CheatBlocker hibák (19.1)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• CheatBlocker hibák (19.1)

A mai napon elfelejthetem a metint.
    Történt ugyanis, hogy ameddig nem volt szerverfrissítés, semmi gond nem volt.
    De aztán...
    Eljött a tavasz, hát itt az ideje kint lenni, a metin meg elment téli(tavaszi) álomra.

Témákat szétválasztottam, áthelyeztem, új témát megnyitottam. Dreamy
    Images
    • ennyit_a_metinrol_20190314.png

50.08 kB, 611×289, viewed 296 times
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • Nem lehet hogy csak valami olyan program fut a háttérben ami nem tetszik ennek az anticheaternek ? Nekem még régen olyan apróság miatt zavart be a hackshiled hogy zenét hallgattam és ahogy kihozta a szám címét, (shockwave) egyből levágta az összes karim. Próbáljátok ki hogy mindent bezártok a feladatkezelőben ami nem kell, 1 próbát megér.
  • Nekem semmi nem fut a gépen.Azt irja hogy adatvégrehajtás megakadályozás szolgáltatás nem engedi.A beállitásokban beraktam kivételnek a metint de úgy sem indul.Ugyan az mint Üvegszilánknak. szerk.Nincs virusirtó a gépemen.

The post was edited 1 time, last by aranyka1111 ().

• Gratulálok a Frissítéshez!!! :jégeső: Nesze neked CheatBlocker... :morog: nem lehet be lépni a játékba : D úgy hogy semmi nem fut a háttérben : D

A CheatBlockert automatikusan TRÓJAI vírusként ismeri fel a gép!! Remélem ti sem gondoljátok komolyan hogy amíg játszok ki kapcsolom a vírusirtót :D

The post was edited 4 times, last by Torpemester90 ().

• Sziasztok! Van informatikus a családba itt van nálam és megoldotta a problémát. Egyszerű a megoldás: A metin2launch tulajdonságainál a Kombatibilitásnál állítsátok be a Kompatibilitást Windows XP Service Pack 2-re. Nálam így elindult.
  • Torpemester90 wrote:

ZENOX tehát az egyetlen megoldás hogy kikapcsoljam a vírusirtómat azért hogy játszassak ezzel veszélynek kitéve a gépet?? :D
    Így akkor játszok és X időnként ha olyan vírust kapok akkor tehetem helyre a gépet logikus megoldás :D :hail: :pillepalle:
    Én adtam ezt az ötletet mivel már ki volt probálva és sikerüld de viszont az antivirusnak nincs semmi értelme ha windows 10 en vagy mert ott van az eredeti Windows Deffender és ha úgy veszed bármilyen antivirus progi át enged virusokat...
  • aranyka1111 wrote:

Sziasztok! Van informatikus a családba itt van nálam és megoldotta a problémát. Egyszerű a megoldás: A metin2launch tulajdonságainál a Kombatibilitásnál állítsátok be a Kompatibilitást Windows XP Service Pack 2-re. Nálam így elindult.
    Ez így marha vicces, mert pont csak idéntől nem támogatja HIVATALOSAN GF metin2-re az XP op rendszert.

Az én vírusirtóm csak karanténba vágta a problémás fájlt, azt kellett oldani, de én ettől még nem nyugodtam meg. Nem ok nélkül jelezte trójainak.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Szerintem a legegyszerűbb megoldás, hogy ha átengeded csak azt az egyet a vírusirtón. Nem szükséges kikapcsolni. Én nem használok egy ideje vírusirtót mert számomra felesleges, eléggé kevés megbízható.
    Azt hogy vírusként jelzi lehet csak tévedés, mondjuk lehet igaz is... Láttam már, hogy valaki írt egy programot (csak annyit, hogy igaz értéket adjon) és vírusként érzékelte valami. :D Remélhetőleg itt is csak valami ilyen történt, mondjuk már-már túl sok ez a visszajelzés.
  • Ahh, néha fáj ez az emberi IT tudatlanság. Az ha kikapcsolod a vírusirtódat nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve a vírusok letöltődnek(maguktól) a PC-dre. Ha olyan weboldalt nyitsz meg, vagy reklámot vagy alkalmazást, ami vírusos miközben a vírusirtód ki van kapcsolva, na akkor aggódhatsz, de a metin2-vel nincs semmi félnivalód. Sőt feltételezem jelenteni is fogják az új védelmi rendszert, hogy aláírottan nem jelent fenyegetést a felhasználókra, majd bekerül a vírusirtók adatbázisába, mint megbízható kivétel azután már nem fogja vírusnak érzékelni egy sem. Addig meg, mivel olyan lekérdezéseket használ, amire az érzékenyebb vírusirtók reagálnak nincs más módszer; 1. Kivételek közé kell rakni. 2. Ki kell kapcsolni játék alatt. Első megoldás hatékonyabb, ha játék közben is netezel stb.
    Kivétel nélkül heti használatra pedig ajánlott a következő ingyenes alkamazás használata: AdwCleaner a Malwarebytes cég eszköze.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • MxCool nem tudatlanság, én is kivettem az adott fájlt a karantén alól, nem kapcsoltam ki a vírusirtót. 10+ éve párszor megöltem szegény gépemet, mikor bekaptam pár trójait, így nem szeretek szórakozni. Azt pedig senki nem tudja cáfolni, hogy hirtelen nagyon leterheli a gépet a metin, ami így cseppet sem kelti az ártatlanság látszatát.
    Illetve ha jól rémlik, eddig is köztudott volt, hogy a gf monitorozza a gépen a programokat - állítólag hack programokat keresve -, ami azért részben kémkedés.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Már mikor bekerült ez a monitorozás láttam mit csinál az indító, pont ezért blokkoltam le a dxdiag.exe-met, tőlem nem kapnak semmit csak fityiszt a képükbe :)
    Sajnos a terhelésre nem tudok mit hozzászólni, a grafikai motor ózsdi így aligha tudnak vele sokat kezdeni, csökkenteni tudják, hogy mit rendereljen egy időben, ahogy azt tették a boltokkal, petekkel ecetera, de javulás sajnos nem igen várható ez ügyben, de ne legyen igazam.

Nem tudom miért ad ilyen hibaüzeneteket nektek, nekem probléma nélkül indul.
    Ha kikapcsolt vírusirtó mellett is rosszalkodik, a hibakódot küldjétek el supportra, az üzemeltetőnek ismernie kell a hibakódok okát, ha nem is; kötelesek utánajárni.
    Esetleg még a hivatalos CheatBlocker fejlesztőket is meg lehet kérdezni, bár nem tudom van e hatáskörük ezügyben válaszolni: cryptect.co.kr/contact.do

ui.: A fórum nem egyenlő a supporttal, itt nem kötelesek neked válaszolni a gondod bajodra, ott igen.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Kikapcsolt irtó mellett marad a win deffender és így játszok rajta!! nem mondta senki egyébként hogy ömleni fog a torjai se azt hogy a metintől fogja ezt csinálni , és nem is kell meg nyitni olyan oldalakat ahhoz hogy te épp vírust kapj ( ha már emberi IT tudatlansággal jelemzel :) ) A másik hogy nem is engedi az irtó hogy ki vegyem vagy feloldjam stb... szóval a lényeg a lényeg az első mondat mindenféle belekötés és veszekedés beszólás nélkül részemről zártam a témát :) További szép napot!! :)
  • " és nem is kell meg nyitni olyan oldalakat ahhoz hogy te épp vírust kapj ( ha már emberi IT tudatlansággal jelemzel "
    Ember, ne ijesztgesd már a többieket....ha kikapcsolt védelem mellett kapsz valamit amiről te azt hiszed akkor kaptad, akkor az már ott figyelt a gépeden, ezért tartozol te is az IT tudatlanok bázisába!

" A másik hogy nem is engedi az irtó hogy ki vegyem vagy feloldjam stb "
    Olyan védelmet én nem ismerek, lehet kicsit láma vagy hozzá...nem gond, én is sok mindenhez hülye vagyok, de azokhoz nem csinálok úgy mintha értenék, érted... :crazy:

Az is tök jó, hogy jó páran leírták már hogy kártevőnek észleli a védelem, viszont egyikőtök sem írta oda hogy mi a Védelem pontos NEVE.