Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hiányolok némi információt, és ne mondja senki hogy tapasztaljam ki, mert sikítani fogok . Nagyon érdekelne, hogy melyik kazamatába hány fős csoport a minimum, mert ez nem mindegy mostanában amikor mindenki nyaral, dolgozik, mint állat és különben is épp tele már a kis cipője a lehúzós újításokkal. Az is érdekelne , hogy a mobokból esnek a fejlesztős cuccok, vagy a ládákból lehet nyitni amikor megöljük a főszörnyet. Eleve mi az új ládák tartalma ? Mennyi ládát kaphatunk ( minimum-maximum ). Ezt a sárkánykő+ os küldetést hol tudom fel venni, és hol teljesíthetem ? Csak az új mapokon , ahova még erdőbe is csak csoporttal mehetek ? Vagy a régi persze szintemnek megfelelő mapokon is ? Elolvastam az új verzióhoz tartozó GYIK-ot de attól nem lettem okosabb, csak halmozódtak bennem a kérdések. Nem fogom kitapasztalni, mert nem fogok játékos társakat habokra behívogatni. Annyi szabadideje egyikünknek sincs hogy kísérletezgessünk.
  • Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő

Ez a kibeszélő mint látom ... arról amugy nem akarnak esetleg tájékoztatni hogy a +15ig való húzás mivel jár ? :))))
    így pl nem tör 9ig (na jóóó persze h tör csak példa volt...)
    ok a harcteki eddig 4ig funkcionált itt esetleg 5-6-7 ig ?

pontos sikerességi százalékok valami ?

v érjük be h szebb lesz a tárgy és kész ... 2 német videó azt ennyi ?

:thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Megértem, ha információszegénynek látjátok az új játékverziót. Amint kapunk valamit, közzé fogjuk tenni, addig sajnos a "tapasztald ki" verzió működik. (Csak tipp, de szerintem a csapatlétszám limitek nem változtak az eredetiekhez képest)
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Mi úgy láttuk hogy a limitek nem változtak, ami nagyon nagy változás hogy lényegében a mérgezésnek már nincsen túl sok értelme. A mappok pont elég erősek, de ha a csoportmunkára akarnak ösztönözni mindenkit akkor jó úton járnak.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • A megjelenés óta 5db (!) hozzászólás ékes példája annak, hogy a GF, hogy lefaragta a játékosállományt...
    Map 1-en 10 bolt pirosaknál.... egy csapat nem gyűlik össze erre az egész kazamatás dologra, arról nem is beszélve, hogy infó áramlás annyira vacak, hogy
    1 perc alatt kirúgnának, ha így adnék ki valamit a kezemből... na arról nem is beszélve, hogy megnéztem ezeknek az új cuccoknak a bónuszait és ismét
    rájöttem, hogy aki ezt tervezi az nem ismeri azt a szakállas fazont, aki itt az interjúba boldogan adta elő az új tartalmat... amik egyébként megint nyamvadt runok...

Szörnyű na... egyszerűen szörnyű.... Azt hittem valami olyan optok lesznek, ami majd székhez szögez, hogy játszak... erre, kapunk
    egy kissé megsózott mindnki által lesajnált zodivértet feketében és egy pvp-re félig meddig jó átszínezett fegyverarzenált készségkárral...

DE ! Legalább 15-ös szintig kell rá a forintot szórni, amiért kapsz majd cserébe egy szép mászkáló kék fényt és mikor már mindened ideköltötted, az összes idődet erre szántad és sikerült elérni
    a legjobb cuccokat a nagy sóhajtás után majd csak (és mosd képzeld el...) tücsök ciripelés lesz és ördögszekér map1-en, annyira kihalt lesz az üzemeltető béna politikája miatt a szerver....
    vagy esetleg többen fognak törökül beszélni melletted, mint magyarul (...) Na a lényeg, hogy fogyjon a SÉ... ez az újítás meg meg már nem is a játékról szól csak a lehúzásról... szégyellje magát mindenki, aki ehhez adja a nevét...

ui.:

Jaaa és ezek az új háttérképek... na comodor 64-es szint, szóljon ám a GF, ha nincs grafikusa, mert ennél még én is jobbat csinálok...

The post was edited 1 time, last by ShaoKahn ().

