19.2 verzió (6.,7. bónusz, memó játék, stb)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A frissítési hibák kiküszöbölésére inditsanak egy béta tesztelős szervert. Ingyen vállalom a tesztmunkát az esti játékidőm helyett , komolyabb játékoknál van egy céges tesztelő csapat gondolom a GF nem akar fizetni egy alkalmazottnak sem azért hogy reggeltől estig játszon. Voltak korábban is bétás tesztek a komolyabb változásoknál a támogatásokbol befolyó pénzből telne ehy tesztszervergépre és a felmerülő költségekre.
    Ha egy 3000 főt befogadni képes szervert csinálnának már arra is akadna szerintem elegendő jelentkező a nemzetközi metin közösségekből.
    Jelen helyzetben szerencsésnek érzem magam hogy nem adtam a mobos harangomat az npcnek.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Ez a Metin2 itt nem tesztelnek :) jól van az úgy , ha meg nem majd úgyis szólnak a játékosok. Azt is ki kéne javítani hogy lehessen kereskedni rendesen az után is hogy Seon Haera rákattintottunk. Most nem lehet, karicsere után lehet vagy teleport után. Nem elég hogy nem tesztelnek, soha nem is játszottak a játékkal azért csinálnak ennyi hibát szerintem .
  • Mekkora poén, hogy a 6-7 bónuszrendszer instabil, nem működik, de a tárgy piacos kerék 1000001% hibamentesen fut és azóta is üzemképes. Milyen király, hogy a GF gyorsreagálású csapata hétvégén, munka időn kívüli időpontban ki tudta kapcsolni magát a rendszert, de a kerék továbbra is szuperál. Kb hot-dogosnál elromlik a hot-dog kifli sütő, de azért a virslit még megveheted hozzá. A sütő meg majd egyszer kész lesz oszt jóvan :D Komolyan nem is a lehúzás része a legelkeserítőbb az egészben, hanem inkább az, hogy madárnak nézik az embert... Egy jó kövér, felpuffadt tollas galambnak..
  • Hát ezen már csak tényleg röhögni tudok... Istenem, mekkora szerencsétlenek... A 6-7 optos javítással sikerült a barlangot használhatatlanná tenni... Nemrég került ki a hír, hogy B2-be nem lehet beportolni. Egy hibát javítanak, több lesz belőle. De nem is értem, így 10 év távlatában mit is csodálkozom rajta.
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Szerintem, mi vagyunk a testserver. Kíváncsi leszek milyen kiengesztelésben lesz részünk. Annyi pozitívum, hogy visszakaptam a nyakasom és tett bele 6.-ik optot.
    "Úttalan utakon utazom utamon.
    Kutatva keresem keserves kenyerem.
    Féltve felelek felkelt felemnek.
    Szerető szívvel szeretek szerelmet."
  • Bár nem ebben a frissítésben került be a horgászat átalakítása, azt gondolom, hogy ezzel a frissítéssel került be a változása. Lehet, hogy ez lenne a hibajavítás következménye, és hogy emiatt zárult be a kis ablak? Mindenesetre ez nehezebbé tette a horgászatot számomra. Eddig volt alkalom, hogy a halra kétszer, háromszor is rátudtam kattintani amíg egyszer áthaladt a körön, de most letilt! Nem enged csak egyszer rákattintani, majd pár másodperc múlva ismét engedélyezi, hogy rákattintsak. Mellesleg kipróbáltam ma a szénszálas botot horgászkönyvvel, és nem vagyok elragadtatva... ez a +30% valamit hozzátesz, mert azért jönnek ki halak, de ugyanúgy 90%-ban hasztalan halak jönnek - persze ez amúgy is alap -, lényeg a lényeg 400 csaliból 3 auszrtál kék rák jött, abból 3 el is ment. Ez a sima pecabottal 2/3 arányban kifogva... Ez megint csak egy olyan információ amit nem gondoltak érdemesnek arra, hogy megosszák velünk. Innentől kezdve a pecát se fogom olyan nagy kedvvel űzni... Visszalassult, és nehezebb lett, nem tudok annyit kitermelni hogy megérje az időt ráfecsérelni. Köszi puszi. Marad az eventezgetés. :)

Aztán lehet hogy ez a frissítés az ami miatt nem jön ki a kék rák, ugyanis azt már a legelején gyors kattintásokkal kifogtam, most meg várni kell rá fél napot mire harmadszor is rákattinthatok...

