokkal jobban díjaznám.
  • Aki van olyan kocka és rendes pls. linkelje be a képet, amint a lovászinas a küldetést adja a fejlesztéshez. Kiváncsi vagyok a menetére...nem lehet olyan erős-izzadós feladat a teljesítése, szerintem a vérköves küldinél nem lehet nehezebb, tekintve, hogy elég alacsony szintű játékosoknak is teljesíteni kell tudniuk a mission-t.

Edit:

Még valami, ami lehet, hogy lehúzás lehet -bocsánat, elég szkeptikus vagyok az új dolgokkal kapcsolatban:

Ugyebár itt van ez a FAQ-ból merített kérdés és válasz:

"Mikor tudom fejleszteni a hátasom?
    Ha rendelkezel Felfegyverzett ló könyvvel (11-es ló-szinttől) és elérted a 30-as szintet, Fiatal hátasod Vad hátassá fejlesztheted. Annak továbbfejlesztéséhez teljesen kifejlett, Szelíd hátassá, legalább 50-es szintűnek kell lenned, használatához birtokolnod kell a Katonai ló könyvet (21-es szintű ló).
    Fejlesztés előtt el kell olvasnod a Lovászinas utasításait. "

valamint:

"Mennyi ideig marad hozzám hűséges a hátasom?
    A hátasok időtartama 7 nap. "

Remélem ez a két dolog nem azt jelenti végeredményben, hogy a lóhívó könyvek a 7 nap letelte után teljesen eltünnek. Akkor az nagyon gáz lenne. Elválik majd...további tapasztalat hiányában csak szurkolok, hogy nem lesz semmi hátulütője ezeknek az új állatoknak.

The post was edited 1 time, last by SIG ().

• Darcoon wrote:

- Szörnyek elleni erő -> Vad: 3% / Szelídített: 5%
    - Több EXP -> Vad: 3% / Szelídített: 5%
    - Több TP -> Vad: 250 / Szelídített: 500
    - Védelem -> Vad: +50 / Szelídített: +150
    - Támadás -> Vad: +30 / Szelídített: +100
    Egy vad harci vadkan 100x többet ér a 20% támadó erejével. Egy felesleges újítás... Ja és 7 napig tart aztán meg eltűnik?!
    Vicc kategória... Először normális játékot, használható karaktereket kérünk, nem pedig ilyen alig hasznosítható újítást...
    LV 105 WP sura, P skillek: penge, félelem, ujjcsapás, örvény, kioltás
    Testőröm: Lv90 BM sura, skillek alakulóban!
    DragonSouls céh vezére - Altair - Shinsoo
    :love:Tita:love:
  • - 7 nap nem sok, de biztos hamar letudhatod a fejlesztést. (Jó lenne egy leírás a fejlesztésről, úgy mint a lóküldiknél.)
    - lovászinas, ajjaj akkor ez ugyanaz a móka, azaz lehet, hogy lesz olyan, hogy: Nem sikerült a fejlesztés? (lásd lóküldik.Itt egy sikerességi arány leírva?)
    - mivel a lóidéző könyvek kellenek (SIG tökéletesen idézte) ez picit nehezít a dolgon, de ez is bejön, mert nem hull az öledbe a hátas.
    - A bónuszok szerintem jók, legjobban a def és támadás tetszik. Ugye nem akad össze a 92,94 küldikben kapott bonuszokkal? (csak mert szeretném barlangban kipróbálni, TP-t választottam.) Itt azért nem fer, hogy csak 500 TP-t ad. 1000 vagy 1500 at kellene kapni, ha az arányokat nézem.
    - Összegezve, kipróbálom minden karin. Jó mókának tűnik. Sokkal jobb mint az afro haj: :puke:
    Hannna | Villámsámán | 102 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Szerintem nagyon jó kis fejlesztés, egy új színt visz a játékba. Kíváncsi leszek majd a játékban milyen sűrűn fogja dobni. Egyébként ez végleges újítás vagy csak ideiglenes került be?
  • Szerintem ez így ebben a formában, egyáltalán nem jó. 7 nap? ez vicc.... mennyi idő megy el a fejlesztésére? Kicsit jobban át kellene gondolni ezt az egészet az illetékeseknek.
  • Oda kellett volna eljutni, hogy a ló helyett lenne állandó állat. Színesítené a játékot. Ez így a 7 napjával, és a nem túl magas plusz értékekkel nem túl hívogató számomra. 5% plusz szörny elleni erő, meg a többi, a harci vagy a régi normál pecsétek is adnak effajta bónuszokat, vagy még jobbakat is. Engem nem tudott különösebben lázba hozni, hogy emiatt majd elmenjek kígyó rétre...
  • Hát nem tudom X(
    Ha 7 naposak, akkor max dekorációnak jó. Mint már írták, a többi állatka sokkal jobb bónuszt ad
    Ezt megveszed, fejleszted aztán eltűnik 7 nap után, na neee.
    1. Maga a tanúsítványt ugye veheted, meg ütheted BOSS-okból naponta 2 órában 19-21 között.
    Egyik kérdés: átadható-e a tanúsítvány ? Másik: Hányas szintű BOSS-tól esik? Narutótól ( 9 farkú ,nem animések kedvéért :rolleyes: ) biztos mert az olvastam még valahol, de kisebből is?
    2. A fejlesztős tárgy biztos, hogy átadható, mert egy 50-es mondjuk, hogy ölne óriásoknál???
    Inkább a kedvenc DIREKT BUG-os skillemet javították volna ;(

The post was edited 1 time, last by Kanga ().

