19.2 verzió (6.,7. bónusz, memó játék, stb)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• azzal mi lesz aki nem játszotta el a szörny memot és ugye jövőhétre kitolják, de 3 nap a pakk lejárati ideje akkor az elveszik? ha igen akkor kompenzáció vagy valami? mert ez vicc hogy elrontják és nekünk játékosoknak hátrány de kb semmi kompenzációt nem kapunk ez nagyon érdekelne

áthelyeztem. dreamy
  • Ezen az interjún egy nagyon fontos kérdés nem hangzott el sajnos. Az hogy a GF gondolt-e arra hogy egyszer úgy tesz be egy eventet, frissítést, hogy előtte teszteli teljes körűen ? Ez azért nem olyan bonyolult szerintem. Igaz a tesztelőknek is fizetni kell, de sokkal jobban hangzana, ha egyszer úgy indulna el egy event, hogy minden működik megfelelően. Most nincs arra időm, hogy más közösségek fórumait olvasgassam, de ez azért már több mint nevetséges, hogy egy hónapokkal ezelőtt beharangozott event sem képes működni, amit már akkor úgy adtak elő, hogy semmi más dolog nincs vele, csak majd egyszer aktiválni kell és kész. Egy darab kártyát se ütöttem, de szándékomban állt ezt kipróbálni, gondoltam hétvégén lesz pici időm majd ütök néhány csomagot, ha mást nem kiskarival, mert a nagyot csak dísznek tartom mostanában.

áthelyeztem. dreamy
  • keddig lehet felhasználni a pakkokat és mivel ki van véve nagyon remélem hogy javítják vagy valami mert biborral meg a 100 expvel mit kezdjünk aki nem akarja kihasználni? én ha gfnél lettem volna akkor beraktam volna az okeyt és akinek van pakkja azt átváltottam volna okey szettre de hát ilyet álmodni se mernék mert tudjuk milyen a gf, de az szemétség lenne hogy kifarmoltam 5 pakkot és nem tudom felhasznalni, költöttem kesztyure, köpire és semmit nem kaptam érte mert hát kivették remélem érzik a különbséget
  • Lenne egy észrevételem, itt valami nem stimmel, a 7. opt leírása szerint az ördög elleni erőnek nem 15%-nak kellene lennie 11 helyett?
    Images
    • Screen Shot 07-04-19 at 12.17 PM.PNG

249.12 kB, 415×372, viewed 146 times
    Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"
  • vicces gf berakják a memot majd kiveszik és kiszurjak a szemünket 100 expvel meg meg bibor láda dobással na de azzal mivan hogy vettem direkt erre az eventre 3 napos kesztyut és 2 óra alatt jött 5 pakk de nem tudtam használni mert kivették bug miatt ez szerintetek nagyon jol van? vicc az egész bagázs ugy ahogy van... ha meg fel mersz szólalni ki vagy bannolva innen is és kapod a cb-t játékon belül, kiváncsi lennék a fogyasztó védelem mit szólna ehhez, mert amit ők csinálnak az ugy már nagyon nem oké, kaptunk kompenzációt de köze nem volt az eventhez, akkor raktak volna be okeyt, egy szavam nem lenne de így ahh már nemis érdekel az egész
  • Sphiro wrote:

Lenne egy észrevételem, itt valami nem stimmel, a 7. opt leírása szerint az ördög elleni erőnek nem 15%-nak kellene lennie 11 helyett?
    10%-nak a 1.05% része mióta 15%? Még örülhetsz is, hogy nem lefelé kerekít a játék :D
    10-nek a fele 5, ami 50%-ot jelent s nem 5-öt.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • MxCool wrote:

Sphiro wrote:

Lenne egy észrevételem, itt valami nem stimmel, a 7. opt leírása szerint az ördög elleni erőnek nem 15%-nak kellene lennie 11 helyett?
    10%-nak a 1.05% része mióta 15%? Még örülhetsz is, hogy nem lefelé kerekít a játék :D 10-nek a fele 5, ami 50%-ot jelent s nem 5-öt.
    Érdekes a hangnemed. Értelmezhető úgy is, hogy az első bónuszhoz ad+5%-ot, tehát ördög elleni erő+5%. Nem az van oda írva, hogy az első bónusz +5%-a ugyebár. Elfogadom azt, hogy félreértelmezhető a leírás, de nem lenne hajmeresztő az se ha konkrétan adna 5%-ot, hiszen az alap maximum 20%, így egy 6. bónusszal elérhető 25% még mindig nem éri utol a jelmezek, fegyverkinézetek által elérhető értékeket. Természetesen, ha ez 20%-os értékekig beforgatható akkor tényleg irreális ezt pluszban elérhetővé tenni de ez más kérdés. Szóval ne én legyek már fogyatékosnak beállítva, hogy nem tudok számolni pls. :)
    Villámsámán

• Memó játékról érdeklődnék elsődlegesen a teamtől: szerintetek lesz ez az idén nyáron, vagy legalább másik nyári eventet kapunk?
    Egy csomag kijött amég ki nem vették, el is játszottam, eléggé tetszetősnek tűnt. Bár bronz lett, dehát első játék, még nincs az embernek tapasztalata.
    Én örömmel venném, ha meg tudnák javítani, és ez menne, de ne csak 3 napig akkor. Nem is értem, miért eleve csak annyira tervezték.

Más-

Sphiro wrote:

Érdekes a hangnemed.
    Tény hogy MxCool megmondja a tutit mindig, de a válaszába semmi nem volt, ami így felbosszantson :D
    Azt viszont, nagyon mosolyogtató volt olvasni, hogy olyan kérdést teszel fel, amire itt már több, mint 2 hónapja megírták a választ.

Username wrote:

Szamika wrote:

gondolom az 5. bonuszod +25 %-a a 6. bonusz akkor
    Így van, ezért teljesen felesleges. Mivel a 2-nek a 25%-a 0,5... és tudjuk, hogy itt lefele kerekítenek még 0,99* esetén is. (Legalábbis a pántoknál így van). :D Tehát szerezhetek be majd egy 6-7 forgatót.
    (május 1., május 2.)
    (Persze az jogos, hogy megtévesztő így a bónusz leírása, dehát akkor is már amint bejött, azonnal kiderült a turpisság)

The post was edited 1 time, last by Elphame ().

• Egyrészt 2 hónapja még nem is igen érdekelt, nem is volt konkrétum amiről beszélhettünk, a gyakorlatban megint más és ha úgy tetszik a kiírás MÉG MINDIG megtévesztő, így jobb? Nem olvastam vissza a sok fiktiv feltételezések közül van-e olyan, ami erre vonatkozik, hát bocsánat :) Valamint ha rákérdezek minek kellene lennie a kiírás szerint, akkor nem matematikai tévedésben vagyok, mint ahogy az általad említett feltételezte, bár abban tévedsz, hogy bosszankodtam volna, inkább felvontam a szemöldököm, miből következtetett erre :) Amúgy számtalan olyan bónuszt láthatunk, aminek működése szinte ellenőrizhetetlen, ilyen pl. a pár másodpercre megkapott sötétség ereje, hát nem tudtam rájönni mikor és miért, mennyi időközönként aktiválódik, de találkoztam olyannal, hogy negatív rangú játékosnak nagyobb sebzést viszek be stb. szóval érdekesek ezek az optok az biztos :)
    Villámsámán