Küldetések (3. rész)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Küldetések (3. rész)

Sziasztok. Elakadtam a vérköves küldetéssel. 2017 nyarán elindítottam. Úgy hozta az élet, hogy most tudok újra játszani.
    Tűzföldön voltam az összes villogó pontnál, begyűjtöttem amit kellet, de Seon-Hea nem fogadja el. Így nem tudok menni vörös erdőbe sem.
    Van valakinek ötlente?
  • Szia!
    Az obszidián darabokat is összegyűjtötted a szörnyekből?

Egyébként a vérköves küldetést bármikor meg lehet csinálni majd a későbbiekben is, nem ad exp-t ha aznem a cél. Csak vérkövet kapsz amellyel be tudsz menni a száműzöttek barlangjába. Én általában piacról szoktam venni, nem bajlódok a küldetéssel. Szóval ha a barlangba lépés a cél szándd rá azt az 5-800k yangot szerintem, és azonnal be tudsztudsz lépni vele
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • Szeretnék Lovagolni - Lómedál nélkül

Üdv mindenkinek!

Nemrég rámírt egyik ismerősöm, hogy "segíts már, céhtársamnak nem dobja fel az első lóküldit".
    Hát mondtam neki, ott kellene lenni, de azért megnézem, átléptem egy 40es karakteremre, volt ott egy menüpont: "Szeretnék lovagolni"
    Lómedál nélkül, ha rákattintok, ez a menüpont eltűnik, és nem jön vissza karaktercsere/kijelentkezés/kliens újraindítása után sem.
    Egy másik karin Bebizonyosodott, ez a "Szeretnék lovagolni" adja be a lovas küldetést.

Szerintem ennek nem így kellene működnie, igy ismerősöm ismerősének a nevében kérdezném: Mihez kezdjen?

Köszönöm :)

áthelyeztem. dreamy
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Lensver wrote:

Lómedál nélkül, ha rákattintok, ez a menüpont eltűnik,
    Amikor az első találkozásod van a lovásszal, nem feltétel, hogy legyen nálad medál :) A szeretnék lovagolni felirat pedig nem tűnik el.
    Ha rákattintottál átkerül a küldetés tekercsek közé, a játék küldetés részbe:

A legalsó: Ló medált szerezni.

Ha ezt nem nyitod meg, akkor a lovásznál nem jelenik meg a szeretnék lovagolni sáv, hiszen ott van a tekercsek közt.

De amint a küldetés tekercset elolvasod

újra ott lesz, és ha nincs nálad lómedál újra ez a procedúra, hogy elküld lómedálért.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Ha már a lovaknál tartunk lene egy kérdésem: 20-as Szinten miért nem tudok lovagló jegyet használni, vagy hová dugták? Minap a piacosommal akartam lovagolni de "A szeretnék lovagolni (Használd a lovaglójegyet) opció nem volt a lovásznál. A karim 20-as tehát simán kéne tudnia jeggyel lovagolnia, vagy amióta ládából kell jegyet nyitni elég ugyanúgy ráhúzni a jegyet a lovászra, mintha csak hátast fejlesztenél?
  • Mirine medálja

Sziasztok!

Elvégeztem a 37-es szintű küldetést, amivel Mirine bízott meg. Az orkoknál megszereztem a Ginzeng-gyűjtő medálját. Azóta Mirine villog, a küldetés is hozzá küld, de Mirine-re kattintva nem dobja fel a küldetést, csak a szokásos “Milyen szép virágok” és a “Hol van a testvéred?” címkét. Ergo a küldetést nem tudom lezárni. Azóta beszinteltem már, kiléptem-beléptem meg minden ilyesmi. Mit tehetnék még?
    Előre is köszönöm!

témákat összevontam. dreamy