19.2 verzió (6.,7. bónusz, memó játék, stb)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ne szaladjunk előre egyből +6-os kövekig, még a +5 sincs bent :D Ámbár ezt a kövezést is tovább lehetne többféleképpen gondolni, hogy a pénztárcájuk is érezze, elvégre manapság minden újdonság ilyen, szenvedj érte, hogy ingyen megkapd vagy fizess, hogy könnyebben. Noha ez érthető egy kihaló játékról a lehető legtöbbet gombolják le mindaddig amíg az csak lehetséges.

Belegondolva ebbe a 6/7 bónuszba, jóval korábban, mikor ezek nélkül is megvoltak a 100%-os védelmek, kicsit abszurd lett volna bevezetni őket, mégha alapból benne is van/volt a játékban nem elérhető opcióként, most a balanszolás után már egy eleve bent lévő lehetőséget elérhetővé tesznek kisebb-nagyobb módosításokkal. Bár sok ilyen előre tervezett fícsör van még a játék tarsolyában, amit nem fejeztek be, noha más játékokban ez alap lehetőségként elérhető.

Csak azt remélem, hogy nem az alap bónuszokat fogják adni, mint a nem hivatalos szervereken a kezdetek kezdetén, mert akkor ismét fel kell kötni a gatyát balanszolásra de rendesen.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Én egyet értek a véleményeddel Szeder :)
    A 6. -7. Opt jol hangzik ha az pvm tartalmat is adhat és ha lessz lehetőség a forgatásukra a korábbi 5 modosulása nélkül. Uj map sem ártan valamint a nagyobb szintűeknek jobb dropp. 100+ on ne 90es mapokon keljen szebvedniük a szilikért mert GF lenyelette velünk a mítikus csodát. És nekik akik ennyit küzdöttek a szintjükért ne farmokon legyen csak élvezhető az event. Az uj minijátékra kíváncsi szemekkel várok mint egy kisgyerek és remélem több örömem lelem majd benne mint a horgászatban. Annak is örülnék ha az ércek nem ilyen összhangban lennének ( egy időben 4-5 chn ugyanaz)
    Az offline boltot szeretném, tettem is rá javaslatot. Kék map1 resijei kiborítoak mikor 2-3 boltod is az összeomló részen volt.
    Remélem map1 telkei visszatérnek majd mert igy feláras a koho.
    A ch váltó nagyon hiányzik. Szeretek beszélgetni és ch váltáskor ez döcögőssé vált. Remélem az uj optok hozávalóit egybe lehet majd tenni :)
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • - jelmezek optokkal bekerültek
    - italokból opt kikerült
    - új ruhák optokkal bekerültek
    - balanszolás optok miatt ...
    - 6.7 opt bekerül....

Kicsit úgy érzem, hogy pörög alattam a mókuskerék, miközben maga a játék egy helyben toporog és nem akar tovább lépni....
    Új mapok, cuccok, küldetések tömkelege kellene és akkor mellé megszórni minket SÉ-s lehetőSÉggel, akkor talán még jobban is hajlanék rá :)
    A cuccokat úgy értem, hogy belefektetett munkával is meg lehessen szeretni a 9-est nem úgy, hogy szinte biztos, hogy 25-30ezer forintot kell rákölteni.
    Lehet mondani, hogy nincs tele a szóra a 9-es kianit cuccokkal, de neem azért mert lusták vagyunk, hanem mert drága% Forintban drága!

Fenntartásaim vannak ezekkel a dolgokkal kapcsolatban és nem feltétlen azért mert nem sülhet el jól, hanem mert GF és eddig nem sok minden sült el jól....

Amúgy egyáltalán érdekel valakit, amiket itt írunk? Vagy csak szépen itt egymásnak leírjuk a véleményünket, aztán jön, ami jön és kész.... ?

