Eventes tárgyak lejárati idővelvaló ellátása

• Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Eventes tárgyak lejárati idővelvaló ellátása

Eventes tárgyak lejárati idővel való ellátása

Minden eventes tárgyat el kéne látni egy lejárati idővel.

Most,hogy végletért a karácsonyi okey event ismét felhalmozódott egy rakás láda amire újra "ráülnek" a tulajdonosai, mondván "ráérek még eladni,ennek csak feljebb megy az ára" De igaz ez sok más event alatt megszerezhető jutalomra is, arany labda,yut-nori,hal láda,de én még a hf ládákat is ide sorolnám,sőt a különböző ében ládákat is!
    Miért is álltam elő evvel a sokakat nem jól érintő javaslattal? (mielőtt bárki nekem esne,nekem is van több 100 ládám raktározva) Pár játékos,és néhány nepper kezében koncentrálódnak manapság ezek a tárgyak,és ők szépen kitátják az árakat,így miattuk nem is pörög a játék,fejlesztés része,és szépen lassan de biztosan kúsznak az árak felfelé.
    Ne a felhalmozás legyen a cél,pörögjön a piac!
    Üdv.:fincsi
  • Én értem miért tetted meg ezt a javaslatot, de a piac nem ez miatt nem pörög. (hanem inkább dc yang, feketepiac, viszonteladók)
    (Ugye ebben a témában lehetne azt elemezni: Hová fajulnak a piaci árak? Van ennél lejjebb, vagy feljebb? - Globális eszmecsere a piacról , de még azért annyi kikívánkozik, hogy a 10 év alatt ilyen mértékű megveszek valamit és tripla áron teszem ki boltba dolgot igazán elharapózni csak az utóbbi 1-2 évben tapasztaltam. Régen nem volt ez módi, és nem is az volt a játékosok célja, hogy lehúzzák az utolsó bőrt is egymásról...)

Megértem az eddig hozzászólokat is.

A helyzet az, hogy az eventes tárgyak mind másért hasznosak, és az ember azért teszi el magának.
    Ha ezen tárgyak nem lennének tárolhatók, szerintem az event értelmét vesztené. Itt most nem a viszonteladókra gondolok, hanem tényleg azokra, akik maguknak ütik ki, és maguk használják fel ezen tárgyakat.
    Hiszen akkor miért horgásznék az arany hal ládáért, hisz nem kell nekem egyszerre 20 hősi medál.

Tehát felesleges lenne úgymond maga az event is, hisz mindenki kiütne 2-3-4 esetleg 10 ládát, paklit stb, s ha már megvan a kívánt tárgy ami amúgy lejárós pl akkor értelmetlen lenne tovább ütni.

Hogy a játék fejlesztési részén mit értesz, azt kérlek magyarázd el, mert ez nekem az írásodból nem tiszta.

Amúgy DEJAVU-m van, a minap valaki majdnem ugyanezt mondta nekem egy beszélgetéskor, amit te épp javasolsz :) Sőt, olyant is továbbgondolt, hogy a kinyitott tárgyaknak legyen lejárati idejük, tehát pl ládából kinyitsz egy életáldást azt fel kelljen használd x időn belül.
    Persze neki is azt mondtam: nem jó ötlet szerintem,

így a javaslatot nem támogatom.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • Maga a javaslat is nevetséges, hiszen azért tartogatom a ládáimat, hogy akkor használjam fel amikor igazán szükséges nem pedig akkor amikor kötelező.

Szép aranyos javaslat de értelme semmi nincs, NEM TÁMOGATOM.
    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:
  • Sziasztok lányok és srácok!
    Így első nekifutásra nem is igen számítottam másra,főleg nem olyanoktól akiknek köztudottan halmokban állnak ezek a tárgyak! De ha kérhetem adjuk meg egymásnak a minimális tiszteletet,meg lehet egy ellenvéleményt kultúrátlan is fogalmazni!
    Itt elsősorban a közkedvelt hal láda ami kiverte a biztosítékot,szinte csak abban van olyan tárgy ami tovább nem halmozható.
    A játék fejlesztési részén elsősorban a fejlesztős tárgyak a mágikus kőre gondoltam aminek hiányában nem fejlesztenek.Pl sok olyan +8 as felszerelés van amit gazdája nem fejleszt már mert mágikus hiányában nem meri azt húzni. Más pl. régebben egy hf event után sorra nyíltak ki a ládák és volt sárkányteki,áldástekercs bőven,és fejlesztettek a játékosok,most,hogy pár ember kezében van a piaca így magas az áruk és sokan nem tudnak nyakra főre fejleszteni!
    Üdv.:fincsi
  • fincs wrote:

Itt elsősorban a közkedvelt hal láda ami kiverte a biztosítékot,szinte csak abban van olyan tárgy ami tovább nem halmozható.
    Ez a meglátás nem feltétlen helyes :)
    ott a király láda, benne a tojások, hősi medál
    ott a yutnori, benne szintén tojások, nyalóka, de vehetjük bele a hátast is, vagy a csontékszereket, sőt a Hu petet.
    és ott az okey benne a pecsétek, tojások.
    (ok, a pecsétek csak akkor ha rajta ülsz, de.. vegyük azt is lejárósnak)

fincs wrote:

