Idézetek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• "Mindenki észreveszi, hogy depis vagyok csak éppen te nem.Ugyan miért is vennéd észre...miattad szenvedek minden nap, miattad gondolkoztam el azon, hogy megölöm magam...gondolom téged ez nem érdekelne.Rajtam kívül millió lány van akikkel szórakozhatsz."

"Miért van az, hogy amikor a legjobban szeretek valakit akkor törik össze a szívem? Mikor begyógyult a szívemen ejtett seb akkor törik ismét szilánkokra."

"A férfiak és a nők is félnek bevallani egymásnak az érzéseiket.Ez azért van, mert ők is voltak már szerelmi bánatosak.Tudják mivel jár az ha odaadják valakinek a szívüket...félnek attól, hogy sebet ütnek rá.Olyan sebet ami soha nem gyógyul be, emiatt magukba fojtják az érzéseiket."

na megint hoztam pár saját "idézetet" az első elég érdekesre sikerült, de ez van :)
  • "Minden ember követ el életében bűnöket. Ki kisebbeket, ki nagyobbakat, ki kevesebbet, ki többet. Az ember ettől ember: hibázni emberi dolog - tartja a közhely. A közhely azonban téved. Az ember akkor ember, ha vétett hibáját beismeri. Ha szembe tud nézni a hibájával, és ha képes bocsánatot kérni. Ha képes az alázatra. Ha képes magába nézni. Amíg egyetlen ember is létezik e kerek egészen, ki nem hajlandó belső szemével önnönmagának jellemét pásztázni, addig nem nevezhetjük az emberiséget az életre legdicsőbbnek. Addig a percig semmi sem választ el minket a környező világ összes élőlényétől."

Igen, a fenti idézet az én tollamból származik.

"The closer you get to something, the tougher it's to see it."- Inoue Joe
    [~ "Minél közelebb kerülsz valamihez, annál nehezebb meglátnod azt."]

"De hát mit ér a barátság, ha az ember nem mondhatja ki kereken, ami a szívén fekszik? Kedveskedni, kellemes dolgokat mondani és hízelegni mindenki tud, de az igazi jó barát mindig kellemetleneket mond és nem törődik azzal, hogy fájdalmat okoz. Sőt, az igazi hű barát szinte keresi rá az alkalmat, mert tudja, hogy jót cselekszik vele." - Oscar Wilde

A harmadik idézetet egy nagyon jó barátomnak szánom; remélem, olvassa majd. Most már kezdem megérteni, mit, miért, hogyan tesz.
    Leshely: G7 | Kard forgatag: P | Villám csapás: G1 | Álcázás: G1
    Disruption | 55 | Elvarázsolt penge: G10 | Elvarázsolt vértezés: M9 | Félelem: G1
    Hikari are.

The post was edited 4 times, last by Novak ().

• "Valami édes, valami fájó,borús merengés úgy elfog néha, mikor az úton mellettem elmész.."

"Álmok: mindenkinek vannak, néha jók, néha rosszak..néha azt kívánod, hogy elfelejtsd őket..néha ráébredsz, hogy túlszárnyaltad őket..néha úgy érzed, végre valóra válnak..és néhányunknak csak rémálmok jutnak. De nem számít miről álmodsz, mikor eljő a reggel a valóság beférkőzik és az álmok eltűnnek."

• "Ha elhagysz, veled mehetek?"
    Mental as Anything

A füst miért nem megy soha vissza a cigarettába? Vajon a molekulák miért távolodnak egymástól? Miért ömlik ki a tinta, vissza meg soha?
    Mivel a világegyetem a pusztulás irányába halad.
    (film)

A szeretetet nem a szavak, hanem a tettek bizonyítják.
    Kertész Imre
  • "Eltűnődtél már azon, hogy vajon melyik a rosszabb: kimondani valamit, majd azután azt kívánni, bárcsak ne tetted volna - vagy nem mondani semmit, és később azt kívánni, bárcsak kimondtad volna.."

"Van néhány érzés, ami nem csap túl nagy zajt. Ott van például a törődés, ami oly nesztelen, mint egy szívdobbanás, vagy a tiszta, igaz szerelem, mely olyan halk, hogy sokszor észre sem veszed, hogy jelen van.."

• A szerelem legyen gyöngéd is, meg szenvedélyes is, legyen szűzies és egyben testi, töltsön meg egészen és csorduljon túl is. Jellemezze feltétlen bensőség.

A becsület nem a mások által felállított szabályoknak, hanem szívünk szavának követelését követeli meg.
    Az élet olyan, mint a sűrű köd, amely hideg reggelenként körülvesz bennünket - valósnak, szilárdnak látszik, konkrét alakot ölt. Ám amikor a napsugár átmelegíti, egy szempillantás alatt nyom nélkül elillan.

Mi az élet számomra: És mi vagyok én az élet számára? Olyan csillaghajó, amelynek csillaga elveszett. Olyan félelem, amely a sötét éjszakában ébred..

Az élet tízezer mosolyból és tízezer könnycseppből áll.

Elizabeth Kim: Tízezer Könnycsepp
  • "Az élet egy angol keringő, melyet eltáncolsz a sírig, csak az nem mindegy hogy kivel táncolod végig."

"Becsüld meg ki téged szeret, mert csak az teszi boldoggá az életed."

"Dehogy megyek sehová!!!" :D

"Amelyik kutya ugat, az nem macska." :D
  • ez úgy megfogott olvasgatás közben :)

"Map1, az a zene, úristen, mekkora térkép, az újdonság...varázsa, és az a
    tényleg titokzatos érzés, hogy valami ismeretlenbe vágsz bele, hisz
    AKKOR tényleg nem_tudtunk_semmit a Metinről...valóban izgalmat jelentett
    minden perc, és minden új szint kicsit tágított a világon, mentünk 30
    körül csapatban fejlődni sivatagba, felfedezni a mapokat, éjjel (akkor
    még nem a tömeg, drop, KS miatt) metinverések...és éjjel voltak a nagy
    bulik, oltások hülyülések beszélgetések a közösben, map 1-2es mókák,
    rácsodálkozás egymás cuccaira és mindenre...és a nagy üzletek, hisz mint
    mondtam, akkor még senki nem tudott semmit, vettem több brutál ák-s
    30as fegyót gombokért, mindenféle bónuszos tárgyak mentek gombokért, "te
    mi is az hogy 10% félember? mittudomén, megveszem 50k-ért aztán max
    beadom a vegyibe" és hasonlók. Csodájára jártunk a szerver top1, 66os
    karijának, nem csak a szintje miatt, hanem a +8 (csillog, úristen, de
    szép) FMS-e miatt, nagyobbak a sárkányisten lemója miatt, hisz amikor ő
    kiütötte, még SENKI se tudta, mi is az, vagy hogy honnét esik..." /Restart/

• "Megy az idő. Túl gyorsan megy. Csak Én maradok itt. Csak Én nem tudok tovább
    lépni. Csak Én nem tudok a jelenben élni. Csak Én nem tudom hátrahagyni
    a múltat. Csak Én nem tudlak elfelejteni. Csak Én nem.."

"A sok véletlen mondat ami kicsúszott és meghatott, a romokból felkapott pár tegnapot, boldoggá tett és elhagyott..."

"Keresem ami elveszett,elment tőlem máshova, rohanok az után..mi talán nem lesz az enyém soha..."

"Szerelem: mikor ő egy másik lányt szeret, de te csak mosolyogsz, és azt mondod jól vagyok, pedig csak sírni, sírni szeretnél.."

"Nekem te ne papolj, tudom milyen az élet,
    Darabokra tört szívből többet én már nem kérek!
    Hevertem úgy a padlón, mint kisgyermek játéka,
    Tudod, egyetlen dolog van, ami kitart mindenki mellett: a saját árnyéka."

"Nem akarom látni, mert gyűlölöm látni,
    Nem akarom látni, mert nem bírom látni!
    Nem akarom látni, mert fáj, ha látom,
    S nem akarom azt, hogy újra fájjon!
    Nem akarom látni az arcát, ha kérdez,
    Nem akarom tudni azt, hogy mit érez!"

"Leggyönyörűbb mondat a világon: ...de Szeretlek.
    Legfájóbb mondat a világon: Szeretlek de..." <-- (hogy mennyit jelent a sorrend )

"Ha szeretsz valakit, akkor írd meg neki. Merj cselekedni. Mond meg neki, hogy szereted. Mond meg a szüleidnek, hogy hálás vagy az életért és mondd meg a barátaidnak, hogy sokat jelentenek neked, mert lehet, hogy holnap már nem lesz lehetőséged. Élj a pillanatokkal, és cselekedj."

"Ennyire még sosem fájt,
    hogy nem én vagyok az a lány."

"Minden lány a szőke herceget várja, fehér lovon... Értem fekete hajú jött, bmx-en, mégis éppolyan tökéletes, mint a mesékben!" :D

Ami egykor édes volt, most felfordul a gyomrom tőle
    Végig a szemembe hazudtál, mára elegem lett belőle...
    Kedves mosolyod sem hiányzik már, butíts vele mást
    Vége a színdarabnak, ideje, hogy belásd.

...Mit nézel így rám? Tán úgy érzed, hogy valamit elrontottál?
    Most már sajnálhatod, hogy korábban nem gondolkodtál...
    Földbe tiportál, mikor szívem tártam eléd
    Csak azt sajnálom, hogy a tőrt nem én döfhetem beléd

Bízom benne, hogy megérem a napot,
    Mikor amit adtál, kamatostul visszakapod
    Fogsz te még mást úgy szeretni, ahogy én téged,
    Lesz, amikor Te is elhiszed a meséket... <-- (köszönet a kitalálónak imádom... :love: )
  • hoztam pár feneres közmondást :lol:
    Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető.

Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja:

1. Ki találta fel a munkát?

2. A többiek miért nem verték agyon?
    kedvenc : :grumble:
    Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak

vannak barátai.
    :thumbup: :stick:
  • Azt ígéred magadnak, hogy a holnap más lesz, de a holnap sokszor a ma megismétlése.
    /James t. McCay/
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"