19.4 kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 19.4 kibeszélő

Az új frissítésekkel kapcsolatban kérdeznék, csoportos meleynél 75-75re változtatják a belépési korlátott, és céhnél pedig 50-90-re? Mennyi értelme van ezeknek? Ki kell szűrni az inaktív karaktereket, hát hadd döntsem már én el ha lemegy nekünk hogy nem 12 karival hanem mondjuk 16 karival megyünk, jelenleg 5ös csapatott nem egyszerű találni nem hogy 16 főst. Bekerül ez az új aura öltözék, persze szép és jó hogy 250 szintig lehet tolni, valóságban senki se fogja kihúzni, na de mi lesz a bónusza? Mi lesz a fejlesztő tárgy szintenként stb? Megint ezer sebből vérzik a leírás.

Témákat szétválasztottam, új témát megnyitottam.
    Hír link: 19.4-es frissítés – Isteni idők
    Dreamy
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • 250-es szint még akkor is sok, ha sosem törne.... Újabb lehúzás, de már kár is ide leírni...
    Hogy én ettől miért leszek boldogabb játékos és ebben engem mi fog vonzani, hogy újra játszak aktívan, azt nem tudom...
    Évek óta rossz irányba halad és senki nem veszi észre... a játék kihalófélben, a fórum kihalt... ugyanaz a 10 ember írkál itt mert
    anno el lettek távolítva az emberkék arc alapján... itt az eredménye... mindennek itt az eredménye...
    A játékban ugyanez a helyzet... be kéne zárni az egészet már nem pedig új szervert csinálni.
    Ezeket a fejlesztéseket, amik 10 évig tartanak, meg el kéne felejteni. Ha belegondolok, hogy mikorra lenne +250, már akkor legyintve ikszelem ki az
    egész metin2-t és csinálok valami mást.... nem, hogy még költsek is :)

... és igen, a leírás megint hagy kívánni valót maga után... illetve csak azt hagy...

• Ennek a szinthúzás szintemelésnek, (értsd +200; +250) csak akkor lenne értelme, ha egy bizonyos szintig 100% sikerrel fejleszthetné az ember, vagy ha bizonyos szinteken 100% lenne a javítása. -->
    Mondjuk az alábbi szinteken.
    • Az Aura öltözéknek 250 szintje van, és az alábbi szinteken módosul a kinézete: 49, 99, 149, 199 és 249.
    Kérdem én, most komolyan ezzel akarják kitölteni az "unalmas" perceit az embernek?
    Jó az mondjuk végre eljutott hozzájuk, hogy mindenkire gondoljanak, --->
    • Nincs minimális szintkövetelmény.
    Tehát +0-n, akár 1-es szintű karakter is viselheti? Értékét veszti. Pont az lenne a lényege az mmorpg-nek, hogy minél nagyobb szintre felküzdted magad, annál királyabb cuccokban villoghass, hogy aztán csodáljanak az újoncok. Nincs igazam?
    • Egy új hely elérhető a felszerelési tárgyaknál az Aura öltözékek számára
    Hogyan kérem? Akkor 3 ruha lehet a karakteren egyszerre? Legalább nem fog fázni. Vagy ez csak a tároló helységre vonatkozik?
    • Baek-Go NPC-nél készíthető 20%-os sikerességi eséllyel.
    20%... Az aztán oda...khm.
    • Elérhető különleges ajánlatok keretében a Tárgypiacon.
    Helyben vagyunk. :P
    • Az alábbi anyagok szükségesek az elkészítéséhez:
    o 200x Energia-töredék
    o 1x Középszerű káosz-kő
    o 1x Különleges festék
    o 25.000.000 Yang
    Gondolom tárgypiac ládából meglehet szerezni a festéket, és a követ majd. :3
    • A tulajdonságok abszorpciós mértéke minden szinttel emelkedik.
    Nagyszerű, tehát nem teljes értékkel bír, de ha 250 szintre felhúzod még többet is fog abszorbeálni mint 100%?
    • Az Aura öltözék szintjének fejlesztéséhez EXP-re van szükség, illetve a Theowahdan nevű NPC-nél fejleszthető.
    Na emmá' jó. EXP gond letudva a nagyok körében. ---> Hívás: ,,Aura vértet húzok exp leadás céljából pm!"
    +25 mozgási sebességet, +1.500 TP-t és +3% ---> Új mount KHM p-szeró lebutítva. :'v