Más pl. régebben egy hf event után sorra nyíltak ki a ládák és volt sárkányteki,áldástekercs bőven
    Azt se felejtsd el, hogy régebben nem hébehóba volt hf event :) Sőt visszavezetem, a mágikus ritka volt, mint a fehér holló, mert a tárgypiacot nem árasztották el olyan ládákkal, amiben az volt, hanem bizony volt, hogy fél évet is vártál, mire újra volt pl kölyök láda, s örültél, mint majom a farkának, ha az nyílt, jobb esetben kő... Csodájára jártak, ha valakinek volt 1 db. (és valljuk be annyira odavannak sokan érte, de az esélye... az évek alatt sztem a majdnem 0-ra redukálódott, hogy sikeres. Láthattad is a videót a német YT-ertől ezzel kapcsolatban) Aztán betették a rituálist...

Sárkány tekercs... tapasztalatok, hallomás, nem szeretik a játékosok.
    Áldástekercs pedig annyi van , mint a szemét.

fincs wrote:

most,hogy pár ember kezében van a piaca így magas az áruk és sokan nem tudnak nyakra főre fejleszteni!
    Ez is a piacos témában megérne egy misét :) De itt is inkább a mohóság dominál, és a felvásárlók diktálta piac sztem. Sajnos én úgy látom ez nem lesz jobb, az emberek megváltoztak, az új metines generáció az eddigi legrosszabb szerintem akár emberségből, akár bármiből :)

Továbbra sem tudom ettől független támogatni sajnos.
    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"
  • [kulturált ellenvélemény]Azok táborát erősítem, akik saját célra gyűjtögetnek és tárolnak.

Így is rengeteg tárgynál van olyan érzésem, hogy nem lehet igazán az enyém, pl a petek, jelmezek.

Nem támogatom a javaslatod.[/kulturált ellenvélemény]

Drága Fincsi. Elmondásod szerint nem játszol már aktívan a szerveren, kukázni jársz fel DC-be.
    Az egész játékosállomány nevében megköszönném, ha ilyen állapotban nem akarnád tönkretenni az aktívan játszó emberek játékát rúgkapálózva. Egy, másfél éve minden poszt alatt elégedetlenkedtél, hogy minden milyen rossz, aztán most te akarod ebbe az irányba taszítani a játékot.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG
  • Teljes mértékben ellenzem. Én minden ládát magam nyitok, amit ütök: legyen az boss láda, ében láda, hf vagy éppen halláda, de még az arany focit is. Akkor, amikor szükségem van rá. Így pl. nekem most ácsorog pár hf elrakva, hogy nyitom, amikor úgy érzem, nyitni kéne. Az aranyhal-ládát is fokozatosan nyitogattam, amikor szinteltem, mindig addig, amíg medál nem nyílt belőle.
    Hetekig szinteltem, mert nekem nem volt időm délelőtt játszani, csak este, munka után, illetve hétvégén. És akkor a ládák már alapból több hónaposak voltak.

Halkan megjegyzem, hogy eléggé felháborító, hogy pont te akarsz itt mindenkit kioktatni, hogy milyen jó a te javaslatod, mert szemét halmozók, mikor a másik threadben letudod annyival a dolgot, hogy neked van, akinek kell, vegye meg tőled.

Good old days ...

Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:
  • Az ötletet támogatom , de csak egy kissebb módosítással. Az eventes tárgyak ideje a raktárban ne teljen. Ha a karakter invertoryjában vagy a kitett bolton van a lejárati idő számoljon vissza mint egy rajta ülős telési idővel ellátott pecsét. Így az adott ládák nem létezhetnének a végtelenségig. Aki saját célra nyitja pl a halládát a kivánt medálig nyit a többit visszateszi raktárba. A játékosok nagy része rendelkezik 5 vagy több accountal össze nem rakható ládák esetén.
    Így az ár nem nőhetne a csillagos égig.
    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”
  • Nem támogatom.
    Arra nem gondoltál, hogy a becsületesen farmoló játékosoknak, akik SÉ-re nem költenek, kb ennyi esélye van felvenni azokkal a versenyt akik SÉ-t vásrolnak, vagy 0-24-ben DC-ben gubbasztanak, vagy azokkal akik a feketepiacról vesznek x mennyiségű wont?
    Igen én szoktam eltenni valamit és drágábban eladni. Türelmes vagyok többnyire és ez általában meghozza a gyümölcsét.
    "Sic gorgiamus allos subjectatos nunc"
  • Természetesen nem támogatom!!! Ha már kiütöttem, vagy eventes játékon nyertem, vagy teljesen mindegy miként jutottam hozzá, engedtessék meg, hogy azt tegyek vele amit szeretnék :) És ne időhöz kötve.
    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 110
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup: