Idézetek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• "A bocsánatkérést soha nem a vétkes kezdi,hanem az,akiben nagyobb a szeretet!"

'Ahogy minden rosszban rejtőzik valami jó, úgy minden "hagyj békén" mögött ott van az, hogy "szükségem van rád"; minden "nem félek" mögött megbújik az, hogy "vigyázz rám"; minden bezárult ajtó után kinyílik egy ablak, és minden könnycsepp után egyszer majd mosoly ül az arcunkra.'

"Van, aki lenéz,van, aki utál,de nem is akarok megfelelni már.
    Az én világomba csak az fér bele,ki mellettem áll, el nem enged.
    Aki elfordul, menjen, Nekem nem kell!Úgyis kerek a világ, Ha nem mindenki kedvel!"

• "Néha hajlamosak vagyunk kétségbeesni mikor a személy, akivel törődtünk, elhagy... De az az igazság, hogy az nem a mi veszteségünk, hanem az övé, mert ő veszti el azt az embert aki soha nem mondott volna le róla..."
  • Az embereket érteni kell. Nem pedig megváltoztatni. Hiábavaló gyötrelem.

A kivétel erősíti a szabályt - ha a szabályból kiveszel valamit

Ha az ember fejjel rohan egy pszichikai falnak, vajon pszichikai horzsolásai lesznek?
  • "Az idő múlásával kezdek rájönni, hogy az embernek egy barátja van és sok ismerőse.Egy barátja aki mindent tud róla és akivel megosztja örömét és bánatát.Sok ismerőse akikkel jól érzi magát, de mégsem olyanok mint az az egy."

"Fáj arra gondolni, hogy talán már másoknak mondod azokat a szavakat amelyeket nekem mondtál.Fáj, hogyha mással látlak, ha találkozunk és te köszönsz, rám mosolyogsz."

"Leültem és néztem a naplementét.Eszembe jutott a mosolyod, a beszélgetések az a bizonyos nap, amikor mondtad, hogy vége ez így nem működik.Az utolsó szavam, hogy remélem megtalálod a boldogságot.Amikor mással láttalak....Azt vettem észre, hogy sírok ezek az emlékek felszakították a már gyógyuló sebet."

"Bárcsak visszamehetnék az időben, hogy megváltoztassam.Akkor talán nem követtem volna el azt a hibát, talán nem lett volna mindennek vége.Nem sírtam volna órákat egy párnát szorongatva a falnak dőlve.Talán nem gondolkoztam volna azon, hogy mi lesz velem ez után."

"Úgy elmondanám, hogy szeretlek, de nem lehet, mert nincs hozzá bátorságom.Talán ezzel rontok el mindent és pár év vagy hónap múlva mással látlak.Mást ölelsz és csókolsz.Én pedig akkor veszem elő a gyógyszeres dobozt és megírom a búcsúlevelem és amikor majd a levelem olvasod eszedbe fog jutni, hogy mindent miattad csináltam."

Saját "idézetek" lennének...tudom elég gagyi sőt elég érdekes gondolatok, de az érzéseimről szólnak... hamarosan hozok még párat (elméletileg)
  • Az egyik kedvencem ami a sigem alatt van. A másik kedvencem:

"Bennem van most is csak már nem úgy mint anno, én nem voltam depressziós csak hát ismerős a padlón..."
  • Sokan teszik fel a kérdést: a mai fiatalok egy része miért menekül egy virtuális térbe, vagy a képzelet világába?
    Mert a valóság kegyetlen, képmutatással, korrupcióval, hazugságokkal, álnoksággal van tele.
    Mert mindenki azt akarja az embernek bebeszélni, hogy minden ÍGY van rendjén és a romlott, undorító valóságtól menekülni próbáló a beteg.

The post was edited 1 time, last by Asura ().

• Bourdjing wrote:

húúú, te matekzseni....xD
    lehet most hülyének nézni....de mifelénk isszák, nem számolgatják....ez egy idézet, nem matekpélda
    de igazad van....:)
    ui.: nyugodtan tegezhetsz:)

,,nem minden az, aminek látszik,,
    ,

Tegezek én mindenkit nyugi:)
    Itt pusztítják mint isszák ^^ mert a sör az JÓ!

"A gyerekek sosem voltak jók abban, hogy az idősebbekre figyeljenek, de soha nem esett nehezükre őket utánozni."
  • Az én kedvenc idézetem:

Mielőtt elítélsz, vedd
    fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a
    könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ... Tedd meg a
    lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen
    én megbotlottam. ... S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább,
    úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem. Akkor
    mondhatod, hogy ismersz!
    Szerver : Auriga Birodalom: :blue: Lv:92 Skillek: Penge - P Félelem - P Örvény - P Ujjcsapás P Vértezés: P Céh: Nincs
    :love: Párom: izomagyas2 :love:
  • Sziasztok!
    Hát én most csak egy idézetet hoztam, ez már régóta a kedvencem, és hát jah..így kell ezt felfogni:

" Ha az életben citromba harapsz, ne légy bátortalan. Kérj hozzá egy Tequilát is! "

Van egy új kedvencem is, de azt még nem árulom el, majd a sig-em alá fog kerülni :love:

Display Spoiler
    az idézet és a közmondás nem ugyanaz
  • ~Van egy érzés mi fogva tart. Szeretlek ezt tudnod kell, amíg élek légy velem. Tőled szép lett az életem, Veled minden olyan jó, Én csak érted létezem.~

;( ;( ;( ;( ;(
  • “Biztos vagyok abban, hogy sem távolság, sem halál, avagy távollét szét nem választhatja azokat, kiket egy lélek éltet, egy szeretet fűz össze.”
    (Szent Bernát)

"Az idő túl lassú azoknak, akik várnak, túl gyors azoknak, akik félnek, túl hosszú azoknak, akik gyászolnak, túl rövid azoknak, akik örvendnek. Ám azoknak, akik szeretnek, az idő nem számít."

"Boldogság nélkül is lehetünk szerelmesek, és szerelem nélkül is lehetünk boldogak. Az volna az igazi csoda, ha úgy lennénk szerelmesek, hogy egyúttal boldognak is éreznénk magunkat."

"Te érted él bennem egy cél! Teérted van bennem remény! A napsugár csak érted él, s mi szép,csak érted szép!"

"Mondd, mi a szerelem? Két lélek, egy gondolat; két szív, egy dobbanás."

"Nem tudod mit rejt a sorsod, mosolyt hoz-e vagy könnyeket, tanuld meg hát feledni a rosszat s őrizd meg a boldog perceket!"

"Az ember erős, de a szíve megszakad, ha azt akit szeret, szeretni nem szabad."

ahogy gondolom észrevettétek ezek nem az én idézeteim...azokon még finomítok kicsit:)