Köszönet!

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Köszönet!

Sziasztok!

Köszönöm a Gameforgenak és a Magyar szerver vezetőségének is hogy meghallgatták kérésünket hogy újra 6 ch legyen!

Nem hiába lett indítva a szavazás és nem hiába tüntetünk!

Tisztelettel Sisko

Győzzttttttttüüüüüüünnnnnnnnkkkkkkkkkkk! :thumbsup: :thumbup: 8o :love:
  • Sziasztok lányok és srácok!
    "Köszönet"? Ugyan miért,azért mert voltak kegyesek és visszaadták azt ami eleve megvolt? Nehogy már térdre boruljunk a Gf előtt!
    Amúgy meg mostanra már szinte teljesen felesleges is volt berakni,3 ch is szinte kihalt,kivéve azt a pár órát a főműsor időben!
    Üdv.:fincsi
  • Ezért egyáltalán nem jár köszönet ahogy azt az előttem szóló is jól megfogalmazta eleve kihalt már az egész játék nyilván vannak időszakok mikor sokan vagyunk , de emlékezzünk meg néma csendbe egy percre a régi játékélményre amikor még lett volna jelentősége az elveszem vissza rakom dolognak :) inkább a CH-váltót raktátok volna vissza :)
  • Hogy nektek semmi sem tetszik :D igenis h gy kérünk vissza mindent, amit elvettek. 6 ch, ch váltó, céhtelkek map1-en. És persze még sorolhatnám. És ha mégis úgy döntöttek, hogy visszakapjuk, akkor illik megköszönni :D amúgy meg kell a ch. Annyira azért nem vagyunk kevesen... És vannak olyan küldik is, amik csak a ch váltásokkal lehet megcsinálni. Pl. Triton, on-pikkely. Lassan fél éve nem ad. Hátha 6 ch-val nagyobb esélyem van több tritont leütni...
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Köszönet nem kellene hogy járjon azért, amit nagy szemét módon elvettek majd nagy nehezen visszaadtak, viszont mégis azt mondom, hogy legalább annyi pozítívum van a dologban, hogy meghallgatták a sok panaszt és visszaállították. Kisköszi
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Nem mondom, hogy nagy hálával tartozunk GF-nek, mert ahogy mások is írták, valami olyat kapunk vissza, amit elvettek tőlünk. Számomra gyanús az, hogy miért. Hiszen eddig konokul elzárkóztak. Tüntetés nem most volt, a team tagok nem most fejtették ki aggályaikat, a megemelkedett lag és problémák sem most kezdődtek. Ellenben rengeteg user volt, aki elment mostanság, vagy úgy döntött, nem költ többet a játékra. Szerintem az indok valahol a bevétel csökkenés tájékán keresendő. Vagy mondhatjuk úgy is: a GF megpróbálja lekenyerezni a játékosokat.

A probléma az, hogy későn teszi. Nagyon sokan belefáradtak már a dologba. Nem mondom, hogy nem jön jól, hiszen van, hogy csúcsidőn kívül se találni bizonyos mapokon metint. Vagy bizonyos küldetés mobokat lehetetlenség leütni, mert hosszú sor áll leütésre készen amint respawnol.

Illetve valahol bámulatos, hogy a játékosok mennyire szkeptikussá váltak. Tegnap este piros hívásban a többség nem örült a hírnek, hanem azt kezdte el boncolgatni, hogy ez még több bugot hoz. Nem hiszem, hogy ez kizárólag a magyar pesszimizmus miatt van.

Szóval egy aprócska köszönet valóban megilleti a GF-et, hogy nagy kegyesen figyelembe vették a kérésünket, de ideje volna jobban figyelniük a felhasználók igényeire és véleményére. A saját profitjuk érdekében.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Előttem már páran leírták, hogy nem igazán jár ki a köszönet a GF-nek, mert kapunk 6 CH-t. Egyetértek én is velük.
    Pörgessünk picit vissza az időben.... novemberben, amikor megtörtént az összevonás, csak pár órával előtte közölte le a GF, hogy a következő frissítésnél mi fog történni.
    Levegőt venni sem volt időnk, együtt találta magát a 3 szerver. Jó lehúzás volt az, most meg fél év sem telt el és hálálkodunk a 6 CH-ért? Hány ember zsebéből kihúzta a pénzt, amikor bekerült Lacerta? Köszönetet mondani? Miért?
    Aztán gondoltak egy nagyot, nem törődve azokkal, akik időt és pénzt fektettek az újonnan indult szerverekbe, összecsapták az egészet... a felháborodás nem érdekelt senkit...nem számított a lagg... nem számított az elégedetlenség... semmi nem számított. Mert ha számított volna, ha tényleg a játékos a fontos, akkor már hamarabb megtette volna ezt a CH visszaállítást, sőt, el sem vette volna. Nem hiszem, hogy a magyar közösségért kerül vissza a 6 CH. Háboroghattunk volna mi továbbra is. Kevéskék vagyunk mi ahhoz, hogy hallathattuk volna a hangunkat. Szamárbőgés nem hallszik a mennybe. :)
    S azt látom én is, hogy későre léptek. Sokan kiszálltak az elmúlt hónapokban, mert ellehetetlenítették ez a játékot.
    Évről évre, hónapról hónapra egyre kevesebbet kap a játékos a pénzéért. Beleun mindenki lassan és továbbáll. Jogosan.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Szerintem azért jár a köszönet bár nem hinném, hogy csak mi, magyarok tüntetésének és aláírásainak eredményeként állították vissza minden közösségbe. Lassan ott tartunk, azt kell megköszönnünk, hogy mi is visszakaptuk a többiekkel együtt. Viszont az auto vadászattal vannak szerencsés országok akinek megmaradt, nálunk elveszett és elviekben dolgoznak azon, hogy talán egyszer mi is megkapjuk
    Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"
  • Torpemester90 wrote:

