A mai napon... (5)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A mai napon... (5)

Sziasztok lányok és srácok!
    A mai napon ismét belefutottam egy érdekes szituációba. Lemúroknál keresgéltem helyet autósomnak,találtam is egyet igaz volt ott egy terület szélén lovon ülő automatában csapkodó ellenséges birodalomból egy wari (tudjátok olyan aki lesúlyozza a space-t) nos rátesztelten nem volt gépnél! Szépen úgy elindítottam autosomat,hogy ne legyen nekem útba. Néhány perc elteltével megjelent egy saját birodalmi karakter, aki közölte velem,hogy ez itt az ő helye neki van foglalva, "csak épp leszaladt a boltba" :pillepalle: és pár keresetlen szóval illetett,közben a wari is tudatára ébredt,és elpáholta szegény sámánomat. Gondoltam nem hagyom annyiban mert én nem ilyen vagyok :)
    És most szeretnék üzenni: attól,hogy egy birodalomban vagyunk, még nem jelenti azt,hogy negatív rangodban nem foglak megtámadni,főleg nem úgy,hogy még te próbálsz elkergetni az általam jogosnak vélt helyről! Ellenséges warinak üzenném,a karakterem már csak árnyéka önmagának,de nálad sem lesz mindig "kölcsöncucc" :D
    Azt meg külön sértésnek érzem,hogy vett karakternek tituláltak,kérném nem vádaskodni, tessék bizonyítékokkal menni suportra! Csak halkan megkérdezném,mi az hogy "evvel a viselkedéssel mész csoportba"?
    Üdv.:fincsi

The post was edited 1 time, last by fincs ().

• A mai napon egy hajszálnyival a 90 előtt ujra nekilátok a mellékkari kategóriába sorolt karaktereimmel aktívan játszani.
    Illő lenne egy rendes felszerelést összefarmolnom , hogy ne nézzék ki a sámit aki pvps kaszt léttére akar majd buff nélkül érvényesülni.
    A mai napon értesítem minden kedves játékostársamat hogy farm esetén nem vagyok toleráns az autófarmokkal és fincsi filozófiáját követve , ha szükséges csinálok magamnak helyet.
    A kellemetlenségekért előre is elnézést kérek, de ez egy harci játék.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • A mai napon... (5)

A mai napon, nem sikerült a KK meg biosz sem :( Nem tudom, hogy ki az a vicces ember aki boltokat öl, de ma reggel is egy csomó bolt volt meghallva, köztük az enyém is...
    Név: MrKardsura | Kaszt: Kard Sura | Szint: 95 | Skillek: Elvarázsolt penge: P Félelem: P Elvarázsolt vértezés: lefeledve 9 Sárkány örvény: P Ujjcsapás: M8 (3KK és M9) Varázslat kioltás: M5 (2KK és M6) | Nyelvek: :red: M1 :ylw: M1 | Céh: nem kell

¯\_(ツ)_/¯
  • A mai napon rádöbbentem , hogy a világunkat lassan egy szakadék fogja elnyelni , én már jelenleg is a szakadék szélén kapaszkodom a játsszak vagy adjam fel leülve egy sziklára várva az alámerülést.
    A 90es biologus küldetés teljesítése szinte lehetetlen, a bossokat 3 chn hamar leölik az arra szakosodott emberek , kaszás leölése pedig egy amd-s processzorral szinte felér a lehetetlen küldetés kategóriával. 10ből 1 alkalommal jutok fel a kovácsig és onnan a kaszásig 50% esélyel, van mikor már csak pár mob választ el a kaszástól és beüt az amd hiba. Hamarabb hagyom abba mintsem jinnoban fizessek a vezérjegyzet darabjáért 2,5-3 millio yangot. Nem azért mert nem tehetném meg, hanem mert elveszti a küzdelemmel megszerzett jutalom varázsát , ennyi erővel tárgypiacon is lehetne a jegyzet, ugyanugy rontaná a játékélményt.
  • A mai napon végre sikerült a Kioltás KK így végre M5 lett, biosz is siker, tegnap meg M8 Ujjcsapás lett :)
    Név: MrKardsura | Kaszt: Kard Sura | Szint: 95 | Skillek: Elvarázsolt penge: P Félelem: P Elvarázsolt vértezés: lefeledve 9 Sárkány örvény: P Ujjcsapás: M8 (3KK és M9) Varázslat kioltás: M5 (2KK és M6) | Nyelvek: :red: M1 :ylw: M1 | Céh: nem kell

¯\_(ツ)_/¯
  • A mai napon felmerült bennem a kérdés a GF a továbbított ötleteinket el szokta-e olvasni?
    Nézegettem a továbbított javaslatainkat rengeteg szépen kidolgozott és mégsem kapunk infót tőlűk olvasottnak jelölték vagy meg is nézték.

U.i.: a Több CH javaslata feldolgozás alatt áll? 8|
  • A mai napon Biosz siker még 12 Vörös szellemfa ág, végre 8 nem siker után olvasta a Kioltás KK-t M5 4KK M6, ha ilyen rosszul olvassa, sose lesz G1 :( Ujjcsapás ma nem siker, a cél most 94ig megcsinálni a bioszt, meg Ujjcsapást Kioltást P-re kihúzni, de ez ahogy látom jó sokáig fog tartani :)

¯\_(ツ)_/¯
  • Mai napon? Már egy jó pár napja nem metineztem úgy igazán, mert nem volt időm, és még csak kedvem se... Az elmúlt 2 hétben megjelent témák hozzászólásai méginkább elvették a kedvem az egésztől. A jó kis szénszálas pecabotom, és a horgászkönyvem is lejárt, amivel örülhettem ha 2000 csaliból nagy nehezen jött 70-100 milla értékű halacska (100% találati rátával). Azt hiszem itt az idő megint hanyagolni egy kicsit a metint. Ha vége lesz mire visszatérek, hát vége lesz. Ha meg még mindig fut, akkor majd örömmel vetem bele magam az éppen zajló eventbe. Szörnyhármas memo sehol sincs még, pedig már mikor bejelentették, tudom hogy csak a frissítéssel bekerült, és az event még nem indult, de már kb így beszélhetnek róla: "ja tényleg, volt valami olyasmi hogy lesz majd egyszer". Mai napon ismét elteszem a játékot a fiók mélyére. Természetesen a fekete pacit felveszem, az nem maradhat el. :) Písz!

SC.
  • Ma tapasztalhattam, hogy 4x 35 Sé-ért nyithattam a csodaládákból 4 exp gyűrűt. Természetesen a fél tárgypiacos raktáram a különböző alkalmakkor nyert 200-as, és normál exp gyűrűvel, bölcsesség italokkal van tele, mivel inkább leadogatom az exp-t farmosokkal, a nagy meg lvl.120 De természetesen elismerem én vagyok a hibás, minek nyitogatni? :) Majd, ha a GF lesz szíves kitenni tárgypiacra közvetlenül azokat a tárgyakat amelyekre nem sajnálom a SÉ-t, akkor nem fogom sajnálni rá. De ebben az esetben , ha nem állok meg és szeretnék egy medált vagy bármit előtte vegyek meg 50 db exp gyűrűt amire semmi de semmi szükségem?
    Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"
  • Mai napon végre sikerült leadni a naplóoldalt, amit brutális kapitányból lehet szerezni. Igaz, már nagyobb a karim, de főszörny eventen az első brutális adta egyből.
    Eddig ahányszor brutális kapitányt öltem, annyiszor nem adott.
    De lényeg, ma végre sikerült leadni, így köszönöm az eventet és a lehetőséget.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^