Edit: Fontos információ, hogy nem lehet raktározni sem a szénszálas horgászbotot, így aki elkészíti, az azon a karakterén készítse, amelyiken használni szeretné!

The post was edited 3 times, last by Username ().

• Chris23 wrote:

Szerintem, mi vagyunk a testserver. Kíváncsi leszek milyen kiengesztelésben lesz részünk. Annyi pozitívum, hogy visszakaptam a nyakasom és tett bele 6.-ik optot.
    Chris23 esetleg leírnád milyen optot tett bele a nyakasodba, ha nem nagy titok? Mert érdekesnek találtam a Dreamy által mutatott videót, ahol ha jól emlékszem sisakba 30 támadó ment, ami elvileg nem is lehetséges.
  • Sikeresen hozzáadott egy érdekes általam még nem látott 6. bónuszt a sisakomhoz. A kép magáért beszélne, de nincs kedvem másik képfeltöltő után keresnem, szóval csak leírom... 5. bónusz +25%... Érdekes, csak az a baj, hogy az 5. bónuszom +2% támadó sebesség lett. :D Szóval nem csak pvp, hanem pvm bónuszok is vannak.
  • wiki.metin2.de/index.php/Bonus

kis olvasgatni való a 4. pontban és pl 4.3-ban
    nem csak a bónuszokról, hanem hogy melyik erőszilánk mihez kell

edit:

Username wrote:

A kép magáért beszélne, de nincs kedvem másik képfeltöltő után keresnem, szóval csak leírom... 5. bónusz +25%... Érdekes, csak az a baj, hogy az 5. bónuszom +2% támadó sebesség lett.
    szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy nem értem amit írsz ^^
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Ez a kk-s téma egy hatalmas átverés! 100 ládábol eddig egy szilánk sem esett részemről ennyi az áhitat a 6. 7. opt iránt .
    Gondolom megint lassan mikor már minden tartalékl kk-n elfogyott jön az üzenet hogy hibásan működik a funkció. Őszintén megmondom és a közepesen drága kk im is elpazaroltam erre a nagy SEMMIRE.
    Értem én forgassuk meg szilánkokért a kereket, de ha sét veszek nem ilyen butaságokra fogom majd el verni. A pénzért nálunk dolgozni kell napi 8-10 orát és nem fogom egy nem működő baromság miatt venni azért hogy a kerék sem ad normálisan semmit csak 2k tps bort. megjegyezném a tárgyhuzást szerintem erőssen érintette az újítás , mk karos +6rol 14 tekercs után sem hajlandó fentebb menni, 2 kovács kézikönyv után is jelenleg +4en áll.még jó van egy csomó harc tekim. A játékélmény erősen közelíti a 0 át, 33 nap van még a tolvajomból , ha addig pozitívabb élményben lesz részem maradok , ha nem akkor karácsonyig újra félreteszem a játékot.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Lehet, hogy furcsán fogalmaztam, a lényeg, hogy a sisakom 6. bónusza ez lett: "5. bónusz +25%"
    A képet nem tudtam belinkelni mert nem fogadta el a képfeltöltőt, és nincs kedvem másik után kutatni. (Tudom, hogy a fórumon van egy ilyen téma ahol le vannak írva milyen képfeltöltőket engedélyez, de túl lusta vagyok ehhez. Talán majd máskor). Bocsi ha nem voltam érthető. :D
    Edit: közben kaptam egy segítőkész pm-et. Íme a kép.

The post was edited 1 time, last by Username ().

• Tib68 wrote:

Chris23 wrote:

