Idézetek

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok..: )
    Gondoltam nyitok egy témát,ahova leírhatjátok kedvenc idézeteiteket.
    Kezdem is a sort ^.^

"Csalódni kell hogy boldogok lehessünk,gyűlölni tudni hogy újból szeressünk.
    Kell tudni zokogni meg sírni,valakit megunni aztán visszahívni.
    Csalódni százszor, csalódni ezerszer,hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!"

"Our dreams are just like butterflies: some are fragile, some flutter away,
    some stay, some are small and some are big, but all of them are beautiful in their own way." *

Nekem ez a kettő a kedvencem..Várom a tietek is!: D

* " Az álmaink olyanok, mint a pillangók: némelyik törékeny, van olyan, ami elszáll és van, ami megmarad, vannak kisebbek és nagyobbak; de a maga módján mindegyik gyönyörű"

• „A sors
    akkor állít minket nagy döntések elé, amikor a legkevésbé sem számítunk
    rá. Ilyenkor derül ki, elég bátrak vagyunk-e, hogy megváltoztassuk az
    életünket. Ilyenkor nem tehetünk úgy, mintha mi sem történt volna, és
    nem hivatkozhatunk arra, hogy még nem vagyunk felkészülve a döntésre. A
    próba nem vár. Az élet nem néz hátra.”

/ Paulo Coelho /
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Hááát =)
    Nekem ezek:
    ''Minden napot úgy kell élni , mintha az utolsót élnéd''

"Nem azaz erős,aki sohasem esik el,hanem aki mindig talpra áll''
  • "Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok!" Tupac
    "Háborúban győzelem, békében éberség, halálban önfeláldozás" Szürke Kamarások
  • Dejóó...akkor én is hoztam pár kedvencemet mivel rengeteg van és nem szeretném az összeset leírni, így hamarosan jövök a többivel :love:

"Milyen érdekes, hogyha a szíved darabokra tört még akkor is tudsz szeretni azokkal az apró darabokkal."

"Tedd amit tenned kell,ha menni akar, engedd el!Ez a szerelem már rég nem tiszta,ahogy a folyó sem fordul vissza. Engedd őt is előre menni és ne akard többé már szeretni. Az ő szíve már rég nem a tiéd, hát engedd ki szívedből szívét. Mert ha végleg ott marad, a tiéd csendben megszakad!"

"A szívet legyőzni nem lehet. Nem talál annyi boldogságot egy végigjátszott életben, mint egy átérzett percben."

"Ma egy mosoly, holnap könnyek,
    Ma még nehéz, holnap könnyebb.
    Nézz az égre, legszebb fényre,
    Láss egy álmot, harcolj érte! "

"Nem az az igazi kín, amikor könnyektől el vagy ázva, hanem mikor belül sírsz és mégis mosolyogsz."

"Szeretni úgy is lehet,
    hogy nem mutatod meg,
    szeretni úgy is lehet,
    hogy lábad megremeg,
    szeretni úgy is lehet,
    hogy csókolni nem mered,
    szeretni úgy is lehet,
    hogy könnyed megered."

" Ne várj túl sokat az élettől és nem lesznek csalódásaid!
    A földön járj ne a mesékben és nem hullanak majd könnyeid!
    Fogadd hálásan ami jót kapsz, de viseld a rosszat is!
    Hisz a nap nem süt örökké , élni kell az árnyékába is

Egyenlőre ennyi ^^
  • "A nő olyan mint egy sör, jó az illata, jól néz ki és az anyád is elárulnád hogy legyen egy, De egy nem elég kell innod mégegyet" - Homer Simpson
  • Sok kedvenc idézetem van, de kezdem egy viszonylag újjal.

"Ha a frissítéssel bármiféle változtatás bekerül a játékba, azt a hírekben közlik." - Dreamy
  • Énis hoztam megint egyet : )

' . .Nő és férfi soha nem lehet barátja a másiknak. Annak a bizonyosnak. Mindenki másnak igen, de annak az egynek soha. Sem találkozásuk előtt, sem elválásuk után. Mert őket egy egészen más érzelem köti össze. Amiben esetlen minden baráti közeledés. Ami sokkal, sokkal mélyebb minden más emberi érzésnél, így a barátságnál is.Mélyebb, egyedibb, megismételhetetlen. Ez nagyon hamar kiderül. Két szempár összevillanásából, egy mosolyból, egy rövid beszélgetésből. Hamar eldől.
    És kettejük között már soha nem lehet baráti érzés . . ' /Csitáry-Hock Tamás/

• Ha már nyakig szeahrban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"

[k]Figyelmeztetve
    * trágár szóhasználat
    Mimike
  • Itt a többi is ^^

"Vicces,hogy egy szia mindig viszláttal végződik;hogy az örökké valahogy mindig elmúlik;hogy mikor leginkább kellene,senki sincs melletted;hogy mennyi hazug szó lehet egy szerelmes levélben;hogy a legszebb emlékek könnyekkel járnak;hogy az emberek nem felejtenek,de megbocsátanak.vicces,hogy az élet ilyen ironikus is lehet."

"Soha ne mondd, hogy ég veled, mert ez azt jelenti, hogy elmész, többé nem találkozunk, és elfelejtesz.. mondd inkább hogy majd látjuk egymást."

"Az élet szép,de élni tudni kell!Az élet harc,s benne győzni kell!

"Mosolyogj! Ez sokkal egyszerűbb, mint elmagyarázni azt hogy miért sírsz"

"Senki sem érdemli meg a könnyeid, aki pedig megérdemeli, az úgysem fog sírásra kényszeríteni..."

"Szeretnéd elérni és tudnád szeretni, de nem lehet elérni, mert nem enged szeretni."

"Amikor sírsz szivárvány színűvé lesz a szemed, és a világ összes magánya, könnye, amely sosem volt a tiéd, elborít és nem jön, ha várod nem jön az álom, nem jön a mámor,nem jön a vég..."

"Átsírt éjszakák, elvesztett barátok, a világ közepén magadat egyedül találod."

"Legszomorúbbak azoknak a dolgoknak a romjai, amik elmúltak anélkül, hogy lettek volna."

"Elég egyszer elkövetni egy hibát, mindenki azonnal kételkedni kezd benned és elfelejti, hogy mi minden jót tettél."
    Minden 'csak vicceltem' mögött van egy kis igazság, minden 'csak elgondolkoztam'-ban ott van egy kis kíváncsiság; minden 'nem tudom' mögött van egy kis tudás - és minden 'már nem érdekel' mögött van egy kis érzelem..."

• Ha már így egymást idézgetjük, az én kedvencem ez:

Kicsimoha wrote:

Mindig is az volt az elméletem, bár ez egy játék, de a karakterek mögött, valós, és érzelmekkel rendelkező lények vannak. Mi emberek. Ezért utálom ha mindenki azt mondja hogy ez csak egy játék. Bár lehet hogy az, de mégis csak.... azért érzelmeink valósak.

Edit: ez sem rossz:

"ez a játék számomra olyan mint a cigi elég egy szálat elszívni és rá is szokhatsz vagy függővé válsz tőle (magyarul elég 1 olyan barátot találni akivel eltöltöd az idős és jól szórakozol vele utána jön a többi és már is van miért játszanod)"
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

The post was edited 1 time, last by dreamy ().

• Hoztam én is megint : )

‎"Mert ahogy Én, Te is képtelen vagy elmondani ki vagy... Te is inkább elmeséled az életed egész történetét ahelyett, hogy kibukna belőled az a néhány véresen igaz szó,ami ott lakik lelked mélyén - mint egy föltárt mellkasban a dobogó szív - és megmutatnád végre, hogy valóban ki vagy, mi fáj neked, és hol tartasz a sorsoddal..."

'Szeretem, ahogy megcsillan a hajad a fényben, szeretem, ahogy mosolyogsz, amikor épp nem bujkálsz, vagy nem pózolsz senkinek. Szeretem a nevetésed, szeretem, ahogy megtelik csobogó bánattal a hangod, mint a nyári eső. (...) Szeretem a szemeidet, a boldogtalanságodat. Szeretlek. '

‎' . . Sokáig álltam az eső áztatta utcát bámulva. Újra 12 éves kamasz voltam, aki órákig nézte az esőt. Ha az ember elég sokáig bámulja, kiürül a feje, nem gondol semmire, és a teste fokozatosan ellazul, megszabadul a világ valóságától. Az esőnek hipnotizáló ereje van . . '

"Kívántad valaha, hogy angyal lehess? Könnyen azzá válhatsz. Segíts valakin szükségében, és ne áruld el senkinek, hogy te voltál."

' Rájövök apránként, hogy nem bírom tovább. Nem tudok már hinni s remélni, remélni egy életen át. Nem tudom hazudni, hogy jól vagyok. Mosolyogni mindenkire...mikor belül meghalok'

Most ennyi..

• „Az emberi hang sosem ér olyan messzire, mint a lelkiismeret hangja.” (Mahatma Ghandi)

"A halogatás a tagadás leghalálosabb formája.” (C. Northcote Parkinson)

„A tündérmesék nem arra tanítják meg a gyerekeket, hogy léteznek sárkányok, a gyerekek ezt már tudják. A mesékből azt tanulják meg, hogy a sárkányokat meg lehet ölni.”

• Megint hoztam nekem tetszetőseket : )

'Soha nem gondoltam úgy, hogy le kellene tagadnunk a bosszúságot, a fájdalmat vagy a gonoszságot - csak sokkal könnyebb, ha jókedvűen vágunk neki az ismeretlennek.'

‎"Elmegyünk egymás mellett, mint két idegen, egymásra se nézünk, szemünk se rebben, de lelkünkben, szívünkben vérzünk, és az utca végéről mégis visszanézünk..."

‎" Ördög is voltam és gyönyörű angyal, ahogy jól esett éppen, földre
    rogytam, szálltam az égen. Voltam hű és hűtlen, hol gazdag voltam, hol
    nagyon szegény.. Bátor, bár néha féltem, de senki ne mondja rám: nem az
    álmaimnak éltem! "

Most ennyi..:)

• Ha kedvelsz, mondjad! Ha hiányzom, éreztesd! Ha szeretsz, bizonyítsd!

Ha van egy szív, mely érted dobban, szeresd őt mindenkinél jobban. Mert ki tudja, lesz-e idő, mikor fáj a szíved érte, de már késő!

"Az igazi szeretet tettekben, és nem a szavakban nyilvánul meg."

Ki azt mondja imád. Sose hidd el szavát. Ki azt mondja szeret talán igaz lehet. De ki rád néz s hallgat, annak add egész szíved, mert az forrón és hűn szeret...

Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész,
    hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív.
  • "Mindannyian maszkokat hordunk, és eljön az idő, amikor már nem tudjuk levenni őket anélkül, hogy levennénk a saját bőrünket is." (Andre Berthiaume)