Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?

Sziasztok !
    2019 június 21.én 14 órakor betették tárgypiacra a Babilon Kincsei -t . A Darcoon Úr által kitett leírás alján ez olvasható :

"A visszaélések elkerülése érdekében az újonnan létrehozott számláknak nem jár a napi, ingyenes láda. "

Melyik évtől számít újnak a számla?
    Mert nekem egyik számlámon sincs ilyen ingyenes láda, pedig a játékot nem tegnap kezdtem . :D
    A kérdéssel azért vártam eddig mert gondoltam nem azonnal indították el a visszaszámlálást, máskor játszottam már ezen a tárgypiacos játékon akkor napi 1 ládát valóban kaptunk ingyen a régebbi regisztrációinkra.
    A választ előre is köszönöm:)

Témát áthelyeztem. Dreamy
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Tehát egy újabb dolog amire más metin2-es játékos csoportok jogosultak, de mi nem ütjük meg a szemükben azt az emberi, játékos mércét hogy mi is részesüljünk belőle?
    Ha ennyire nem számítunk nekik akkor miért teszik be a mi tárgypiacunkra is?
    Mi majd fizetünk érte?
    Nem hiszem sokan szeretnénk a forintunkat arra költeni hogy 2es-3as szinten visszatörjön és 50-75 séért vegyünk kasmír csomót :)
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Sasori95 wrote:

más metin2-es játékos csoportok jogosultak
    Kik?
    Ugyanis ha jól tudom sehol sincs ingyenes. Nem csak nálunk...
    Mindenhol csak séért vásárolható.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Véleményem szerint az ilyenekkel az a fő probléma, hogy valamiért pénteken szeretik aktiválni a dolgokat. Gondolom, hogy a hétvége új, izgalmas event jegyében teljen. Viszont ha légy kerül a palacsintába, javítani sincs már nagyon idejük.
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Végre van valaki, aki észrevette,hogy van babilon és témát nyitott róla. Tudom, én is nyithattam volna...
    Azt hittem én is, hogy olyan, mint tavaly(vagy mikor) volt, hogy ingyenes. Naponta belépsz, kapsz egy ládát.

De nem. Beléptem olyan karival, amivel régebben kaptam ilyen ládát, már séért vehető.
    Hallottam, hogy mások szitkozodnak, jól beetették a népet és már csak séért vehető.
    Ezzel az opcióval én nem fogok élni, mint ahogy sokan mások se, gondolom.
    Úgyhogy nem nálad a hiba, csak már séért elérhető.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Szóval hétvége elmúlt de érdemi változás még a kiírásban sem történt, így megállapíthatjuk hogy nem elírás történt hanem ez szándékosan ilyen. Nem vagyok benne biztos hogy nem-e az az eset áll fent amit fentebb leírtak, hogy mivel az egyszerű ember azt hiszi hogy ingyenes rányom és hopp máris bevétel.

(Amandollnak igaza van az utolsó már ilyen volt és valami hűség akármiben lehetett két naponta kapni az ingyenest)
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • ez megint egy olyan bug, amit fejleszteskent adnak el..

visszaidezi a legutobbi horgasz eventet, mikor mind azt hittuk, hogy bug, hogy nem minden kifogott hal utan kapunk kirakos ladat, aztan kiderult, hogy igazabol ez egy uj fejlesztes, es ha vettel horgaszkonyvet, akkor mar lass csodat, minden fogas utan megkaptad.

vagy mikor kivettek a szili atadhatosagat, es azt hittuk, bug, aztan kiderult, hogy igazabol ez egy uj fejlesztes, es van cor draconis szerencsekerek, arleszallitva.

vagy mikor balansz utan hirtelen feleannyit buffolt a saman, meg a krit hirtelen szinte kevesebbet sebzett pvp-ben, mint a sima skill, es azt hittuk, bug, aztan kiderult, hogy igazabol ez egy uj fejlesztes, de nyitogathatsz porkyt meg ilyenolyan medalokat, meg csont ekszereket.

vagy mikor egyik naprol a masikra eltunt a CH valto, es azt hittuk, bug, aztan kiderult, hogy igazabol ez egy uj fejlesztes, mert nem volt biztonsagos a CH valto.

vagy mikor betettek az uj cheatblockert, es sokmindenkinek hirtelen nem ment a jatek, es azt hittuk, bug, aztan kiderult, hogy igazabol ez egy uj fejlesztes, es mindenki masnak a szamitogepevel van a baj, nem az uj szoftverrel, ami indokolatlan mennyisegu terheles ala teszi.

vagy mikor..............