Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Én csak azt látom, hogy a drágalátos termékigazgató nem akarja elveszíteni azt a közösséget, amiből a Metin2 a legnagyobb dohányt akasztja le. Ez nyilvánvalóan Törökországra vonatkozik. Kíváncsi lennék mikor készítenének videót Magyarország és a magyar elégedetlenkedő játékosok kedvéért. Természetesen arra is kíváncsi lennék, hogy hozzánk mikor nyitnak olyan eventszervert, amire sunyiba, 1 napig elérhető a rendes szerverekről a váltó, hogy aztán jól megtömhesd magad. De nyilván ez is csak Törökországot érinti.
  • Jó, hogy foglalkoznak a játékkal és nem tartják halottnak csak mivel ez is üzlet így tényleg nagyon érezhető, hogy ki van emelve Törökország.."kb hello törökök és jaaah még más országoknak is hello egyébként" -ként jött le ez nekem a videóban de pénz beszél, kutya ugat. :gamer: Kíváncsian várom mit tudnak még ebből kihozni.
    Cause I need Metal in my life
    Just like an eagle needs to fly
    Manowar - Die For Metal
  • Már volt sok sok ilyen videó ám :) Nézzétek csak vissza, hallgassátok meg, hogy mit mondanak és figyeljétek meg mi valósult meg belőle ... érdemes...
    Nem szabad nekik bedőlni, nem érdekli őket semmi csak a pénz. (De ezt már tudjuk)

A játékosok SÉ/Ár félrevezetésére sem jött válasz, lepattintottak, mint a csuda...

Szóval nem kell itt a jópofi videó kedves GF termék izébizé... évekkel le van maradva a játékotok önmagához képest...

A vacak hozzáállástokok és az új tartalmak teljes hiánya miatt csökken a közösség és ez egyetlen dolognak köszönhető: GAMEFORGE.

• Akkor amiket kivonatolok a riportból (nem időrendi sorrendben):

- Szegény törökök szenvedtek a sok hibától és ezért kompenzálni kell őket. (mondjuk a rengeteg yangcsalást meg ilyesmiket amiket toltak)
    - Kapnak 25% kedvezményt a tárgypiacra. (tőlünk elvették a 30%)
    - Lesz megint event szerver valamikor év vége felé, de karácsony előtt még. (nekik biztos, nekünk ... de legalábbi igyekeznek ezt nem annyira elrontani, mint az előzőt, amit a játékosok szénné csaltak)
    - Lesz új kazamata, ami nem lesz semmi újdosnág. A meglévő 4 top level boss kazamata (razador, nemere, sárkány ..) felturbózott változata lesz. (ehhez ugye nem kellett sok munka meg idő, sem design befektetés)
    - Az "új" kazamatákba a beugró szint lv110 lesz. (no komment..)
    - Lesz sárkánykő plusz+, ami kereskedhető lesz. (az új mapon gondolom és csak lv110 és felette, de legalább öreg lv110+ korodra elfarmogathatsz szilit)
    - Nem lesz mostanában csatornaváltó. (mert ugye exploitolható volt, amivel tuti magyarban éltek vissza sokan nem pedig a törökök)
    - Lesz új cucc, aminek menő kinézete lesz. (ebből gondolom, hogy lv110 és felettieknek lesz, és biztosan könnyen kimegy, főleg ha rátolsz pár 10 ezer sét)
    - Open béta várható valami pvp tartalomra. (remélem kiderül a sok bug ott, és nem élőszerveren fog. ez lenne az egyetlen értelme egy béta szervernek)
    - Dennisnek köszönhetjük ezt a gyönyörű céhtelek megoldást. (<3)
    - Következő verzióban lesz 92-94-es biosz jutalom váltásra lehetőség (legalábbis a törököknél). (gondolom séért, vagy újraadhatod le a92-94es bioszt nulláról. mondjuk ezt már vagy 6 éve kérjük)
    - Idén nem lesz új kontinens (új lényegi tartalom idén sem lesz és itt is megpendítette a lv110-es szinthatárt)
    - Várható változás a kék sárkányozásban, megnehezítve egyes csoportok folyamatos farmját. (hiszem, ha látom)
    - Várható egy új minijáték.

Biztos volt még fontos mondanivalója, amit most véletlen kihagytam.

SC.

The post was edited 1 time, last by SunCo ().

• SunCo!
    Szeretném megköszönni a videó tartalmának kiértékelését. Szegény törököket mostmár én is sajnálom.
    Az uj 110től elérhető map annyira nem rossz szerintem, mert a 120asok végre nem unatkoznak majd.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • A memóriajátékot mondta, hogy jönni fog mint mini játék.
    Meg minden jövő évben... Lassúak mint a csuda...
    Közben már a 25. vértet nem váltja a vacak kawuco nevű npc-jük aztán csodálkozik a szakállmatyi, hogy
    gáz van a közösségben...
    Meg azt mondja fel tehetjük direktbe nekik a kérdést és azt ők olvassák....
    2009.10.11-én regisztráltam a játékba, azóta egyetlen egyszer sem reagált a GF semmire sem ! (...)
    Ez azért jelzés értékű, hogy elléntetben azzal, amit mond mennyire fontosak vagyunk nekik... jaja, duma öreg... duma.
    Június végéig kapnak a törökök -25% kedvezményt a trágyapiacon? Mi miért nem? Mi ez a diszkrimináció?
    Bevallom olyan cuki és megható volt ez a videó (évente 1), hogy szinte már átjött az üzenete...
    Aztán beléptem a játékba és:
    Öltözékek a tárgypiacn, bónuszkerék a tárgypiacon.... :) - Rögtön felébredtem.
    Dehogy vagyunk mi fontosak... akkor már rég lenne új tartalom....és nem jönne itt a süket
    szöveggel, hogy az új játékosnak a mjomkazi is új... hát kérlek szépen, nekem is az volt... aztán megmásztam a létrát
    és elfogyott a foka... majd azért kéne most fizetnem, hogy ne essek visszafelé.
    Változik a világ... aki most új lenne, annak 100-szor könnyebb és gyorsabb dolga van, mint nekem volt annó (mikor még lovaglójegyet hajtottam....)

Szóval nagyon jópofán adta el az ipse a dolgokat, de ez mind csehszlovák duma és hasbaakasztás... pőre magyarázata annak, hogy a sötét sárkányok bekerülése óta
    miért nem csináltak (vásároltak) semmi tartalmat... ! Évek! óta... hosszú évek óta!

Hiába magyarázza nem csak az újakkal kell foglalkozni... hamar elfelejtette, hogy azok, akik most vannak 120 körül, azok miatt létezhet a játék még mindig...

Abban igaza van, hogy mi, játékosok vagyunk a metin2.
    Ők csak a szolgáltatást adják, most már sokkal drágábban, sokkal kevesebbért cserébe és azt is bűn rosszul, tele hibákkal!

ShaoKahn.

ui.: Ha jól csinálnák, amit csinálnak, nem lenne mérges rájuk a közösségük háromnegyed része....

• Itt vannak a csilli-villi új cuccok, amiket beharangozott a főmufti.
    Images
    • 61747637_2286775811438950_8559376956250914816_o.jpg

53.72 kB, 1,500×1,125, viewed 101 times
    • 62035369_2286775831438948_8533736791767777280_o.jpg

72.38 kB, 1,500×1,125, viewed 97 times
  • És itt egy videó is.

facebook.com/Metin2International/videos/631430660702956/

scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v…7f6bd4b2aab67&oe=5D9D54AA

És a kísérő szöveg: "There are +15 reasons to get your hands on our beautiful new gear!" = +15 (már nem +9 a maximális tárgyszint??) indoka van, hogy beszerezzed az új szép felszereléseket. Vagy szintelj +15 szintet?

The post was edited 3 times, last by SunCo ().

• Ne máár, azt hittem legalább +200-ig lehet majd azokat is fejleszteni... Hát, hogy oda ne rohanjak. Sok kicsi sokra megy, amit ugye tapasztalhatunk a temérdek felszerelésből, de ez most már több mint sok. :D Szerintem nem a legjobb úton haladnak ha játékos csalogatás, és megtartás a cél. :3 Meg aztán minél tovább kell húzni valamit, annál több időt vesz el, tehát megint rengeteg idő és khm sé kell majd ehhez is, csak hogy véleményem szerint ezzel nem lesz izgalmasabb a játék, hogy megint erősebb lehet egy fokkal a karakter, és most már 200k helyett 500k lesz egy skill az üres karira.
  • Kedden kiderül.

Én első blikkre nem látok benne nagy fantáziát. De majd kedden megtudjuk mi meg hogy. Meg hogy szintelésbe vagy cuccba kell majd pénzt verni.
    Images
    • 62256068_2297533770363154_6422118611770408960_n.jpg

206.04 kB, 960×960, viewed 83 times

• A németek egyik kedvenc videósának megjelent a hivatalos 12 perces promója.

edit:
    sőt itt a másik is:
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Hmm... Mr. Furko megirigyelné ezt a harcos vértet az biztos. :D
    Viccet félretéve, a dizájn cseppet se jön be, a feketevas az örök kedvenc, azt hiszem annál jobban kinéző vértet már nem fognak létrehozni. Új csillogás? Nem rossz, tetszik hogy végre hoznak be új effekteket, de azért nem olyan egetrengető szétküldős effekt az az egy szál kék csík ami spirálban mozog. Mint ahogy "zenére vágták". Visszatérve a dizájnra, a színek jók, persze ez szubjektív, a fegyverek kinézetei elmennek, de a vértek... Furák. Oké, hogy nem lehet annyira halmozni, de nem az lenne a lényege egy vértnek, hogy minél több védelmet ad, annál robusztusabb, annál több anyagot tartalmaz? :P
  • Kidolgozhatták a lelküket a fejlesztők ezen a frissítésen az hót ziher :whistling: .
    De azért azt vegyük észre, hogy korábban nagyban ment a sírás rívás, hogy mindent a kicsik kapnak, élveznek. Na most tessék itt a nagyoknak az új kihívás, csak éppenséggel az új nem új :D :P .

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/