Idézetek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Soha ne kérj elnézést az érzelmeid kimutatásáért, mert ha ezt teszed akkor az igazság miatt kérsz elnézést!" / Disraeli /
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • "Ha nem merjük megmondani egymásnak, amit gondolunk, akkor sok minden a torkunkon akad, és ott, kőkemény gombóc formájában, hosszú időn át kellemetlenkedik."
  • 'Legyél boldog még akkor is ha sírni kell, vigyorogj egyedül hogyha nincs kivel, legyél boldog még akkor is ha nagyon fáj, legyél boldog még akkor is ha nem muszáj..'

'Nem az az igazi fájdalom, mitől könnyes lesz a szem, hanem amit magunkban hordozunk, titokban, csendesen...'

• ,,Nehéz abba hagyni a sírást, mikor csak az a személy tudna téged megvigasztalni, aki miatt sírsz."

"Néha valaki nem azért emel falat maga köré, hogy távol tartsa a
    többieket, hanem azért, hogy megbizonyosodjon arról, ki az aki törődik
    vele annyira, hogy ezeket a falakat áttörje."
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• 'Mindannyian keressük a válaszokat. A tudományban, az életben, mindenben. Néha a válasz alig egy karnyújtásnyira van tőlünk. Máskor pedig, akkor kapjuk a választ, mikor még fel se fogtuk, hogy kérdeztünk valamit. Néha a válasz meglepetésekkel szolgálhat, és néha, mikor már végre megtaláltuk a választ, amit kerestünk, egy csomó kérdés marad megmagyarázatlanul.'

'Ha szeretsz olyat szeress ki téged viszont szeret, mert többet ér egy baráti kézfogás mint száz hazug szerelmi vallomás.'

'Meeting you was my fate, becoming your friend was my choice, but falling in love with you was without my control.'*

* Találkozni veled - ez volt a sorsom, a barátoddá válni - ez a döntésem volt, de szerelembe esni veled - ez az irányításom nélkül zajlott.'

• Na pasik, hol van az érzelmi intelligencia?
    Ki az, akinek van?
    Elárulom.
    Annak, aki adott helyzetben mind pozitív, mind a negatív érzéseit hangosan ki meri mondani úgy, hogy az ezzel járó következményeket is vállalja!
    Van egy alapmondat, ami ha nem hangzik el, akkor nem leszek stabilan a férfivá válás folyamatában.
    Ez a mondat pedig így hangzik: "Adott helyzetben képes vagyok arra, hogy gyáva legyek".
    Ha önmagamnak már ki mertem mondani ezt, akkor jön a következő lépés, hogy a másiknak is ki merjem mondani.
    Ez nem szégyen, hiszen aki emberből van, abban ott a gyávaság is egy adott helyzetben, főképpen akkor, ha érzelmi konfliktus kezelésére kerül sor.
  • ”A macska vendég a háznál.
    A kutya családtag.”

Azt mondják, hogy szeretetet és barátságot vásárolni nem lehet... Pedig elég, ha egy kutyát vásárolsz. :love:
  • „Számomra az élet folyamatos éhség. Az élet értelme nem csupán a létezés, a túlélés, hanem az, hogy fejlődjünk, haladjunk előre, birtokoljunk és hódítsunk.”
    /Arnold Schwarzenegger/
  • Az életet csak visszafelé lehet megérteni, de csak előrefelé lehet élni.

Mindig van egy személy aki nem számít hogy mit tesz vagy mit mond, és
    nem számít hogy hányszor okoz neked fájdalmat - nem tudod elengedni,
    hiszen annyira sokat jelent neked.

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• "Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség..."

Display Spoiler
    ezúton is köszönöm mindenkinek aki itt utál, és a kitiltásomat kívánja... :$ meg lehet pm-ben mondani a tutit (gyáááva) , és lehet utálni, de ez így online nem hat meg... :(
  • úgy meghatott ez a da Vinci idézet, hogy megosztom veletek:
    „Az élet egy nagy kupleráj, mi vagyunk benne a k*******, a sors pedig b****** minket!”

Figyelmeztetés
    trágár tartalom
    ninnalány

The post was edited 2 times, last by ninnalany ().

• Nehéz abbahagyni a sírást, mikor csak egy személy tudna téged megvigasztalni, és az az, aki miatt sírsz.

Semmi sem félelmetesebb a kételkedésnél. A kételkedés embereket
    választ el. Olyan méreg, ami barátságokat porlaszt szét és kellemes
    kapcsolatokat darabol fel. Olyan tüske, ami irritál és sebez

,,Az élet könnyebb, mint gondolnánk ~ csak annyi kell, hogy
    elfogadjuk a lehetetlent, meglegyünk anélkül, ami nélkül nem lehet, és
    elviseljük az elviselhetetlent."

"Választhatnám,a csillagokhoz vezető utat, de én inkább azt választom, amelyikre szükségem van." /Nick Drake/

Szeress, amikor a legkevésbé érdemlem meg, mert akkor van rá a legnagyobb szükségem...

• Én is hoztam párat:)

"Néha úgy érzem a saját szívem határait feszegetem...
    megbocsájtok, elfelejtek, szeretek, tűrök, s várom hogy mikor pattan el megint
    a húr..."

"Sokan kérdezték már, hogy mit jelentesz nekem, én mindig azt válaszoltam
    hogy illúziót, ami reggelre eltűnik."
  • "Nem az számít, hogy egy hatalmas óceán partján gyönyörködsz a naplementében, vagy lopott perceidben egy pici tó kacsáit nézed. Csak az számít, ül-e melletted valaki."
  • "Szeretlek, ennyire hihetetlen? Szeretem a mosolyod,a gyönyörű kék szemed,ami olykor olykor felém is nevet. Szeretem a közös sétáinkat,a nevetéseinket. Talán csak azért érzek így,mert te vagy az egyetlen,aki törődsz velem néha,és sikerült bearanyoznod szürke hétköznapjaimat. Talán csak a szerelembe vagyok szerelmes. Megpróbálhatod összeszedni szívem darabkáit, és összeragasztani. Barátságnál több ez úgy sem lehet,tudom jól. Hol az eszem súgja,hol összetörött szívem darabjai."