CheatBlocker hibák (19.1)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ahogy Dreamy is írta korábban:

dreamy wrote:

Zárd be az összes futó kliensed, és próbáld újra.

Nekem is bevált és annak is, akinek javasoltam. Próbáltátok már?
    Ma délután frissítettek a cheat blockeren, mint az egy hírben is kinn van és ott is szerepel, hogy frissítsétek a klienst.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Vicces a dolog nálam.
    Eddig nem volt gond. Ma fel akartam lépni de előtte mint mindig elolvasgatom a fóruot.
    Hírekben közölve frissítsük a klienst. Ok gondoltam akkor induljon.. error 26001
    Köszi.
    Majd ha javítva van amit el... tak fellépek.
    Addig meg a GF játsszon magával.
    Jedi Lvl 120. Már nincs mit tanulni a karival :rolleyes:
  • Nekem azóta megoldódott a probléma.Legalábbis úgy néz ki, eddig nem jött vissza ugyanaz.

Valaki itt ajánlotta, hogy a metin2 launchot tegyem kompatibilis módba. Nekem már abban volt, azt hiszem xp (service pack 3 talán)volt beállítva.
    Kipipáltam a kompatibilitási módot, azóta megy. Eddig 2 metin volt megnyitva(mondjuk 4 hónappal ezelőtt), most is sikerült azzal.

#Nuttika: reméljük jobb lesz a frissítés után.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Biztosan van egy magyarázat arra is, hogy miért nem számít az, hogy fut-e a CheatBlocker vagy sem a játék elindítása után.
    Ugye?...

Nem baj, majd jön Dreamy és megvédi a GF-et.
    A figyelmeztetésem ide kérem szépen:

Egyszer szeretném tudni ilyenkor mit érzel? Mire jó ez? Kéred? Kapod is. Gratulálok!

Dreamy
  • majd észlelik a hibát, és zárolják a játékot, majd kicsit később vehetsz majd séért normálisan működő cheatblockert :rolleyes: azzal játszhattok

Off hozzászólás. Dreamy
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Ez minden esetben olyan dolog, hogy tartsd frissen a meglévő eszközeidet, például a windows frissítések sem azért vannak, mert csak, a szoftverek esetében sem. Teszem fel, a microsoft módosít valamit, ami érint számos alkalmazást API szinten, a frissítés után hibásan vagy egyáltalán nem fognak működni. Ha megvan mindenből a legfrissebb verzió kötve hiszem -hacsak nem fut valami a háttérben-, hogy ne tudd elindítani a játékot. Én hetente frissítek minden egyes alkalmazást minden eszközömön és lássatok csodát sosem volt gondom bajom, ahogy most sincs. Ilyenek mint pld a NET keretrendszer(2.0-tól egészen 4 pont akrámennyiig) és a Microsoft Visual C++ keretrendszer(2008astól a legfrissebbig), amiken alapulnak a mai alkalmazások, ezek elengedhetetlenek, nem ajánlott elhanyagolni őket. Ha jól tudom, még a mai napig 2008as fordító környezettel készítik az indítót, teszem hozzá nem tudom miért, ezért javallott a VC++-t a 2008astól frissen tartani, hisz a játék maga ős régi.

Ugyan nem tudom mit csinál ez a CheatBlocker menet közben, de amit látok, az az én szememben egyenlő a nullával, hisz olyan mintha ott sem lenne, csak a baj van vele számos fizetős, nem fizetős ügyfélnél/"játékosnál", akik nem tudnak játszani, mivel el sem indul a játék a nekik.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Roppant idegesítő ez az egész CheatBlocker az,hogy fennragad az állapotsáv a képernyő tetején,és még az amúgy ott megjelenő kezelőfelületet sem tudom használni,ugyanis amit kattintok azonnal leteszi asztalra a játékot! De az,hogy eltüntetni sem lehet a képernyőről csak egy újraindítással? Eddig sem játszottam valami sokat de eztán még belépni sem igen fogok!
    Üdv.:fincsi
  • Sziasztok!

Ha elindítom a gamet, végig fut a CB, és nem inditja el a játékot. Letöröltem a vírusírtót, kikapcsolat a windows defendert. Hozzáadtam kivételnek a cb-t még ígysem fut. Kompatibliltást beállítottam, rendszergazdaként futtatom. Miért nem tudok játszani????????????????????

összevontam. dreamy
  • security alert error code 30500 CheatBlocker

Sziasztok.
    kirakom a boltot,5perc max és felugrik egy cheatblocker-es ablak, benne: error code 30500,alatta "security alert" és bezárja a boltot. csak azokkal a kliensekkel csinálja,amivel boltot rakok. Kiprróbáltam kasmír csomós boltot, sima csomós boltot, teljesen mindegy,mindkettővel ugyanaz történik
    Erre valami ötlet? Enyhén idegesítő hogy a 7napos kasmir csomót megveszem a boltosra, és a 7 nap alatt max 1 óra hosszát tudom összesen kihasználni.
    Van rá megoldás? Vagy írjak jegyet,és kérjem vissza a kasmír csomók árát?
    Netán arra a válaszra számíthatok,hogy a hiba, csodák csodájára, nálam van? :D

Témákat összevontam. Dreamy
  • Mindegyik accomra megkapom. Ha éjszakára benn hagyom a karaktert rangolni, reggelre tuti összecsukja magát a kliens. Mivel a kelmét általában felveszem előtte - meg ki tudom számolni a rangpont változásból - , így látom, hogy sokszor csupán fél órát bír a kliens.
    De független attól, hogy a karakter csinál-e valamit, vagy csak benn van a játékban. Sokszor az afk-ban álldogáló karaktert vágja ki.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Sziasztok!
    A játék kliens folyamatosan bezárodik. Így se boltolni se játszani nem lehet rendesen.
    Error Code 30500
    Security Alert
    Maximum 2-3 órát tudok boltolni (de többnyire csak 20-30 percet).
    Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi okozhatja a hibát, ne tartsa magában.
    A segítségét köszönöm előre is.
  • FARNEK wrote:

Sziasztok!
    A játék kliens folyamatosan bezárodik. Így se boltolni se játszani nem lehet rendesen.
    Error Code 30500
    Security Alert
    Maximum 2-3 órát tudok boltolni (de többnyire csak 20-30 percet).
    Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi okozhatja a hibát, ne tartsa magában.
    A segítségét köszönöm előre is.
    Szia , én észre vettem hogy ez a probléma inkább a nagyon régi gépeken szokott lenni, fél éve cseréltem le egy (i7 8th gen, 1050Ti stb)gépre de soha nem volt ez a error mostanig.
  • Nem gondolom, hogy ez lenne az elsődleges problémám. Mostanában jelentkezik a probléma ez egyik "frissítés" óta. Elötte nem volt vele gondom. Max 2 klienst szoktam futtatni, de mostanában lehetetlen ez is.
    A hivatalos oldalon kerestem, de nem találtam érdemi információt, hogy milyen követelményeket támaszt a játék a gép és az internet kapcsolat irányába.
  • Ez a hiba nálam is jelen van. Reggel felerakom a boltot és este a csodálatos Error Code 30500 vár , ha már képtelenek kijavitani ezt a hibát legalább tegyék már be a kereskedőházat vagy egy offline boltrendszert.
    Ne menjen márt a gépem üresbe mert van 3bol 3 bezár mire haza érek. Vagy játszanak csak azok akik egész nap otthon ülnek a gép előtt?
    Ha az ember nem tud piacolni értelmét veszti a játék és keres egy olyat ami igényesebben össze van rakva.
    Kizártnak tartom hogy nálunk bárki is yangcsomagra költene , már arra is gondoltam egy szándékosan benthagyott hiba hogy a yangot vegyük tárgypiacrol....
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”