• Lehet én látom rosszul, de egy új vért/fegyó bevezetésénél nem lenne jobb ha a hozzávalók között kisebb szinten kifarmolható dolgok is lennének ? Van egy rakat funkció nélküli vagy éppen alig használt fejlesztő a játékban. Lehetne kis szintű vért/fegyver is a hozzávalók között, amit alapból dob el mindenki.... Lenne egy kis yang áramlás a nagyobb szintűektől a kicsik felé is. Ezzel összefüggőbb lenne az egész.
    Kíváncsiságból ránéztem mit miből kell csinálni, de ezekkel a hozzávalókkal teljesen le van választva a játékról a most betett 19.3
    (Azt meg megint csak nem értem hogy az új területen található kereskedőnél miért kerül 3x annyiba a poti mint map1)

The post was edited 1 time, last by Demi ().

• Sziasztok lányok és srácok!
    19.3 :D ez egy újabb szeg a magyar metines közösség koporsójába! Nagy szintűeknek akarnak kedvezni? De csak erőltetik ezt a csoportban játssz dolgot.Egyszerűen már nincs annyi játékos,hogy csoportos runnokat toljanak (pár fanatikus még akad) Már évekkel ezelőtt is sokan hagyták abba azért mert nagy szinten egyénileg nem lehetett érdemben játszani! Tudom ez elvileg egy csapatjáték,de ha már nincs elegendő játékos akkor lehet nem ezt a vonalat kéne erőltetni!
    Üdv.:fincsi
  • Szerettem ezt a játékot.... Azért voltam éveken át itt és próbáltam a lehetetlenből kihozni valamit.
    Első olyan frissítés, hogy még csak ki sem próbáltam. Valahogy már nem vonz ez az egész. Első olyan hónap, hogy 0 sé-t töltöttem.
    Nem én vagyok a kapitány, miért várnám meg, amíg elsüllyed a hajó?
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Pozitívan látom azt hogy még ennyi év után is tudnak egy újjabb módot arra hogy gyomron vágják a játékos közösséget. A csapat orientált munka nem jellemző már a szerverre túl sok a nézeteltérés a játékosok között igy 2-3 csapat lehet akik majd csinálni fogják ezt a runt, de számomra nem mutat olyan messzemenően fenkölt játékélmény lehetőséget amiért megérné 90ről felmennem 110re. Nem azért állok 90en mert nem lehetnék 100+os mert nem tudok fejlődni, hanem mert annyi negatív élményt hallottam a nagyoktól hogy kiölte belőlem a vágyat. Tavajig napi 2-3 órát a játékon töltöttem majd majdnem itt is hagytam. Idén fél évnél járva ott tartok szilizek és bioszt leadom. Kiváncsian várom mikor jön egy event ami talán ujra feltüzel . Remélem a 19.3 okoz még azért örömöt is a játékostársaknak.

( vöröserdő és 90es mapok is kihalóban reggelente eddig keresnem kellett a köveket)
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Demi wrote:

(Azt meg megint csak nem értem hogy az új területen található kereskedőnél miért kerül 3x annyiba a poti mint map1)
    Látjátok amíg ilyen a közösség,addig ne is várjátok a csodát :)

Kipróbáltam az új mapokat,runokat messzemenő következtetést levonni nem szeretnék, viszont tényleg a régi hangulata fogott el a játéknak. Nyilván akik anno nem ütöttek 16 fős Sárkit változva 4 gőggel vagy nem kerestek huasinokat nyáron éjt nappallá téve, hanem ennek az xyz+2 a köbön generáció tagjai akik tegyük szívünkre a kezünket (láthatjuk facebook csoportokon egy egy 100+ felalkizott karakter árát .... szinte egy havi sé ára alatt van olykor ...) mára nagyon nevetséges összegért a kiszálló játékosok sokévi munkáját be szerezhetik az újak és Pistike megveszi a 120as TOP1 BM a szerón majd első megnyilvánulása az, hogy kifejezze a hozzánemértését.

Most majd lehet várni, ha valaki fegyót vértet szeretne váltani... lesznek kis listák ki ki után jön és talán kovácsolodnak új közösségek, jönnek vissza régi játékosok akik a szilizésre panaszkodtak nagy szinten , mert azért ezt most a gf megpróbálta orvosolni hisz csak ebből a tucatnyi forum felhasználóból is rendszeres volt a panaszkodás a szilikre 120on stb.

Személy szerint én nagyon örülök a Készség kárnak a fegyókban, mert elég vicces volt az ütök így ütők úgy dumát hallgatni és ha a gf arra terelné a játékot, hogy ezekkel a fegyverekkel egy nem a "Szentháromság" (testi,wp,farkas) tagjának ütését dps-ben* tudja produkálni egy másik kaszt szerintem sokkal élvezetesebb lenne a játék és a rég elfeledett kasztok mint pl asz íjász,bm,menta ... vissza kerülnének a játékmenetbe :)

A szili átadhatóságának vége óta mondhatni a petchek talán egytől egyig unszimpatikusak voltak és mint a morálra , mint a játékos állományra elégé negatívan hatottak.
    Itt most átadható a szilánk+ (ezt mondjuk még nem tudom h ha egy 110- karinak adják át az is betudja-e váltani ... esetleg ha valaki kiprobálja ne tartsa magában az infót :D ) , nagy szinten is lelehet szilizni , jó hangulatúan ellehet lenni egyik másik run leköti az embereket.
    Lehető legkorrektebben kivitelezett dolog amit szemet szúrt elsőre hogy a kék vacak 5-10-...-50% sikerességet ír a váltásnál :thx: le a kalappal tényleg remélem itt azért az 50 százalékossal nem az lesz , mint amit sokunk át élt már a villámlós vértek váltásánál :)

Nyilvánvalóan aki akar itt is belefog majd kötni valamibe, pl hogyha nem képes kint potit venni akkor bent 3x annyi :) nyilván az fránya gf így rontja a játékot el hogy bent elszedi az összes yangunkat ... na mindegy ez nekem magas és nem is fogom soha megérteni szerintem...

Ha nem is ez a legjobb patch,de az utobbi időkben messzemenőleg ez sikerült a legjobban

:thx:
    105 menta
    38 íjász
  • AkiNemVak wrote:

mert azért ezt most a gf megpróbálta orvosolni hisz csak ebből a tucatnyi forum felhasználóból is rendszeres volt a panaszkodás a szilikre 120on stb.
    Hát.. ha 90-100 ellenállással + alkival összerogy az ember az új kazikban, akkor nem hiszem, hogy sok kedve lesz ott 50 szilit kiütni, én inkább kiütöm kiskarikkal akárhol, addig se fogy az alkim ideje. Amikor láttam a videóban, hogy megnőnek a mobok szintjei is, én is ezt láttam bele, hogy na majd most lesz hol sziliznünk.. de úgy látszik én hanyagolom, ha csak nem állítják be a defek hatását egy ennél kevésbé röhelyesebb mértékűre.

A szilánk+ küldit még nem néztem, hogy milyen jutalmat adhat a coron kívül, szóval nem tudok róla mit mondani, bár az átadhatóságában sok értelmet nem látok, piacra tenni nem hiszem hogy sokan fogják, azt a kicsik csinálták régen. Max. azoknak jó, akik több 110-es karival rendelkeznek és átadják egy karira.
  • AkiNemVak wrote:

Demi wrote:

Nyilvánvalóan aki akar itt is belefog majd kötni valamibe, pl hogyha nem képes kint potit venni akkor bent 3x annyi :) nyilván az fránya gf így rontja a játékot el hogy bent elszedi az összes yangunkat ... na mindegy ez nekem magas és nem is fogom soha megérteni szerintem...
    Mint észrevételt közöltem, és nem könnyezett a monitor sem a mondat előtt, sem utána. Nyilván ha a sírásra hegyezném ki a hozzászólást akkor csak a karakter korlát állítana meg, viszont semmi olyan dolgot nem tudnék írni ami valamilyen formában már nem került terítékre
  • Igazából maga a map ötlete nem lenne rossz, a nagyoknak is lenne egy map ahova már van cuccok, nem kell új cucc, ismerik kicsit erősebb és így nem az lenne hogy jön a 120-as akárki és ledarálja erdőt a kicsi meg csak nézz. Na de a probléma az hogy valaki ezt csúnyán félre tervezte. 4 mappot készíteni annak hogy legyen hol szilizni kicsit túlzás hiszen más nem esik az "ingyene" mapokon így maximum azért vagy fejlődni járhat be valaki, de ha 120-as kari közel max ellenállással full alkikkal a sima mobokba rendesen padlóznak akkor egy átlagos kari mondjuk matt alkikkal be se menjen. A fullos run ötlete pedig nem nagyon lenne rossz de a belépő bonyolultsága miatt értelme nem sok van, az átlag ember munka vagy iskola után játszik 2-3 órát annyi idő alatt letolna 1-1-1 runt a belépőért és ennyi, de ugye Thrymhez már 5 kari kell nem fog keresgélni társakat, Nemeréhez ninja kell, ami ritka mint a fehér holló. Szép jó az újítás csak ebben a formában értelmetlen.

Off. A 92-94-es biosz küldetéseket újra lehet elvileg adni az derült ki a jegyzékből, csak akkor a kérdés hogy mégis milyen tárgyal lehet ezt megtenni?
  • Az én kérdéseim a videóhoz az újításhoz a Gf-hez a csapathoz:(Remélem az illetékesek továbbítják az Illetékesebbeknek!)
    MIÉRT NEM LEHET MEGFELELŐ INFORMÁCIÓVAL ELLÁTNI A JÁTÉKOS KÖZÖSSÉGEKET?
    Megveszik a fejlesztést, tudják mit vesznek leírva kapják meg , prezentálva, dokumentálva. Miért nem lehet megosztani velünk?
    Úgy érzem minden újítás és fejlesztés csakis a játékosok arcon köpéséről szól.
    Béta szerver? Sokba kerülne az áram hozzá?
    Elég ha 2 ember leteszteli a maxos lehívott cuccaikban? Oh ez király így lehet sokat kell farmolni.. de én beírom a kódot és ott van 1000 db bármiből.
    Akkor hogy lesz jó ez azoknak akin nem használnak kódot?

"A metin 2 szeret téged!"(jajj nem sikerült....) BIZONYITSD!
    A Konkrét válaszokat előre is köszönöm.
    Night
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Úgy gondolom, nem sok embernek lesz új ruhája :D Végig szenvedi a bossokat a sok fullos karakter, hogy legyen belépője, és gondolom a droppos új mapon is 1 óra áll rendelkezésedre. És azt se tudjuk, melyik mapon mi esik. Arról már nem is beszélek, hogy 90-es vagy mekkora a szint az uj cuccoknak, és 110-es karikkal lehet csak kiütni.... Mi kell a húzásukhoz? +15-re kell felhuzni, hogy a szintemnek megfelelő legyen? :D szép móka lesz...
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Szamika wrote:

Arról már nem is beszélek, hogy 90-es vagy mekkora a szint az uj cuccoknak, és 110-es karikkal lehet csak kiütni.... Mi kell a húzásukhoz? +15-re kell felhuzni, hogy a szintemnek megfelelő legyen? szép móka lesz...
    96os szintűek és nem nő a szintjük , továbbá nem értem mit takar az h a szintednek megfelelő legyen ? :D
    ha van +9 mobos vérted akkor az ad mobot ez teljesen mást ad ... egyéb helyekre meg édes mindegy mibe optolsz 15% xy ellenit :)
    105 menta
    38 íjász
  • Honnan tudod hogy nem nő? :) Sehol sincs semmi írva róla. Nem megkérdőjelezni szeretnélek, csak pont arra akartam kilyukadni, hogy sehol semmi infó
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Én most is arra lennék kíváncsi hogy a jegyzékben leírt 92-94-es biológus újra adásának lehetőségére szolgáló tárgy merre található? Mert sehol nincs leírva hogy majd egyszer lesz, ha pedig már van akkor mégis mi az?
  • Volna még egy kérdésem amit esetleg a csapat továbbíthatna a GF felé:

Miért csinálnak olyan újítást, amit a nagyoknak készítenek (jelen esetben a 19.3 as verzió illúzió fennsík stb) de mégis vissza fejlődni kellene a tárgyak használatához.

Értsd: 110-es karakterszintet megkövetelő runmapok.( ahol a fullos 120 asok is dölöngélnek)
    Jutalomként megcsinál"HATSZ" egy-két 96-os szintkövetelményű tárgyat.(húzd is ki 15-ig! Ha használni akarod.)
    Persze ha minden nap megcsinálgatod a jó sok küldetést meg run-t a kulcsért ami feljogosít egy óra farmolásra az új cuccokhoz(persze csináljátok csoportban mert egyedül vagy ketten...).Kapsz 3 db extra cor draconis lehetőséget és mire megcsinálod a belépőhöz való küldetést lemegy a 6 alkimiából 2 óra... Valahogy nem jön ez ki nekem.(Ha nem szerencsés a kari 6 cor draconis kell hogy visszatöltsd a 2 órát)
    NEM ÉLVEZETES, NEM HASZNOS, NEM ... ez semmi.

Night

UI:
    Ne értsetek félre nem a panaszkodás a cél, hanem hogy a kérdéseim eljussanak oda ahol döntést hoznak, hogy igen is EZ PROBLÉMA!
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes: