Nem szerelheted fel ezt a tárgyat kétszer

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nem szerelheted fel ezt a tárgyat kétszer

- Javaslat címe: ,,Medál + bölcsi/200 exp"

- Javaslat lényege: Ne üsse a kettő egymást...

- A javaslat részletes kifejtése:

Anno két medált egybe fellehetett tenni amivel bejött ez a ,,Nem szerelheted fel ezt a tárgyat kétszer" rendszerüzenet ...
    Na mármost a gf hibajavításai messze földön híresek ... addig mértem is hogy ne tegyen fel valaki 2x egy medált, nyalókát , öröm-holdsarló gyűrűt vagy éppen ami 30-50% támadót vagy mobot ad 50% bónusszal viszont ha karácsonyra kaptunk sokszor 5db bölcsit illetve sokszor 5 db 200%os EXP gyűrűt akkor ne keljen már lemondanunk egy-egy öröm gyűrű adta 30% mobról ha fejlődni szeretnénk .
    A javaslat lényege hogy csak 2 medál üsse egymást és ami csak expt ad az ne üsse ki a medálokat.

Máté :thx:
    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iq videó :thx:
  • Az ötletet támogatom! Az oka a következő:
    89es Villámsámán vagyok (gyógy) a buff karakterem 76os van neki sok 200%os gyürűje és bölcsi is van rengeteg. A kasztom képességeiből kifolyólag a 90es mapokon szükségem lessz a buffkarim támogatására és ha már mindenképp csak csopiban tudom használni hatékonyan a képességeit a 90re való fejlődésemhez , nem lenne hátrány ha 300% al nőhetne mert így nem kellene olyan sokáig b2ön vesztegelnem és a magasabb mapokon játszhatnék. Akinek van gyógysámija és nem húzatja magát az megérti mennyire létgontosságú a támogató kari fejlődésének sebessége. Tudom ezt meglehet támadni azzal hogy séért vehetnék rá is exp gyürűt , de ennyi év után nem látok akkora jövőképet hogy a buffom is forintal tankoljam.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Támogatom!

Engem még az is zavar, hogy nem lehet az eventes ládákból nyitott bölcsesség italokat leszerelni, pedig a szintes ládánál tök jól megcsinálták, lehet vele spórolni. Na meg amiért nem lehet emellé felszerelni 30% mobos dolgokat, egyszer 3 órát kellett szobroznom, mert véletlen felraktam egy italt nagykarira és nem ment fel mellé a gyűrű :D
  • Támogatom. Most eventkor ugye jó sok bölcsesség ital, meg 200 órás gyűrű jött. miért ne használhatnám egyszerre, ha szintelni szeretnék...
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 110
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup: