Küldetések ~ 2. rész

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Küldetések ~ 2. rész

*téma szétválasztva INNEN
    Perculia
    ------------------------------------

Hali!
    Tudnátok valami tippet mondani az átokkönyves küldire, hogy holnap ne legyen a 11. könyv is FAIL zsinórba.
  • Szia!

A biológus küldetések sikerességi rátáját - legjobb tudomásom szerint - nem lehet befolyásolni. Imádkozhatsz, teheted a ködöt "sok"-ra is, és "kevés"-re is, mehetsz CH1-en és CH4-en is, pöröghetsz fejen állva, számítógépezhetsz a fürdőkádból, akkor sem tudod befolyásolni. Maximum reménykedhetsz benne, hogy holnap már el fogja fogadni.

Illetve, afféle "babona", "népi hiedelem" a metinezők társadalmában, hogy a saját magad által kiütött dolgokat [tehát nem vásárolt!] (lásd: átokkönyv) nagyobb arányban olvassa/fogadja el/húzza, stb.

Kitartás!

Tojás vadászat

Leshely: G7 | Kard forgatag: P | Villám csapás: G1 | Álcázás: G1
    Disruption | 55 | Elvarázsolt penge: G10 | Elvarázsolt vértezés: M9 | Félelem: G1
    Hikari are.

The post was edited 2 times, last by Tifa ().

• Biológus Küldetés

Sziasztok. Tegnap végre leadtam az utolsó átokkönyvet is (sikerrel) . És hát az lenne a problémám,hogy a Hwang-templom melyik termébe droppolja a Templomi lélekkövet?:) Segitségeteket szeretném ebben kérni.
    UI:Bocsi a Threadért.

összevontam. Dreamy

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• A templom első és második termében a Büszke sötét fanatikusok, a harmadik teremben a Büszke sötét harcos és a negyedik és az ötödik teremben a Büszke sötét ezredes.

Ha tudod, hogy nem kell ezért külön téma akkor miért nyitottál?
  • Sziasztok !

azért nyitottam ezt a témát mert nem tudom elkezdeni a napló oldalas küldit. kapitánynál ott van a nyíl rámegyek eltünik a nyíl és nem történik semmi és mint mondtam " nem tudom elkezdeni a napló oldalas küldit"... aki tud ebben valahogy segíteni akkor PLs. ;(

áthelyeztem. Dreamy

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Nekem is pont ugyanez a probléma lépett fel még a kiskarimnál ... kapitány fölött ott villog a nyíl rámegyek semmi (nyíl eltűnik, küldi ablak sehol).
    És egyszerűen nem adja meg pedig már mindennel próbálkoztam : összes ch-n megpróbáltam felvenni, szerverfrissités után, relog és próba. De semmi nem vált be.
    Szóval ha valaki meg tudná mondani miért is van ez annak nagyon tudnék örülni :D
    És mivel ez az 1. oldalas küldi ha ezt nem kapom meg az összes többi tsem fogom!

EDIT: Befejeztem A metin kövek titka c. küldit régen de akkor sem adja meg
  • solarisking wrote:

Nekem is pont ugyanez a probléma lépett fel még a kiskarimnál ... kapitány fölött ott villog a nyíl rámegyek semmi (nyíl eltűnik, küldi ablak sehol).
    És egyszerűen nem adja meg pedig már mindennel próbálkoztam : összes ch-n megpróbáltam felvenni, szerverfrissités után, relog és próba. De semmi nem vált be.
    Szóval ha valaki meg tudná mondani miért is van ez annak nagyon tudnék örülni :D
    És mivel ez az 1. oldalas küldi ha ezt nem kapom meg az összes többi tsem fogom!

EDIT: Befejeztem A metin kövek titka c. küldit régen de akkor sem adja meg
    Rakjal be par cuccot a raktarba, vagy vegyel ki. Nekem ez sokszor segitett :)
  • Sziasztok!

A "Kölönös szörnyek" című küldetéssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. 80-as szinten kaptam, miután a tűz, és jég küldit befejeztem, ami már elég rég volt. Kb 2 hónapja, és azóta pihen ez a küldetés a karimnál. Mit kellene tennem, hogy lezáruljon ez a küldi?
    Nem hivatalos forrás szerint egy hetet kell várni, és lesz valami. Nos, ezen már jócskán túl vagyunk, mégsem történt semmi. Vagy csak én nem vettem észre.. szóval örülnék pár tippnek, ötletnek.

Köszi..
  • Ramadavan wrote:

Sziasztok!

A "Kölönös szörnyek" című küldetéssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. 80-as szinten kaptam, miután a tűz, és jég küldit befejeztem, ami már elég rég volt. Kb 2 hónapja, és azóta pihen ez a küldetés a karimnál. Mit kellene tennem, hogy lezáruljon ez a küldi?
    Nem hivatalos forrás szerint egy hetet kell várni, és lesz valami. Nos, ezen már jócskán túl vagyunk, mégsem történt semmi. Vagy csak én nem vettem észre.. szóval örülnék pár tippnek, ötletnek.

Köszi..

Menj el Soon-hoz aki leveszi az átkot. :beer:
  • 30-as biológus küldi-Jinuggyis lélekkő

Sziasztok!

Már napok óta nem adja meg a 30-as küldihez a lélekkövet. (próbáltam minden nap ölni, volt amikor kevesebbet, volt amikor többet)
    Nincs valami ötletetek mit tegyek? Lélek metint 3db-ot leütöttem, nem adta meg.
  • @kardsura:
    Hát csak annyit tudok tanácsolni h kitartás. Én 2 napja adtam le az sagyi lélekkövet. 4 napon át folyamat daráltam dt-ben, persze tök ideg voltam. Sajnos ez van van akinek pikk-pakk megvan és van akinek nem.
  • solarisking wrote:

Ramadavan wrote:

Sziasztok!

Köszi..

Menj el Soon-hoz aki leveszi az átkot. :beer:
    Szia..

Elmentem Soonhoz, de nem történt semmi. A lehetőségek közül egyiknek sincs köze a küldetéshez. Esetleg egyéb ötlet?
  • Ramadavan wrote:

Sziasztok!

Köszi..

Szia! Én is úgy tudtam, hogy egy hetet kell várni, de van olyan haverom aki már hónapok óta várja az 1 hetet... szerintem ez is bugos :P
  • 3-as biológus küldetés..

Sziasztok. LVL 53-as vagyok. A démoni emléktárgyas küldi majdnem kész.... de csak majdnem!!! Ugyanis 14 emléktárggyal nem volt baj, szinte mindig, ritkán másodjára, és 2 esetben 3adjára el fogadta.
    De a 15-iket....!!! Már 9-et rontott zsinórba :( Előtte meg (mint írtam) nagyon jó, 50%-os arányban fogadta el....
    Az utolsónál direkt van beállítva rossz arányra, hogy szívassa az embert? Vagy (már erre is gondoltam) úgy van beállítva hogy legyen az user LVL55 (54) mire megadja a hőn áhított 15-ik sikeres elfogadást??? Már próbáltam frissen ütöttel is (mert a többi 14-et még a küldi elején, 1 nap alatt ütöttem ki), de az eredmény ugyanaz :(
  • Szia!

Nem, nincsen semmiféle szívatás, mi több, a szintednek sincs túl sok köze hozzá! Én például még 59-es szinten is az átokkönyvekkel szívóztam, a démoni emléktárgyas küldetést csak utána kezdtem el csinálni. Volt egy nagyon rossz időszakom, akkor tíz emléktárgyból mindössze egy volt sikeres. Nekem szinte kivétel nélkül elsőre/másodikra elfogadta az utolsó küldetéstárgyat egy-egy ilyen biológus küldetésnél. Csak szimplán nincsen szerencséd. Vannak különféle babonák, de, mint ahogyan azt olvashattad is, azok csak BABONÁK. Egyszerűen nem jött most össze; majd a következő biológusos küldetésnél több sikerrel jársz. Ne add fel! Kitartás!
    Leshely: G7 | Kard forgatag: P | Villám csapás: G1 | Álcázás: G1
    Disruption | 55 | Elvarázsolt penge: G10 | Elvarázsolt vértezés: M9 | Félelem: G1
    Hikari are.
  • Velem az szokott lenni hogy ch4 en felvettem a küldit,de ch1en kezdem el ütni amobokat hogy dobja ,ott nemdobta......Visszamentem ch4 re ,erre legelsö csopi már dobja .....
  • Sziasztok.
    Én a 36 os szinten kapott "Mirine bátyja" nevű küldivel vagyok gondban.
    Mikor megkaptam a küldit, elmentem orkokhoz, ott megkaptam a medált és a nyakláncot, És mielőtt leadtam vna a küldit, a nyaklánot véletlenül beadtam a vegyesbe.
    De azóta már a medál sincs meg.
    Mit csináljak?
    Kezdjek új karit, és arról átpakoljam a medált meg a nyakit?
    Előre is köszi a segitséget :)