Sphiro ezt a elveszett autó-vadász dolgot nem értem , hiszen nekem működik !! Szóval vagy én értettem félre vagy nem értem részedről ezt a dolgot mire érted
    Úgy érti , hogy kivették a tárgypiacról se szó se beszéd. egyik nap még bent volt , következő nap meg nem. Aki előtte megvette annak működik, de nem tudsz venni .

Én se gondolom úgy hogy nagyon hálálkodnunk kéne. ha meglepiből most a CH váltót is visszaraknák meg map1-re a céh telkeket akkor lennénk 0-án körülbelül. De az elszúrt karácsonyi eventet és hogy a küldiket is jóval több idő volt megcsinálni, illetve sokan a 3 ch miatt tovább se jutottak vele , mert egész egyszerűen nincs boss normál időben , azt még ezzel se adják vissza. Kaptunk 1 hetes öltözékeket beoptolva jó páran , de erről se látok semmit, hogy mi is volt elrontva amit ezzel kompenzálnak. Biztos vagyok hogy nem csak extra ajcsi , hanem hiba ellenértékeként gondolták.
  • Ez most komoly közel 5 hónap után betesznek +3 ch-t, amit már összevonás után nem sokkal bekellet volna tenni ennyi embernek 8o . Őszintén majd mit vár a Gf hogy itt mindenki megköszönje ezen nincs mit köszöni ez lett volna a minimum 3 szerver össze vonása után, huha vissza kaptuk az eredeti ch mennyiséget :thumbdown: . Discordia és lacerta össze vonásával azt vártam hogy nem is 6 hanem 10 ch lesz, mert ha így lett volna vissza jötem volna de nem hiába töröltem le ezt a metin2-t a gépről.
  • Szeder ezt én nem is figyeltem de így már értem mire gondol hát az úgy nagyon jó lesz egyébként akkor sok értelme van , ez is a be tettük nem lehet ki venni dolog stb..és még is láss csodát el tűnt :D úgy látom tudnak még meglepetést(kellemetlen) okozni , adok kapok dologgal él a GF :D adok ch-t el veszek valamit :D adok karbantartást el veszem amihez épp kedvem van :D
  • Talán segít egy kicsit visszafogni a játékosszám csökkenést és akik most kezdik talán nagyobb játékélményben van részük, mint 3 CH esetén. Azért ahogy előttem írták sok adósság van még amit rendezni kell.
    Az SÉ-s auto-nak hogy kikerült nem tudom az okát, de már eredetileg sem örültem hogy betették. Én is használtam mikor szinteltem, de azt gondolom hogy sok hátránya mellett még ráadásul kevés is az előnye. DC-farmos dolgot legalább csillapítja talán, ha ott kell ücsörögni mint a régi szép időkben. A szintelés is szelektálta a játékosokat (harcossal 98-ig bariban fejlődtem), most meg nincs igazán rangja a szintnek, nem érzem hogy igazán meg kellene szenvedni érte.
  • Olyan részleteket olvastam a fentiek közt, melyeket anno a game over-ben leközöltem. Olyan negatív töltetű szösszeneteket. Vizsgáljuk meg a dolog mindkét oldalát.

Igen, hálásak lehetünk, hogy még van aki foglalkozik ezzel a játékkal, és nem zárja be úgy, mint azt nagyobb cégek tennék, ha visszaesik a profit a megszokotthoz képest. Vannak akik még küzdenek ezért a játékért, még ha kicsit kapzsi módon is. Elégedetlenek vagyunk, mert nem kapjuk meg azt ami jár, mert nem kapunk olyan fejlesztéseket, vagy más egyéb dolgokat melyekért megéri fizetni. Amikor itt hagytam a játékot 4 ch volt, visszajöttem, nem érintett a 3 ch-s dolog, csak amikor kipróbáltam az eventet. Ok a 6 ch biztos jó, több esély, főleg így hogy szét vannak szórva a pályán a tojások, és véletlenszerűen spawnolnak. Még ha a csillagharcosok, és smurfjaik is zakatolnak végig a pályákon, akkor is több esélye van annak aki még csak most kezdte, hátha előbb bukkan tojglira.
    Visszatérve a rendszerre, eléggé csúnya húzás volt a + szerver(ek) hozzáadása, majd az újabb összevonás. Hiú reményt kelteni beteg emberekben, pénzüktől megfosztva. Bár a sok negatív esemény után mire számítottatok? Ettől függetlenül, és ezzel egyetemben gondoljatok bele milyen nehéz lehet hibás alapokra építkezni... Nem vagyok vele tisztában, de feltételezem, hogy még mindig a régi alapokon fut a játék. Lehet, hogy egyszerűbb programozni, de annál több hibát is hordozhat magában. Ezért időbe telik míg majdnem hibátlanul bekerülhet valami újítás, máskülönben az egész rendszer összeomlana. Ha pénzt költesz a játékra, azt úgy tedd, hogy átgondolod megéri-e, még ha sikertelen is lesz az amire költeni akarod.

Végső soron úgy tértem vissza, hogy engem már nem fog érdekelni a játék olyan intenzíven, és amióta így gondolkozok róla, nincs is problémám vele. A véleményem és tapasztalataim leírom, de nem fogok értelmetlenül küzdeni, és kitartóan harcolni a saját és játékostársaim igazáért, csak játszani fogok.

SC.
  • "Vegyél el mindent, majd nagylelkűen oszd szét egy kis részét és király leszel" - Ókori mondás.

Eszem ágában sincs köszönetet mondani a lehúzó bétének....

Egyszer és mindenkorra jegyezze meg mindenki, MI vagyunk a fizető vendég, MI tartjuk el őket ! Ne tessék egy pillanatig sem fordítva ülni a lovon!

Kb mintha a upc azt mondaná, hogy mostantól csak a rosalinda tv -t nézheted ugyanannyi pénzért cserébe... te pedig bólogató jóska leszel, aztán hálálkodsz neki, hogy visszaadja a többit is, amiért eddig is fizettél.. na neeeee mááár..

• Szerintem meg lehet köszönni simán a dolgot, semmi érdekük nem volt abban hogy visszakerüljön a maradék 3 ch szóval részemről mehet egy köszönöm.

Off. Shao Te voltál már életedben valamivel elégedett? Mert olvashatjuk mindannyian hogy minden annyira rossz, a gameforge maga az ördög, de azért csak látunk téged jelmezben, csak ott tengeted a napjaid a játékban, érdekes dolog valamit lehordani amitől nem tudsz elszakadni.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Amiran wrote:

érdekes dolog valamit lehordani amitől nem tudsz elszakadni.
    Mint a nők...

Természetesen tudok örülni dolgoknak. Vannak is a környezetemben ilyenek. De egy komplex kérdést ne sarkíts le. Ez a játék nagyon régen kezdődött, sok sok fantasztikus élménnyel, ötlettel, élettel... én ehhez szoktam hozzá és igen! Rohadtul elégedetlen vagyok azzal, amivé mára vált. Csak és kizárólag SÉ központú eventek, feketén üzletelő játékosok (rákényszerültek)... Lehet, hogy savanyúnak tűnök, de milyen legyek, ha egyszer ezek a tények? Nem fogok hazudni magamnak... Nem fogom áltatni magam. Tudom, hogy a mai világ a képmutatásról szól, hiszen mást nem látok, csak, hogy amit az ember magáról akar mutatni, az tökéletes legyen az adott pillanatban, a mögötte lévő tartalom viszont sok esetben egyenlő a nullával. No így van ez a Metin2-vel is. Nézd csak vissza a híreket micsoda szavakat használnak: "hatalmas" Csodálatos" "fergeteges"... és még sorolhatnám... de egyik szó sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Minden esetben csalódást keltettek. Azt, hogy a lepény hal meg utoljára, már 5 évvel ezelőtt is leírtuk... Sajnálom, ha örök elégedetlennek tűnök, de ismétlem magam, ami rossz, az rossz és ha hangot adok neki (mert miért is ne tehetném meg, hiszen ez egy fórum) azt nem úgy kell neked felfogni, hogy az én jellemem ilyen volna, hiszen én sem ítéllek meg Téged 10-20 post alapján... Milyen ember is lennék akkor? (...) A játékban a jelmez megvásárolható yangért is... nem kell SÉ-t költeni rá. (Illetve a SÉ is megvásárolható). Mondjuk éppen ebben az esetben én magam vettem SÉ-t, amihez természetesen az ég világon senkinek nincsen semmi köze. Szóval lehet itt csücsöríteni meg oberselfizni, hogy csudi jól mutasson az egész, de a véleményem nem változik. Lehet, ha más témával kapcsolatban közelítenél meg, már nem is volnék olyan savanyú. De itt elsősorban nem az a feladatunk, hogy ismerkedjünk, éppen ezért a személyes megjegyzéseid sem feltétlen a nyilvánosságra kéne, hogy tartozzon, de nem baj, icuri picuri igazság van benne. Minden esetre küldd a puszit a GF-nek, megérdemlik, hiszen a metin2 szeret téged, ahogy Ted Bundy is szerette a nőket...