Jegyrendszer!

• Kérdés
  • Játék

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jegyrendszer!

Jó reggelt!
    A problémám a jegyrendszerrel kapcsolatban lenne. 2 dolog is van, amivel nem tudok mit kezdeni.

-Az egyik az összevonások utáni üres raktár, ami azért érdekes, mert elvileg ki kellett volna ürítse a karira, de:
    1, több szerveren is játszottam, még első összevonások előtt abbahagytam, erről azt olvastam vmi külön raktárba kerül
    2, a karakteren sem láttam az eventes és egyéb dolgaim (minthogy állandó helyproblémával küzdöttem régen, nem is volt hova lerakni)!
    A jegyrendszerben természetesen írtam, amire egy angol levelet kaptam, amiben megkérdezi a felhasználót stb, miközben ez szerepelt a jegyben, és közölték, hogy angolul, németül, vagy franciául írjak.

-A másik problémám (és drágalátos öcsémé), hogy van olyan felhasználónevem, aminek nem tudom a jelszavát, de a jelszóemlékeztető kérésekor egyik élő és már nem élő email címem sem fogadja el. Amikor pedig szeretném megváltoztatni az emailt, akkor meg kellene adnom a regisztráció idejét (nyílván viccel, jóisten sem tudja hányszor hagytam már abba a játékot, és hogy mikor melyikkel játszottam), első email címet, stb.... Évek óta nem játszottunk, így képernyőmentés sincs. Hiába írok le karakternevet, sacc szintet, és, hogy inaktív az account, azt a választ kapom, hogy nem válaszoltam megfelelően a kérdésre (érthető, de nem hiszem, hogy logikus)..

Járt-e hasonlóképpen valaki, és ha igen, sikerült-e megoldani, és hogyan?
  • Ez az összevonás másként zajlott ,mint az előző. Minden tárgyadat a tárgybolt raktáradban találod. Csak a continiumos karaktereknél maradt a leltárban minden tárgy a másik két szerver minden tárgya a felszereltek is a tárgybolt raktárba kerültek. Ha esetleg az 5 oldal erre kevés, ne aggódj akkor se veszett el semmi szépen fokozatosan tölti fel.
  • Ha angol levelet kaptál a jegyrendszerben, akkor valószínűleg nem jó helyre nyitottad a jegyedet. Vagy nem a magyar metin2-őn játszol.
    De én sanszosnak találom, hogy a billing supportra írtál, ahol csak a fizetéssel kapcsolatos problémákkal foglalkoznak.

Ha megfelelő e-mail címet és felhasználónevet adsz meg elfelejtett jelszónál megkell kapnod a levelet, ha ez nem történik meg sajnos esélyes, hogy mégsem az volt az e-mail cím. Próbálgasd ami eszedbe jut. A support is hasznos lehet, ha mégse kapod meg a levelet (mondjuk kiszűri az e-mail szolgáltató) de az is akkor a leghatékonyabb, ha ott hozzá van adva a megfelelő e-mail cím.
    Máskülönben sajnos kénytelen vagy emlékezni olyan dolgokra, amiket itt felsoroltál.
    Az pedig, hogy logikus-e ez az egész csak gondolj bele. Ha bárki írhatna jegyet, hogy elfelejtette xy karaktere belépési adatait változtassanak már e-mail címet egyetlen karakter sem lenne biztonságban a szerveren. :)
  • Szeder- Tök üres volt az a raktár is.
    Genius-Az email-es levélre magyar válasz jött, mikor oda már angolul írtam. A felhasználónevet tudom, a birodalmat, karakternevet, de egyetlen jelszavam sem fogadja el, és hogy másik email címet adjak meg ilyenkor az mivel biztonságosabb? Felsorolom a világ összes email címét, hogy megkaparinthassam vki accountját? Értem én, hogy ez biztonsági okokból van, akkor sem hiszem el, hogy szükséges például a regisztráció dátuma, ha vagy 10 évvel ezelőtt regisztráltam, nem fogom tudni megmondani, hogy 2008 vagy 2009..