Húsvéti fórumos eventek kibeszélője

• Kibeszélő
    • Intellektuális

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dreamy wrote:

Húsvéti szókereső

Egyelőre nem áruljuk el mennyi szót rejtettünk el, de kapkodni itt sem érdemes, a későbbiekben esetleg kiderülhet mennyi szót kell megtalálni közelítőleg vagy lehet, hogy pontosan is.
      A szó hosszáról se a verseny leírásában, sem a téma elején nem kaptunk információt, hogy később adnák meg.
      Ha az segítségnek számít, hogy hirtelen pár szó nem elfogadott akkor nekem furcsa a gondolkodásmódom. Mivel húsvéti a szókereső így azzal kapcsolatban is találtam szavakat, jobban figyeltem rájuk. Azt sejtettem, hogy a bab, mob és egyéb ilyen szavak nem lehetnek megfejtések, viszont a moa megtalálásánál fel sem merült bennem, hogy nem lehet helyes. A húsvéti ládából lehet nyitni Sheldont, szóval még kapcsolódik is a versenyhez.

Nuttika wrote:

Aztán mi lesz, ha legközelebb a játékosok meg direkt nem akarnak "versenyezni"?
      Egyetértek. Ha még én vagyok a szemét azért, mert hülyének próbál nézni valaki és megemlítem... Én is vétek hibákat, de azokat fel is vállalom.
    • Én meg úgy vélem, hogy ezt most itt be lehet fejezni.

Mashu wrote:

A szó hosszáról se a verseny leírásában, sem a téma elején nem kaptunk információt, hogy később adnák meg.
      Javaslom elolvasni az összes játék kiírásának legalsó sorát.

Segítséget kaptatok, te éltél is a szócsere lehetőségével. Senki nem utasított el, és ahogy korábban is írtam, aki a 3 betűsnél marad, de megvan a 14 szó, ő is részt vesz a sorsoláson (mégha azok nem is azok a szavak amiket mi rejtettünk el). Tehát mi is a gondod? Beküldtél 14 szót, ezzel részt veszel a sorsoláson.

Tökéletes megfejtés, még nem érkezett, ennél még nyitott a főnyeremény sorsa.

Mashu wrote:

Ha még én vagyok a szemét azért, mert hülyének próbál nézni valaki és megemlítem...
      Senki nem mondta hogy szemét lennél, és hülyének sem néz senki.
      És ez az a pont, ahol ezt be lehet fejezni, mert ez már nem egy játékos versenyről szól...
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
      Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
    • Mivel a hsz-em amit editeltem törlésre került, kifakadás helyett csak újra felteszem a kérdést, amire nem bírtak 1 nap alatt válaszolni. :)

dreamy wrote:

Tökéletes megfejtés, még nem érkezett, ennél még nyitott a főnyeremény sorsa.
      Ezek szerint az 5 vagy több betűs szavak között is van olyan, amely nem tartozik a megfejtéshez?
    • Az általunk elrejtett szavakat kell megkeresni. A főnyeremény CSAK azért jár.

Mivel a játék nehéznek bizonyult, illetve vannak olyan betűösszetételek amik ugyan metinesek, de nem mi rejtettük el, ezért fogadjuk el azt is (például a BO, MO, DO, YUT, MOA stb...), hogy minél több játékosnak esélye legyen a sorsoláson.

A főnyereményhez a segítséget pluszban megkaptátok, ha ezt nem tettük volna akkor talán ki sem oszthatjuk az azért járó díjat.
      (Még továbbra sincs meg a 14 általunk elrejtett szó)

Vajon mi a jobb? Lezárni úgy egy játékot, hogy a Gf kapja vissza a jutalmakat, vagy esélyt adni minél több játékosnak?
      Ez egy költői kérdés, ezzel ezt a témát én be is fejeztem...
      Akinek van kedve keresgessen.

Más:
      Húsvéti kirakós
      Ne felejtsetek el hozzászólni, ha a kirakós játékon részt szeretnétek venni, és kiraktátok a puzzle-t.
      „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• AkiNemVak wrote:

ahogy láttam a small-large opció nem szabály volt csak magyarázat
      kérés volt, hogy azokkal a beállításokkal játszatok, mint ahogy az is, hogy csak egyszer próbálkozzatok :)

ELTEIK wrote:

Miért van az hogy csak egyszer lehet próbálkozni?
      Most így döntöttünk, de ha ennyire tetszik nektek ez a játék, esetlegesen a következőnél majd figyelembe vesszük a visszajelzéseiteket.