Összességében pozitívum: fejlesztenek
    negatívum: rossz irányba
    Nem tudják mi kell a mai játékosnak. Legalábbis nekem ez jön le a fejlesztéseikből.
    Nekem is volt már számtalanszor olyan ötletem, hogy Fúúú ez tök jó, nagyot fog ütni. De nem az a lényeg hogy "nekem" hogy tetszik, hanem az, hogy a közönséget megfogjam.. Nem? (Költői kérdés, ne válaszolj...)
  • Annyira sem méltó már az egész, hogy érdemi kommentre pazaroljam az időmet. Az időmet és a pénzemet is tálcán adtam a cégnek, cserébe éveken át konkrétan meg van keserítve az életem ha erre a játékra gondolok. Pedig imádtam, ékes bizonyítéka, hogy itt vagyok a fórumon. Köszönöm szépen, máshol megköszönik azt, hogy ott vagyok és ott költök, itt nem. Nincs értelme itt lenni, itt a vége. Megfejik még akiket meglehet, eldöcög még 1-2 országban a játék 10 évig is akár de a cég mentalitása nem fog változni.

Van aki jó terméket állít elő és a felhasználói ezért vásárolnak. Nem véletlenül 5x akkora az éves árbevétele a legnagyobb hasonló méretű konkurensüknek. :) Komolyan nem értem, PR szempontból, pénzügyileg, mindenhogyan jobb ötlet lenne végre TÉNYLEG bevonni a közösséget a fejlesztésbe. Ha nem, nem. Vannak jó privát szerverek és vannak más játékok, költsön ide a bánat amég így áll hozzám a cég.

Már az időmet sem érdemlik meg. Ennyi a véleményem a fejlesztésről.
    "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."
  • ShaoKahn te is tudod jól, hogy abból a 10 arcból is minimum 5 puszta mazochizmusból és a régi játék iránti rajongásából ír még ide, mert vegzálva vannak ők is rendesen.

Egyre nagyobb közönnyel fogadom ezeket a csili-vili újításokat. Újra és újra megerősítést nyer, hogy az utolsó fél évnyi játékom 100%-osan időpazarlás volt, de előtte se kellett volna annyit játszani.

Mikor +9-re merő csoda, ha kimegy a cuccod, majd a +250 olyan reálisnak tűnik, hogy rohanok is az egész havi fizetésem sé-re váltani....
    Hát kösz, de nem. Akkor már inkább megrendelek egy-egy mangasorozatot valamelyik kedvenc szerzőmtől. Nekem ÖRÖKRE meglesz a polcomon valamelyik kedvencem és a támogatom vele a szerzőt. Aki mondjuk figyel is a rajongói visszajelzésére. Nem úgy, mint a gf-nél, ahol megveszel valamit, aztán gondolnak egyet és változtatnak a cuccon, változtatnak a játékon, változtatnak mindenen, de legalább tesznek magasról a reakciókra.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• nagy vonalakba mindenki leszűrheti h ez is miről fog szólni....
    1000+1 olyan kérdésem van ami fixen nem körvonalazódott senki tudatában, nem fogom leírni most mert el se jutna oda, de mindegy is

ez az új Aura stb öltözék csak füst lesz (like a epic) vagy mint egy jelmez kell majd nézegetnünk ?

+ ha már random embereknek sikerült ezt a rendszert kifejleszteni : *videó törölve (nincs 2 perces a videó nem fejteném ki) de lényegében nem kéne az ocsmány tűzoltó redvát nézni meg a csodás pántokat amit a mai napig nem bírtam megemészteni ...

annyi teamtag van mint az égen a csillag én szívesen ki is fizetem a gf nek ezt a rendszert csak valaki kommunikálja le hogy mennyi meg hova utaljak (nem mintha 10 év alatt nem kapták volna meg tőlem ennek az árát sé formájában....) biztos ha egy mezei player/programozó kap egy levelet a GF től hogy legyen már kedves nekik sporolni egy kört h ezt rendszert ne nekik keljen kifejleszteniük ... bele fog menni h eladja nekik :)

-ch váltó nincs javítva esetleg ?
    -új szerverről leírás ?

most látom rubinum néven fog majd futni ez pl egész jó vicc én hatalmasat nevettem rajt legalábbis :D

amugy meg anno volt évente 2 jelmez 1 kölyökdoboz meg karácsonykor fehér oroszlán pecsét a tárgypiacon és több évig a 99 max szintes pach volt .... mára oda jutottunk h hetente jóformán pach a játékosok sose érik utol magukat ...(legalábbis szerintem sokan még az évek óta bent lévő pántokból se rendelkeznek 25%ossal vagy valaki a 105 se érte el nem a 120at , nincs 105+9 runa nap penge és egyéb fegyójuk stb) ezzel egyetemben a tárgypiacon egyidőben vehetsz ládát, jelmezt, kölyökdobozt, kereken forgathatsz, sé jegyet vehetsz, még aukción is költhetsz sét és így az ebből befolyt összeg megy egy +250es retekre ami 20% eséllyel fog váltani :)

de azért berakják h a meleyre 90 a limit biztos bárki is szerette volna ezt :D

biztos a játékosok érdekei vannak a szemük előtt :thx:

A linket töröltem. Dreamy
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Sziasztok,

Threea írta:
    Kedves Játékosok!
    Sajnos a tegnapi frissítés óta probléma lépett fel a Sárkánykő-alkímia
    rendszerrel. Várjuk a javítást, ezért valószínűleg a mai nap folyamán
    karbantartás várható.Amennyiben új információnk lesz, értesítünk
    benneteket.Elnézést a kellemetlenségért, és köszönjük a türelmeteket!

Kedves CoMa, ezenkívül nem került javításra a Napi küldetések Illúziók világa küldetéshez kapcsolódó "normál" runoknál tapasztalható hiba sem. Kéritek, hogy jegyrendszerben jelezzük a hibákat, megtörtént. Azóta a türelmem kéritek, valamint elnézést kértek a kellemetlenségekért. Értékeljem a válaszokat amiket kapok Tőletek? |0|
    Itt volt 4-5 mondat, de töröltem.

esetleg küldjétek el tanácsként a GF-nek, hogy ne javítsa ki a karaktereket érintő "bugokat" hanem adja SÉ-ért a kódexet, mint pl. teszi azt az SD2 belépővel is. Hátha van még itt olyan ember aki pénzt költ erre a roncstelepre.

További jó "munkát"

Tisztelt Csapat

Afelől érdeklődnék, hogy valami random generáló programra hagyatkozva, vagy esetleg más megfontolás alapján válaszoltok, illetve nem a felmerült hibákra.

The post was edited 2 times, last by kismetines ().

• Komolytalan ez az egész. Karbantartás?! 3 hete berögzült hibát nem javítanak ki?! A Csapat részéről pedig azzal vagyok elintézve, hogy "ne kezd már itt is ezt...". Leírom ide: Nem kezdem, folytatom minden fórumon ahol elérhető a Csapat bármely tagja.
    Szánni való az hogy még a kikerülő válasz is egysíkú. "Azért nem válaszolunk, mert mi sem tudjuk mikor javítják ki"
    A helyettes CoMa pedig nem dönthet abban amiben a szabadságon levő igen. Minek akkor helyettes?
    További sikeres üzenet fogadást, fordítást, továbbítást kívánok és őszintén remélem hogy nem izzaszt meg senkit sem ez a gigantikus feladat.
    VICC

Miért is gondoltam, hogy most kijavítják a 3 hete fennálló hibát...

The post was edited 1 time, last by kismetines ().

• Sziasztok lányok és srácok!
    Csiszkov a németeknél szerintem még jobban védik a fogyasztót mint idehaza. De a GF remekül ki tudja játszani őket, sőt szerintem még más hatóságokat is! Ugyanis te nem terméket vásárolsz a forintodért,csupán támogatásul adod azt az üzemeltetőnek,és ő cserébe SÉ formájában ajándékkal jutalmaz,amiből aztán te játékbeli előnyökhöz juthatsz! Sőt ha kicsit is belemélyülünk, akkor az sem véletlen,hogy sem a karakter, sem a nála levő holmik nem képezik a tulajdonodat,mert az mind mind az üzemeltetőé! Egyszer beszélgettem egy jogásszal,aki azt mondta minden bizonnyal jogi téren remekül be vannak védve,és igen nehéz lenne bármit is ellenük lépni.
    Üdv.:fincsi

Tudom nem a témához tartozik,sőt valószínű figyelmeztetve is leszek.BOCSI