Szerintem, mi vagyunk a testserver. Kíváncsi leszek milyen kiengesztelésben lesz részünk. Annyi pozitívum, hogy visszakaptam a nyakasom és tett bele 6.-ik optot.
    Chris23 esetleg leírnád milyen optot tett bele a nyakasodba, ha nem nagy titok? Mert érdekesnek találtam a Dreamy által mutatott videót, ahol ha jól emlékszem sisakba 30 támadó ment, ami elvileg nem is lehetséges.
    "Úttalan utakon utazom utamon.
    Kutatva keresem keserves kenyerem.
    Féltve felelek felkelt felemnek.
    Szerető szívvel szeretek szerelmet."
  • Most komolyan nem lehetett volna egyszerűben ezt a 6-7 ik otolást megoldani ?
    A válasz igen csak szét kell nézni más metineken az oké hogy itt nehezebben lehetne megszerezni a 6-7 iket pl ugyan úgy mint a sima optolonál vagy sikerül vagy nem csak kisebb eséllyel menne bele a 6-7 ik igaz elég vacak lenne de könnyebb egyszerűbb és nem ilyen szerencse játék lenne ez is hogy nyissak szilánkokat és vagy bele megy vagy nem.
    Az lett volna akkor az igazi és játékos barát ha ládába teszik pl Hydra ládiba, és nem bonyolult lett volna ami miatt egy csomó hiba jött létre.
    Ami engem illet nekem nem tetszik ez a memó játék ötlete épp elég hogy az okey, helloween, dropja is elégé le lett butitva finoman szólva, hogy őszinte legyek a hal kirakós event volt az egyik legjobb okey után.
    Sajnos mivel az átlag játékosok is jól jártak az eventel szerintem abból is megkapja a közösség a leamortizált változatát. Személy szerint engem nem érint már ez mert 4 hónapja itt hagytam ezt az egészet, pedig szeretem ezt a metint de ilyen haszontalan hibás újításokkal csak még jobban elijesztenek ettől.
  • Traxdata wrote:

a fehér szilánk melyik tárgyhoz kell? a többi szín megvan de erre az egyre nem jöttem rá köszi
    Az ébenfafüleshez pl az kell (fehér). Tehát valszeg a 30 feletti és 40 alatti tárgyakhoz kell. Én a vörös szilánkokkal vagyok így. Azt egyelőre nem tudom hova tenni, de mivel a pörgőn csak kettesével lehetett megszerezni, biztos nagyobb szintű tárgyakhoz kell.
  • A véleményem semmit nem változott, ez a 6-7. bónusz csak a sok-sok sé-t költők játéka lesz. Engem nagyon érdekelne hogy mi a helyzet ezzel a memo játékkal ? Ez már megy ? Ha igen akkor hol potyognak azok a kártyák vagy mik amiket fel kell forgatni? Vagy ez most megint olyan , ne is álmodjak arról hogy a 120-as karinak bármi is esni fog ? Nem olvastam utána , ez az én hibám, de azért érdekelne, hogy tányérhoz ha jól látom szintén csak sé-ért lehet hozzájutni. Esetleg ezt rosszul látom és olvassam el a teljes leírást ? Vagy az éhező polgár ott dögöljön éhen ahol van ? A gyümölcsös dolog most nem érdekel , mert nincs olyan accom amin ne lenne fekete ló még az első ilyen event óta. Memo játékot szeretnék a gyerekekkel is nagyon szerettem játszani, több készletünk is van itthon :) de ugye nem 3 egyformát kellett megtalálni ez új lenne.
  • Szeder wrote:

A véleményem semmit nem változott, ez a 6-7. bónusz csak a sok-sok sé-t költők játéka lesz. Engem nagyon érdekelne hogy mi a helyzet ezzel a memo játékkal ? Ez már megy ? Ha igen akkor hol potyognak azok a kártyák vagy mik amiket fel kell forgatni? Vagy ez most megint olyan , ne is álmodjak arról hogy a 120-as karinak bármi is esni fog ? Nem olvastam utána , ez az én hibám, de azért érdekelne, hogy tányérhoz ha jól látom szintén csak sé-ért lehet hozzájutni. Esetleg ezt rosszul látom és olvassam el a teljes leírást ? Vagy az éhező polgár ott dögöljön éhen ahol van ? A gyümölcsös dolog most nem érdekel , mert nincs olyan accom amin ne lenne fekete ló még az első ilyen event óta. Memo játékot szeretnék a gyerekekkel is nagyon szerettem játszani, több készletünk is van itthon :) de ugye nem 3 egyformát kellett megtalálni ez új lenne.

Szeder!

Elvileg volt róla szó hogy az máskor fog indulni nem ezzel egy időben.

ON: Engem az érdekelne hogy ennek a 6-7. optnak a tekerője csak a keréken elérhető-e? Mert ha igen akkor eszembe se jut hogy bármibe is bele próbáljam rakni az optot mert kerekezni akkor se fogok ha az 5öst megnyerem.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown: