CheatBlocker hibák (19.1)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Úgy látom csak a kötekedés marad hiszen te mindent tudó vagy itt van old meg és akkor el ismerem hogy okos vagy

Panda Dome védi a gépem

Mivel te szuper sztár vagy így biztos tudod hogy kell megoldani várom az okos ajánlatod (ha megy)
    Egyébként le írom még egyszer (mert szövegértés csillagos csillagos....) Nem mondtam hogy a metintől kapok majd vírust....
    Images
    • Névtelen.png

641.99 kB, 1,704×1,062, viewed 91 times
  • Akkor iderakom még egyszer a csodásan megfogalmazott mondatod végét:
    " és nem is kell meg nyitni olyan oldalakat ahhoz hogy te épp vírust kapj ( ha már emberi IT tudatlansággal jelemzel " - ez azt jelenti, hogy (olyan?) oldalak megnyitása nélkül is kaphatsz vírust. :whistling:

Nyilván nincs most panda a gépemen, lehet amikor visszaállítja azonnal el is kapja...ilyen esetben a visszaállítás előtt sajna ki kell kapcsolnod a védelmet addig amíg a kivételek közé nem rakod, ennél jobbat nem tudok. De ha így sem sikerül eskü felteszem a Pandát a kisérleti rendszeremre és megnézem :thumbsup:

The post was edited 2 times, last by _Criosphinx_ ().

• Cheat Blocker

Sziasztok, mai napon szerettem volna Win 10 x64 op. rendszerű gépemen elindítani a játékot, és azt írta a windows defender, hogy a játék pontosabban ez a cheat blocker szeretne egy Trójai vírust futtatni, a defender előzményeiben ezt találtam: Trojan:Win32/Tiggre!plock. Mivel engedélyeztem így fut a játék, erre a Cheat Blocker lefagyott és a képernyő tetejéről sehogy sem tudom eltűntetni.

Összevontam.Dreamy
  • iggor wrote:

Sziasztok, mai napon szerettem volna Win 10 x64 op. rendszerű gépemen elindítani a játékot, és azt írta a windows defender, hogy a játék pontosabban ez a cheat blocker szeretne egy Trójai vírust futtatni, a defender előzményeiben ezt találtam: Trojan:Win32/Tiggre!plock. Mivel engedélyeztem így fut a játék, erre a Cheat Blocker lefagyott és a képernyő tetejéről sehogy sem tudom eltűntetni.
    Szia! Ctrl + Alt + Del kombinációt nyomd meg ott keresd meg a feladatkezelőt. Cb.exe-t állisd le.
  • Nuttika wrote:

MxCool nem tudatlanság, én is kivettem az adott fájlt a karantén alól, nem kapcsoltam ki a vírusirtót. 10+ éve párszor megöltem szegény gépemet, mikor bekaptam pár trójait, így nem szeretek szórakozni. Azt pedig senki nem tudja cáfolni, hogy hirtelen nagyon leterheli a gépet a metin, ami így cseppet sem kelti az ártatlanság látszatát.
    Illetve ha jól rémlik, eddig is köztudott volt, hogy a gf monitorozza a gépen a programokat - állítólag hack programokat keresve -, ami azért részben kémkedés.

MxCool wrote:

Már mikor bekerült ez a monitorozás láttam mit csinál az indító, pont ezért blokkoltam le a dxdiag.exe-met, tőlem nem kapnak semmit csak fityiszt a képükbe :)
    A dxdiag.exe munkálkodását láttam tegnap a feladatkezelőmben, én nem járultam hozzá hogy kémkedjenek a dolgaim között bár nincs közöttük rejtegetni való, honnan tudjam hogy a trójainak érzékelt programjuk miket tevékenykedik a háttérben? Talán már a jelszavaink sincsenek biztonságban? A vírusirtómat még a HackShield bevetésekor kikapcsoltam és csak a Windows Defender csodálatos tudásában reménykedek a trójaik ellen.
    Örülök neki hogy ki szűrik a hack programot használókat, de közben a saját legalizáltjukkal a feketepiacon pezsdítik a yangpiacot, mert így az autóvádász dc farmok tudnak forintért yang-milliárdokat árulni.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Ma már én sem tudok belépni. Eddig nem okozott gondot. Ki tudja, vajon mit kavartak megint a háttérben. Azért nonszensznek tartom, hogy én kapcsoljam ki a virusirtót a gépemen, vagy tegyem a metint a kivételek közé, hogy ne jelezze a trójait... Hm? Engedjük szépen rá a gépre a sok cart, amit a gameforg akar? Azonnal karanténba teszi a fájlt. Miért kellene nekem ebben a ceatblokker programban megbiznom? Hozzák helyre ők, amit megint elrontottak. Lassan minden frissitéssel ez történik. Megkérjük a magyar teamet, intézkedjen, ne nekünk kelljen a problémát egy trójai felengedésével a gépünkre megoldani :D Vagy legalább kapjunk egy hivatalos értesitést arról, hogy ez a progi valóban egy trójai, aki kutakodik a gépünkön hack program után, és engedjük át nyugodtan, csak a metin csalásokat figyeli... Na akkor talán majd felengedem. De addig Pistike, aki lehet kevesli a fizetését ki tudja milyen beépitett trójaiját nem fogom felengedni.
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:

The post was edited 1 time, last by Szamika ().

• A mai nap folyamán nekem se sikerült belépnem, hála a 26001-es hibakódnak. Megnéztem, nem csak a magyar kliens hanem a német is ugyanezt dobja fel. Érdekes, hogy tegnap még minden rendben volt, viszont ma már a vírusírtó trojait jelez, s előjön a hibakód. A frissítés óta most tapasztalom először, szóval elég furcsa, hogy egyik napról a másikra semmi előjel nélkül már nem lehet belépni.
  • 26001 hiba,detto.Nem értem,minek kell itt erőlködni,"jobbnáll-jobb" bughalmazos,játékkedv elvevő,játékosok elüldözését megcélzó újításokkal,frissítésekkel,hibásan működő beépülő programokkal,zárjátok be az egészet,úgyis az lesz az eredmény,annak amit az utóbbi pár évben a GF művel.Tényleg vicces,cheatblocker,horgász captcha,de az autóvadászatos feketepiaci yangkereskedés az oké,mert segíti a játékot.Nem baj,lényeg legyen bevétel,többi nem számít.
  • Detto! 26001, megpróbáltam vírusirtó, és tűzfal nélkül, és egyszer sikerült újra belépnem win 10 x64-es op rendszerben, majd amikor a következő klienst akartam nyitni, egy hiba üzenet várt. Nem tudott valamilyen fájlt letölteni a patcher. Bezártam az előbb sikeresen megnyitott klienst, majd ismételten jelentkezett a 26001-es hiba üzenet; persze továbbra is vírusirtó, és tűzfal ki volt kapcsolva. Próbálkoztam újratelepítéssel, kompatibilitással, rendszergazdás futtatással, mind zsákutca. Mellesleg nekem nem jelentett semmilyen vírust a vírusirtó, és a tűzfal se. Ettől függetlenül, mivel 2 hdd, 2 különböző oprendszer van fent, a windows 7-es 32 bites oprendszer alatt hiba nélkül 5 klienst megtudok nyitni akár különböző felbontásban is. Nem csak nálunk van ez az egész mizéria, valszeg minden országban, mivel utána néztem, és angoloknál is fennáll a hiba, sőt a holland oldalt is feldobott a google amikor megoldás után kutattam angolul. :) Ha a win 7-en is megadja magát, akkor már pecázgatni se fogok feljárni csak úgy nosztalgiából.

Megjegyzés: szerintem ezt a játékot el kéne engedni már... Ha egy hasonlót felépítenének új alapokra és nem szenvednének a régi motorral, tuti minden metin2 játékos kipróbálná, és beleszeretne. Csak mi a könnyebb? Új dolgokat felépíteni, vagy régieket foltozgatni? Lásd magyar utak. Ezzel meg is válaszoltam a kérdésemet azt hiszem.
  • Sziasztok, írtátok itt többen, hogy Win 10 64 bites rendszeren is Trójai vírust jelez, nekem is ilyen rendszerem van és semmit se jelez, felfut a Cheat blocker csík és hiba nélkül megyen a metin, lehet, hogy ez segít, nekem Symantec Endpoint Protection vírúsírtom van, próbáljátok meg telepíteni, hátha nem memindegy, hogy milyen a vírúsírtó. Remélem, hogy valakinél beválik :)
    Név: MrKardsura | Kaszt: Kard Sura | Szint: 95 | Skillek: Elvarázsolt penge: P Félelem: P Elvarázsolt vértezés: lefeledve 9 Sárkány örvény: P Ujjcsapás: M8 (3KK és M9) Varázslat kioltás: M5 (2KK és M6) | Nyelvek: :red: M1 :ylw: M1 | Céh: nem kell

¯\_(ツ)_/¯

The post was edited 1 time, last by MrKardsura: Helyes írás ().

• Srácok.

Erről a cégről mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy ne működnének a törvényeknek megfelelően.
    Minden apró lépésük szabályokhoz kötött, amit már néha értetlenül is nézek.

Szerintetek pont ez a cég fog trójai vírust küldeni a gépeitekre? És a több ezer játékosból egynek sem szúrt annyira szemet, hogy feljelentést tegyen? Vaklármáztok és értetlenül fröcsögtök az adataitokról meg vírusokról.

Az új szoftvert engedélyeztetni kell a vírusirtókkal megbízható kivételként, ahogy egy kolléga említette is.
    Amikor regisztráltatok, elfogadtátok a feltételeket, úgy sejtem az is benne van, hogy beleegyezel, hogy adatokat kérhetnek le a gépedről.

Rengeteg program csinálja ezt. Lehetséges, hogy a mi szívlelt cégünk is azon ügyködik, hogy az AMD-sek is játszhassanak normálisan. (Naaaaagyon pozitív gondolkodás)

A kivitelezés rossz lett.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG
  • Balizs1 wrote:

Srácok.

Erről a cégről mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy ne működnének a törvényeknek megfelelően.
    Minden apró lépésük szabályokhoz kötött, amit már néha értetlenül is nézek.

Szerintetek pont ez a cég fog trójai vírust küldeni a gépeitekre? És a több ezer játékosból egynek sem szúrt annyira szemet, hogy feljelentést tegyen? Vaklármáztok és értetlenül fröcsögtök az adataitokról meg vírusokról.

Az új szoftvert engedélyeztetni kell a vírusirtókkal megbízható kivételként, ahogy egy kolléga említette is.
    Amikor regisztráltatok, elfogadtátok a feltételeket, úgy sejtem az is benne van, hogy beleegyezel, hogy adatokat kérhetnek le a gépedről.

Rengeteg program csinálja ezt. Lehetséges, hogy a mi szívlelt cégünk is azon ügyködik, hogy az AMD-sek is játszhassanak normálisan. (Naaaaagyon pozitív gondolkodás)

A kivitelezés rossz lett.
    Szia!
    Minden bizonnyal úgy van ahogy írod és teljesen biztonságos itt minden, és maximálisan megbízhatunk a program készítőjében, mert ők csak törvényesen tudnak működni! (ha komolyan átvilágítanák a magyarországi szabályoknak megfelelően a működésüket,akkor nem vagyok benne biztos,hogy nem lenne pár dolog aggályos,akár a szerencsejáték felügyelet részéről!)
    Viszont azt is írtad,hogy "Az új szoftvert engedélyeztetni kell a vírusirtókkal megbízható kivételként" ha ez valóban így történik akkor ,hogy fordulhat elő az,hogy vannak vírusirtók amik mégis trójainak vélik?
    Mondjuk én sem félteném a gépem tartalmát ha azon semmi érdemleges adatot nem tárolnék! És ha mégis bekaptam egy jóképű vírust akkor semmi gond nélkül újra rakhatnám a gépet!
    Üdv.:fincsi
  • fincs wrote:

mert ők csak törvényesen tudnak működni! (ha komolyan átvilágítanák a magyarországi szabályoknak megfelelően a működésüket,akkor nem vagyok benne biztos,hogy nem lenne pár dolog aggályos,akár a szerencsejáték felügyelet részéről!)
    Szerintem a fogyasztóvédelem is megsimogatná buksijukat.

Én erre azt tudom mondani, hogy a Telekom is vígan eléldegél itt, de nem is tudom már hányszor vágtak hozzá bírságot, vagy plusz adót, mikor ránéztek.

Balizs1 wrote:

Túlzottan is optimista vagy. Az AMD probléma már vagy 10 éve létezik, nem hiszem, hogy most jöttek rá, hogy jééééé, az AMD-seknek gondjuk van és most kezdenének PONT A CHEAT BLOCKER-rel felmérést készíteni.

Elfogadtuk a feltételeket, de nem rémlik, hogy azok között ott lett volna, hogy szabadon átadjuk a SAJÁT SZELLEMI TULAJDONUNKAT, csak mert a gépünkön van.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Frissítés után semmi gond nem volt pár napig.... Aztán szombat estétől nem tudok belépni a laptopról játékba. Ma délben pedig az asztali gépen sem tudtam csatlakozni. Érdekes, hogy pár napig nem volt gond, aztán most egyből megjelennek a hibakódok. :/ Nem függ össze ez a win10 vagy win7-tel, mivel egyik gépen ez van, másikon meg az.
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"