19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ha van 2 legendás (matt, tiszta, hibátlan, ragyogó vagy kiváló) alkímiád, akkor azokból lehet mitikust készíteni, ha az osztály fülre kattintasz az alkimistánál. Az eljárás ugyanúgy lehet sikertelen, mint a kisebb osztályoknál (pl 2 antikból sem biztos, hogy legendásod lesz).
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • nos en most jutottam el oda, hogy meguntam gyujtogetni az alkizas szempontjabol meg "szuz" karimra a nyers alkikat, es elkezdtem olvasztani oket. videoba akartam foglalni, de sajnos annyira reg es keveset foglalkoztam vele, hogy nem tudatosult bennem, hogy csak 30 mp-es videot keszit a fraps, igy ket kulon videot osztok meg ide. ezek utan ne mondja nekem senki, hogy ez elfogadhato sikeressegi rata. ilyenek mellett szinte lehetetlenseg, hogy valaki onmaganak kitermelje a mitikus alkikat, hacsak nem naphosszat acconkent 5 karival farmolja az amugy sem tul bosegesen droppolo szilankokat...

kiindulopont:

eredmeny:

:pillepalle:
  • szlewi wrote:

ezek utan ne mondja nekem senki, hogy ez elfogadhato sikeressegi rata. ilyenek mellett szinte lehetetlenseg, hogy valaki onmaganak kitermelje a mitikus alkikat, hacsak nem naphosszat acconkent 5 karival farmolja az amugy sem tul bosegesen droppolo szilankokat...
    Egyáltalán nem elfogadható. Előtted ezt már páran meg is említettük.
    A szilánkok tényleg gyérebben esnek. 120-as karakterrel min. 2 Razador run, hogy kipotyogjon a napi 50 szili.
    De.... kaptunk új lehetőséget, nem is egyet, hanem többet: akcióson megvásárolható Tárgypiacról a nyers Draconis, szerencsekeréken egész Draconis bányákat pörgethet ki a felhasználó. :thumbdown:
    Pénz, pénz, pénz.... és ezt már Vespasianus is tudta. :)
    "Én én vagyok, és így vagyok jó"
  • Megnéztem volna szívesen a videókat , de sajnos azt írja nem elérhető. Nálam 25böl nem jutott el az antik szintig (tárgypiac akció ). Vettem a piacon antikokat és így sikerült egy legendás rubint készíteni. A szili dropja valóban gyengébb mint volt , 90es mapokon a kicsi kék poti viszont még jól esik. Dc-vel vár nem is próbálkozom mert meguntam időt pocsékolni a piros és kék területfoglalókkal harcolva a helyért.
    Kevés a 3 ch , lemuroknál is lassan egymás nyakában ülve fogjuk ütni a sziliket.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Mondanám, hogy menjetek le kicsi karira szilit ütni, de ott is komolyan romlott az esés. Én fixen ugyan azon a helyen autózom, meg se említem, mennyi idő alatt esik ki.

De pont a héten beszéltem erről egy 70 körüli játékos társsal, aki sd2-be ütögeti, beszélgetünk, számolja a termeket, még mindig nincs szili... talán a 9. terem után kapott kettőt.

Most jutottam el oda, hogy van két-három (persze különböző!) mítikus alkímiám. Ehhez hozzá tartozik, hogy mindegyikből volt egy legendásam, zafírból kettő is és 200-220 cor draconissal futottam neki. Volt olyan, hogy egy teljes sor nyerst és metszetet tört egyhuzamban.
    Csak egy karin ütöm ki, mert megöregszem így is, mire kiesik rá.
    És nem is látom értemét rá, hogy máshová szaladjak darálni: szintbeli metineket ütöttemegy szabad délelőttömön. Minimum 40-et lekaptam és kijött 20 szili. Annyi idő alatt a másik mapon autóban kiesett volna az 50-en...

Illetve egyik este felmentem egy dt körre és ami régen akár 30+ is lehetett most nem adott 15-öt.

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Kicsit nevetséges ez az új szerencsekerék.
    "Március 04. 14:00 h - 07. 14:00 óráig bőséges Cor Draconis várható!"
    Emlékszem mikor még a "bőségesen" jelző a játékban eső szilánkokra volt érvényes. Igaz akkor a fejlesztését lehetetlenítették el. Mikor tényleg javítás történt -igaz visszavették a gyűjthető darabszámot- de ténylegesen használható volt a játéknak ez az eleme is. Most meg mit kap a játékos ? Lassan 1 karira is nehéz kiszilizni ha nem kockul az ember, nemhogy az összes játékban tartott karakterére. Fejlesztésen megint variáltak ( gondolom a játékélmény javítása) érdekében, baromi módon töri ( 120 cor-ból 2 antik szerintem nem igazán jó arány)és cserébe betették hogy vedd meg pénzért. Szerintem abból zsíros kenyeret sem fognak venni amit én az séért megvehető cor draconisra költök/költeni fogok. Valószínűleg vannak még így páran mert ez konkrétan szemétség. Ahelyett hogy tényleg a fejlesztésre koncentrálnának, betennék a további kazamatákat esetleg új mapokat, amik mindig hozzák magukkal a játékosok pénzköltési hajlandóságát (szerintem mikor erdőt betették és rájöttek a játékosok a széldef fontosságára, tuti teleszaladt a zsebük egy időre a sok optolás/forgatás miatt ), a meglevő dolgokat rontják olyan szintre hogy ne lehessen csak pénzért boldogulni. Persze az ilyen jellegű "visszajelzések" mint pl ez is , még ha olvasnák is sem ragadna meg a fejükben mint elgondolkodtató poszt. Lehet cserébe a következő szülinapi főszörny kaszáló rendezvényen 12 óránként megjelenő vadkutyát lehetne majd ütni...mert a játék fejlődik...
  • Ideje tudomásul vennünk: a Webzen évtizedekre tervezi a játékot, tulajdonképp egy párhuzamos virtuális létre, az alkímia tökéletesítése több éves célkitűzés lehetne. Ha játsszunk, és így játsszunk. És van a valóság, hogy mi mindent el szeretnénk érni pár héten belül, ha másért nem azért, mert ellenfeleink előttünk járnának, vagy épp a játék kihívásait szeretnénk magányosabbanm magányos hősökként magunk alá gyűrni ( egyedül bossozni, runolni stb), ehhez viszont már a Gf úgy járul hozzá: aki ezt akarja fizesse meg az előnyöket. Lehet méltatlankodnunk, háborognunk de szerintem érdemesebb racionálisan elfogadni: ez így van, így lesz .
    Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"
  • Nos nem törekszek arra hogy egyedül verjek le minden bosst , már csak azért se , mert az uncsi. Nem is érdekelnének a mitikus alkik, ha fű alatt nem lenne rendszeresen erősítve hol ez hol az a boss. Sehol semmi kiírás csak egyik napról a másikra ugyanazok az emberek ugyanabban a cuccban egyszer csak sorra elhasalnak a bossnál . Hogy is van ez akkor ? Pont ugyanakkor nem koncentrálunk eléggé vagy a csillagok állása kedvezőtlen ? Mondjuk így se fogom magam össze törni hogy mitikus alkijaim legyenek. Hiába tesznek be nap mint nap cor draconis bánya kereket, meg sárkányládát akciósan . Nem érdekel. Semmi plussz játékélményt nem kapok akkor se ha költök. Még a lottó ötösre is nagyobb esélyem van , mint a metinen a sikeres fejlesztésre. Na ennyi, akkor nem költök, amig így tudok aránylag elfogadhatóan jó társaságban játszani játszok, Legalábbis amikor kedvem van hozzá, de egyre ritkábban van kedvem. Lassan a 90+ os küldikkel is végzek. 120-on akár egy sáminak is megy :) Mondjuk vicc hogy a küldiket az adott szintjükön csak kigyúrt harcos és WP tudná megcsinálni, de ez nem is érdekes már. A GF-et nem érdekli a játékos. Csak az érdekli mivel tudná még élvezhetetlenebbé tenni a játékot úgy hogy közben a nagyon kockák azért tolják bele a lét.
  • A szilánkok gyűjtését sikerült megoldanom , vettem sés tolvaj kesztyűt. 90es mapokon végre érezhetően jobban esik a szilánk mióta vége lett a rózsák és csokik áradatának. A sikeres alki fejlesztés majdnem álomnak tűnik már annak is örülök ha 1 hét szilizésből 1 db metszetet összeszedek.De alki ujra töltésre jó.
    Gondolkoztam a kiskarival való szilizésen is , hamar ejtettem a témát mert a petem növesztését akkor el is felejthetném , bár lehet jobb lenne. Tolvajjal sem akar annyi tárgy esni hogy rendessen tudjam etetni , bari1 en ahol egész jol tudtam farmolni petkaját 2 óra alatt nem esett egy 70es fegyver sem. Ma kiprobálom hátha jobb ha teszek fel egy 2 órásat is mellé.
    A 3 ch-t igy 90en siralmasabbnak látom mint eddig. A 90es bioszom ha be szeretném fejezni csak a mások által ütött vezér jegyzetekkel tudnám , mert a 3 ch bossaira 3 szero maradék népe vadászik. Nem fogok senkinek 2.5 - 3 miliót fizetni darabonként azért hogy befejezhessek 1 küldetést. A nincsből ilyesmikre nem telik.
    Fent nagyon elégedettek lehetnek magukkkal hogy le nyomták a torkunkon a 3 ch-t és az uj mítikus alkímiát pislákoló reményt ébresztve az alki kereskedelemre. Hasznosabb lett volna a cor szerencsekerék helyett ha a petforgatót tették volna be inkább séért vagy a yangcsomagok összegein modosítottak volna. Szerintem több bevétel lenne a yangszükséglet és a jobb petek iránti áhitat vágyának kielégítése.
    Több ch-t a népnek !
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”