Változások jegyzéke 19.1 (új horgászás, rendezvény áttekintés)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Változások jegyzéke 19.1 (új horgászás, rendezvény áttekintés)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Lehet hogy a nagyok unalmukban elkezdenek horgászni, míg be nem kerülnek végre az új mapok, barlangok :D de azért én elkezdtem aggódni azon, hogy megint betesznek új védelmet... Vajon ez után hány játékos nem tud majd belépni a játékba... :)
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:
  • Zseniális. Megint egy szükségtelen újítás, ami csak bugot fog hozni. Mi lenne, ha mondjuk a céh telkek visszakerülnének így 4 hónap után? Esetleg foglalkoznának a ch váltóval és a ledobásokkal.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez is rövid úton a szörny-kártya sorsára fog jutni. Azért nem horgásznak az emberek, mert elbarmolták a játékot és értékét veszítette. Attól, mert új csicsát raknak rá, ami jó eséllyel megint hangzatos semmi, nem fognak maradni a játékosok. Ez a hajó elment.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Ezeket már többször kijavították megint elromlott?

Változások jegyzéke 19.0
    • Javítva a hiba, ami miatt a karakterek beleakadhattak a házikedvenceikbe.
    • Javítva a hiba, ami miatt a bájitalok és készségek eltűntek az Auto-vadászatból újraéledés után.
    Változások jegyzéke 19.1
    - Javítva a hiba, ami miatt a készségek és bájitalok eltűntek az Auto-vadászatból
    - Javítva a hiba, ami miatt a karakterek beleakadhattak a házikedvenceikbe
  • Mi az a Pepsi tárgy és miért csak nálunk jelenik meg a frissítési jegyzékben? A hibák egy részét állítólag már 1 ideje " sikeresen kijavították".
    A horgászat megváltoztatására semmi szükség sem volt, más módszerrel ugyanaz az eredmény. A céh telkeket én is hiányolom, de úgy nézem a horgászat fölösleges megváltoztatása fontosabb.
  • Nekem az szúrt szemet, hogy szándékosan rosszul írod a bejegyzést, hogy negatív színben tüntethesd fel azt.

- A játékban található Tolvaj kesztyűk mostantól megnövelt esélyt biztosítanak a zsákmányolásra
    - A Tolvaj kesztyű leírása és tárgypiacos leírása módosításra került
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Örülök mert ha már helyünk nincs farmolni , fejlődni mert a 90es mapon időznek a 110 felettiek is lemuroknál és dc az autofarmok mapja lett, tudunk map1en horgászni. A tolvajt teszteltem , nem éreztem a külömbséget vagy még nem is aktív csak át lett korábban írva és frissítéstől lessz aktív. A kék és piros láda jol hangzik csak a többség gayával nem rendelkezik. A sét meg más miatt veszem. Remélem a következő frissítéssel legalább cht kapunk vissza.A horgászatot ki fogom probálni :) A petbe akadás javításának is örülök.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • ShaoKahn wrote:

Nekem az szúrt szemet, hogy a "játékban található tolvaj kesztyű most már megnöveli a zsákmányolási esélyt" ....
    Miért most szúrt szemet? :)
    Igazság szerint ezt nem most módosítják , hiszen ezt már januárban megtették, a régi kesztyű leírás (Esélyt biztosít dupla mennyiségű tárgy megszerzésére.) már akkor megváltozott, mikor bejött a 19.0 . Azóta a nem tárgypiacos kesztyűk leírásában ez szerepel:

Van aki ezt már akkor is észrevette.

Én igazából azt nem értem, hogy ez miért a 19.1 changelogjában dokumentálódik, mikor ez a 19.0-ban történt :)

Van ahol 15 oldalnyi post íródott erről. Hogy mire jutottak? :)
    board.de.metin2.gameforge.com/…chuhe-des-Diebes-in-19-0/

Igazából arra, hogy a kesztyű működésében semmi változás nincsen, egyszerűen a szöveg nem volt megfelelő.

De olvasgassatok.

És valószínűleg tartom, hogy az 50%-os szöveget 100%-ra módosítják a 19.1-el, ez a post miatt (de ez holnap kiderül úgyis):

board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=2990582#post2990582
    (a matek lehet nem az erősségük, nah... :D )

A tolvaj kesztyű amúgy ugye a 19.0-ban azért került előtérbe, mert a karakterlapon is végre megjelentek a számbeli adatok, amik eddig hiányoztak.
    (csak halkan jelzem, hogy bőven van még a karakterlapon olyan, amit nem ír jól, de ez már más tészta).
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

• ShaoKahn wrote:

Nekem az szúrt szemet, hogy a "játékban található tolvaj kesztyű most már megnöveli a zsákmányolási esélyt" ....
    Tehát 10+ évig ez nem működött? khmm...

dreamy wrote:

Miért most szúrt szemet?
    Igazság szerint ezt nem most módosítják , hiszen ezt már januárban megtették, a régi kesztyű leírás (Esélyt biztosít dupla mennyiségű tárgy megszerzésére.) már akkor megváltozott, mikor bejött a 19.0
    Ha jól értem a megnövelt esély már bevezetésre került, csak a felirat nem volt jó. Azért az sokat elmond, hogy nem tűnt fel gyakorlatilag senkinek a sziporkázó drop növekedés. El se merem képzelni, hogy bármilyen kesztyű nélkül milyen lehet farmolni. Megint egy olyan fejlesztésnek érzem, ami fordított. Nem jó a drop akkor mit kell tenni? Nem, nem megemelni az alap dropot (hogy szerencsétlen kezdő is tudjon érvényesülni) hanem megemelem a kesztyű által adott esélyt. Hasonló volt a helyzet a sámik sebzésével is, az is frenetikusra sikerült.
  • Tib68 wrote:

Ha jól értem a megnövelt esély már bevezetésre került, csak a felirat nem volt jó.
    Nem, nem jól érted, mert nem változott semmi, csak a felirat.

• dreamy wrote:

Tib68 wrote:

Ha jól értem a megnövelt esély már bevezetésre került, csak a felirat nem volt jó.
    Nem, nem jól érted, mert nem változott semmi, csak a felirat.
    Tehát igazam volt, látvány villogás az egész. Gyakorlatilag csak látszat javítás/fejlesztés. Miközben gyakorlatilag lassan az egész játék egy nagy bughalmaz és néha egy-két funkicót is kivesznek, annyira bebugol az egész.
    Ugyan az, mint a most már folyamatos eventezés: attól, mert cukormázzal leborítjuk az egészet, alatta még ugyan úgy elrohadt minden.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
  • Nuttika wrote:

Tehát igazam volt,
    nem látom hogy a fent idézett kérdésben hozzászóltál volna.
    Eleve így is lett kiírva, hogy itt a szöveg módosítása történt.

• A tolvaj kesztyűs duma , csak bla-bla, 0-nak a többszöröse is mindig 0 lesz. A normális dropp egy katasztrófa . Szili nagyon gyatrán esik, egyedül a 120-as karival merném nyitogatni a virágos ládákat, na annak nem esik a mag. Tehát ez is csak egy kirakat event. A játék 3-ch-n élvezhetetlen. Már templomban se lehet megcsinálni a küldiket csak ha bunkó vagyok és leverem a farmosokat az elhúzgált bossokról. Tök feleslegesen írogatják ezt a sok cukorhabos látszat fejlesztést amikor az egész játék gyakorlatilag épül lefele. Előszőr elvettek 3 ch-t miközben két szervert hozzácsaptak. Logikátlan, játékosokkal kibabrált változtatás. Következő lépésként elvették egy mondvacsinált indokkal a ch váltást. A következő lépés mi lesz ? Mi az amit még kivesznek a játékból, de azért költsünk rá, mert "ingyenes " fantasztikus játék ? Tárgypiacon vehetek újabb ládát hurrá , erre vágytam pont. Tárgypiacon vehetek cor draconist mert a játékban nem potyog és nem átadható a szili. Tudom a hiba bennem van, de miért nézik az összes játékost hülyének?
  • Nekem csak annyi kérdésem lenne: A tolvaj kesztyű több dropot fog hozni vagy csak a leírás változás az amit a frissítés hoz?
    Anno úgy volt hogy ami bevezetésre került a játékban nem lesz eltávolítva , a ch váltó is egy bevezetett módosítás volt.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Fejlesztések:
    - A Fejdísz utalvány mostantól arany (bónusszal) vagy ezüst (bónusz nélkül)
    - A Jáde főnixhez tartozó leírás módosításra került
    - Az Időspirál (10%/20%/30%) már egymásba rakható
    - Már egy üzenet tájékoztat arról, hogy mennyi tárgy szükséges a Mitikus sárkánykő bónuszainak megváltoztatásához
    - A játékban található Tolvaj kesztyűk mostantól megnövelt esélyt biztosítanak a zsákmányolásra
    - A Tolvaj kesztyű leírása és tárgypiacos leírása módosításra került

FEJLESZTÉSEK! Hát beismerem, bennem lehet a hiba, ha a szöveg JAVÍTÁSA és a fejlesztés nekem mást jelent. Dreamy, az aláhúzott mondatról értekezünk, Te viszont az utána következőről (ha mindkét mondat valójában ugyanazt takarja akkor nem nekem kell elnézést kérnem)! Mindegy amúgy, nem egy kardinális kérdés számomra, csak végig olvasva a fenti "fejlesztéseket", hát kicsit jobbra számítottam. Mint ahogy a maradék kommentelők is ahogy látom.
  • Tib68 wrote:

Dreamy, az aláhúzott mondatról értekezünk, Te viszont az utána következőről (ha mindkét mondat valójában ugyanazt takarja akkor nem nekem kell elnézést kérnem)!
    te meg egyszerűen nem érted meg azt, hogy TI észre sem vettétek h a dupla tárgy helyett már több, mint egy hónapja 50% esélyt ír a tolvaj :)
    Nekem nem kell elnézést kérnem, ha nem akarod nem érted meg.
    Ha elolvastad volna amit írtam, és amiket linkeltem, nem lenne kérdésed.
    Észrevetted, hogy a sés a karakterlapon 200-at ér, a sima tolvaj meg 50-et? (amit a 19.0-ig amúgy nem is jelzett a rendszer, pedig ugyanúgy feltetted a kesztyűt?)

De tudod mit? Ötleteljetek akkor, én meg megtartom magamnak amiket olvasok :)
    Pedig a német fórumon már lázadás van :D de akkor jó böngészést mindenkinek a 19.1 témájában. Hajrá.

• dreamy wrote:

De tudod mit? Ötleteljetek akkor, én meg megtartom magamnak amiket olvasok :)

Gratulálok! Ez igazán példás hozzáállás! Respect!

Dreamy a probléma az, hogy meg sem próbálod megérteni, hogy min háborodtunk fel. Lehet játszani a szavakkal, de ha nincs drop, hiába javítgatnak LEÍRÁSOKON. Maximum nyíltan bevallják, hogy eddig hazudtak. (Németektől ez nem újdonság.)

Don't look it.
  • Nuttika wrote:

Gratulálok! Ez igazán példás hozzáállás! Respect!
    Köszi, te is megunnád egyszer, ha csak a támadást kapod, pedig rászánsz időt, energiát, hogy told ide az infókat.
    És bár ígéretet tettem, hogy nem írok többet, de tényleg elég ebből a folytonos sírásból.
    @ShaoKahn -nal épp ma már ezt megbeszéltem, a kesztyűs dolgot.

Te mikor tesztelted utoljára a dupla kesztyűt?
    Én is játszok, és ne magyarázd meg nekem , hogy nem jó. Ennyi.
    Németen már egy hónapja ezen örvendenek, hogy végre nem üti egymást ki a kettő.
    Jöhet a következő oltás, hajrá.