19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő

• Kibeszélő
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sphiro wrote:

Dalvin ezzel az a baj, hogy ezzel csak az tud élni, akinek már most kész mítikus alkisora van. Szerencsésebb lett volna, ha adnak nekünk nem átadható de raktározható, esetleg kiosztásban maradó cuccot, hogy egyszer levehessük vele mi magunk az alkikat, mikor elkészültünk az újakkal. Ugyanis senki sem fog tudni évekig alkímiák nélkül boldogulni, ezért kénytelenek voltunk szépen ugyanúgy visszatenni amit leszedtek nekünk oly előzékenyen. Márpedig hogy évekig tart majd kifejleszteni a mitikusokat azoknak akik nem felvásárlásban, hanem saját fejlesztésben gondolkoznak, az biztos.
    Szintén ezzel szenvedek. Nem nagy durranás az alki szettem de most hogy le vannak szerelve, nem szívesen szerelném vissza, mert hiszek még a csodákban hogy esetleg még a játék folyamán sikerül próbálkoznom a mitikus alki készítéssel. Na most addig egy átlagosnak mondható játékos, az átlagos cuccaival nem igen boldogul alki nélkül sok helyen. Esetleg egy npc-vel is meg lehetett volna oldani az alkik egyszeri 100%os leszerelhetőségét ( Mondjuk a részegnek lett volna értelme, és még poén is lett volna keresni éppen merre tántorog ..)
  • sziasztok.

Én új alkit biztos nem fogok csinálni...így felszereltem a régi jó alkijaimat....ami a mostani mitikus alki mellett eltörpül pl: van benne jég erő, szél ereje, tűz ereje, föld ereje stb. Azért ha ezeket az alap optokat nézzük már jobban jár vele az ember. Én viszont nem azért csináltam ragyogó, kiváló alkímiát,hogy most lehúzzam a wc-n. Úgy gondolom, hogy az én időm itt lejárt. A gf úgy döntött behozza a mitikus alkímiát annak ellenére mennyien ellenezték. Én meg úgy gondolom, hogy ezt nem vagyok köteles elviselni. Így a pénzemből majd veszek könyvet...eljárok moziba stb...és a játék meg nem érdekel többet :)
    Kitartást a maradóknak!

The post was edited 2 times, last by Lyria ().

• Dalvin wrote:

EGY ALKALOMMAL leszerelésre kerültek a felszerelt legendás kövek 100%-os biztonsággal. A jövőben

a jövőben a felszerelés se lesz 100% ?
    ha meglehetne azt oldani h húzásnál az alkimista eltüntesse ne csak egyet törjön vissza , vagy a felszeretés lehessen sikertelen én támogatnám , szerintem túl sok alkimia van le kéne kicsit redukálni őket
    meg ritkábban kéne a zöldbabnak essen esetleg hétvége helyett hétköznap délelőttökre tenni a dobását
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Annyira elmerültetek itt az alkímiában, hogy csak lesek, én nem vagyok öreg motoros így nem érint a probléma. Viszont, Ha már születésnapi hír, és EVENT, Fel tenném a kérdést a csapatnak: A kiírásban azt láttam, "hogy a szintednek megfelelő boss jelenik meg" A kérdés: itt csak a szintet nézitek vagy a Karakter statot? Megnézném azt a GM-et aki szólóban begyűjti a majomvért (53-as szinten) Egy gyógysámival úgy, hogy 20 kísérlet után is csak +6-os cuccok állnak rendelkezésére, ráadásul a páncél még csak napruha... Ebben a játékban a Küldiket általában a warikra méretezitek. Így van ez event esetén is?

A másik nagy kérdésem mi a helyzet az olyan skillekkel, amiket elég a csoport egy tagján alkalmazni, és mindenki megkpja: pl: Gyorsaság, Támadás+, vagy maga a gyógyítás, hiszen ez utóbbit a gyógyító közelében mindenki megkapja. Akkor ezentúl az aki átváltozik nem? Tehát, ha átváltozom, és van velem egy gyógyító nem tud engem gyógyítani? Ha a válaszotok igen, akkor gyakorlatilag ezzel jelentősen megnyirbáljátok, az amúgy sem túl erős, sámán kaszt, erejét. Ezáltal az ilyen típusú karakterek számára még inkább ellehetetlenítitek a játékot... Mi értelme egy erősítő, vagy támogató karakternek a csoportban, Ha valakin nem tudja alkalmazni azokat.

Bár értem a logikát mögötte. Az átváltozás skillt szerintetek túl sokan használták ki ilyen módon. De én csak azt nem értem, hogy ha az átváltoztatás "szörnnyé változtat" Akkor elvileg amíg "szörny formában vagy amúgy sem használhatnád a saját képességeidet (mintha csak lovon ülnél), maximum annak a mobnak a képességeit amivé változtál. viszont szerintem a Buffokat továbbra is illene a karakternek megkapnia, hiszen, nem ő használja az adott képességet. Az meg, hogy az adott csapattag per pillanat mondjuk egy vérfarkas, vagy egy brutális kegyenc szerintem nem oszt, nem szoroz..

*Szóbeli figyelmeztetés - duplapost ~ Perculia
  • Kagagi wrote:

A kiírásban azt láttam, "hogy a szintednek megfelelő boss jelenik meg" A kérdés: itt csak a szintet nézitek vagy a Karakter statot? Megnézném azt a GM-et aki szólóban begyűjti a majomvért (53-as szinten) Egy gyógysámival úgy, hogy 20 kísérlet után is csak +6-os cuccok állnak rendelkezésére, ráadásul a páncél még csak napruha... Ebben a játékban a Küldiket általában a warikra méretezitek. Így van ez event esetén is?
    Befejeznéd most már a rinyálást mindenhol?! Állj meg szintben, ha ennyire láma a karid. Képzeld, sárkány sámánnal* én azt is sikeresen kiütöttem. Ja, hogy megálltam skillre (és BIOSZRA!) olvasni és 53-on 2 P-m volt (ami tök mindegy, a majomvért hátasról ütöttem és a 2P az két támadó skill volt). Ja, hogy képes voltam 200+ tekit eltolni holmi ...os 30-as fegyverre, bányásztam és gyűjtögettem.... te meg rögtön istenkirály császár akarsz lenni... Képzeld, én is mindent meg tudok egyedül csinálni. Amit nem (pl. Sárga tigris szellemet még nem tudtam leütni) azt elfogadom, hogy még nem megy, gyúrok rá, nem telesírom a fórumot, hogy milyen ... a játék, hogy nem ütöm le. (Az más kérdés, mikor érzékelem, hogy erősítenek a mobokon...)

A boss szintnek és nem skillnek megfelelően lesz beállítva. Tehát ha téged valaki felhúz lvl 90-re és csak m-es skilljeid lesznek akkor is, magadra vess. Nem hajt a tatár.

A misztikus alkímiák meg... tudtam, hogy bejönnek, de még mindig pont annyira elhibázott húzásnak tartom, mint a sárkány sámi szétbalanszolását. Egy ideig úgy voltam vele, hogy ja, majd megy egyedül is nekem, de más fórumokon is levezették, mennyi időbe is telne, meg én is tapasztaltam december végén, hogy egy hónapnyi szili gyűjtemény hogyan is tud röhögve semmivé törni. Azt hiszem innentől egyetértek Lyriával. Az idő is pénz...

Ez a jelszó váltós mizéria: jó nagy hülyeség a javából. De örülök, hogy más megjegyezte, hogy rögtön vissza is lehet állítani, így beállítom valamire, majd 2 perc múlva vissza és a GF mehet a ...ba :D Megint egy nagyon értelmes és nélkülözhetetlen újítás volt. Nem lehetett volna inkább helyette a CH váltó problémáját megoldani? Esetleg a laggal foglalkozni? Régi kedvencünkkel, a bányászhatatlan erekkel és a leüthetetlen helyre eső metinekkel? És stb... ?

*Meg BM-mel, íjásszal és villám sámival is, de ott azért bevittem velük a sárkány sámánomat is és buffot is kaptak. Előbbi kettőnél még m-eseket, utóbbinál viszont G-P-seket... de előbbi kettőnek még tisztességes felszerelése se volt, utóbbi azért megörökölte a sárkány sámimét... félig, mert sok minden le volt/van kötve.

Szerk.: Remélem nem csak én érzem "gáznak", hogy már be is rakták holnapra a cor draconis akciót. Hajrá, szórjátok az euró ezreket/ft tízezreket, hogy szép mítikus alkitok legyen. Mennénk nyaralni Bora Borára Jürgenékkel a nyáron...

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.
    Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Sziasztok. kérdés: két kiváló *** optos legendás alkimiát össze teszek, mik a lehetőségek?
    A.) esély kiváló mitikusra/reccs, és marad 1 drb legendás kiváló?
    B.) esély matt mitikusra/reccs , és marad egy legendás kiváló?
    C.) csak matt mitikus lehet belőle?

Betán ugy emlékszem, két kiváló legendásból csinált kiváló mitikust is, valami egy a százmilliohoz eséllyel
    Itt vajon hogy van ez?

Trágár tartalom törölve, figyelmeztetés. Dreamy
  • Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy az Időspirál csak az aznapi küldetésre vonatkozik, vagy egy adott karakteren az összes küldetésre fog hatni, vagy esetleg csak az épp aktuális küldetésben hat, aztán, ha új küldetéshez jutunk, újra használni kell? Vagy hogy működik pontosan? Sehol sem találok erről pontos leírást.

A karakterem biosz küldetésein lenne mit gyúrni, ezért érdekelne, de, ha 10-szer 28 SÉ csak annyira jó, hogy egyetlen egy darab tárgyat lehessen egy perc várakozás után leadni, majd a következőkre megint egy napot kelljen várni, akkor meg sem fordulna a fejemben a használata, mert semmi értelme nem lenne.

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!
  • Két kérdés a születésnapi buli,"Főszörny,alias Árnyékharcos kaszálással" kapcsolatban.Egyrész a napi nyeremények az előző főszörny kaszálástól indultak,személy szerint nekem a tegnapi első árnyékharcos leverése,a 7 napot nyitotta ki.Másrészt éjfél után nem igazán láttuk,hogy spawnolt volna újabb boss,pedig 1 órát vártuk,minden ch-n karival,hogy lássuk a kiírását.A kérdés annyi,ezek tervezett dolgok,vagy csak a véletlen műve?Köszi az esetleges választ!
  • Sphiro wrote:

Dalvin ezzel az a baj, hogy ezzel csak az tud élni, akinek már most kész mítikus alkisora van. Szerencsésebb lett volna, ha adnak nekünk nem átadható de raktározható, esetleg kiosztásban maradó cuccot, hogy egyszer levehessük vele mi magunk az alkikat, mikor elkészültünk az újakkal. Ugyanis senki sem fog tudni évekig alkímiák nélkül boldogulni, ezért kénytelenek voltunk szépen ugyanúgy visszatenni amit leszedtek nekünk oly előzékenyen. Márpedig hogy évekig tart majd kifejleszteni a mitikusokat azoknak akik nem felvásárlásban, hanem saját fejlesztésben gondolkoznak, az biztos.
    Ugyanez fordult meg az én fejemben is. Oké hogy leszerelték, de egy olyan mitikus kört, amire megérné váltani a mostani alkim után, legalább 500 won lenne összehozni. Azt összeszedni a mostani alki nélkül nem nagyon lehetséges. Semmi értelme nem volt kb .
    Még anno mikor a lélekkő ért valamit, töltögettem fel videókat erre a rendkívül népszerű videómegosztó-portálra youtube.com/channel/UC1CZtU1iqDm3kYOCCnNhnTw
  • Sziasztok,

első sorban szeretném megköszöni,hogy bevezetésre került a mitikus alki,ami ellen majdnem mindenki tiltakozott...

Köszönöm azt is,hogy mikor bevezetésre került az alki rendszer eldönthettem,hogy 2 db legendás mattból,a tisztaságát huzam tisztára ,vagy inkább az osztályát huzam mitikusra.

Köszönöm szépen azt is,hogy 100% leszerelték a ragyogó/kiváló kört amiben nem volt sok meló.

"Most,hogy megcsináltuk x ideje" kiváló/ragyogó kört kezdjük megcsinálni a mitikust? és 2 vagy 3 év múlva jön a szuper mitikus alki (amitől olyanok leszünk,mint a szuper csillagharcosok) és kezdődik minden elölről?
    GF bácsi ezt neked :thumbdown: <X

Üdv Lacko

The post was edited 1 time, last by Lacko137 ().

• Ha már ennyit beszélünk róla, ki kellene találni valami megoldást amit javaslatként be lehet nyújtani az alkímiák átváltására. Milyen megoldással lehetne különösebb károkozás és indokolatlan előny nélkül átváltani egy ragyogó alkit mitikusra? Mondjuk egy sés tárggyal ami az alap ragyogó alki opt százalékainak megfelelő mitikusra való fejlesztését segítené úgy hogy sikertelenség esetén megmarad a ragyogó alki optokkal együtt és csak a tárgy + az átváltáshoz szükséges alkimia tűnne el ( a második alki szintjéről, tisztaságáról fogalmam sincs,csak egy hirtelen ötlet eddig amit leírtam)
  • Sziasztok lányok és srácok!
    A mítikus alkimia behozatala sokaknak nem volt egy túl szerencsés húzás,de sajnos ezt a békát le kell, és le is fogják a játékosok nyelni. Hogy miért? Mert egyszerűen nincs más lehetőség számunkra a GF "vagy megszoksz,vagy megszöksz" mentalitása mellett. De azért ez várható volt,és a játékosok jó része már készült is rá,piacról a "gagyi" legendások el tűntek. Egyébként meg aki haladni akar a játékkal az nekiáll és rágyúr a mítikusra. Az életben is sokszor van efféle dilemma,pl. autóvásárláskor,jó az 1.2 lada,esetleg egy drágább modernebb modell?
    Üdv.:fincsi

The post was edited 1 time, last by fincs ().

• fincs wrote:

1.2 lada,esetleg egy drágább modernebb modell?
    Na azért az 1.2-es lada 30 évig kiszolgálta a hűségesen a gazdáját és elég volt egy 10-es villáskulcs a javításhoz...

Az itteni alkímiádra meg havi szinten kéne annyit költeni, mint egy ladára... egyszer :)

Valaki béta után leírta, hogy " úgy is lenyomják a torkunkon "... hát tessék, itt van... aztán jól be is rakta a Cor Draconis akciót tárgypiacra...
    Mi másról szólna mint a pénzről... csak most már teljesen nyíltan.
    A GF-et már réges régen nem érdekli a játékosa... fejős tehénnek nézi őket.
    Hiába ezek a "tudjuk, hogy nektek nem tetszik" kiírás.... tudják .. és?.. Bekerült :D
    Lefordítom, ha nem volna világos:

"Teljesen mindegy, hogy mit akarunk, az lesz amit ők akarnak"

Látott már valaki egyetlen egy írásos reakciót a GF-től ezen a fórumon bármely témába? ... hm?
    11 év alatt nem szóltak hozzánk, csak lefordított hivatalos verzióban...

Pénzsóvár banda az egész...

• Magával az új misztikus alkímiával nem lenne probléma, ha lényegében nem megszerezhetetlen lenne a nyilvánvaló okok miatt. Megoldották hogy végre a csiszolós ne csiszolós legyen de egy huszárvágással mégis elérhetetlené tették. Ha jól tudom a kiváló alki forgatása 81 forgató, azért mondja már meg nekem valaki hogy egy átlag játékos mikor fog annyit nyitni egyetlen tekerésre. Az pedig hogy leszedték az alkikat egy nemes és szép gesztus volt, csak körülbelül annyi értelme mint az árvaházban szülőit tartani. Akinek nincs meg a teljes kör az úgy is vissza rakja egyből mert alki nélkül elég nehéz lenne boldogulni.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Nem tudják mindenkivel lenyeletni és ütni a hátunkat, hogy márpedig Mítikust csináljunk, mert van szabad akaratunk. Aki nagyobb erőre vágyik tuti megcsinálja pénztárcáját és idejét nem kímélve , részemről én szépen visszatettem a legendásaimat, megállok 90en és hátralevő éveimet horgászással és bányászattal töltöm némi dt-runnal megtarkítva.
    Ha napi 10 cor-t lehetne csinálni mint a 3 behozatala előtti régi szép időkben , talán érdekelne a kihívás mert 3 év helyett 1,5 év alatt kész lenne egy köröm. az akciós cor lehet sok országban be szokott jönni és ezért gondolták a mítikus behozatala mindenkit a tárgypiacra csábít, csak nálunk a hónap vége az nem épp a bevásárlásra legalkalmasabb időpont :D
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Csak én érzékelem úgy, vagy tényleg gyérebbül esik a szili, mint eddig? Az ünnepi zászlóval nincs gond, lassan wc papír helyett is azt használom... csak hogy érzékeltessem: 12 szili alatt kiesett 72 zászló... úgy 2 óra alatt (gyakori ledobások mellett).

Amúgy a GF csak addig csinálhatja ezt, míg a költekezősebb szerverek (német, török) játékosai nem sokallnak be és nem küldik el a halál varázsvesszejére a GF-et.

De no para, szerintem idehaza 100-ból ha 1 játékos fog vesződni a mitikus alkival. Aki valós pénzt is tol bele ezerrel... az meg szerintem 1000-ból 1 arányú lesz.

Németeknél nem tudom, de ha valaki figyeli a gazdasági híreket, az tudja, hogy a német gazdaság se olyan full stabil már, szóval ott se lesz már sokáig habzsi-dőzsi, a törököknek meg van elég bajuk a szétinflálódó pénzükkel, szóval előbb-utóbb ott se fognak már annyit költeni egy olyan játékra, ahol a szolgáltató vigyorogva köpködi képen azokat, akikből él.

Ez kb. olyan, hogy az ember nem megy vissza olyan fodrászhoz, aki nem elég, hogy drágán vág hajat, de még a frizurád is elszúrja, aztán letudja azzal, hogy "de én vagyok a fodrász, te az ügyfél, ez van".

Szerk.: Ok, lecsekkoltam, hogy mennyi zászló is kéne egy nap... akkor az se esik valami jól :D

"Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."
    Don't look it.

The post was edited 1 time, last by Nuttika ().

• Te miről beszélsz Nuc? DT 8. pikk pakk megvan a 350. Ha nem laggolna csak egy pikk alatt kijönne :D.

Kérdés továbbra is adott; Miért nem ajánlotta fel az első jelszó cserét, amit francia szerveren azonnal megtett, amint megpróbáltam megnyitni a rakit közvetlen frissítés után? Talán a plusz 2 oldal játszik közre, vagy mi alapon "nem jár" nekem az a kis extra, amit adnia kéne? :grumble: Igen complainelek, vegyétek tudomásul, köszönöm.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Nem Nuc a nevem, hanem Nuttika/Nutti/Nucchan. Lehet válogatni. Én se Kúlnak hívlak. Köszi!

Második, 70-es karival nem igen megyek extra ember nélkül a kovácson túlra. És jelenleg a különböző térképeken lévő helyproblémák miatt nem is akarok feljebb menni, de ezt már sokszor, sok helyen részleteztem. De elhiheted, szintben megfelelő mobokat ütök.

Ami a raktár jelszócseréjét illeti: szerintem nincs köze az extra 2 oldaladhoz, ugyanis nekem se ajánlotta fel, pedig egyik accomon sincsen plusz oldal. Én hülye a fő karin megváltoztattam, most pedig nem engedi vissza a régit, mert nem tetszett neki, hogy milyen számok vannak benne.
    A bónusz meg +3% EXP, ami úgy, hogy én folyton lehalom együttesen azt az eredményt hozta, hogy nekem ez a jelszócsere felért egy önkasztrálással. :D

Don't look it.
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Jelszó cserénél szerintem azoknak akik nem állítottak be jelszót és a sok nullát használták ott kelet újat beállítani,legalábbis nekem így volt.
    A jutalom bónusz meg nem egységes,nekem 3% szörny ellenit,másikon 3% Tp-t adott,de a 3% Exp is előfordul,itt is minden mint sok más a metinben estleges! :)
    Üdv.:fincsi