• igen, a többit bármennyiszer bármilyen beállítással lehet :)

Más:
      örülök a második bátor nevezőnek is a tojásfestős játékban, le a kalappal előttetek :thx:
      Húsvéti tojásfestés Metin2 módra

Aki esetleg kedvet érez még, hajrá, ott a 20 féle metines toji is ;) no meg esetleg egy csodás mágikus tojás vagy "húsvét metin" is jól mutathatna ;)

• dreamy wrote:

igen, a többit bármennyiszer bármilyen beállítással lehet

Más:
      örülök a második bátor nevezőnek is a tojásfestős játékban, le a kalappal előttetek :thx:
      Húsvéti tojásfestés Metin2 módra

Aki esetleg kedvet érez még, hajrá, ott a 20 féle metines toji is ;) no meg esetleg egy csodás mágikus tojás vagy "húsvét metin" is jól mutathatna
      Hááát, még ha képszerkesztős, vagy rajzolgatós lett volna, akkor benne lettem volna, de végül is így is részt vettem a kirakós versenyben.
      Fuh, megpróbálkoztam a 225 db-ossal is, hát az már eléggé necces volt. Ott már tényleg csak a találgatás ment az utolsó 40 hiányzó darabnál. Volt olyan puzzledarab amit nem is gondoltam volna, hogy arra a helyre való. A legutolsó kategóriában már túl kicsik voltak a darabkák, és nem volt átlátható, ha meg nagyítottam pixelesebbek lettek a darabkák. Még szerencse, hogy a 3 köztesre lett meghirdetve az időmérő. :D

Egyébként a legközelebbinél jó lenne ha többször is kilehetne rakosgatni, hogy minél jobb időt fusson az ember, de végül is így se volt rossz. pl a 9 db-osnál rekordom 10 sec.
    • valóban nehéz ez a feladvány..... viszont lenne 1 kérdésem : minden általatok megadott szó ismerős lehet minden játékosnak? gondolok itt a lvl 1- 120 -ra..... mert ha pl én nem voltam valamilyen runon ahol olyan mob npc boss van, amit még életemben nem láttam, nyilván nem fogom megtalálnia nevét a feladványban :(
    • Phoenixlovag wrote:

ha én voltam előbb kész,ugyanolyan idővel, mint más, akkor miért én kerülök hátrébb a listán
      A rendszer valószínűleg a későbbi dátumút helyezi előrébb, de az időtök ugyanaz :) Mi pedig az időt vesszük figyelembe.

• amúgy ez a rendszer ha a szívünkre tesszük a kezünket nézi h ki hányat próbálkozott ?
      mármint én nagyon éltem egész nap csak kirakósoztam azokon ami nem a verseny része darabszámokban...
      de a többin 1-1 próbával közel se a legeredményesebb voltam nyilván nem egy 10 euróért fogom itt a "becsületem" eljátszani , de remélem ha lesz legközelebb ilyen mert nagyon jó volt akkor ez az 1 próbálkozás már nem lesz bent :D

ui: persze gratula mindenkinek aki nyert a megadott kategóriákban

:thx:

Edit: nagyon örülök a kuponnak és grat azoknak akik ott nyertek meg minden gg (bár h 20 email ment az olyan kevéske :( )
      105 menta
      38 íjász
      :thumbsup: 200 iq videó :thx:

The post was edited 1 time, last by AkiNemVak ().

• Szeretnék mindenkinek gratulálni akik részt vettek a versenyeken.
      Szerintem mind nagyon jó játék volt .
      Köszönöm a gratulációkat, de ez természetesen nekem se sikerült volna egyedül. Többen is segítettek leginkább Shaokahn, de Dreamy lelkesítése is sokat számított hogy ne adjam fel.
      Köszi ezeket a jól kitalált játékokat !
    • A tojásfestősben majd 3 szavazás lesz :) az még egy picit odébb van, majd ha lezárult a verseny.