Amd gép kérdés

• Informatika

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Amd gép kérdés

Sziasztok!
    Tudom az amd hiba lerágott csont és vegyek intelt, de szeretem az amd-t. Ugy döntöttem komolyabb gépet rakok össze egy kicsivel az én keretemnek megfelelőt, viszont szintén amds processzort szeretnék. A mostani FX4100 és amit venni szeretnék Fx8350. Érdeklődni szeretnék ezzel a procival volt-e valakinek problémája a metin közösségben?
    A válaszokat előre is köszönöm :)

Témákat szétválasztottam, áthelyeztem, új threadet nyitottam. Dreamy
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Sasori95 wrote:

Sziasztok!
    Tudom az amd hiba lerágott csont és vegyek intelt, de szeretem az amd-t. Ugy döntöttem komolyabb gépet rakok össze egy kicsivel az én keretemnek megfelelőt, viszont szintén amds processzort szeretnék. A mostani FX4100 és amit venni szeretnék Fx8350. Érdeklődni szeretnék ezzel a procival volt-e valakinek problémája a metin közösségben?
    A válaszokat előre is köszönöm :)

Témákat szétválasztottam, áthelyeztem, új threadet nyitottam. Dreamy
    Szia! Ha metinezni akarsz felejtsd el az amd procikat! Elég sűrűn elkezd remegni a kép és az autozást is elfelejthetem csak azért mert amd procim van. Nekem fx 9370 van. Ha normálisan akarsz játszani akkor vegyél intel procit!