Pinned Kezdő kérdések... (7. rész)

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mivel a játékos kérdez team válaszol ki lett nyiffantva, ide kell, hogy feltegyem a kérdést.

Birodalmi war exp jutalma hogy érzi magát? Ugye jól? Mert hír az nincs róla, mikor kapjuk meg, de legalább másnap volt - először! - egy kis statisztika, hogy melyik csoportban mennyien is voltunk. Viszont amiatt, hogy a pirosak régen nem látott fölényes győzelemmel nyertek és amilyen volt a körítése a szövegnek erősen hiszti szaga van (kb. csak azért nyertünk, mert sokan vagyunk, vagy valami hasonló...)

Így felmerül a kérdés, hogy esetlegesen azért van ismét néma csend az exp event felett, mert mi, pirosak nyertünk? Értem én, hogy nem játszik egy team tag se pirosban és én sem vagyok a szívetek csücske, de nem kéne diszkriminálni egy birodalmat sem.
    És azért így fogalmazok, mert a februári nem csak ki lett hirdetve, de meg is lett tartva 2 héten belül! Ellenben most... na meg volt már rá példa, hogy rejtélyes okból - tele voltunk exp eventtel, lehetetlen volt berakni... valahogy így volt tálalva - a 2017. június 24-i event jutalma elcsúszott egészen szeptember 3-ig. (Ott is majd egy hónappal később, többszöri kérdezgetésre reagált a team, majd csak a reakció után egy hónappal adott információt...)

Ez alapján majd valamikor május végén várjuk a jutalmat?

Figyelmeztetés. Dreamy

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Lehet, hogy triviális a kérdés, de valahol le van írva, hogy a szörnyek besorolás szerint melyik elembe tartoznak? Nekem még új, hogy a szörnyek nevei mellett megjelennek a különböző színű szimbólumok, vagy erre saját magunknak kell rájönnünk? esetleg a talizmánok színeivel kéne összevetnünk a dolgot? Tehát ott van mondjuk, hogy sötétség ereje, a talizmánban, akkor az hatással van a démonokra? (Mert ugye ha jól rémlik az a lilás szimbólum van a nevük mellett, és a sötétség talizmán lilás?)
  • Sziasztok,

Bár hivatalos infót nem kaptunk róla, valóban kivették az auto vadászatot tárgypiacról, kérdésünkre azt a választ kaptuk, dolgoznak rajta, vissza fog kerülni.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
  • illetve ezzel kapcsolatosan , ha ezt kivették előre ha jött volna info, az ember feltudta volna halmozni ... és akkor nem akkora érvágás

plusz engem a húsvéti nyaloka nyitás miatt érdekelt volna de így akkor a ládákra sem költök ezzel egyetemben , viszont akinek megvolt eddig az tudja továbbra is használni ?

mert most nem értem h az autó opciót vagy a tárgy piacot javítják , mivel ha nem az autó a rossz hanem a tárgypiac akkor azt miért kell eddig javítani ?

plusz az eddig javításról a ch váltót azt már elfelejthetjük a 6 illetve több mint 6 chval amit elvettek tőlünk ?
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Nem tudom jó helyen kérdem-e de...
    Ha esetleg, véletlen, óriási nagy szerencsével megnyernék egy tárgyat a tombolán, ami időkorlátos - jelen esetben egy 7 napos nazar amulettről van szó - az ugye a tárgyraktárba fog kerülni; Ott is ketyegni fog már az idő, vagy csak akkor kezdi el, ha a tárgyraktárból kiosztva a tárgypiac-raktárba helyeztem? :huh:
  • Username wrote:

jelen esetben egy 7 napos nazar amulettről van szó - az ugye a tárgyraktárba fog kerülni; Ott is ketyegni fog már az idő, vagy csak akkor kezdi el, ha a tárgyraktárból kiosztva a tárgypiac-raktárba helyeztem?
    Ahogy a tombolán nyert tojásoknak nem ketyeg az idejük, gondolom, hogy az amulettnek sem fog, csak kiosztás után. Logikus így lenne, de érhet meglepetés. :)

AkiNemVak wrote:

akinek megvolt eddig az tudja továbbra is használni ?
    Akinek resi előtt meg volt vásárolva, azoknál továbbra is működik.
    De nem is értem ezt a "dolgozunk rajta" álláspontját a GF-nek, mivel vannak közösségek, ahol ki sem lett véve tárgypiacról.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Hali! Érdeklődni szeretnék megfelelő topic hiányában itt az egyenlők és egyenlőbbek dologról.

Egy hete se szó se beszéd kikerült az autó támadás, de csak kicsiny hazánk szerveréről mert állítólag hibás volt. Na most a kérdésem az lenne hogy mi Magyarok annyira megtisztelve vagyunk hogy egy teljesen másik játékverzióval játszunk, vagy mi rajtunk tesztelik az új dolgokat? Tekintve hogy a Német, a Török és az Angol szerver tárgypiacán is bent van az autó a weboldalról nézve. Akkor most ez hogy van?
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • az is dupla kesztyunek szamit amit nyitok szintladival+sés kesztyu? mind2öt fent jelzi de lehet hülye kérdés vagy csak a sés+2/3 órás kesztyu a hatásos? valamelyik patchel ezt olvastam hogy mostmár nem ütik egymást, más kérdés hogy 20-40% tárgy drop+kesztyunek már van értelme vagy az is bugos vagy ennek mi a hatása az event dropokra? nem nagyon értek ehhez köszi
  • Azt szeretném megkérdezni hogy az öltözékek hol találhatók jelenleg amik mára lettek írva?
    Április 25-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat:

ITA mez (női, férfi)átadható, -20%
    ITA mez (női, férfi)ingyenes