Küldetések ~ 2. rész

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kereskedő ajánlatkérése

Sziasztok
    Nekem van egy kis gondom ezzel a küldetéssel :/
    Megvan mindenem 100 tigris máj 5 növény és 100 örlőfog ...
    Elmentem Ariyounghoz a ruházatért.. A Ruházatot elvittem Ah-Yunak.. Mentem vissza cérnáért Ariyounghoz de nem ad .. A nyíl ott van a feje fölött de semmit nem csinál :// Szerintetek mi lehet a gonnd?

Új thread már létező témában, szóbeli figyelmeztetés. Dreamy

összevontam.

The post was edited 2 times, last by dreamy ().

• Szia!

Általában az szokott lenni a probléma ezzel a küldetéssel, hogy nem ugyanazon a CH-n akarod felvenni a cérnát, amelyen a küldetést felvetted. Én azt javasolnám, először karakter cserével próbálkozz! Ha ez nem jönne be, próbáld meg felvenni a cérnát a maradék három CH valamelyikén! Az egyiken biztosan jó lesz!

Személyes megjegyzés: Felesleges volt ezért új témát nyitni, mehetett volna ide:
    Küldetések ~ 2. rész. A felelős Moderátortól pedig nem szeretnék figyelmeztetést kapni; nem az Ő munkájában szeretnék segíteni, csupán a témanyitónak adtam tanácsot a jövőre nézve.
    Leshely: G7 | Kard forgatag: P | Villám csapás: G1 | Álcázás: G1
    Disruption | 55 | Elvarázsolt penge: G10 | Elvarázsolt vértezés: M9 | Félelem: G1
    Hikari are.
  • A karaktercsere megtette a hatását. Köszi! :hail:

Aha, de jön a következő érdekesség... leadom neki a májakat, gyógynövényt, megkapom a ékszert, eddig rendben. De aztán??? Megyek ölni a sima, az éhes tigrist, és fehér tigrist, hogy megcsináljam a játékba újonnan került küldit (amihez +os kell tigris májból, és gyógynövényből), elkezdem ütni őket, és dobnak is, de SIMÁT!!!! :cursing: Mit akar, hogy megint gyűjtsek össze 100-at vagy mi? :lol:
    És hogy tetézzem: gondoltam hogy akkor ezek nekem nem kellenek, hisz úgyis megkaptam már az ékszert, megpróbálom őket kidobni, de persze nem engedi őket eldobni.. most akkor ezek örökre a letáramban vagy a raktáramban rekedtek? :dash:

The post was edited 2 times, last by LCrassus ().

• EElösször add le ezt a külidet azaz ezt a kereskedőset és utánna probáld meg :D

És Nekem megvan az összes máj a gyögynövény .. De miért nem tudom leadni? Nincs nyíl a vegykeri fölött ://
  • Nekem is csak az az ötletem maradt, hogy összegyűjtöm az őrlőfogakat is, és akkor már csak nem fog sima tigris májakat dobálni.. de amiket már megkaptam azzal mit csináljak? :D

Én karaktercserével le tudtam adni, de nem volt a vegyeskereskedő fölött nyíl.
  • Sziasztok!

65s vagyok és mivel jó darabig nem is tervezek tovább menni ezért felvettem az új küldiket unaloműzésből. Már mind1iket megcsináltam 1 kivételével. Az 54s küldi az "éjjeli rakomány" küldivel már kezd tele lenni a hócipőm :D Ugye 20 prémre van szükség átk.fehér tigrisektől (amelyeket csak a Kagán mellett találhatunk meg -.- ) nos nem tudom h ti milyen aránnyal rendelkeztek nekem kb 80 tigristől kaptam 4 prémet :thumbdown: Akinek lenne vmi tanácsa, észrevétele az kérem helpeljen :)
  • "C0LT" wrote:

Sziasztok!

65s vagyok és mivel jó darabig nem is tervezek tovább menni ezért felvettem az új küldiket unaloműzésből. Már mind1iket megcsináltam 1 kivételével. Az 54s küldi az "éjjeli rakomány" küldivel már kezd tele lenni a hócipőm :D Ugye 20 prémre van szükség átk.fehér tigrisektől (amelyeket csak a Kagán mellett találhatunk meg -.- ) nos nem tudom h ti milyen aránnyal rendelkeztek nekem kb 80 tigristől kaptam 4 prémet :thumbdown: Akinek lenne vmi tanácsa, észrevétele az kérem helpeljen :)

nem is tudom mi ebben a jo ?? komolyan idegesito amikor ott varjak azt a ket nyomorult tigrist vagy 3-4 ember a szerencsesnek sem dob semmitsem !!!

nekem vagy 120bol 7 prem jott ossze :rocketlauncher: :rocketlauncher:
  • pacelord wrote:

"C0LT" wrote:

Sziasztok!

nem is tudom mi ebben a jo ?? komolyan idegesito amikor ott varjak azt a ket nyomorult tigrist vagy 3-4 ember a szerencsesnek sem dob semmitsem !!!

nekem vagy 120bol 7 prem jott ossze :rocketlauncher: :rocketlauncher:

a suttyo orkharcosrol meg szo se essek :missilelauncher:
  • Sziasztok! Az árva nevű küldihez ti mit öltetek és hol?Az első szigeten öltem az Ork harcosokat de nem adja sehogy sem azt a levelet.A wikin azt írj a templom körül vannak de nem találom.valaki ötlet?
  • sziasztok
    Torreto próbáld ch váltással orkok elején én is ott tudtam megcsinálni végül.....
    templom körül tényleg van de az is inkább közép és minden ch-n csak 1 db mig legelöl több is van ...ott nem egyedül találod hanem ork varázsló is van vele
    remélem tudtam segiteni :)
  • @Torreto: az orkvölgy elején lévő ork harcosok a nyerők! azokat kell gyepálni,úgy a legnagyobb az esély a gyors(abb) sikerre,ha összeterelsz több csopit belőlük és ledarálod őket.(ork varázslókkal vannak általában3-4 esével)
    Nekem kb 15-16ik csopiból meg is lett,de sztem ebben azért szerencse is közrejátszhat,úgyhallottam volt aki 1-2 napig paskolta őket mire meglett :/
  • De nem az ork harcost kell kell ölni a küldiben?Fubu azokat ölte és elég gyorsan megadta neki...

The post was edited 1 time, last by Bulettproof ().

• Én most a sivatagi banditákkal állok hadilábon
    Alig akad és a resp nél is csak erősek termelődnek újra
    Már 3 napja próbálom a sivatagba de nem akarnak naplóoldalt dobni:(
    Zs
  • Sziasztok!

nekem a 80-as szörnyes küldivel kapcsolatban lenne kérdésem, akinek, beadta, és nem volt bugos.szerencsére én elátkozott vagyok, és jöna szörny. map3-on megjelentek a pestishordozok, de azokat meg kell ölnöm, hogy az óriás perstishordozó megjelenjen. Azonban a kapuban állnak pont, ahol védettek, nem lehet őket megtámadni. Szoval, meg kell ölnöm ezeket ahoz, hogy máshol is kapjak szörnyet? esetleg addig nincs ujabb szörny, mig ezek élnek? vagy ezeken kivül is bárhol belebotolhatok másik dögöcskécsbe ? :D köszi előre is a választ :)
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 110
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup: