Idézetek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 'Amikor először láttalak nem tudtam, hogy ilyen erős érzelmeket fogok irántad érezni. nem gondoltam volna, hogy az álmaim rólad fognak szólni és amikor meghallom a neved pillangók röpködnek majd a hasamban..Amikor először láttalak nem gondoltam volna, hogy szeretni foglak..'

Edit: hoztam még hozzá :)

‎"Találok egy másikat, aki olyan, mint te, "egy második te". Nem hagyom sosem egyedül és mindig vele leszek. Ha már veled nem lehetek. Ő lesz az életem helyetted. Őt fogom csókolni helyetted. "Egy második te" aki törődik velem, "egy második te" akit sosem szerethetek helyetted..."

"Levegőnek nézel, ahogy elmész mellettem s letagadod az érzést, hogy valaha is kellettem. Nem nézel a szemembe, tán félsz attól amit látnál? Pedig a szememben van minden mire valaha is vágytál!"

Edit2:még mindig hoztam ( :

‎"A legtöbb ember nagyon elvontan képzeli el a boldogságot; eleve annyira messzire és magasra helyezi, hogy az elérésére tett minden kísérlet eleve kudarcra van ítélve. A cél homályos, meghatározása bizonytalan, az eszközök nem megfelelőek. Nézzük meg közelebbről, miről is van szó.."

Edit3: még mindig editelek..: )

"Köszönöm. Folyton csak köszönök mindent, minden egyes szavadat felém. Sokat tanultam tőled. Annyira szeretném, ha boldog lennél. Abba a mosolyba még sokan bele fognak szeretni... hidd el...Tudom... Hiányozni fog mindened… a nevetésed, az érintésed, a csókjaid. És tudom, vissza fogom sírni.
    Igazad volt, tudtam én is hogy így lesz, de erősnek kell lennem, hiszen ez az élet. Még ha könnyekkel küzdök hónapokig is… SOSE FELEJTELEK EL. Soha nem leszel számomra Csupán Csak Egy Ember. Mindig is leszel valami, valami fontos, akit sohasem fogok elfelejteni… Emlékezni fogok rád mindig, ígérem neked. Legszívesebben átölelnélek és sohasem engednélek el,de már nem tehetem. Mert nem vagy az enyém. Ezt választottad… remélem jobb lesz neked."

The post was edited 3 times, last by ~Kyrara~ ().

• Megtehettem volna. Soha nem fogjuk föl igazán az ilyen mondatnak az
    értelmét. Valójában életünk minden pillanata tartogat valamit, ami
    megtörténhetne, és mégsem történik meg. Rengeteg mágikus pillanat van,
    amit nem is veszünk észre, mígnem a sors keze - teljesen váratlanul -
    megváltoztatja az egész életünket.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • "Ha belenézel egy lány szívébe... Meglátod azt, hogy mennyit sírt
    valójában. Látni fogsz titkokat, barátokat, hazugságokat... De látni
    fogod azt is, amit talán sosem érthetsz meg... Hogyan tud erős maradni,
    amikor semmi sincs rendben?!"
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• 'Úgy teszek,mintha élnék,pedig csak egy baba vagyok a polcon ülve, szép ruhában,üres szemmel,merev háttal,érzéketlen mosolygással, a távolba révedve lebénultan figyelek,és jöttödre porcelánszívem megremeg.'

'Mivel nőből vagyok, nem mondom ki, amit akarok; de fenntartom a jogot arra, hogy hisztizzek, ha nem kapom meg..!': )

• "Várni kell, ha valami késik, tűrni kell, ha valami rossz, sírni
    kell, ha szívünk vérzik, remélni kell, ha biztat a sors, emléket őrizni,
    ha szép, feledni akkor is, ha nehéz."

~ „Bár szeretlek és szeretnélek megérinteni, nem lehet. Nem szánt
    nekem ilyen jó embert az ég. Valaki másnak szánt téged, valakinek aki
    olyan jó mint te. És én örülni fogok, ha megtalálod ezt a személyt. De
    szeretnék annak a lánynak a helyében lenni. De nem lehetek. Te vagy a
    herceg, de ez nem az én mesém,valaki másé. Hosszú az élet, de ahhoz
    rövid, hogy elfelejtselek.”

• 'Már semmi más nem akarok lenni, mint aki vagyok. De kicsoda-micsoda vagyok hát? A válaszom: végösszege vagyok mindannak, ami előttem történt, mindannak, ami voltam, amit láttam, amit tettem, és mindannak, amit velem tettek. Mindenki és minden vagyok, akinek és aminek létét a világban befolyásolta az én létem. És mindaz én leszek a halálom után is, ami másként történt volna, ha én nem vagyok !'

• "Megkérdezted mi baj van.Mosolyogtam és mondtam ,h semmi.Ezután megfordultam és azt suttogtam minden."

~ A barátok olyanok, mint a hitelkártyák - mindig szükségünk van rájuk

Nem azért szeret az ember valakit, mert az tökéletes. Annak ellenére szereti, hogy nem az.

A sors már csak ilyen, néha ad, néha elvesz, de ne felejtsd el csak akkor ad valamit, ha már annyit elvett, amennyiért érdemes adnia is valamit. Ezért gyakran túl nagy árat fizetünk könnyekkel, fájdalommal, szenvedéssel, pár boldog hónapért cserébe.

• A lány, aki sebezhetetlennek tűnt, megtört. A lány, aki annyira erősnek látszott, összeomlott. A lány, aki mindig nevetett, most zokogott; aki sosem hagyta abba a próbálkozást, most végleg feladta..

Kiismerhetetlen,de megismerhető...határozottan határozatlan...szétszórt,de összetett... örökké változó.. változatlanul álmodozó...önmagát kereső... szabad,de ragaszkodó... zárkózott,de emberszerető... néha jó és néha rossz... nem hibátlan,de így "tökéletes"... "csak egy egyszerű lány ...se több,se kevesebb...

Állok az ablakom előtt, s várom hogy megjelenj... Bár tudom, hogy nem jössz - érzem -, s csak a képedet nézhetem... Ajkamon a szó hangtalan, s csillogó tekintetem némán nézi képedet. Egyre jobban érzem hiányod, de hiába kiáltok...- nem hallja senki sem. Szeretnélek látni, érezni .... tudom, hogy nem fog menni, mert nagyon messze vagy tőlem - KEDVESEM! Vágyom az ölelésedre, bőröd illatára, de már csak az emlékek maradtak meg nekem...Ezért csak állok az ablak előtt - némán, könnyek között, s nézem, ahogy lemegy a nap... De Te, akkor is az eszemben vagy, - ÖRÖKKÉ...!

Az ajkak akusztikai hatása miatt szó szerint halljuk a mosolygást, amikor egy boldog emberrel beszélünk telefonon.

• Ha veszítettél már el valakit, aki iránt azt hitted már nincsenek
    érzelmeid, de tudtad ő még szeret, csak hívnod kellett és ott volt
    melletted, csak szólnod kellet, bármit megtett és neked ez tetszett. Jó
    volt a tudat, hogy van valaki aki ennyire szeret. De amikor egyszer csak
    elveszted, már nem rohan hozzád, már mást talált, abban a pillanatban
    szeretsz bele újból. Amikor szembesültél azzal, hogy „nincs”. Amikor a
    sors letépi rólad az egyetlent aki igazán szeretett azt, aki mindenben
    melletted állt, aki társad volt. Akkor ott maradsz lelkileg kifosztva,
    egyedül – a hiányában döbbensz rá, nélküle mennyire szenvedsz. Hiába
    találsz mást, nem potólja azt a rajongást amit tőle kaptál. Akkor jössz
    rá, hogy mi mindent jelentett ö neked... (Müller Péter - Szeretet
    könyv)

• A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered!
    Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért
    csináltam...

"Mondd ki, amit
    érzel, csináld, amit szeretsz, tökéletes nem, de igazi még lehetsz

El kell engedned a
    múltat hogy lehessen jövőd!!!!!!

A boldogság emléke
    már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom.

A lelkesedés diktálja az iramot, de a kitartás éri el
    a célt.
  • ♥~ Vicces, hogy egy szia mindig viszláttal végződik; hogy az örökké
    valahogy mindig elmúlik; hogy mikor leginkább kellene, senki sincs
    melletted; hogy mennyi hazug szó lehet egy szerelmes levélben; hogy a
    legszebb emlékek könnyekkel járnak; hogy az emberek nem felejtenek, de
    megbocsátanak.. vicces, hogy az élet ilyen ironikus is lehet.. de a
    legviccesebb, hogy számomra ebből semmi sem vicces..~♥

• 'Jegyezd meg jól,de ne csüggedj soha,remény,csalódás,küzdelem,bukás,sírig tartó nagy versenyfutás.Keresni mindig a jót,a szépet,s meg nem találni - ez az élet.'

'Ha angyal volnék,elrepülnék hozzád,és ágyad mellett ülve vigyáznék rád.Vigyáznám,hogy nyugodt legyen,mert szeretlek és te vagy a legfontosabb nekem!!' :love: