19.2 verzió (6.,7. bónusz, memó játék, stb)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szeder wrote:

Engem nagyon érdekelne hogy mi a helyzet ezzel a memo játékkal ?
    A minijáték a verzió része, ami nem azt jelenti, hogy mikor a verziót megkapjuk el is indul. Mint ahogyan a ramadán sem indult azonnal, hiszen előtte még húsvét volt. Ez már egy ideje így van, hogy a komplett verziót ismertetik, az új eventek nem azonnal indulnak.

Amiran wrote:

a 6-7. optnak a tekerője csak a keréken elérhető-e?
    wiki.metin2.de/index.php/Segnung
    Úgy tűnik egyelőre csak a kerék... :(
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Valszeg mindegyik dobhat kis eséllyel, bár ez is csak egy feltevés. Én pl még az event idején (sima) szellemerdő végén húsvéti metint ütöttem és esett egy sárga szilánk. Hogy az metinből jött-e vagy másból, az számomra rejtély.

EDIT: Ma szilánk ütés közben esett DC 1. emeletén vagy zombi, vagy pokolkutyából egy kék erőszilánk. Tehát alternatív drop szörnyekből. Ezek szerint sima szellem erdővégén Gonosz fából, tuskóból, vagy tündérből esett a sárga.

The post was edited 1 time, last by Username ().

• Nekem az lenne a kérdésem hogy DC-ben milyen lett a yang drop ? feleződőt vagy negyede lett ? már nem vagyok on ezen a metinen de azért kíváncsi lettem mert nagyjából tudom hogy a legjobb helyeken DC 1 szint vége fele mennyi yangot lehetett farmosal össze szedni választ ellőre is köszönöm :P :P .

áthelyeztem. dreamy
  • Regen wrote:

Nekem az lenne a kérdésem hogy DC-ben milyen lett a yang drop ? feleződőt vagy negyede lett ? már nem vagyok on ezen a metinen de azért kíváncsi lettem mert nagyjából tudom hogy a legjobb helyeken DC 1 szint vége fele mennyi yangot lehetett farmosal össze szedni választ ellőre is köszönöm :P :P .

áthelyeztem. dreamy
    Inkább a negyedéhez közelít mint a harmadához. Ahol eddig 8-9m jött most 2-2,5m jön a leírások alapján.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Sziasztok nem minősíteni akarom a a 6-7 optolást hanem pusztán a száraz tényeket leírni ha esetleg valaki neki szeretne állni az optolásnak és reménykedne a csodában.

1. Erőszilánkok : 10 db -al 20 % os esélyed van az optolásra ami egyenlő kb a nullával. Ha rám hallgatsz és csak szilánkod van ne add oda az NPC-nek inkább add el.

2. Erősítők : mint tudjuk egyelőre csak kerékből kapható. Halkan jegyzem meg hogy ez is átvágás. Ugye akkor lenne értelme az erősítőnek igazán ha 5 db-ot be tudsz tenni. Az átvágás ott van hogy csak azonos %-osat lehet berakni. Tehát 5 db 50%-osat vagy 5 db 10%-osat. Megosztva nem lehet. Nekem volt 1 db 50%-os és 3 db 5%-os .Én naiv azt gondoltam hogy ezek majd összeadódnak.Hát nem. A 3 db 5%-os emelt kemény 3%-ot, az 1 db 50%-os meg 10%-ot. Szóval választhattam a 23% vagy a 30% között.

Elkeserítő !!!

Csak hogy egyértelmű legyen nem tartom valószínűnek hogy 50%-os esély alatt beletenne optot. Ahhoz hogy ezt elérd kell 5 db 30%-os erősítő ( nem tudom hogy van-e ilyen ) vagy 3 db 50%-os.

A fentiek fényében az optolás esélytelen az kb ugyanolyan parasztvakítás mint a szörnykártya rendszer, a horgászat, mitkus alkimia és még sorolhatnám amik csak akkor működnek ha rohadt sok sét beletolsz a játékban. Ha ezt nem teszed esélyed sincs az újítások használatára, vagy csak évek múltán ha türelmes vagy.

Rá kellett jönnöm hogy ezeket az újításokat nem a magyar szerveren játszó normál játékosoknak találják ki hanem a német és török sé töltő nagymenőknek.

Ha esetleg valakinek más lenne a véleménye szívesen veszem a hozzászólását :) de ezt el kell fogadnunk sajnos.
  • Tegyük még hozzá azt is, hogy ha ne adj isten sikerülne a tárgyad kibővítened a két új bónusszal és azok az optolást követően rosszra sikerülnek, akkor a forgatásra is csak úgy lehet esélyed ha szépen kijátszod a bónuszkerék második szintjét, ahol már kemény 49 SÉ egy pörgetés. Jól ki van ez találva és aláírom, hogy ezek nem a magyar közösség számára bekerülő újítások. Már ha lehet újításnak nevezni. Kb 15x adtam be a tárgyam különleges erősítők nélkül az NPC-nek, abból egyetlen egyszer sikerült a bónusz hozzáadása. 150 szilánkról van szó, aminek kiütése nagyon sok idő.
  • akkor egy kis infó, igen 20%al nem nagyon éri meg, 6x probálkoztam 4x cipővel 2x vérttel és cipőbe 2.ra rakta bele a 6. optot utána 3-4.re megint nem és a vért nem sikerült 1-2.ra se szóval így jött ki a 6/1 arány 20% eséllyel ja és nem is mondom hogy +80mpet rakott bele 6.nak ami a leggagyibb opt.. inkább nem mondok semmit hogy mennyit ér ez az egész
  • Nekem mázlim volt. 2x sikerült a sapkámba optot rakni. Igaz 1-1 szupererősítővel 30% eséllyel ment bele a 6. és 7. bónusz is. Az már máskérdés, hogy totál haszontalan optok lettek. Sok kicsi sokra megy, de könyörgöm, ha ennyire gyengék a bónuszok amik belemennek, miért ilyen nehéz beforgatni? Drágább az elkészítése, és kevesebbet ad mint az 1-5 bónuszok. Egyszer még fogok csak úgy pörgetni kereket, mert azért a sok különleges napelixír jól jön, meg a 2. szinten szinte minden hasznos a barackvirágbort leszámítva... Szóval egy esélyt fogok neki még adni majd, de azt is inkább az elixírek és bónuszhozzáadók/ megbűvölők reményében. Hiszen 19-49 sé-ért olyan drága termékeket nyerni jó dolog. 20%-os eséllyel is próbáltam már fülest, vértet, karost, pajzsot, kb 7-8x és semmi... Esélytelen.
  • Én csak 1 db 50 % os erősitőt tudtam hozzáadni :O az hogy lehet? pedig kettő volt nálam. Igaz, csak a legelején próbáltam
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • STOP!

Jól láttam, vagy tévedek?
    A wikin láttam hogy a (10kk+100k yang) erőszilánk ládából kivették a készségkönyveket(?)! Vagy csak a wikin nem írták oda?
    Mikor változtatták meg a tartalmát? Volt erről infó? Csak mert eddig úgy tudtam erőszilánkok és készségkönyvek jöhetnek belőle, de ahogy wikin volt felsorolva, láttam tárgymegerősítő, megbűvölőt, és megbűvölő+-t is a tartalmai közt (sőt erősítőket, áhítatot, és időspirált is. Most akkor már csak sé-s itemek vannak benne, vagy kk-t még ugyanúgy dobhat???
  • AkiNemVak wrote:

milyen fajta memo játék lesz holnap délelőtt ?
    csak mert ebben a patchbe ígértek meme játékot aztán holnap új patch .... vagy csak az én figyelmem kerülte ez el és bent volt a játékban ?
    Csak ebben a témában 3x (de lehet többször) le lett már írva erre a válasz. Akár ennek az oldalnak a tetején is, tehát olvasgatni nem árt ;) mielőtt sokadjára is feltesszük ugyanazt a kérdést.
    Magának a verziónak a része a minijáték, hogy mikor aktiválják az egy másik dolog, és volt már arra példa, hogy több verzióval később vettek elő dolgokat, vagy... több verzió után sem láttuk még (pl zodi fejdíszek).

dreamy wrote:

Számtalanszor volt már ilyen, hogy egy-egy verzió leírása tartalmazta a következő eventeket.
    Azért tartalmazza, mert magában a verzióban van benne, annak a része csak még nem aktiválták, mert nincs itt az ideje.

Amiran wrote:

Elvileg volt róla szó hogy az máskor fog indulni nem ezzel egy időben.

dreamy wrote:

A minijáték a verzió része, ami nem azt jelenti, hogy mikor a verziót megkapjuk el is indul. Mint ahogyan a ramadán sem indult azonnal, hiszen előtte még húsvét volt. Ez már egy ideje így van, hogy a komplett verziót ismertetik, az új eventek nem azonnal indulnak.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"