Hal - kirakós rendezvény

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hal - kirakós rendezvény

Helló!

Megszeretném kérdezni mert elkerülte a figyelmem, hogy hol található a meghirdetett hal kirakós rendezvényben hogy megváltoztatták a rendezvény menetét? Eddig minden kapás mellé jött 5db láda darab, ellenben most már nem elég hogy hiába találjuk el 3x a kis úszkáló akármit, de ugye átlagban csak minden 10. halat szedi ki, amik közül már nem add mind láda darabot? Merre találnám a leírásban a változtatást? Előre is köszi!

Áthelyeztem. Dreamy
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Hal - kirakós rendezvény hiba?!

Először is, Gratulálok! Meglepetésként ért volna, ha így másfél éves kihagyás után még ez a rendezvény is képes rendesen működni. Igazából az már nem is érdekel miért, mi okból... a tesztelési munkálatok bizonyára megvoltak.
    Arra vagyok kíváncsi, hogy aki kiváltotta a SÉ-s horgászkönyvet és a szénszálas botot csak és kizárólag az event miatt az mikor és hogyan lesz kárpótolva. A bot az ugyan 30 napos, de hát azt pontosan ugye senki se tudja megmondani, hogy a hiba kijavítása mennyi időt vesz igénybe. (Szokásos)

Apró kis információ a török közösségben játszó ismerősöktől;

Sokan panaszkodtak hívásban, hogy a kifogott halak után nem kapnak hal kirakóst. Ennek oka pusztán annyi, hogy megváltozott egy verzióváltásnál az eventnek ezen része. (Tájékoztatás zsírkirály módon megvolt. Szokásos) Most már ahhoz, hogy 100% eséllyel kapj kirakóst lennie kell Horgászkönyvednek. (szóval igen, vegyél SÉ-s horgászkönyvet, vagy nyissál 32 db-ot ha végig kívánod horgászni ezt a 4 napot) ja, bocsánat, 4 napot írtam?

ja edit: melegen ajánlom nekik, hogy amikor javítják a kis eventjüket azt a közel 2000 halkirakósom visszategyék a leltáramba.

The post was edited 1 time, last by Lake ().

• Milyen meglepő hogy sikertelenül került be az event, én mindig a gf mellet álltam, de már látom hogy itt tényleg nem tanulnak semmiből. Nem tudom hogy ez valami direkt cél hogy a játékosokat elüldözzék vagy csak ennyire szerencsétlenek, de nagyon úgy tűnik hogy el fogják érni amit akarnak.

Köszönjük szépen az újabb sikeres eventet!
  • azt tényleg komolyan gondolták, hogy miután a 4 napos eventből elcsaltak 20 órát ugyan úgy változatlanul péntek 14.00-kor fog befejeződni? az a nagy kárpótlás, hogy már esnek horgászkönyvek? hozzáteszem, ha időben tájékoztattak volna erről a változásról is, akkor mindenki nyitott volna magának és felkészül.

az ő hibájukból adódóan -20 óra és legyünk hálásak, amiért szintén az ő hibájukból nem volt rendesen ismertetve a horgász eventben történő jelentős változás, de azért farmolhatunk könyvet.

tőlem annyi szitkot, mocskot, átkot még nem kapott senki, ami az elmúlt 1 órában kiözönlött a tulajdon számból annak a jó embernek címezve aki felelős ezekért a döntésekért. ennyire gusztustalnok hogy a jó fenébe lehetnek ezek?

Nem telt el 2 hét a termék igazgatós videó óta, aminek nézése közben egyenesen megfulladhattál Dennis sűrű bocsánat kéréseitől. És most tádám, megint bizonyítottak, hogy amit mondanak az színültig csak hazugság és ígérgetés. Remélem a törökök most majd jól belázadnak, aztán kitehettek még egy videót ostobák.
  • Én most figyeltem fel hogy van ez a hal kirakós event. Na gondoltam kipróbálom. Sima pecabot, vettem egy 7 napos horgászkönyvet is, ha már lúd...
    Sose pecáztam az új rendszerben, csak olvastam, itt a fórumon, hogy micsoda lehetetlen egy elfoglaltság. Első percek után azt gondoltam, hogy na kidobtam megint egy kis SÉ-t az ablakon. De kezdett jobban menni és megváltozott a véleményem. Igen figyelni kell folyamatosan, de szerintem gyorsabban is megy mint a régi módon. Szépen adogatja is a ládákat, meg amit adhat. Mivel nem én vagyok a farmos dolgok ördöge, és két órát játszottam összesen, de nem idegesítettem fel magam. 400 ládám lett egyelőre ennyi. Mivel nem hittem hogy ez az event bekerül még, ezért örülök ennyinek is. Véleményem szerint ez egy jó event továbbra is, érdemes foglalkozni vele.
  • így nem tom mennyire kezdő kérdés de inkább hal eventes ...
    ami vasdobozból jön horgász könyv az ide jó ? olvasom h csak sés könyv ...
    akkor a "metines" vas dobozos az nem adja ? esetleg a duplával magától pecázna vagy vki erről bővebben tájékoztatni tudna ? (nyugi csak vicceltem , ez a metin én se gondoltam h tájékoztatni fog bárki is xd )

:thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • AkiNemVak wrote:

így nem tom mennyire kezdő kérdés de inkább hal eventes ...
    ami vasdobozból jön horgász könyv az ide jó ? olvasom h csak sés könyv ...
    akkor a "metines" vas dobozos az nem adja ? esetleg a duplával magától pecázna vagy vki erről bővebben tájékoztatni tudna ? (nyugi csak vicceltem , ez a metin én se gondoltam h tájékoztatni fog bárki is xd )

:thx:
    Igen jó, én a vasdobozossal próbáltam ki mielött a sést vettem és tökéletesen megy vele.