Küldetések ~ 2. rész

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 100 örlőfog 41-es küldihez

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy amennyiben a piacon nem tudok venni 41-es küldihez örlőfogakat, abban az esetben hol üssem?
    Próbáltam orkoknál, de ott nincs sok büszke ork varázsló. Lélek metinütésére gondoltam még, de nem tudom. Abból sok büszke ork varázsló jön?
  • Ömm, nemtudom te szeród miben más itteniektől, de én helyedben FMS szigeten próbálkoznék. Én minden kisebb karimmal ott fejlődtem fekák előtt, és az őrlőfogakat is ott csináltam, nekem bejött. Gödörben, vagy akár sziget felső részén, hátrébb is van elég varázsló. Ha a szeró más lenne, akkor igen, lélek metinnek is próbálkozhatsz, bár iszonyat kevés van belőle, szóval metinenként ha kapsz 4 fogat... :D
  • Oké, akkor megpróbálom ott. Egyébként a mobok ugyanolyanok csak angol nevük van.
    A lélek metint meg csak azért kérdeztem, mert ha lesz metin event akkor tudok többet is leütni.

The post was edited 1 time, last by kardsura1996 ().

• Nem kaptam meg a küldit!

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem kaptam meg harmincason a metinköves küldetést?(URIELNÉL)

SEGÍTSÉG PLS

összevontam. Dreamy

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Sziasztok! Az a problémám,hogy van a 8as küldetés. És éhes alfa kékfarkast kell ölni.

Megöltem vagy 20 at,és egyet se számított!

Most mi a baj? ;(

Segítség!!! :(

összevontam, dreamy

The post was edited 2 times, last by dreamy ().

• Ha ölés előtt megnyitottad a küldetéstekercset és úgysem számolja, akkor az a probléma hogy nem csináltad meg a lv. 7-es biológus küldetést, amiben ugyanezeket a mobokat kell ölni.
    Legközelebb ne témát nyiss, hanem ide írj küldetésekkel kapcsolatos kérdésekkel: Küldetések ~ 2. rész
  • 30-as biológus küldi-Jinuggyis lélekkő
    Sziasztok!Már napok óta nem adja meg a 30-as küldihez a lélekkövet. (próbáltam minden nap ölni, volt amikor kevesebbet, volt amikor többet)Nincs valami ötletetek mit tegyek? Lélek metint 3db-ot leütöttem, nem adta meg.

sziasztok
    kardsura1996 nem tudom esetleg kész van e már az a küldid de ha esetleg nem akkor próbáld meg orkoknál gödörben ütni full mapot ......nekem is ezt tanácsolták még amikor aktuális volt és tényleg bevált mert elég hamar megadta a jinungyi követ :thumbup:
  • Szia!

A 30-as biológus küldihez már régen kiütöttem a lélekkövet. Most a 40-es bioszküldi lélekkövével szenvedek :P (magyaron templomi lélekkő)
    Ha ehhez valaki tudna valami tippet adni jó lenne.
  • Új küldetések!

Sziasztok!
    Mint tudjátok a mai napon új küldetéseink is érkeztek:) Bár én 75ös vagyok, mégis úgy döntöttem, hogy megcsinálgatom őket, viszont nem egy érdekes küldi van! Szeretném ha itt elmondanátok a tapasztalataitokat:)

1. A beteg őr című küldiben furcsa lehet, hogy a Seungroy völgyben nincs őr. Megoldás : Démon Torony őre!

összevontam. dreamy

• Sziasztok, én 78as vagyok, én is elkezdtem a küldiket, és eddig a sok sok rohangászáson kívül talán csak a berát kellet megölnöm, de nembaj, majd csak lesz valahogy :)
  • Sziasztok!

En is csinalom az uj kuldeteseket.
    Egyenlore csak keto van keszen. Azokrol leirom a tapasztalatom.

A beteg or
    Tigrist es feher tigrist kell olni 2 cucosert - ez gyorsan megmegy. Utana elkesziteni belole a gyogyszert es 20 perc alat elerni demon torony orehez.
    Jutalom: 5db nagy lila, meg vmi yang, meg keveske EXP,

Egy jo alvas (vagy valami hasonlo volt a neve)
    Itt az ork szigeten kellet olni a deskakat hogy megboszulj 4 hallot katonat. Az elso 3 katona relative gyorsan megvan. De a 4. katonat eleg sokaig tartot megboszulni (cca 20 perc).
    De viszont ezt megerte megcsinálni.
    Jutalom: cca 300k yang, cca 4,5m EXP, es nekem meg addot egy Elv. penge KONYVET (jupiiii).

A tobbi kuldetes meg nincs meg.

EDIT:
    Megvanak a kovetkezo kuldetesek.

A zsarolo
    Megkell olni egy BERA-t.

Jutalom: 850.000 EXP - nem is olyan rosz....

A lanya eskuvoje
    Alfa kekfarkast, Ehes alfa kekfarkast es alfa farkast kell megolni. Dobnak 3 viragot amivel kell kicsit futkaroni bakra es map1 kozot.

Jutalom: 1333 EXP, 1000 yang és széles kard+3 xD

The post was edited 2 times, last by CiRi ().

• Uriel - Napló oldalas küldi - probléma

Újrakezdtem Altairon a játékot, 32-es szint felénél vagyok, miszerint bekellett volna adnia Urielnek a Napló oldalas küldit, de ez nem így volt.. Ami már csak azért is kár, mert nem túl nehéz, de 1 misit ad a küldi.. Rádaásul több van belőle. Mi lehet a baj? Talán egy kis bug? Bár nem hinném, 1 hét alatt nem adta be még mindig..

összevontam. dreamy

• A 41-es küldivel (házaló adja, és bitang hosszú idő mindent kiütni) támadt egy kis problémám. A cérnás dolgot azt ugye könnyű volt megoldani, a tigris máj 100 + gyógynövények kombináció már annál nehezebb, de épp az este sikerült is kiütnöm a 100. májat is. Ellenben hiába megyek a vegyeskereskedőhöz, az Istenért se adná oda az ékszerdarabot, pedig megnéztem metin2 wikin is, állítólag amint ezek megvannak egyből lehet hozzá menni, és nem kell a 100 örlőfogat is kiütni. Próbáltam ch-t váltani, semmi eredmény, próbáltam map1en, map2őn, de hiába...
    Mellesleg azért is lenne fontos, hogy ez meglegyen, mert a friss küldiknél van egy roppant hasonló (mármint tigris máj +, gyógynövények +), és azt így nem tudom megcsinálni, ugyanis amíg ez aktív, ezeket nem dobják a tirgrisek...

Remélem van valami ötlet? ?(