Seon-Pyeong kutatása

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Seon-Pyeong kutatása

Nem akartam ennek külön témát nyitni és 10 percnyi keresgélés után sem találtam semmi infót róla (lehet csak én vagyok szerencsétlen), de a 94-es biosz küldi, a 20 db bölcsesség ékkő leszállítási ideje mióta változott meg 12 órára? Legjobb tudásom szerint a 92-es rendelkezett csak 12 órás leadási idővel, míg a 94 küldinél 24 órát kellett várni.

Áthelyeztem. dreamy
  • Lake wrote:

de a 94-es biosz küldi, a 20 db bölcsesség ékkő leszállítási ideje mióta változott meg 12 órára? Legjobb tudásom szerint a 92-es rendelkezett csak 12 órás leadási idővel, míg a 94 küldinél 24 órát kellett várni.

Harbard wrote:

Úgy látszik biosz könnyítést tényleg komolyan vették. Az új verzió óta azt vettem észre, hogy a 94-es biosz küldetést 24 helyett 12 óránként tudom leadni.

Aimend wrote:

A 92-es és a 94-es biológus küldetést már 12 óránként lehet leadni valóban, valamint az elfogadási arány is jelentősen nőtt ezeknél a küldetéseknél.
    17.1 verzió után lett ez, akkor variáltak a bioszokon. (2017. március vége)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"