Húsvéti tojásfestés Metin2 módra

• Verseny

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Húsvéti tojásfestés Metin2 módra

Kedves Fórumlakók, kedves Játékosok!

Egy kreatív versenyre invitálunk benneteket az idén, amilyen még nem volt a fórumon.

A verseny nem más, mint húsvéti tojásfestés Metin2 módra.
    Nincs más dolgod, csak fogj egy tojást, és díszítsd Metin2 motívumokkal (legyen az egy szép legyező, vagy egy karakter, vagy a M2 logója), aminek csak a képzeleted szab határt.
    Majd ezt a feldíszített húsvéti tojást fotózd le.

Fotó követelmények:

• 1 alkotásról maximum 2 képet várunk:
    • egy közeli, amin jól látszik a kreativitásotok
    • és egy távolabbi, amihez tedd pl. celluxgurigára a tojást, tegyél alá egy papírlapot, amin ez áll: M2 (vagy Metin2) Húsvét 2019
    • Illusztráció:

A verseny szabályai:

• a tojásdíszítés technikája szabad (lehet festék, filc, dekupázs (decoupage) technika, vagy bármilyen általad választott megoldás)
    • a képet/eket egy hozzászólás formájában tedd közzé ebben a versenykiírásban
    • maximum 3 különböző hímestojással lehet nevezni (tojásonként max 2 kép)
    • a fórumos és játékbeli azonosítód nem lehet tiltás alatt.
    • a versenyt minimum 3 nevezés esetén indítjuk, ellenkező esetben a kuponok visszakerülnek a GF-hez
    • bárki részt vehet a versenyen, aki a fenti feltételeket teljesíti és a fórumon regisztrált felhasználó

Nyeremények:

• 3 győztes lesz, akik fejenként 10 eurónyi kupont zsebelhetnek be
    • 1. kategória: a fórumon a legtöbb szavazatot kapó hímestojás (10 € értékű kupon)
    • 2. kategória: team kedvence (10 € értékű kupon)
    • 3. kategória: facebookos megmérettetés győztese (10 € értékű kupon)

Nevezés:

2019. április 12-től április 22-ig.

Szavazások:
    2019. április 23-tól április 28-ig.

Eredményhirdetés:
    a szavazások lezárása után.

Jó szórakozást és kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!
    A Metin2 csapat

*A változtatás jogát fenntartjuk.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Sziasztok!
    Szóval a "bármilyen általam választott megoldás" közül, én a csokival való szórakozást választottam.
    Minden csoki :)
    :sk08

Images
    • 20190415_101734.jpg

322.45 kB, 800×600, viewed 68 times
    • 20190415_101827.jpg

313.54 kB, 600×800, viewed 62 times
  • A nevezést ezennel lezárom, hamarosan elindulnak a szavazások.
    Köszönjük a bátorságotokat, és a gyönyörű munkákat.

<3 :thx:
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• A verseny eredményhirdetése következik:

Fórumos szavazás győztese:
    :#1: @Tia92

Facebookos szavazás győztese:
    :#1: @AnnaLea

és végül a "Team kedvence":
    :#1: @AnnaLea

Ez utolsónál meg szeretném osztani veletek, hogy rendhagyó team kedvence szavazásra bocsátottam az elkészült alkotásokat.

A magyar csapaton túl, külföldi metin2 team tagok szavazhattak a munkákra, így a műveiteket különböző országok coma-i, adminjai, gm-jei, sgm-jei, tech csapat tagjai, külföldi wiki szerkesztők, külföldi fórum csapatok láthatták, és szavazták meg a végeredményt.

Én nagyon büszke voltam :saint: <3 az összes nevezőre, és azt hiszem nem csak a magam nevében mondom ezt, hanem az egész magyar team nevében.

Köszönjük, hogy fáradoztatok! És köszönjük mégegyszer a gyönyörű alkotásokat! :thx:

A jutalmaitokról hamarosan pm-ben értesítünk benneteket!