FEGYVER OPTOK (BUG)

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FEGYVER OPTOK (BUG)

Sziasztok!

Egy olyan dolgot vettem észre a játékban, hogy eddig a fegyverekbe belement a mérgezés és a vérzés esély, de most a vérzés ellenállás megy a fegyverbe, vagyis egyre több ilyen fegyvert látok..... Mi lehet a baj? A vérzés ellenállás egyfajta def, a fülesekben szoktam látni, olyan mint a mérgezés ellenállás, remélem ez csak valami félreértés....

További kérdéseim ezzel kapcsolatban. A WIKI-n normálisan fenn van, vérzés és mérgezés esélye mehet fegyverekbe, de ha ezen változtattak akkor mi van a régi fegyverekkel? Avagy ha csak bug akkor mi van azokkal a fegyverekkel amik full jól kiforogtak, mondjuk 10 demire, mérgezésre és a vérzés helyett vérzés ellenállás van benne? Valaki ezt kijavitja?

Kérlek valaki írjon erre egy megnyugtató választ, mert ez nagyon durván zavaró hiba.

Itt egy példa: ibb.co/ww50ZYR

The post was edited 1 time, last by JustLogic ().

• Szia!

Több éve volt ez a probléma, amit azóta javítottak, nem áll fenn.
    Ezt a fegyvert te forgattad most?
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Szia!

Nem, ezt a fegyvert csak láttam, tegnap! Szóval ma is létező fegyver, ma is ilyen optokkal van felszerelve!
    Ezt is kijavítjátok?

Vagy akinek ilyen optos az benézte? "Ez van bocsi, hiba volt és marad", vagy ki lehet javíttatni vérzés ellenállásról vérzésre?

(a kérdésem nem kötekedésből teszem fel, sokkal sokkal másabb egy ilyen kaliberű fegyver ha vérzés is van benne, nagyon jó lenne, ha ez javítható hiba lenne)

The post was edited 2 times, last by JustLogic ().

• Ha láttad, akkor az azért lehet, mert ez egy nagyon régen optolt fegyver. Ez már úgy marad, hisz mikor forgatta az illető bele mehetett ez az opt.
    Magát a hibát javították már, már nem lehet a vérzés ellenállást fegyverekbe beleforgatni.

Témát ezzel zártam is :)
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"