Kibeszélő - Fejleszthető hátasok

• Kibeszélő

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nem kell sirni emberek 7 nap az 7 nap elég az jön ingyen mi kell még hmm? Ahogy mondani szokták ajándék lónak nem nézd a fogát de aki költ is rá kis szint hoz a játékba saját magának s másoknak is. Nekem tetszik ez remélem kapok is majd mert van 1 ksi farkasom azt szeretném ki tuningolni kicsit :D
    JAh s szerintem ez az egész ismét csak pénz szerzési modszer GF bácsinak de ez az üzlet :huh: .
    Igen s még látam ma az uj frizurákat nah azon kiakatam LOL :lol: afro sura hogy néz az ki........

HELLo.Ach.

Ha az Élet Amit Élek Tetszik Neked Gyere És Vedd El , Ha tetszik Csak Gyere És vedd El. Nics Mese Meg Kell Halnom.
  • Hát, engem az ilyen hátasok nem annyira hoznak lázba, de azért jó lenne szerezni. :)
    Sé-ért így biztosan nem fogok venni, hogy az is ugyanúgy csak 7 nap, mint ami droppként is szerezhető. Mint ahogy már előttem leírták, ha a sé-ért vehető 30 napos lenne, talán megérné.Talán...., mert elég kicsi bónuszokat ad sajnos. Azért bízom benne hogy esik majd metinből, de ha nem, akkor sem fogok nagyon összetörni. :)
  • Nos mit tudnék erre mondani? Kellett nekünk mint egy falat kenyér. Persze nem rossz dolog , de véleményem szerint a 7 nap szánalmas már bocsánat a kifejezésért. Én tuti, hogy nem fogok venni mivel feleslegesnek tartom az egészet. :thumbdown:
  • Miért egyből mindenki azzal jön hogy sé-s? 10 hozzászólásból 9 csak lefele húzza ezt az egészet, ennyi pesszimista embert még nem láttam egy rakáson.Ott a lehetőség mindenkinek hogy kiüsse, ami INGYEN van.
  • Mindenki a sé-t nyaggatja metinböl esik emberek tegnap 4 metinböl 3 igazolo :p (mind szarvas) csak ez hogy ugyan az mint ha lovad lenne mert 11 es lotol lehet vele harcolni! m1 ha warlovad van? mit ér lovagolsz rajt ugyan ugy meg ad 1 kis bonuszt! nemsokkal jobb csak a kinézedte.......... ennyit erről
  • mit gondoltok 82es karival kesztyűvel van értelme ilyen átváltoztatót meg szelídítőt ütni kígyóréten? csak mert az ezerharcos nem nagyon akarja adni
  • Én kesztyű nélküli 75ös sámánnal próbáltam óriások földjén, de semelyik mob nem dobott. Nehezen vettem rá magam hogy egyáltalán nekiálljak, ha már "csak" 7 napos, és most elég elkeserítő, hogy mégsem ad...Arra gondoltam még, hogy kígyóréten kis szintű mobok vannak, mint map3-on. Lehet h kicsivel kéne odamennem ölni az átkozottakat? Mondjuk a kicsin van metines kesztyű, lehet h azzal adna, még úgy megpróbálom, aztán majd kiderül...
  • Sziasztok!
    Én 69-es harcosommal mentem kígyórétre, metines kesztyűvel, ogre harcost, kő gólemet és rombolót öltem, de elég jól kaptam, kb. egy - másfél óra alatt jött összbe 9db ( 3 változás, 6 fejlődés), nem tudom ez csak szerencse volt hogy esett viszonylag jól....vagy kitudja...
  • Én 82essel most hol kellene üssem ezek a kígyórétes izék ezek a 66-72-es mobok kevesek szintre.Arról fogalmam sincs hogy óriás földön adja e más is az ezer harcoson kívül fantasztikus ez is...
  • Nos, kígyóréten az átkozottak nem dobják. Viszont felmerül a kérdés, miszerint aki kis szintű, az honnan szerzi be? Annak mindenképpen meg kell vennie? Mert azért egy 40-50+os mégsem mehet óriásokat ölni...
  • Ebben van igazság, gondolom aki tud ütni majd tanusítványt de viszont tekercset nem , az megpróbál majd venni...én ma már megpróbáltam eladni 1-2-őt ....de eddig nem nagyon keresték....
  • Sziasztok.
    5 perce voltam óriások földjén.
    Leírom én is, hogyan jött. (Tegnap 15 perc alatt semmi)
    Ma felmentem, első mob tekercset dobott, 61-s vagyok, kesztyű nélkül.
    Összesen 25 percet öltem, nem sokat bírtam (3 mob egyszerre, a legelején), 2 tekercs, és 1 tanúsítvány.
    A tekercs a mészárosoktól, a tanúsítványt rombolótól kaptam.
    Remélem segíthettem.
  • NA eddig 2 lélekkő meg egy oroszlán izé amit kaptam óriások földjén metinből.
    Amúgy ugye ameddig a pecsétet vagy mit nem aktiválom addig nem számolja a 7 napot?
  • Tényleg érdekes, mivel tanúsítvány csak este 19:00-22:00 között esik. és nem este 6 után pár perccel, mint amikor a postot írtad...Ezt most én sem értem.
    Az is eszembe jutott, hogy esetleg csak akkor esik
    átváltoztató meg szelídítő, ha már van a karakternél tanúsítvány. Szerintetek? Esett már valakinek úgy szelidítő, hogy nem volt nála tanúsítvány?

The post was edited 1 time, last by Faustina ().

• Én csak azt nem értem, mi ez a "csakhétnap" dolog??? Miért vagytok felháborodva? A def. bónusz elég sokaknak jól jöhet, és szemben a barlangos állatkákkal ezek nem pár percesek. És azért nem hiszem, hogy annyira drága lesz pár nap múlva, hogy ne lehessen piacon megvenni...jah és ingyeneeeees!
    Én nem fogok ott hadonászni szerintem, a disznóm jó szolgálatot tesz nekem, viszont jó hír számomra, hogy egyre többen fognak csapkodni óriásoknál és kígyóréten. Így talán egyre több kvarchomok lesz piacon. Ez pozitívum, mert olcsóbb lesz epic fejlesztés.

MekD