Pinned Kibeszélő - Újra forog a Végzet Kereke!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arra én is kiváncsi vagyok.. Amúgy Healerke 2. szintjén van még valami a Frizkón kivül amit nyerhetsz ?(úgyértve értékesebb..)
    Meg elvileg több olyan piros cucc van ahol meg állhat a kerék? :D
    Mottója: "Fizess azért hogy többet fizess" :lol:
    | :ylw: Chunjo || SoulEater :ylw: |

| Level105 Weaponary Sura |

:sk10:

• Semmi olyasmi nem volt a második szinten, ami nekem okot adott volna arra, hogy tovább ott maradjak! A frizkó volt (no meg a zenbab), ami nem volt az első szinten.
  • Én biztosan nem fogok pörgetni, DE engem ezen kívül az zavar hogy jött ez a sés "event" fizess többet és akkor nem lesz semmi.
    Szóval hogy a bugos kk-k javításának szerintem jobban örülne az (szinte) egész metin2 világlakói.
  • Nekem sikerült egy exp gyűrűt kipörgetni az első szinten. 1 órás csak azt nem tudom hogy ezt sé-s gyűrűnek számitja vagy mint a ládákból,metinekből szerezhetőnek? Erre ha valaki tudja a választ legyen kedves ossza meg.
    Előre is köszi.

• A régebbi Végzet kerekéből pörgettem egyet, mert volt még maradék 10SÉ-m, egyébként nem pörgettem volna... szerintem undorító ez az afro frizura, kíváncsi vagyok kinek lesz. :D
    Most nem pörgetek, butaságnak tartom.... ezek senki nem nyer semmi értékeset, max ha minden 2. pörgetés kovács köve lenne....
    Az elsőn is kovács kövét kaptam, de be is törte a cuccomat, szóval szerintem az is annyit ér......
    Azért köszönöm az eventet, SÉ-seknek tuti jól jön. :)
  • Bravo egy ujabb csodálatos hir :)nos ha anyira vágyok 10 db tüijáték megveszem piac ha lila vagy zöld italra deto de amilyen ritkán talál be a szercse nálam olyan 5 ezer sé vel kelene inditani szerencsekerék :rolleyes: ha meg 5 ezer sét töltenék nem erre költeném!háát a haj nem hogy gáz hanem ciki is egyben:D mintha nem is egy harci játékba lennénk hanem a cikruszba :thumbsup: szoval maradjunk anyiba nem a tárgypiacot kéne feljeszteni hanem a játékot és nem csak azokra a játékosokra gndolni akik havi fizetésüket ide verik hanem azokra is akik a játék örömeiért játszanak ^^ ha igy folytatjuk tárgypiacrol kelessz megvenni minden játékba meg csak egy pvp erejéig leszünk

The post was edited 1 time, last by XXLauraXX ().

• Attól az afró-tól engem is a hányinger kerülget mondjuk nekem a tök sem tetszett de annak asszem volt értelmes bónusza legalább. A legutóbbi keréknél pörgettem jó párat most nem fogok inkább veszek plusz egy hónapos tolvajkesztyűt...
  • yaraelproof wrote:

Attól az afró-tól engem is a hányinger kerülget mondjuk nekem a tök sem tetszett de annak asszem volt értelmes bónusza legalább. A legutóbbi keréknél pörgettem jó párat most nem fogok inkább veszek plusz egy hónapos tolvajkesztyűt...
    :D Az afrótól lesznek még jobbak is: Jaj de szépek :D De aki ilyenre költ annak grat. :)

www7.pic-upload.de/27.03.12/sh28vyq7e65i.jpg

єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ
    A pokolból is visszatérek, ha kell!"

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Az a lámpa búra alól a harcoson még az afrónál is csúnyább XD egyébként még mókás is lenne ha pl. kövekből lehetne ütni ezeket a jelmezeket és le fel vehetősek lennének és nem tüntetnék el a sé-s frizukat poénkodni jó lenne, de sét pazarolni ezekre a förmedvényekre... hát azért arra én is kíváncsi vagyok kin lesznek ilyen izék...
  • Hát ha ezek után sem cserélik le a kreatív managert, akkor nem tudom mi kell még géjef-éknek ehhez. Már szinte csak negatív visszajelzést kapnak a fórumon, ideje lenne már egy kicsit elgondolkodniuk, hogy valami nem stimmel. Ez már az értékelhetetlen kategória.
  • Jajj istenem de szuper...még egy SÉ-s event... :)
    Sok sikert aki kihasználja de én ilyen értéktelen tárgyakra nem költök..
    a karos meg a tigris az jóó tetszetős de nekem akkor se méri meg az a pénz :)
  • Hát szerintem ez katasztrófális bepróbálkozás. Aki értelmetlenül akarja a pénzét elverni, az forgasson csak nyugodtan.
    Szerintem, ha már költ rá az ember, akkor kőkiszedőt, tolvajkesztyűt,(ha lusta akkor 3-dik kezet), optolót , forgatót meg ilyesmiket vesz.
    Mondjuk az előzőt maradékomból én is kipróbáltam: kaptam is VÉRKŐvet, fúú, de jól jártam :)
    Ha valaki szerencsejátékozni akar, ott van arra az optoló, az bőven elég az imádkozáshoz-----> Menjél bele, menjél bele, menjél bele....
    Sikerült, nem sikerült, nem sikerült .....
    A fejlesztések az Ymirtől vannak, a GF csak megveszi--->tehát az ottani dizájnerek fura az izlésük ,
    meg ugye tőlük kaptuk a csodálatosan értelmetlen DC-t az összes cuccával egyetemben
    (használhatósági szempontból konvergál a nullához.)
    A frizura meg nem divatos, max ha cirkuszrajongó vagy.
  • Ezek a hajak olyan csúnyák! Inkább vettem 30 napos kesztyűt,ládát,exp gyűrűt, forgatót és kő kiszedőt. Elköltöttem a forgatásra szánt sé-t, de a tárgypiac ládámat nézegetve úgy látom, minden vásárlással nyertem a forgatáshoz képest. :)

Rájöttem, mi lehet a gond nálunk. Tudatos vásárlók vagyunk, akiket nehezen vagy ritkán tudnak olyan dologra rávennei aminek az ár/érték arányát nem látjuk elég jónak.
    Hannna | Villámsámán | 116 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok
  • Attól, hogy valami "SÉ-s" nem kell leszólni. Szerintem egész jók ezek az afró és kalapos frizurák. Egy "nemmondjukkiaszerónevétmertbanntkapunkérte" szerón értelmes bónuszokat adnak. Kalapos: 200def, afró:20%EXP bónusz. Csak a bónusszal van itt a baj szerintem, nem a kinézettel.
  • Sztem érdekes a kis kerék, csak aza baj amint olvastam egyre drágul a nagyobb szinteken.. :S
    Van pár jó dolog is a keréken ami megér 10 sé-t, csak nembiztos hogy arra is fog menni amire te akarod.. :crazy:
    | :ylw: Chunjo || SoulEater :ylw: |

| Level105 Weaponary Sura |

:sk10: