Változások jegyzéke 19.1 (új horgászás, rendezvény áttekintés)

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dreamy nem tudom feltűnt-e, de ez volt az egyetlen feléd tett negatív megnyilvánulásom a témában, eddig a játéknak és a GF-nek szólt a kritikám (ahogy a többségnek is).

És igen, véletlenül tapasztaltam a játékban, nem véletlen, hogy már nem osztok meg infót hívásban, vagy csak mértékkel. De pl. pont a múlt héten volt, hogy jeleztem, hogy chat kliensen nem csatlakozik a fórumon kiírt szervernevekre (új klienst raktam fel) és el lettem küldve a sutyerákba. Én meg akkor döntöttem el, hogy többet nem jelentek hibát.

De ezzel azt a kérdést veted fel Dreamy, hogy minek járjanak az emberek a magyar fórumra, ha nincs fenn információ?

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Nos én is játszok a játékban , ha nincs kesztyű a karin akkor kb. 2 óra , hogy 1 cor draconisom összejöjjön azaz 10 db szilánk essen . Természetesen nem map1-en állva várom a csodát. Ha van kesztyű rajtam akkor 2 óra alatt általában kiesik az 50 db szilánk. Ez nem hiszem , hogy őrületesen magas droppnak számítana. Szeder alapvetően szerencsés kari, szóval időnként még az event tárgyak is esnek neki, illetve hátas meg ilyenek . Tegnap próbáltam kis karival, ami ugyanazon az accon van , mint szeder, tehát sés, tolvajkesztyű és egyéb nyalánkság ami a nagynak van mind aktív volt. 2 óra alatt, úgy hogy azért szép számban sikerült metint találnom, egy darab tanusítvány sem esett. Egy idő után tettem fel metines kesztyűt is , az eredmény, több szemetet hagyhattam a földön. Még kk és kavics se esett minden metinből nem hogy hátas. Akkor miről beszélünk? Tök mindegy mit írnak arra a nyomorult kesztyűre, ha gyakorlatilag semmit sem ér szinte . Vitatkozhatunk szöveg értésen , vagy bármin amin csak akarunk, de attól hogy valamire másik címkét raknak az nem javul meg. Szeretnék olyat, hogy időnként fű alatt pozitív "javítások" is legyenek és ne csak a rózsaszín köd és közben hopp nagyobb pofont kapok hol az egyik bosstól , hol a másiktól. Azzal évek óta semmit nem kezdenek , hogy a Boss eltünedezik, és akkor ugyan minket sebez, de mi nem sebezzük. Kíváncsi vagyok hogy az autotámadást végre tényleg sikerült-e kijavítani, vagy megint csak le lett írva. Az is érdekelne , hogy vajon a kiválasztott karakter lép be , vagy random valamelyik arról az accról.
  • A tolvaj kesztyűnél csak az az érdekes, hogy az event szerveren a megnövelt 75%-os droppal, kesztyű nélkül sokkal jobb volt mint itt dupla kesztyűvel a dropp, pedig az +200% kéne legyen. Felőlem írhat 1000-et is, attól még dropp nem lesz.
  • a dupla kesztyűt teszteltem jobban ad vele. Viszont a német matekot nem értem. A tágypiacos 200% és ha ezt növeli a 3 órás 50%al az 300% lenne mert a 200 % fele az 100%.
    A sima sésen nem tapasztaltam változást a szokásos mennyiségű droppot adja .
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

The post was edited 1 time, last by Sasori95 ().

• A friss hír alapján arra kell következtetnem, hogy az új verzió máris bugos, ezért nem rakják fel ide (és a ma karbantartandó szerverekre).

Darcoon wrote:

A mai napig tervezett karbantartás nem fog történni. Tájékoztatjuk Önt, ha új dátumot kapunk.

Megmondtam, vagy megmondtam?

Ja és mondjátok meg Darcoon-nak, hogy ha nincs fenn magyar team tag, inkább rakja ki angolul, mint google fordító, mert nem lehet vele magyarra fordítani. (Egyszerre zokog bennem a műfordító és a nyelvtan náci.)

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
  • Szeder wrote:

Egy idő után tettem fel metines kesztyűt is , az eredmény, több szemetet hagyhattam a földön. Még kk és kavics se esett minden metinből nem hogy hátas. Akkor miről beszélünk?

Azaz működik a kesztyű, mert több szemetet hagyhattál a földön vele.

Nuttika wrote:

(Egyszerre zokog bennem a műfordító és a nyelvtan náci.)

Ha már nyelvtan náci, ezt helyesen egybe írjuk nyelvtannácinak. (Bocsánat, de ezt nem hagyhattam ki :) )
    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs
  • Szeder wrote:

Tök mindegy mit írnak arra a nyomorult kesztyűre, ha gyakorlatilag semmit sem ér szinte . Vitatkozhatunk szöveg értésen , vagy bármin amin csak akarunk, de attól hogy valamire másik címkét raknak az nem javul meg.
    Nos, nagy indulatokat váltott ki szinte mindenkiből ez a dolog (a lustaság miatt a legközelebbi ebben a témában íródott mondatot idézem be, nem személyeskedésként). Így nekiálltam én is letesztelni. 3 Razador run alatt mondanám a végeredményt: 46 darab virágmag, 90 darab szili esett ki. Sés kesztyű, plusz feltettem egy 2 órás kesztyűt is. Mellékesen megjegyzem, hogy soha nem szokott így esni, szó szerint meglepetésként ért, hogy ekkora a "különbség". Engem nem érdekel, hogy mi van ráírva, de amikor sajátként tapasztalom ezt, akkor nekem bárki mondhatja, hogy márpedig az nem úgy van, ha ez a végeredmény. Ha átírták ha nem, ha változtattak rajta ha nem, a gyakorlatban megmutatkozott, hogy pozitív volt ez a változás, mert két napon keresztül néztem. A második nap volt az, amikor némileg kevesebb virágmagot kaptam, de nem sokkal.
    Sig by: IsidarMithrim
  • Sirmium wrote:

Szeder wrote:

Tök mindegy mit írnak arra a nyomorult kesztyűre, ha gyakorlatilag semmit sem ér szinte . Vitatkozhatunk szöveg értésen , vagy bármin amin csak akarunk, de attól hogy valamire másik címkét raknak az nem javul meg.
    Nos, nagy indulatokat váltott ki szinte mindenkiből ez a dolog (a lustaság miatt a legközelebbi ebben a témában íródott mondatot idézem be, nem személyeskedésként). Így nekiálltam én is letesztelni. 3 Razador run alatt mondanám a végeredményt: 46 darab virágmag, 90 darab szili esett ki. Sés kesztyű, plusz feltettem egy 2 órás kesztyűt is. Mellékesen megjegyzem, hogy soha nem szokott így esni, szó szerint meglepetésként ért, hogy ekkora a "különbség". Engem nem érdekel, hogy mi van ráírva, de amikor sajátként tapasztalom ezt, akkor nekem bárki mondhatja, hogy márpedig az nem úgy van, ha ez a végeredmény. Ha átírták ha nem, ha változtattak rajta ha nem, a gyakorlatban megmutatkozott, hogy pozitív volt ez a változás, mert két napon keresztül néztem. A második nap volt az, amikor némileg kevesebb virágmagot kaptam, de nem sokkal.
    Sziasztok lányok és srácok!
    Kedves Sirmium!
    Bocsájtsd meg nekem amit írok! Nem értem a posztodat :?:
    Evvel mit is szeretnél igazolni? Leközölted az adatokat,hogy épp neked hol mennyi akármi esik. Ha már teszteltél akkor a referencia adatokat is kellene tudni,pl. kesztyű nélkül,kesztyűvel,dupla kesztyűvel! Mert ez így csupán csak tényközlés. Én pár napja lemúrban minden kesztyű nélkül beálltam autosba szilizni,az eredmény lehangoló,aztán felraktam egy 3 órásat, nem vettem észre szinte semmi változást,talán csak a poti ami jobban esett,de a szilánk biztosan nem! Ha egyszer lesz kedvem és a számlámra kerül némi SÉ akkor lefogom tesztelni mire mi a dropp növekedése.
    Üdv.:fincsi

( Ez az egyedi betűminta amivel a posztodat írod jópofa,de sajnos egy mobiltelefonos nézetben nagyon zavaró)
  • fincs wrote:

Ha már teszteltél akkor a referencia adatokat is kellene tudni
    Amint írtam, előzőleg is, soha nem esett így, mint akkor (erre vonatkozott a meglepődött rész). Nem számoltam, esett, kigyűlt a szilánk, ennyi. Nincs konkrét számadatom éppen ezért arra vonatkozóan. Ha a viszonyítással is megelégszel, akkor dupla kesztyű nélkül (sés+2 órás vagy épp 3 órás, mikor mi van nálam) a fele az arány körülbelül. Mivel a sés kesztyű időtartamra szól, így azt nem tudom levenni, hogy megnézzem anélkül, amíg le nem jár.
    Sig by: IsidarMithrim
  • Kedves Sirmium!

Úgy gondolom nem 120-as karakterrel tesztelted. Pedig a játékban azért elég sok 120-as karakter próbál úgy játszani, hogy valami droppja is legyen. Nekem eddig 12 virágmag esett , voltam razador runon, meley runon, Trhymen, meg csak úgy elvarázsolt erdőben 120-as metineket ütve petet húztam. SÉ-s kesztyű van a karakteren. A szilánkokat általánban 2 nap alatt tudom kiütni úgy hogy nekem csak napi 2-3 órám van játékra. Szóval én örülök neki, hogy neked működik a kesztyű, de én sajnos nem tudok 120-as szintről lemenni kisebbre. A folyamatosan csökkenő játékélmény miatt nem is áll szándékomban másik karaktert húzni, hogy droppom is legyen. Ha a játékban 120 a maximális szint akkor talán úgy kéne a mapokat is beállítani, hogy akkora karakterrel is élvezhető legyen a játék.

The post was edited 1 time, last by Szeder ().

• hiába nem jött be a 19.1 azt vettem észre hogy tegnap már kb 30p kelett sés kesztyuvel 50 szilihez, azelőtt meg 15p alatt meg volt az 50 szili, ja bocsi sés+szintládis tolvaj de mint tudjuk annak a hatása kb 0.. azt még nem probáltam hogy sés és akkor 2 vagy 3órás
  • Traxdata wrote:

hiába nem jött be a 19.1
    Nem akarlak megbántani, de tegnap elmaradt a frissítés, így még nem jött be a 19.1. Most frissítik a szervert, tehát mától lesz fenn az új verzió.

Szerk.:

Ezúton is gratulálok a GF-nek a cheat blocker-hez. Trójainak jelzi a gépem és blokkalja az egész játékot. Tudom, hogy múltkor már volt ebből baj a Win 10-es oprendszerűeknél, de most csatlakozni fognak a 8.1-esek is.

Don't look it.

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Első dolgaim között volt kipróbálni ezt a csoda új horgászatot. Nem vagyok elégedett vele!
    Nagyon reméltem, hogy meghozza a kedvet a horgászathoz, de nem. A horászgömb gondolom már csak dísznek lehet venni a halásznál. Legnagyobb negatívumnak tartom a sikertelenség esélyét. Hiába kattintok rá a halra 3x sikeresen a körön belül 7ből 2 hal jött.... Régebben legalább láttad ha nincs kapásod, most kattintgatsz a halra és örülsz ha ad valamit.
    Lehet még megpróbálom majd, de jelenleg nagyot csalódtam benne.
  • Probalgatom ezt az uj horgaszatot... eddigi tapasztalat az, hogy semminek semmi ertelme. horgaszgomb megmondja ugyesen, hogy horogra akadt ez vagy az, megfogom ugyesen az uszkalo halat haromszor, majd udvozol az "elvesztetted a csalit". 50 ilyen alkalombol, hogy fogast jelez a gomb, majd sikeresen klikkelgetek, 8 halat szedtem ki. nem szamitott, hogy volt melleklikk vagy az elso 3 klikkbol megvolt fogva haromszor a hal. +5 a horgaszbotom, ha szamit. eddig minden egyes fogast hibatlanul ki tudtam huzni, ami egyszer nem egy "valami elvette a csalit" volt, most viszont alig-alig fogok par halat ugyanannyi ido alatt, amig regebb egy fel raktarat megtoltottem. ez okes lenne, ha jobb rewardok lennenek a befektetett idoert, de eddig meg semmi rendkivuli nem tortent. jelentkezem meg mikor talalkozom az arany tonhallal xD

osszesen, eddig nagy negativum szamomra ez az egesz.
  • Nuttika wrote:

Ezúton is gratulálok a GF-nek a cheat blocker-hez. Trójainak jelzi a gépem és blokkalja az egész játékot. Tudom, hogy múltkor már volt ebből baj a Win 10-es oprendszerűeknél, de most csatlakozni fognak a 8.1-esek is.

Én is kipróbáltam volna az új halász dolgot, de számomra lehetetlen, egy másik thread-ban leírt dolgok miatt.
    Vagyis bejön az, ami eddig nem jött(cheatblocker, biztos csalok, egyik napról másikra:( ), aztán metin2 leáll.
    Én gépemen win7 van, tehát azok is(?) csatlakoznak ehhez.

De úgy néz ki, nem sok öröm lenne a halászatos dologban.

*Szerk: nekem nem jelzi trójainak, de annyi a közös, hogy nem indul a játék. Csaka cheat-s dologig jut és annyi.
    Egyedül kitűzni és elérni célokat: ilyenkor tudod meg, hogy mankók nélkül is képes vagy rá. ^^
  • szlewi wrote:

horgaszgomb megmondja ugyesen, hogy horogra akadt ez vagy az, megfogom ugyesen az uszkalo halat haromszor, majd udvozol az "elvesztetted a csalit".
    Elnézést kérek vakságom miatt. Újra ránéztem és tényleg működik a gömb. Mondjuk így is felesleges a használata ha csak a csalit vesztem el.

Páran jelezték, hogy a cheatblocker betöltés után is a képernyő tetején virít. Szerencsére nekem semmi problémát nem mutatott eddig (egy 2. kliens nyitásakor bekövetkező kékhalálon kívül, de tegnap frissített a windows szóval nem lepődök meg semmin). Ismerősömnél ez volt a probléma,a megoldás a játék újratelepítése volt.
  • Az első klienst nekem is betöltötte a játék, a másodiknál fogta meg a vírusírtóm.

Kipróbáltam a horgászosdit. Eddig se voltam benne jó, de legalább kitudtam húzni pár halat, most egyet se sikerült még akkor sem, amikor nehezen ment a 3-szor elkapás. Mondjuk akkor nagyon könnyű volt, amikor a karika szélét érintette csak úszkálás közben, nem ment be a körbe.

Igazam lett, tényleg hazavágták a horgászatot. Jobban tennék, ha visszakoznának és kivennék a csudába.

Don't look it.