• Egy messzi messzi galaxisban.... ja nem a GF metin szerverein szépen orrunk alá dugják az 19.2 frissítést de csudi jó lessz nekünk he!
    De elfelejtik emliteni a tárgypiacot ahol például a protein snack 14 séről 19 lett ( 42 sj ről 59sj)
    A bezengett Sheldonnál tünt fel 99 sé.
    Csodálkoztam is mitől ilyen nagylelkűek ingyen kapunk mezt ami csak dísz.
    Érdekelne a forintunkért mikor adnak több sét? Mert egyre kevesebbet kapunk....
    Eddig is javarészt csak tolvajkesztyűt és ritkábban exp bonuszt vettem , de a jövőben erre sem fogok költeni. Bocs hogy ugy tünik eltértem a 19.2 témájától , de szerintem ez is a része. Lehetett volna egy menűpontként megemliteni például:
    - Örömmel jelentjük be hogy végre kevesebb séért fizethetünk több forintot. És a telefonról rendelők pénze még kevesebbet jelent számunkra mint a bankártyások-é.

Következő frisítéskor remélem bejeleni a GF hogy ha nem veszünk sét fizessünk havidíjjat.

Talán negativ hozzáállás de lehet jobb lenne oldani minden tárgyunkat és szétszorni a sivatagban, a szegényebb játékos réteg ki nem teheti meg hogy sét költsön forgattathat majd 50 misiért szedethet szilit 30-40 misiért és optoltathat 80 misiért valamint vehet a petnek méregdrága áron proteint. Minden árat nem néztem végig mert már az elején elkapott az ideg.
    A ma reggeli tapasztalatom alapján balekoknak nézik a játékosokat.
    Hurrá végre lessz 6. 7. Opt a pántjainkra költhetünk kicsit . A siker aránya gondolom olyan kellemes lessz mint amit megszoktunk az Alkimistátol a Biologustol és a kovácstol.
    De séért lessz sikernövelő és ott van a lehetőségünk csökkenteni a 24 orás tárgyra várakozásunkat az Időspirállal :)
    Ha a sé emelős témát nem tapasztalom még most is örömmel várnám , hogy mikor hazaérek milyen jó is lessz a 19.2 .
    Jelenleg a végleges abba hagyás és a szüneteltetés között gondolkodom.
    További szép napot! Köszönöm mindenkinek aki végigolvasta a " sírásom" :)

The post was edited 1 time, last by Sasori95 ().

• Maga az egész emelős dolog undorító, főleg azt nézve hogy akkor újra a németekkel egy polcon leszünk, ami volt itt eredetileg is még a kezdetek kezdetén, örvendetes hogy a megszokott dolgok ára ennyire felmegy.

Sasori95 wrote:

Érdekelne a forintunkért mikor adnak több sét? Mert egyre kevesebbet kapunk....
    Nagyjából 1 éve vagy hogy a PSC-s fizetésért kapott sé mennyiség elég drasztikusan meg lett emelve, a 10k-s 750-900-ra. Még a 2 ezres PSC és 100-130-ra.

Amit én az egészben sajnálok hogy megint nem azokkal fognak igazán kiszúrni akik ipari mennyiségben töltik a SÉ-t és később azoknak a tárgyaknak az eladásából akarják a zsebpénzt megkeresni real lifeban, hanem az egyszeri kisemberrel aki feltölti a maga kis 90-es séjét havonta és elvan, illetve azokkal akik mindent a tárgypiacon próbálnak beszerezni, így is sokan már 40M felett akarják adni a kölyök ládát, na most majd jönnek akik 70-80ért, hiszen az utalvány emelésekor is ilyen arányban nőtt a piacon az utalvány árak.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

The post was edited 1 time, last by Amiran ().

• Szerintem nem a 19.2 verzió része a Tárgypiacon való áremelkedés, de ettől még bejelenthették volna. Sőt, be kellett volna jelenteni. De valahogy a lényeg itt mindig kimarad. :)
    Azt azért ne felejtsük el, hogy a mi közösségünkben voltak a legkisebb Tárgypiacos árak. Mivel a GF nem a máltai szeretetszolgálat, így csak egyenesbe hozta az árakat. Ne kapjunk mi se olcsóbban semmit, mint mások.
    De.... ünnep előtt mindenki kap egy ingyen jelmezt... dísznek. :) Mondjuk adakozni a szent ünnep végén szokás, de mivel a Metin2 <3 minket, ezért már az elején is kapunk.
    A XXI. sz Európája ez..... de ettől még homályos nekem. Mi közünk van a ramadánhoz? Miért kell nekünk erre külön event? Szokjunk hozzá?
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Még szerencse, hogy még nem láttam ma a tárgypiacot... Tuti így az első kávém előtt már felment volna a vérnyomásom :D Biztos már érzik a válság előszelét, azért emelgetnek. Amúgy sok sok évvel ezelőtt is 90 SÉ volt az sms feltöltés 2000 forintért. Illene már azt is megemelni akkor, ne csak boldog órakor kapjunk többet.
    Ramadan... Iszlám ünnep, nem csak török. És ugye pl. a németeknél elég sokan vannak így nem igazán tudják megkülönböztetni, hogy te kapsz húsvétot, te pedig ramadant. Mint ahogy a Törökországban is élnek katolikusok. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Tiszteljük egymás kultúráját... És eggyel több eventet kapunk akkor mi is.
    A baj inkább az, hogy már nem sok értelme van az eventeknek. Mágikus tojás? a 20 ezer yang, amiket kaptam belőle, értelmetlenné tette, hogy leüssem őket. Max a 105-ös vagy 120-ast. Abból esetleg a bossok miatt esett is valami... De a sok hímes tojás miatt azonnal tele lett egy metinnel a leltár, mert szétválogatni a rengeteg ócskaságot nem igen lehet.
    Mióta megemelték a metinekből eső tolvajkesztyűk droppját, ( ami nagyon jó dolog) visszaesett a SÉ-s kesztyű droppja. Ez feltűnt valakinek? Eddig szemétnek tartottam, helyfoglalónak, mivel már nem is emlékszem rá, milyen régen ígérték, hogy a tolvajkesztyűt is egybe lehet majd tenni. Normális droppom csak dupla kesztyűvel esik.
    Szép lassan azt veszem észre, hogy a mobok MINDEN frissitéssel erősödnek! Nem is kicsit. Üzembe helyeztem az űj petem, ami sokkal jobb mint az előző, mégis gyengébbnek érzem magam. Felszereltem a mitikus alkikat, amik jobbak mint a régiek, ezekben is gyengébbnek érzem magam. Felhúztam a cuccaim 9-re, mégis gyengébbnek érzem magam. Nagyobbakat ütök, kétségtelen, de a mobok is dupla akkorát sebeznek. Már nem kötik a orrunkra, hogy mi volt a frissítéskor. Régebben legalább megosztották velünk miket javítgattak.
    Na és az új mapokat mikor kapjuk meg? Tele van a játék 100 feletti játékosokkal. rengeteg 120-assal. Van az erdő meg a meley. Razit már nem érdemes, alig viszik a ládát, egyre lejjebb megy az ára. Ugyan Meley-nél ott látjuk, hogy lenne még más run lehetőség, de betéve régóta az sincs. Hidra? Totál felesleges, és nehéz is is. De ha mégis van olyan csapat, akkor dropp semmi értelmes. Kapok 2-es szellemköveket? :D Hidrában egyedül a végén a fénylő kődarab finomítás a jó, a meleyen megszerzett köveket ott legalább be lehet váltani gayára. Mert a mesternél a 200 kőből örülök, ha lesz 9 gayám... Szóval ideje lenne új mapokat is betenni, nem csak run pályákat. Ha jól emlékszem a legnagyobb mob 110-es az erdőben, a bossokat kivéve. Vagy ha elérte a játékos a 120-as szintet, vége a játéknak? Semmi új kihívás, kis kék poti dropp, kiüti a cor draconist és lelép... Vagy esetleg a kiskarikkal farmol, hogy a cuccait fejlessze? De minek is? Új mapok nélkül?
    Küldik? Lassan egy éve nem ad a Triton on-pikkelyt. 2 db esett eddig, az életben nem lesz meg. Közben ugye meg is nőttem, esélyem sincs rá már szerintem, így a küldizgetés kilőve. Stat pontok sem emelkedtek a szintekkel, biosz küldi sincs 94 felett, holott lassan szükséges lenne a játékosok erősödése, és hogy ne unják el a nagyobbak a játékot.
    6-7 opt? Még jó is lehetne, hogy megtudd védeni a köved pl a KS-előktől ha mobos cucc van rajtad. De így ebben a formában nincs értelme, ahogy le akarják nyomni a torkunkon...
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:

The post was edited 1 time, last by Szamika ().

• Csak egy szösszenettel jövök, mert azt sosem szerettem, ha a játékosok nézik egymást tényleg tollasnak ^^
    Körbelestem piacon, látom 10 db Erőszilánk láda 1won... 2 pakk volt a boltban és az egyiket már megvették.
    Ezzel nem is lenne baj, ha ez egy drop lenne... de könyörgöm, nem az...
    Az életút gömbbel is ugyanez volt.

Én tudom, hogy sokan nem tájékozódnak. pedig ez kerek perec le volt írva.

Seon-Hae ad neked ilyen ládát 100k-ért és 10 készségkönyvért!!!

Igaz előtte a tapasztald meg dologgal észre kell venni, hogy van egy külditekercs, ami megnyitja ezt a lehetőséget.
    Nem utolsó dolog a szint sem, ha minden igaz 30-as szinttől lehetséges.
    És hogy mit kaphatsz, ha megveszel 10 ládát 1 wonért a nyerészkedőktől?

Amit jó esetben ha kiütöd magadnak a 100könyvet, akkor 1 millióba te is megkapsz....
    Hát tessék:

Tudom az is hibás, aki megveszi, és nem tájékozódik előtte...
    De ahogy az életút gömbnél is összefogtunk, szerintem ezt is lehetne terjeszteni....
    Lehet megkövezni :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Eddig nekem kb. 50 ládából 4db szilánk ami azt jelenti, hogy vagy nagyon balszerencsés vagyok vagy tényleg megköveteli majd a játék, hogy minden utolsó kk-t elrakjon az ember ami nem kis pepecselést jelent még 4 feloldott oldallal se. Lehet már nekem van üldözési mániám de még azt is kinézem a GF-ünkből, hogy ez a kk-s megoldás csak azért látott napvilágot, hogy még jobban favorizálják a leltár bővítőket csak hogy szerencsétlen metingamer6345 még a rakisokat is feloldja kínjában. :D

Egyébként ahogy az szokott lenni egy nagyobb frissítést követően megint produkál új és abszurd dolgokat a kliens. Töltőképernyőnél lefagy és még a jó öreg Ctrl+Alt+Del se zárja be rögtön majd ezt követően kb. 5 percet kell várni, hogy megnyisson egy új klienst. Eddig tökéletesen futott 5 még ha órákat is volt tálcán szóval remélem, hogy ez csak átmeneti. :(
    Cause I need Metal in my life
    Just like an eagle needs to fly
    Manowar - Die For Metal
  • Nem kötözködni szeretnék, de ilyen kiírást megjelentetni egy üzemeltetőnek, nem kicsit gáz:

"Kedves Játékosok!

2019 április 26-tól 14: 00-ig 2019-ig, 14: 00-ig, és egy kis szerencsével a 6. és 7. bónuszért nyerjen el díjat."

Hogy ebből ki mit ért meg...........
    Nincs amit itt már keresni, amikor egy üzemeltető csak úgy odavet a fogyasztónak valamit. Minősíti ezzel minden szolgáltatását.

De attól még a 6-7. opthoz szükséges anyagokat a szerencsekeréken értékesítik. Hátha jön belőle egy kis pénz. Jobb látni előre, hogy mit költenek a játékosok. Aztán ha mégsem jön össze, talán elérhető lesz játékon belül is. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

The post was edited 1 time, last by Lacrimosa ().

• Mintha bedobták volna googletranslate-be... :crazy: Sikerült már valakinek 6-7 bónuszt hozzáadni? Kíváncsian várjuk a fejleményeket, legalábbis én hogy milyen bónuszokat adhat.. Egyébként ez a szörnykártyás memo mikor indul? Mármint most bekerült a 19.2-es frissítés, és ott írták h. a minigame is indul ezzel egyetemben; netán tévednék? :/
  • Username wrote:

Sikerült már valakinek 6-7 bónuszt hozzáadni?
    Nem hiszem, ezt leghamarabb holnap tudhatod meg:

Darcoon wrote:

HELY ÉS IDŐTARTAM
    • Az első faluban található Seon-Hae-t kell meglátogatnotok a bónusz hozzáadásához.
    • 24 óráig tart egy hatodik vagy hetedik bónusz hozzáadása. Ez idő alatt Seon-Hae-nél marad a tárgy, ti nem tudjátok használni. A várakozási idő csökkenthető Időspirál használatával.
    • A hozzáadott bónusz véletlenszerűen kerül meghatározásra.

Username wrote:

Kíváncsian várjuk a fejleményeket, legalábbis én hogy milyen bónuszokat adhat..
    Egy biztos:

Darcoon wrote:

osztályspecifikus bónuszokat tartalmazhat.

Username wrote:

a minigame is indul ezzel egyetemben; netán tévednék
    Igen. Számtalanszor volt már ilyen, hogy egy-egy verzió leírása tartalmazta a következő eventeket.
    Azért tartalmazza, mert magában a verzióban van benne, annak a része :) csak még nem aktiválták, mert nincs itt az ideje.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Biztos megint én vagyok a negatív, hogy:

- nem örülök annak, hogy a bugok továbbra is megmaradtak
    - nem örülök annak, hogy sunyi módon brutál árak lettek a tárgypiacon...
    - nem örülök annak, hogy az új optokkal újabb halom bőrréteget húznak le rúlunk..

Biztos bennem van a hiba, hogy nem vagyok bólogató jóska....
    A GF minden alkalommal arcul köpi a játékosait és egyértelművé teszi, hogy nem jelentünk nekik semmit!
    Eddig azt mondtam, hogy mindennek van határa... tévedtem. A GF aljasságának nincs !

• Előre látom, hogy fel fognak menni az eddig 50-100 k-s könyvek árai... Aki eddig gyűjtögette, viszi beváltani szilánkokra :D a pehelykönnyű meg az egyéb szemétre való könyv eléri majd az 500-1 millás árat... :D Akinek meg kell, veheti meg jó drágán...
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Dalvin ha a dc-s yangdropp csökkentésére is kérhetnék magyarázatot megköszönném. Bár nem igazán értem hogy egy egyszerű tényközlés helyett miért nem lehet emberi módon megindokolni a változtatásokat, de ezt hagyjuk mert már rég nem partnerként kezelik a játékosokat.
    Szóval azzal mi volt a baj? Túl sok yang került egy szűk réteghez és ez csipte valaki(k) szemét, Vagy túl sok volt a hiszti jegyrendszeren ?? Vagy valami más?
    Megköszönnék egy korrekt választ :)
    Igen tudom hogy ez nem a tárgypiacos téma de hát ezzel a frissitéssel együtt jött Bocs .

Áthelyeztem. Dreamy
  • A Dc yang csökkentés egy hülye lépés volt tőlük. Akik nagy tételben vették az autofarm szolgáltatást , ha van eszük ezután nem vesznek. Ha a játékosok használnák az eszüket és érzékelnék a GFnék kevesebb sé kerül megvételre a profit kiesés mitt elgondolkoznának a dc-n. A frissítés mintha lebutitotta volna az alkimistát is. 3 ritkábol nem tudott ma 1 antikot megcsinálni. Tehát amiért eddig vettem a tolvajt egy kalap trágya lett. Csak a szili miatt vettem mert teki van 200db rakin tolvaj 1 kari tp gyürű fentebb menni a dropp miatt meg nem éri meg.

Áthelyeztem. Dreamy