Készségek viselkedése tökéletes mester szinten

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Készségek viselkedése tökéletes mester szinten

Sziasztok!

A kérdésem/hibajelentésem(?) azokkal a készségekkel lenne kapcsolatos, amik úgymond P-n berezegtetik a képernyőt, mint példásul a kardsura ujjcsapása, vagy a sárkány örvénye.

Minden tudomásom szerint a leshelynek is így kellene működnie. Ellenben egy barátomnak a napokban lett meg a P leshelye, és ez a várt vizuális effekt elmaradt.

A témával kapcsolatban több embert megkérdeztünk játékon belül, de tippje senkinek sem volt, mindenki úgy számolt be, hogy ez az effekt csak úgy "jött", amikor elérték a P-t.

Jóbarátom nevében kérdezném, hogy amennyiben nem grafikai beállítás a probléma(akin kipróbálta, azoknál sem jött az effekt, míg más P-s leshely használóknál bizony igen), úgy mi miatt lehetséges ez? :)

Apró dolog, de neki fontos. ^^ További szép napot nektek!
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Én úgy tudom, és látom is, hogy a leshelynek nincs ez az opció beállítva.
    A sura ujjcsapása és örvénye esetében G-s szinten aktiválódik, P szinten csak erősödik az effekt. Ez a leshelynél nincs meg.
    Szerk.: Vagy ha hátba érkezik vagy ha álcából vagy éppen ha mind a kettő sikerül, akkor rezeg, vagy valami más befolyásolja, amire nincs konkrét magyarázat.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

The post was edited 1 time, last by MxCool ().

• azóta játszom ,,amióta draco van" én még egyszer se láttam képernyő rezzenést a saját klienseimen belül, viszont aki mutatta anno a játékot és sokat együtt játszottunk srác ezért az "effektért" annyira de annyira oda volt ... biztos van ilyen effekt de inkább nézz róla videókat mint hogy ide nyitsz egy "hiba jelentést..."
    ez inkább egy kezdő kérdés mintsem hiba , ne nehezítsd a moderátorok dolgát

Máté :thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Kedves NemVak!
    Ami azt illeti, nekem az a véleményem, hogy a fórum lényege az eszmecsere, és egymás segítése kellene, hogy legyen, nem pedig a nyavalygás.

Tény, meglehet, hogy nem jó helyre nyitottam a témát, de elhiheted, hogy böngésztem az internetet informacióért, a barátom GMről GMre járt, nem több sikerrel, mint én.

Szóval gondoltam, talán valaki elolvassa ezt, valaki olyan, aki korábban hasonlót élt át, és ez a valaki majd ír egy olyat, hogy "Szia! Nekem is hasonló problémám volt, úgy oldódott meg, hogy..."

Valószínűleg áthelyezik a témámat, túlélem. Ha warn kapok is, de fenntartom az esélyét, hogy egy barátom problémája megoldódik, hát bevállalom. Nem döntheted el helyettem, hogy mire használjam a fórumot!

A téma eredeti kibeszélésére visszatérve: egy nindzsalány bemutatta nekünk, ha a hátbatámadás bónuszt megkapja, beremeg a képernyő, neki nem. Ha sosem tudtunk volna erről az effektről, nem lenne szó. De igen, így ő hianyolja, csalódott, nagyjából erről lenne szó, ugyanis hiába használja ő is álcából/hátbatámadva/mindkettővel, a fent említett effekt elmarad.

Ennek okait továbbra is keressük, valószínűleg az MxCool által említett ismeretlen dolog állhat a háttérben. :)
    I shall be telling this with a sigh
    Somewhere ages and ages hence:

Two roads diverged in a wood, and I-

I took the one less traveled by..

And that has made all the difference

• Ha hátból, álcázva kell érkezzen a támadás és nem adja be akkor kapcsolati hibáról van szó. Sokszor nálad másképp látszik a helyzet mint egy másik kliensnél. Sokszor kell próbálkozni/tesztelni s ha egyszer beadja máskor nem akkor kapcsolati hibáról van szó, ami természetes egy online játéknál.

AkiNemVak wrote:

azóta játszom ,,amióta draco van" én még egyszer se láttam képernyő rezzenést a saját klienseimen belül
    Akkor nem ezzel a játékkal játszodtál, mivel a harcos ütéssorozata végén is van ilyen rezzenés. Nem annyira feltűnő, egy idő után már megszokja az ember.
  • De a harcos ütéssorozat szkriptben meg van írva, hogy mikor, meddig, milyen erősséggel rezegtessen, ugyanígy az aura, száguldás, g-s/p-s örvény ujjcsapás képességeknél is, de ez a lehelynél nincs.

Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/
  • Ahogy azt korábban céhchaten kifejtettük a villám könyi "rezgése" is elmarad P-szinten. Valamint a hanghatása is tompa puffanás, a "mennydörgés"része kimarad. Pont az előbb teszteltem egy M és egy P könyit, sajnos G-s nincs már/még. Az M könyinél még a régi megszokott hang van, azonban a P-nél csak az első tompa, amit később a megszokott nagy dörgésnek kellene követnie. Emlékeim szerint a G-s nek is kell "rezegni" nem is kicsit, valamint a dörgésnek is meg kellene lennie. Az már megszokott, hogy a villámok nem mindig látszanak, de a hang is más egy jó ideje. Nem fordítottam rá nagy figyelmet, a sebzés megvan többnyire az a lényeg.
    Minden esetre ha hibáról lenne szó örülnék ha visszatérne a "mennydörgésem" is, és a ninja "rezgése" is. Mert valljuk be, szebb ha egy tüdő-kitépő lesi mellé még a kép is beremeg :D
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"