• Ez a 7 napos dolog nem a legjobb.Akkor én csak 2 nap tudom használni,igy meg nem éri meg,hogy költsek rá.Az lenne az igazi,ha végleg megmaradnának és akkor lehetne kicsi nehezíteni a küldetéseket is.
    Vagy,a 30-as ló küldetés befejezése után le lehessen cserélni egy ilyen állatra.Ez lenne az igazi. :)
  • Mikor elkezdtem olvasni: "Úristen végre valami értelmes *.*
    Mikor a végére értem: 7 nap? Ezzel akarják kiszúrni a szemünket? Nah ne szórakozzunk már -.-" Akkor legyen végleges ha már megszerzi valaki és képes rá annyi időt szánni, hogy fejlessze is
    :cursing:
  • Valahogy, Power véleményével értek egyet!
    Én is örültem mikor megláttam, de pofára estem amint a 7 napos részt elolvastam.
    7 nap fejleszd fel aztán 7 nap múlva üsd ki újra ha ki tudod... Hát sok sikerült...
    Akkor nekem üssön már maga a GF vagy 100db-ot, hogy tudjak is mit kezdeni vele.....-.-"

lv 91-Gömbvillám P/31-Fény P/36-Tűzkő P/31-Mennykőcsapás P/35-Mennydörgés M
    Lv 76-Krit P/31 Áldás P/32-Sikoly P/34 -Visszaverés M8
    Lv 70-Lesi-Táncoló tőr G2/2-Felhő M7-Villám M5
  • Az az 500 TP szerintem a hónap vicce. Talán áprilisi tréfának szánták, vagy esetleg még a régi 800 max tp bónuszos időkre gondoltak.
    Elmondom én mennyit adtam volna: Tp-ből 2000-t adtam volna, azaz az aktuális max tp-t, mert 500 az olyan mintha nem is lenne semmi. Mobok elleni bónuszban meg legalább a 4-es mob kő értékét adtam volna egy ilyen sé-s állatnak. Azaz a játékban már meglevő bónuszokat figyelembe vettem volna. A tp értéke az egy egyszerű asztalra csapok s mondok egy számot értéknek tűnik, s nem egy átgondolt döntésből született valaminek. Védelem és támadás értékei azok jók szerintem.
  • Egy bizonyos időben a tanúsítványt megszerezheted dropként a játékban is: MINDEN NAP 19:00 ÉS 21:00 KÖZÖT

és miböl? németek legalább leírták hogy bossokbol és metinekből esik, de semmi magyar infót nem voltak képesek leírni már meg sem lepődök.. vagy ha le van írva akkor hol? másolja már be valaki.
    Live Together, Die Alone. A Profiknak nem számít az idő csak az eredmény.
    Zelkova faág: 40/15/25 2012.dec.1 - 2013.Jan.16 :thumbsup:
  • Sziasztok!
    Utanaolvasgattam a wikin es azt irja csak, hogy melyik metinbol es boss-bol NEM esik, ezek pedig a DT-ben talalhatoak. A tobbibol akkor valoszinuleg mind esik. A kiutott tanusitvanyokkal sem lehet kereskedni, ahogy az abbol elkeszitett hivoval sem, viszont a fejleszteshez szukseges tekercsekkel lehet, es mindketto az oriasok foldjen levo osszes mobbol kiutheto. Az elkeszitett hivok hasznalati ideje viszont az en ertelmezesem szerint a fejlesztessel visszaugrik 7 napra, tehat akar 21napig is tudod hasznalni, igaz az elsonek nincs sok ertelme. Szintenkent kulon megkerdezi a lovaszinas, hogy melyik bonuszt valasztod, tehat lehet varialni is, pl. az elsoben a TP-t, a masodikban a tamadoerteket, stb.
    Az allatok kinezete: A fiatal Oroszlan, Farkas, Vaddiszno ugyanugy nez ki, mint amit a Rothadt faladabol lehet nyitni, a vad szinten pedig ugy neznek ki, mint a Harci oroszlan, Farkas, es a Vad harci vadkan pecset altal elohivott hatasok. A szeliditett szintuek pedig a kovetkezokepp neznek ki :
    Oroszlan:

Vadkan:

Farkas:

A fiatal nosteny renszarvas kinezete megegyezik a Rudolf pecset altal elohivott hataseval, a tovabbi szintjein pedig

igy: es igy: nez ki.

A fiatal him renszarvas: metin2wiki.eu/images/3/37/Junges_Rentier_%28m%29.jpg

A vad him renszarvas: metin2wiki.eu/images/5/5d/Wildes_Rentier_%28m%29.jpg

A szeliditett him renszarvas: metin2wiki.eu/images/3/3d/Tapferes_Rentier_%28m%29.jpg

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• nah megtaláltam angol forumon, minden metin (kivéve dungeonokban, gyengébbek kedvéért DT-ben NEM ESIK) és bossok dobják

azt tudja valaki melyik mount mit ad?
    Live Together, Die Alone. A Profiknak nem számít az idő csak az eredmény.
    Zelkova faág: 40/15/25 2012.dec.1 - 2013.Jan.16 :thumbsup:
  • Lehet h én vagyok a hülye vagy nem olvastam el normálisan de ez most 1 bizonyos időig tartó event? vagy bent marad véglegesen? am igen én is vlmi 480órás állatból tovább fejleszthető izére gondoltam 7napig nem a legjobb kár érte na m1 :D.
  • Köszi szépen GF ezt is megölték a SÉ-s zabik. Hamár volt annyi eszetek, hogy berakjátok tárgy piacra és drop listára is akkor legalább a tárgypiacost ne lehessen átadni. Ezzel garantáltátok a SÉ-s játékos réteg még jobban való elhúzását.

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

The post was edited 1 time, last by dreamy ().