Húsvéti fórumos eventek kibeszélője

• Kibeszélő
    • Intellektuális

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2 újabb verseny is kikerült a tojásfestés után, ezekhez kis megjegyzés:

Húsvéti keresztrejtvény
      Ne hamarkodd el a beküldést, a mondatot csak pontosan tudjuk elfogadni, aki nem a helyes mondatot küldi az eleve kiesik a játékból.

Húsvéti szókereső
      Egyelőre nem áruljuk el mennyi szót rejtettünk el, de kapkodni itt sem érdemes, a későbbiekben esetleg kiderülhet mennyi szót kell megtalálni közelítőleg vagy lehet, hogy pontosan is.

Bármi kérdésetek van, nyugodtan tegyétek fel itt :)

Reméljük a tojásfestésre is vállalkoztok!
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
      Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
    • A szókereső és keresztrejtvény kifejezeten tetszik. Igaz elég későn jöttem fel fórumra és valószínűleg a nyereményekről lekéstem, mégis van kedvem megcsinálni őket. Tesztelhetem velük az emlékezetem, és hogy mennyi mindent kell még megtudnom a számomra új mapokról, bossokról, egyebekről. :D
      A tojásfestés sajnos nagyon nem vonz. Aranyos ötletnek tartom és már gondolkodtam pár többé-kevésbé kivitelezhető alkotáson... viszont a kedvem nem jött meg egy tojás kipingálásához. A határidő vége szerencsére még viszonylag soká van, így lehet jövök majd valamivel.
    • AkiNemVak wrote:

a gyorsaság ugye egyből kiderül
      Nem feltétlen. Pl. voltak már rossz válaszok a rejtvénynél, mert szeritem picit kapkodtak. Ott már a leggyorsabb megfejtés elkelt, ennyit elárulok, de attól még van több jutalom, ami elvihető.

Mashu wrote:

és valószínűleg a nyereményekről lekéstem
      Nem késtél, nem csak a leggyorsabb megfejtés kaphat jutalmat, szóval hajrá :)

Mashu wrote:

így lehet jövök majd valamivel.
      Várjuk! :)

És még van egy meglepetés verseny, ami jövő héten veszi kezdetét :)
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• Ez a szókereső tényleg feladta a leckét. Legalábbis nekem nagyon. Pedig már több ponton a lakásban és melóhelyen elhelyeztem egy-egy kinyomtatott példányt , ha van egy kis időm mig mondjuk a gép dolgozik mellettem, de 13-nál többet nem találok és ebből is egy bárhol lehetne, nem csak a metin2-ben . Biztos van aki ügyesebb mint én, de még nem adtam fel :)
    • Szeder ne add fel! Nehéz minden szót megtalálni, remélem nekem sikerült a megfelelőeket, de ez nem biztos :D. Bármi is lessz az eredmény örömömet leltem a szavak keresgetésében, köszönöm :)
      „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
      A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
    • Annyit még elárulok, hogy minimum 5 betűsek a szavak, tehát 5 betűsnél rövidebb szó nincs elrejtve általunk.
      Ha rövidebb a szó amit megtaláltál, ne csüggedj, a sorsolásnál (ha valóban benne van, és értelmes, nem "becézgetett" szó és metines) minden lehetőséget figyelembe veszünk majd.

• Mashu wrote:

Mondjuk szerintem a szavak minimum hossza a leírásban alapbóol benne lehetett volna.
      Igen, akár benne is lehetett volna, de direkt nem akartuk ezt elsőre megosztani :)
      Meg a darabszámot sem :)

• @Szeder ne add fel!!!

dreamy wrote:

Ha rövidebb a szó amit megtaláltál, ne csüggedj, a sorsolásnál (ha valóban benne van, és értelmes, nem "becézgetett" szó és metines) minden lehetőséget figyelembe veszünk majd.

És ki tudja, hogy valóban megtalálták-e már az összes általunk elrejtett szót :) Szóval hajráááá!!!!!

• Érdeklődnék az újabb felmerülő információ bejelentése kapcsán. Aki már elküldte a találtakat most újra kell hogy küldje a legutolsó kritérium pont szerint vagy már versenyen a részvétele a leadott szavakkal történik? Lehet-e szerkeszteni az elküldött üzenetet?
      „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
      A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
    • Aztán mi lesz, ha legközelebb a játékosok meg direkt nem akarnak "versenyezni"?

*erre itt egyáltalán nincs szükség ~ Perculia

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
      Don't look it.
      Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
    • Mindenkinek a saját döntése, részt vesz-e egy versenyen, avagy sem.
      Hogy hogy mi lesz? Miért, mi lenne?
      Ha valaki direkt, truccból nem vesz részt a játékokban, attól a csapatnak azzal semmit nem okoz, a játékos társaknak meg pláne, hiszen akkor annyival kevesebb ellenfél...
      Hál istennek a többség pozitív :)

• Általában egy versenynél előre le szokták fektetni a szabályokat és nem változtatnak rajtuk menet közben. Ha még is, onnantól kérdésessé válik a verseny tisztasága.
      Már pedig az, hogy az 5 betű alatti szavak nem kerülnek elfogadásra szerintem egy olyan kritikus pont, ami már szabály módosításnak minősül.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
      Don't look it.
      Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
    • Én ellentmondást érzek abban, hogy figyelembe veszik a helyes, nem becézgetett szavakat és mégis így volt tervezve. Elhiszem, hogy elkerülte a figyelmüket, netán nem volt idő ellenőrizni a szókeresőt. A szavak számának későbbi közzététele benne volt a verseny leírásában. Ha hibából nem került be a szavak hossza, akkor viszont nem szeretem ha nem vállalják. :(
      Ez kissé elszomorító, de legalább a következő verseny be lett jelentve holnapra és így legalább tudom mikor figyeljem a fórumot. Hátha a következő is gyorsaságra megy és időben el tudom csípni a kiírást.
    • Nuttika wrote:

Általában egy versenynél előre le szokták fektetni a szabályokat
      A szabályok le voltak írva.

Mashu wrote:

Ha hibából nem került be a szavak hossza, akkor viszont nem szeretem ha nem vállalják.

Minden versenyben minden szabály le van írva...
      A segítség meg csak egy kis plusz a részünkről... Én kérek elnézést.